Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O ką sakytumėte, jei koks nors pilietiškas pilietis fotografuoja ir vėliau nuima neleistinoje vietoje priklijuotą skelbimą apie dingusį šunį/katę/žmogų? Gal "Ai, spagečiai!"?

    Comment


      Nieko nesakyčiau, pagalvočiau, gal jau rado savo šunį ir nuima skelbimą
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        O kai pareigūnas prieina surašyti protokolą prie tavo akių pastebėjęs pažeidimą, ką sako? Paprašo dokumento? Kas toliau? Ar pildydamas guodžia, kaip kokia geiša, kad per daug nenusimintum, ar viskas vyksta susikaupime kaip per laidotuves, ką pasako įteikdamas tą dokumentą ir t.t. Kuo smulkiau prašau.

        Comment


          Dokumento nepraso, nes gatvėje niekas jo neturi. Klausia vardo pavardes ir adreso
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Ir viskas? Nu dauguma šiaip turi dokumentus, kai pvz. kontrolė pagauna. O kai gėrėte viešoje vietoje, tiesiog prieina ir iškart sako, kas tau bus, ar klastingai visko išklausinėja ir pačioje pabaigoje atspausdina protokolą kaip staigmeną? Beje, kaip atrodo jų spausdintuvai, iš kur ten išlenda tas šviežias dokumentas?

            Comment


              Ne, privažiuojate du masina, apklausia, suveda į kompa, paskui gauni rlektroniniu paštu pranešimą ir susimoki per VMI portalą
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Siunčiame jums dokumentą
                Attached Files

                Comment


                  Čia 4 metu vaikas rašė? Turi kokį broliuką ar sesute?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Ne, aš pats ir egzamino organizatorius, ir atestato išrašytojas. Esu vienturtis, gyvenam tik dviese su mama, gi seniausiai aišku.

                    Comment


                      Iš to įskaitau tik tris žodžius: Liutas2s, Tomas ir atestatas. Tai ir Tomas gavo atestatą?
                      dar Kaunas įskaitau
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Viršuje yra parašyta "Kristupo pažinimo kvalifikacijos ATESATATAS", jo unikalus numeris 0001, toliau "Iškiliausiam pažinti Kristupo gyvenimą ir mintį", TOMAS LIUTSAS, KAUNAS - po šiais žodžiais apačioje parašyta "asmens vardas ir pavardė, miestas".

                        Tai tamstos tikroji vardas ir pavardė ir bus Tomas Liutsas.

                        https://www.facebook.com/tomas.liuksas.9/

                        Comment


                          Supratau, ačiū
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Įsveikatą - esveikatą.lt!

                            O tai nenorėjote gavęs protokolą pasilinksminti, pvz. nemokėti baudos, skųsti ją teismui tokiais argumentais, kaip "Keista pareigūno, surašiusio protokolą, pavardė" arba prikišti snapą prie jų kompiuterio, kad pamatyti, per kur jie įeina į tuos savo registrus ir duomenų bazes, na kokiu principu jos padarytos, kur jų apsaugos paslaptis, kad pvz. eilinis žmogus kaip aš, iš savo namų kompiuterio jų niekaip nerastų ir neatsidarytų.

                            Comment


                              Nenorejau. Baudos nedideles, nėra laiko terliotis. Sumoki ir toliau gali pažeidinėti, kol pagaus. Labiau saugausi, aišku.
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Sankauska uždarė į būdą kad nebesitasko forume?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  O kaip išgyventi tą laukimą nuo momento, kai jie susirašo tavo duomenis iki kol pareina bauda? O jei VMI nesi nurodęs savo pašto, tada gauni popierinį laiškelį į pašto dėžutę? Kas matosi tame permatomame kvadračiuke voko kampe? Siuntėjas "Lietuvos policija" ir ta jų emblema, o atplėšus - perlenktas pasirašytas protokolas priede su salotomis su ančiuviais?

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    O kaip išgyventi tą laukimą nuo momento, kai jie susirašo tavo duomenis iki kol pareina bauda? O jei VMI nesi nurodęs savo pašto, tada gauni popierinį laiškelį į pašto dėžutę? Kas matosi tame permatomame kvadračiuke voko kampe? Siuntėjas "Lietuvos policija" ir ta jų emblema, o atplėšus - perlenktas pasirašytas protokolas priede su salotomis su ančiuviais?
                                    Paklausia mailo. Jei neturi, tai gauni vokelyje turbut
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Sankauska uždarė į būdą kad nebesitasko forume?
                                      Sankau, dvitaškį kabink iš nuotole vidutine! - rašiau aš prieš kokius 2 metus. Nu ten Romas labiau mėgdavo jį šalinti, dabar jis turi visišką laisvę su autonomija didžiule. Kai Romas neteko moderatoriaus teisių, Sankus daugiau nebebuvo šalinamas.

                                      Beje, o tai neturi tie pareigūnai spausdintuvo prie savęs mašinoje, kad galėtų išspausdinti čia pat?

                                      Comment


                                        Neturi spausdintuvo
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          O ten tas saravia1, kur supyliau 3 paklodes apie galvos aparatus, kaip manote, kas tam žmogeliui negerai, kad sukūrė tokį briedą, nuo kurio neįpusėjus skaitymo galima išprotėti?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X