Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kaip jums ten susišvietė, kad į Vilnių jums kainuos 15 eurų? Tikriausiai akis užkliuvo už vieno pirmųjų tos dienos reisų, kur 6:00 iš Kauno į Vilnių, tai ten per Jonavą, todėl maršrutas ir ilgesnis, ir kaina - atitinkamai didesnė. Tas maršrutas neskirtas važiuoti iš Kauno į Vilnių - jis skirtas tiems, kurie važiuoja atskiras atkarpas, pvz. Kaunas - Jonava, Rukla - Vilnius ir pan.

    https://autobusubilietai.lt/search?d...toStop=Vilnius

    Comment


      Gal ten kaina buvo į abu galus, o aš pagalvojau, kad į viena?
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Gali būti, ankstesnės žinutės apačioje prisegiau nuorodą, būtent rytojaus dienos reisų.
        Opa - atkreipiau dėmesį, ryt 6:50 bei 15:15 val. iš Kauno į Vilnių veža "Žalgirio" autobusas. Net 2 kartus į dieną. Išsirinkite patogesnį laiką, čiupkite bilietus greičiau ir pirmyn pas mane!

        Comment


          Nevažiuosi į Vilnių niekada. Jau virš 10 metu nebuvau
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Bet tas keleivių tarp Kauno ir Vilniaus kontingentas, tai patikėkite, nekažką. Sakau kaip pusiau entuziastas-pusiau vairuotojas. Iki pandemijos dar būdavo mikriukais važiuodavo ekspresai, tai visokios vidutinio ir kiek vyresnio amžiaus tetulės, tokios onaravos, labai mėgdavo laukti tų ekspresų, net jei reikės prastovėti stotyje valandą, kai per tą jų laukimą autobusas, stojantis stotelėse pakeliui - Vievyje, Elektrėnuose, Žiežmariuose ar Rumšiškėse jau seniai būtų tave nuvežęs į vieną ar kitą galą.

            Comment


              O kur dar tie vaivorykstiniai ir kiti profesionalus gėjai…
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Nu jo, Raskila pvz.
                Pala, kaip tai niekada? Juk kai tada pasakėte, kad "susimetu į waze ir važiuoju" tai man sužibo viltis, kad jei nenorite autobusu, gal atlėksite bent su savo BėEnVė.

                Comment


                  Aš tik hipotetiskai pasakiau, kad jei ir važiuoju kur nors, tai tik su nuosava masina, o ne kolūkiečių transportu
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Bet turbūt nesiruošiate rimtai vykti?
                    O tai krepšininkams reiktų rašyti protokolus už tą legalų gudravimą su tyčia prametamais baudų metimais, idant kamuolys atšoktų tiesiai į rankas? Puikiausias pavyzdys - šiame video nuo 0:52 iki 0:57 min. Antrą specialiai stuktelėjo į lanką, kamuolys atšoko tiesiai jam į rankas ir staigiu metimu pavyko išlyginti rezultatą.
                    https://www.youtube.com/watch?v=aYMwvxf26A8

                    Comment


                      Taip galima daryti. Tik žaidėjui į galva negali mesti
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        O dar, žiūrėkite, tame pačiame video ten kur tarp 0:32-0:34 min. šmėstelėjo kažkokio žaidėjo pavardė ant marškinėlių, kurią ištarė ir anglakalbis komentatorius, tai tuo metu dar tik mokiausi rinkti informaciją ir nežinojau kaip pasitikslinti, tai man ji atrodė vos ne kaip Lenin ar kažkas tokio. Galvojau, oba - italų komanda nusipirko rusą? Vėliau supratau, jos ten iš Šveicarijos kilęs Maarten Leunen, ne Lenin.

                        Comment


                          Leninas ne pavarde
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            O ką manote apie Vladimirą Štimac`ą? Gerai, tvirtai, drūtai sudėtas cientravolas?

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                              O ką manote apie Vladimirą Štimac`ą? Gerai, tvirtai, drūtai sudėtas cientravolas?
                              Kažkur dingęs, gal Serbijoje savose sultyse verda
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                O kas tuomet Lenin, jei ne pavardė? Slapyvardis? Atsimenu, vėliausiu autobusu Rokiškis-Vilnius į Obelius seniau pastoviai važiuodavo toks protinę negalią turintis vyras, į Rokiškį atvykstantis bomžauti, jis pastoviai būdavo su guminiais batais, tai vienas vairuotojas jį praminė Obelių Guminiu

                                Comment


                                  Lena buvo jo meiluže, tai jis pasivadino Lenin - Lenos
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    O koks yra jausmas gauti administracinę baudą už ką nors? Nesinori verkti, rėkti, savižudytis? Gal toks nuobaudų tikslas ir yra, neįsivaizduoju, kaip po tokio šoko įmanoma atsigauti ir gyventi tolesnį gyvenimą, bent jau man. Jau geriau vėžys, nei administracinio nusižengimo protokolas...

                                    Comment


                                      Esu gavęs labai daug. Bent jau man tai visiškai tas pats
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Už ką? Apie patirtį keleivių kontrolės autobusiuko viduje, kaip nesinaudojantis VT, turbūt negalėsite pasidalinti? Man būtent tas ir įdomiausia, kokiais žodžiais jie paprašo išlipti, ką paduoti ar padiktuoti viduje, ar pildydami ką nors sako ar vyrauja tyla, kaip atsisveikina, ar pasako, kad baudą galimą skųsti, ar tik kad sumokėti?

                                        Comment


                                          Už keliu eismo taisyklių pažeidimus, dar už gėrimą viešoje vietoje, dar anksciau už rūkymą Laisvės alėjoje
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X