Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tada panasiai kaip su masina
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Tai va, iš kur jūs ištraukėte, kad į vieną pusę. Tai čia internetu galite ir nusipirkti, jei naudojatės el. bankininkyste. Bet galite ir autobusų stoties kasoje, o galite ir iš vairuotojo (tik pirmiausia turite praleisti įlipti tuos, kurie turi išankstinius bilietus). Nuolaidų neturite, nepriklauso jums?

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        Tai va, iš kur jūs ištraukėte, kad į vieną pusę. Tai čia internetu galite ir nusipirkti, jei naudojatės el. bankininkyste. Bet galite ir autobusų stoties kasoje, o galite ir iš vairuotojo (tik pirmiausia turite praleisti įlipti tuos, kurie turi išankstinius bilietus). Nuolaidų neturite, nepriklauso jums?
        Kaip bedarbiui gal priklausytų kokia nuolaida? Ar ten, kaip skurdžių transportui jau viskas maksimaliai nusmaukta žemyn?
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Kas? Nu pvz. jei esate socialiai remtinas ar turite kokį neįgaliojo pažymėjimą ar kitokį Sodrinį dokumentą, parodykite kasininkei ir ji pasakys, ar tas dokumentas jums suteikia nuolaidą. Taigi, išsirinkote važiavimo laikus pirmyn-atgal? Jei taip, kuris iš 3 bilietų įsigijimo būdų priimtiniausias? Jei perkate internetu, atsispausdinti nebūtina, užteks parodyti vairuotojui telefono ekraną, kur matysis tas patvirtinimas, kad sumokėjote už kelionę.

          Comment


            Pirkčiau internetu, jei jau taip nesusiklostytu gyvenimas
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Tai gerai, tuomet jums reiks nuo savo namų kažkaip nusigauti į autobusų stotį. Jei bilietuką jau turite, eikite prie 17 platformos - į Vilnių visi autobusai išvyksta tik iš jos, ir ne kur nors kitur. Tiesa, išvažiuojant iš Kauno, yra įlaipinimo (paėmimo) stotelė "Kalniečių poliklinika". Jei gyvenate arčiau tenai, galite rinktis įlipti ten. Įlipdamas pasakykite, kad norėsite Vilniuje išlipti prie ligoninės. Kadangi Vilniuje greičiausiai nesiorientuojate, paprašykite, kad vairuotojas jums primintų ten pakilti.

              Comment


                Tai dar iki stoties Boltas kokie 7 evro
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Tai galite pavažiuoti su miesto autobusu iki stoties, kokie ten maršrutai turėtų būti, kokį eurą gal tekainuos vienkartinis talonėlis. Tik labai svarbu įsigyti tinkamą, nes buvo čia TikTok`e video, kur kažkoks keleivis pagautas kontrolierių bandė pafilmuoti autobusiuko viduje, tai kontrolierė rodydama į prie savo liemenės prisegtą kortelę šaukė "Čia parašyta - viduje NE FIL MUO TI!" T.y. Kaune dar diktatūra - pakliuvai - sėsk į autobusiuką. O štai Vilnius jau nuėjo demokratėjimo keliu - per žioplumą nepažymėjęs bilietuko gali neišlipdamas iš troleibuso įsigyti 8 eurus kainuojantį kontrolės bilietą (atsiskaityti galima tik banko kortele). Skirtumas tas, kad jį įsigijęs gali keliauti toliau ir išvengi žeminančios išvesdinimo į raudonąjį autobusiuką procedūros bei duomenų bazėje nesi fiksuojamas kaip nusižengėlis.

                  Comment


                    Baisu jau man darosi. Kontrolės, bilietukai, myzalu smarve, bedalagu minios…
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Va čia Lazdynų ligoninės stotelė, kurioje jūs išlipsite, reikės niekur nekertant gatvių važiuojamųjų dalių, šaligatviu pėsčiomis nuklibinkščiuoti į tą stotelę lygiagrečiai einančioje gatvelėje, kur matote tokius kaip pageltusius krūmus. Tai vat ten reiks sulaukti 49 arba 69 autobusų, pas vairuotoją įsigyti vienkartinį talonėlį už eurą, jį nuskenuoti prie komposterio ir atsisėdus važiuoti iki Oršos stotelės .

                      https://www.google.com/maps/@54.6703...8192?entry=ttu

                      Comment


                        Ojojoj kokiuose laukuose reikes išlipti . Už ką ta Oslą taip pažemino?
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Nu nesakyčiau, kad visai laukuose. Ten pro šalį nenutrūkstamai kliokia srautas automobilių, gal fūros su Kaliningrado tranzitu, įtariu pro tą kelią praskuta. Užtat ir nėra pėsčiųjų perėjų per šią tranzitinio eismo gatvę (išskyrus Gariūnų sankryžą), nes jei su batu atsistojai ant asfalto taško, per kurį rieda krovininė mašina, pabuvojusi mums nedraugiškoje šalyje, tu atsistodamas (pereidamas) per jo ratai tarsi apsilankai toje šalyje.

                          Comment


                            Tu furas su rusiškais numeriais suklaidink
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Ten aš nestoviu ir nereguliuoju, o prie mano namų su rusiškais numeriais nebeužsuka po kažkurio sankcijų paketo priėmimo. Užtat Lietuvos keliuose, sako, padaugėjo fūrų su Serbijos numeriais, ypač aplink Kauną, ten kelias A6 ir pan. Čia su sankcijų apeidinėjimu kažkas susiję turbūt...

                              Comment


                                Sankcijos tik karines paskirties prekėms, o visus kitus sudus gali vežioti tudy-sudy
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Va o čia ta pati stotelė kitu kampu, kitu metų laiku. Ar žinote, kodėl šioje stotelėje net 2 skirtingi kelio ženklai, o vienas iš jų - su raudona juostele?
                                  P.S. Ne, tai ne greitosios medicinos pagalbos automobiliu, atvežusias pusę lavono, sustoti skirta vieta.
                                  P.P.S. jo, pasižiūrėjus į stotelėje laukiančią publiką tikrai atrodo pradedu suprasti, ką kalbėjote apie VT naudotojų kontingentą...

                                  https://www.google.com/maps/@54.6703...8192?entry=ttu

                                  Comment


                                    Jaučiu vien rusai toje stotelėje
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      O ten, kur estradinio vokalinio ansamblio "Nerija" atlikėjas Antanas Čiapas (kitur rašoma Čepas) dainoje "Tu ateini lyg aušrinė" dainavo <...ar beišsaugosim mūs žiedus", tai jis ten aišku tikriausiai turėjo omenyje gėlių žiedus, tačiau tam tikru momentu pagal savo asmeninį gyvenimą aš šiuos žodžius perinterpretavau savaip. Ką MAN galėjo reikštis žodis "žiedai". Ir ne, tai ne tas kontekstas, kur Ignalina rašė, cituoju "Aha. Romas prarado nekaltybę po žiedu. Akto metu įkvėptos išmetamosios dujos jį pavertė automarozu visam likusiam gyvenimui...". Citatos pabaiga.

                                      Kokie žiedai buvo/yra mano gyvenime?

                                      Comment


                                        Gal kokį žiedą-balvanke nešioji?
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Nusišnekėjimas, kokių reta.

                                          Tai viešojo transporto žiedai - galiniai punktai, kuriuose visi keleiviai išlipa, autobusai/troleibusai apsisuka, o vairuotojai pailsi.

                                          Pvz. Vilkpėdės žiedas

                                          https://www.google.com/maps/@54.6659...8192?entry=ttu

                                          Antakalnio žiedas

                                          https://www.google.com/maps/@54.7221...6656?entry=ttu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X