Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    1. Kiek pakeičiau mokyklų per 12 metų?
    2. Kokį momentą labiausiai mėgdavau keliaudamas tolimojo susisiekimo autobusais?
    3. Įvardinkite nors vieną savivaldybę už Vilniaus ribų, kur esu nakvojęs bent 1 naktį
    4. Kokios transporto priemonės dalį (mechanizmą) esu praminęs bazemu, o kokios - breikeriu?
    5. Kodėl mes su mama vis dažniau susiduriame su pinigų trūkumu?
    6. Mano aplankytų užsienio valstybių skaičius
    7. Mano vaikščiojimo palei gatvę-laukimo esmė
    8. Kas tas Spyris-Dūris?
    9. Koks galimas faktas mane labiausiai kraupina žiūrint į nežinomą automobilį?
    10. Mano senelio didžiausias hobis

    Comment


      1 2
      2 kai autobusas ivaziuoja i stotele?
      3 Klaipedos?
      4 troleibuso ir autobuso?
      5 nes brangsta nuoma
      6 0
      7 Kol atvaziuos autobusas?
      8 Lansbergis?
      9 Kad numeriai registruoti ne Vilniuje?
      10 Zvejuba?
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        1 2
        2 kai autobusas ivaziuoja i stotele?
        3 Klaipedos?
        4 troleibuso ir autobuso?
        5 nes brangsta nuoma
        6 0
        7 Kol atvaziuos autobusas?
        8 Lansbergis?
        9 Kad numeriai registruoti ne Vilniuje?
        10 Zvejuba?
        Pakomentuosiu tik neteisingus - 1. pakeičiau ne 2, o 3 mokyklas. 1-8 kl. - Šeškinės vid. m-kla (dab. - Vilniaus Maironio progimnazija), 9 klasė - Vilniaus Viršuliškių m-kla, 10-12 kl. - Vilniaus Senvagės gimnazija.
        2. Ne į bet kokią, o į miesto stotelę. Labiausiai man patinka būtent momentas, kai tolimojo susisiekimo autobusas stabteli miesto stotelėje išlaipinti keleivių, o joje laukiantys - į jį įlipti negali.
        3. Teisingai, Klaipėdoje buvome su mama. Dar galėjote paminėti Ukmergės r. (kaimas), Skuodas, dabar dar prisidėjo Mažeikiai ir Joniškis (pastarieji 3 susiję su mano kelionėmis autobusais).
        7. Mano gyvenama gatvė per siaura autobusams, laukiu fūros, o ne autobuso. Ta didybė, kai padedu žmogui, vairuojančiam tokią didžiulę mašiną... Tai nenusakomas jausmas.
        8. Spyris-Dūris... Pakopypeistinsiu savo pranešimą, kur aną vasarą rašiau:

        2016-2017 m.m., kai buvau dešimtokas, kiekvieną darbo dieną po pamokų važiuodavau dviem panašiais maršrutais, ten būdavo pastoviai tas pats vairuotojas su tuo pačiu autobusu. Kaip ir įprasta Vilniuje - rusakalbis, tai aš vis svarstydavau, kokia gali būti jo pavardė. Sukrapščiau 2 variantus:
        1. Kravčionok(as). Pavardę parinkau pagal krakšinčius garsus, kurie sklinda jam perjunginėjant posūkių lemputes su ta lazdele šalia vairo.
        2. Spyris-Dūris. Šitą sugalvojau todėl, kad dar vasarą, kai buvau bepradedąs atradinėti tą kryptį, man rodos dirbo irgi jis, o gal ir ne jis, bet tą vakarą parėjus namo per LRT buvo laidos "Duokim garo!" kartojimas, kur kažkokia kapela iš Tauragės su vadovu Albinu Batavičiumi priešakyje, uždainavo "Spyri dūri kupra stati, susirietus kap gyvati - Tyriririririririm!".

        Comment


          Viskas, atestatą tikrai gausite, išlaikėte tikrai neblogai, ypač - paskutinę dalį. Skenuotą dokumento kopiją išsiųsiu per 10 darbo dienų forumu.

          LNT
          GVJ
          LMI

          Taip pat gal žinote, kas yra torpedos, o kas - katiūša? Pirmasis tai turbūt kai autobuse kas nors paperdžia?

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
            Viskas, atestatą tikrai gausite, išlaikėte tikrai neblogai, ypač - paskutinę dalį. Skenuotą dokumento kopiją išsiųsiu per 10 darbo dienų forumu.

            LNT
            GVJ
            LMI

            Taip pat gal žinote, kas yra torpedos, o kas - katiūša? Pirmasis tai turbūt kai autobuse kas nors paperdžia?
            Laisvas Nuo Turto
            Gal Vėl Josiu
            Lietuvos Mokesčių Inspekcija

            Torpeda tai automobilio priekinė panele
            Katiusa tai prostitute. Pigi ir baisi
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Bet jei jūs atvyksite į Vilnių ir nebūsite sau ant kaktos to užsirašęs, nieks ir nesužinos. Nebent prabiltumėte, gal iš akcento ir pažins, kad ne vietinis esate.

              Comment


                O pagal aprašytus judesius galite nuspėti, kokį "politiką" čia bandau pavaizduoti:
                Laikydamas prie savęs vieną savo ranką, pamažu tiesiu ją į priekį, laikydamas savo delną statmenai ir vingiuriuodamas švelniais vingiais į kairę ir į dešinę?

                p.s. breikeris yra ne troleibuso ar autobuso, o kombaino dalis - toks kaip propeleris-ventiliatorius, kuris sukasi kombaino judėjimui lauke priešinga kryptimi.

                LPJ
                MBI
                LCY

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O pagal aprašytus judesius galite nuspėti, kokį "politiką" čia bandau pavaizduoti:
                  Laikydamas prie savęs vieną savo ranką, pamažu tiesiu ją į priekį, laikydamas savo delną statmenai ir vingiuriuodamas švelniais vingiais į kairę ir į dešinę?

                  p.s. breikeris yra ne troleibuso ar autobuso, o kombaino dalis - toks kaip propeleris-ventiliatorius, kuris sukasi kombaino judėjimui lauke priešinga kryptimi.

                  LPJ
                  MBI
                  LCY
                  Povilioni

                  Laives Partijos Jaunimas
                  mano batas ilgas
                  lietuvos cielka ypatingoji
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Ne Povilionis, o Pavilionis jis, nuo žodžio pavilioti. Gi dar rašiau "Pavilioni, Pavilioni, paviliojai tu mane į savo pusę, į savo daržą". Bet atsakymas neteisingas. Tas rankos judesys - vingiavimas į priekį - taigi bet koks žmogus, paprašytas parodyti bet kurios žuvies judėjimą (rangymasį) vandenyje, parodytų kažką tokio panašaus. Ir toji žuvis yra vėgėlė.

                    Comment


                      Pavilionis irgi slidus kaip ungurys
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        O kokia daina čia užšifruota pagal mano klausą:

                        Raaasvytanyja vanyji ygrūša, pamuny dumanynatrukoj! ... >

                        Comment


                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                          O kokia daina čia užšifruota pagal mano klausą:

                          Raaasvytanyja vanyji ygrūša, pamuny dumanynatrukoj! ... >
                          https://youtu.be/Mowe4ojo_iY?si=LDTBQ-pgaMe_DRvj
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Atspėjote taikliai.

                            O gal ką norite plačiau pakomentuoti apie "Polka spyri dūri, susirietus kap gyvati"?

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                              Atspėjote taikliai.

                              O gal ką norite plačiau pakomentuoti apie "Polka spyri dūri, susirietus kap gyvati"?
                              https://www.facebook.com/watch/?v=1996296897092778
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Va čia tas autobusas, su kuriuo dirbo tas, kaip įprasta Vilniuje, rusakalbis vairuotojas, kurį praminiau Spyriu-Dūriu. Gaila per per ~1 metus trukusią šio autobuso su nuolatiniu vairuotoju 8/25 maršrutuose erą nei vienas entuziastas neužfiksavo šio autobuso su tuo vairuotoju iš priekio.

                                https://fotobus.msk.ru/photo/1644056/

                                Comment


                                  rusakalbis, bet beveik Ukrainos spalvu autobusas
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    O nuo ko pradėti, kad atsakytumėte į visas mano žinutes, kurios tiesiog ėjo į orą, kol jūs buvote pašalintas? Jos jau kaip ir nebe šviežios, bet taip norisi, kad pvz. pateiktumėte savo įžvalgas apie žinutėje #3979 išdėstytas tiesas? Taip pat pamatytumėte jums skirtą bei anuliuotą protokolą ir netgi yra mano paruoštos į balkoną įmesti dovanos nuotrauka. Matėte?

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      O nuo ko pradėti, kad atsakytumėte į visas mano žinutes, kurios tiesiog ėjo į orą, kol jūs buvote pašalintas? Jos jau kaip ir nebe šviežios, bet taip norisi, kad pvz. pateiktumėte savo įžvalgas apie žinutėje #3979 išdėstytas tiesas? Taip pat pamatytumėte jums skirtą bei anuliuotą protokolą ir netgi yra mano paruoštos į balkoną įmesti dovanos nuotrauka. Matėte?
                                      nemaciau. Dar karta parodyk
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Protokolas 197 puslapyje, dovana - 199.

                                        MMH
                                        LDV
                                        LIN

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          Protokolas 197 puslapyje, dovana - 199.

                                          MMH
                                          LDV
                                          LIN
                                          o kas tos dezes viduje?

                                          Mano mama Heitere
                                          LDV - VDV
                                          Linas
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X