Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Tai cia tas pats kaip prieiti prie bet kokios mašinos ir sakyti, nuvezk mane ten ir ten, bus greičiau, negu su autobusu
    Taip, bet jei laukiant miesto troleibuso, lyg tyčia atėjai tokiu metu, kai pro šalį važiavo tarpmiestinis ir sustojo kažką išleisti, tai kodėl neužklausus vairuotojo, ar nepriimtų? Juolab, kad troleibusas į geležinkelio stotį veža aplinkiniais keliais kokį pusvalandį, kai su tolimojo susisiekimo autobusu stotį pasieksi perpus greičiau - apie 15 minučių. Kai kurie vairuotojai tikrai pasinaudoja proga įsidėti kelis eurus į kišenę, kuriuos vėliau išleis cigaretėm. Keleivis įlipdamas miesto stotelėje duoda vairuotojui simboliškai kapeikų, o vairuotojas nespausdina bilieto, o keleivis jo nereikalauja, žinodamas, kad pagal taisykles taip keliauti nelabai galima. Ir vairuotojui papildomi eurai į kišenę, ir keleivis kelionės tikslą pasiekia greičiau.

    Comment


      Vairuotojam neužtenka ant cigarečių?
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Manau taip. Aišku, yra vairuotojų, kurie priima, bet sako, kad bus mušamas bilietas (ir mokėti reikės) nuo ankstesnės tarifinės stotelės, šiuo atveju, jei įliptum Europos pr., kad nuvažiuoti į Kauno autobusų stotį, tai gali būti Garliava. Kiti kategoriškai atsisako visais atvejais, nes ant bilieto užrašomas laikas ir jei kontrolė stotyje patikrins, bus akivaizdu pagal laiką, kad bilietas išmuštas ne Garliavoje, o jau kažkur įvažiavus į miestą.

        Comment


          Kažkas vyksta Energodare

          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Vienu žodžiu supratote? - netarifinė stotelė, tai stotelė, kuri yra tvarkaraštyje, bet nenumatyta kainininke. Tai yra, kad vairuotojo kasos aparate nėra galimybės išspausdinti bilieto Europos pr. - Kauno autobusų stotis, todėl vairuotojas tavęs ten pagal taisykles priimti ir neturi teisės - tik išleisti autobuse jau esančius, įlipusius prieš tai, kitame mieste. Jos būna miestuose, dažniausiai - didesniuose, kad keleiviams būtų galimybė išlipti pakeliui, nedavažiavus iki stoties, jei jie gyvena tame rajone pakeliui į stotį arba ten yra patogesnė galimybė persėsti į miesto transportą ten, nei prie stoties. Jei Marijampolėje pirksi bilietą į Kauną, bet sakysi vairuotojui, kad norėsi išlipti Europos prospekte, bilietas vis tiek bus išmuštas Marijampolės AS - Kauno AS.

            Comment


              Supratau
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                O Energodaras į lietuvių kalbą verčiamas kaip "Energijos dovana"?

                Comment


                  Atrodo, kad jobnino ten ruzzai. Vejas tiesiai i Lietuvą
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    O tai nenorėtumėte sužinoti daugiau apie netarifines stoteles? Kaunas turi daug kelių į jį ir iš jo, norite sužinoti, kur dar yra tų netarifinių stotelių? Pvz. važiuojant link Klaipėdos - kokios yra galimybės įsėsti į autobusą, vežantį prie jūros, jei į stotį nenori/nepatogu ir kur išlipti grįžus iš atostogų?

                    Comment


                      Gali parašyti, bet manęs neklausinek, as niekada nesinaudosiu ju paslaugomis
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Tai į tą pusę yra sustojimas Šilainių poliklinika išvykstant iš miesto ir kitoje gatvės pusėje - išlaipinimas atvykstant į Kauną. Dar yra išlaipinimas prie Kauno pilies, bet tik atvykstant į miestą. Jei nori išvykti, tai arba pavažiuoji iki šilainių, arba atgal - iki stoties.

                        Comment


                          Šilainiai didesni uz Anykščius
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Tai jo. Važiuojant link Vilniaus/Jonavos yra sustojimas Kalniečių poliklinikoje (abipusis - vienoje kelio pusėje - išlaipinimas, kitoje - įlaipinimas), ir tik išlaipinimas K. Petrausko st. pasukus į kairę iš Savanorių prospekto link stoties, kur tada nudžioviau tą skardinę iš panosės kažkokiam diedui.

                            Comment


                              Skardine tik kokia 10 cnt ar verta vargintis?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Ne, tai toje stotelėje kažkas išlipo, pakol ropštėsi lauk, aš išlipau pagriebti ir perduoti ją vairuotojui, kuris irgi jas rinkdavo. Aš sėdėdavau šalia durų, ant atlenkiamos sėdynės, todėl jei kas nors lipdavo į ar iš, visuomet turėdavau išeiti į lauką praleisti.
                                Važiuojant link Marijampolės/Prienų, jokio įlaipinimo nėra, vienintelė vieta įsėsti, norint išvykti iš Kauno į šiuos miestus - stotis. Atvykstant, kaip ir sakiau, yra išlaipinimas Europos pr.
                                Prie Kauno pilies žiedo, išlaipinimas yra ne tik atvažiuojant nuo Klaipėdos/Kėdainių pusių, bet ir nuo to Panemunių kelio (Jurbarkas). Išvykstant iš Kauno link tos krypties, jokio įlaipinimo mieste nėra. Važiuojant link Užnemunės (Šakiai), įlipti apart stoties taip pat niekur negalima, bet grįžtant į Kauną, yra išlaipinimo sustojimas berods pati pirma stotelė pervažiavus Vytauto Didžiojo tiltą ir pasukus į dešinę.

                                Comment


                                  Visi keliai veda i Kauną
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    O tai kurioje iš netarifinių stotelių, grįždamas į Kauną, labiausiai norėtumėte išlipti, tuo pačiu metu mintyse stotelėje miesto autobuso laukiantiems keleiviams pasipuikuodamas sakyti "cha cha, aš čia išlipu teisėtai, o jūs įlipti, kad davažiuoti iki stoties, jau negalite!"? Man tai čia būdavo priežastis, dėl kurios labiausiai mėgdavau keliones tolimojo susisiekimo autobusais - tai išlipinėjimai miesto stotelėse. Iki galo (stoties) važiuodavau retai. Įvažiuojant į Vilnių, jau planuodavau, kaip eisiu vairuotojo prašyti ir širdis tiesiog kaldavo kaip išprotėjusi, veidą išmušdavo raudonis, galvodavau kaip čia nenualpti, kai bus tas momentas, kad tolimojo susisiekimo autobusas, prieš mažiau nei valandą riedėjęs greitkeliu, kur troleibusai tokio greičio neišspaustų, sustoja miesto stotelėje po troleibusų laidais, ir išlipus keleiviams, užkerta duris ir tada jau žviegia į autobusų stotį. Viena yra išlipinėti su visa minia, kita - kai autobusas stoja dėl tavęs vieno, ir miesto keleiviai tave mato.

                                    Comment


                                      As tai norėčiau Petrausko išlipti, tada tiesiai i Ąžuolyną pasivaikščioti
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Pumbpt, pumbt, pumbt
                                        Eina kolūkietis liūtass su šeštu grėbliu
                                        Pasaką pasekti jam reiks už du
                                        Kur kas buteliuką, kad alutį kalčiau
                                        Vieną ir visus už du
                                        Kad jau kur tie viščiukai prisisprogę
                                        Mano pupos, žirniai, grikiai
                                        Su šešiais dantim
                                        balti arkliai mane vaidenas, Putiną miniu
                                        Jis man parašys pasakėlę tą nakties
                                        Jo labai bijau bijau ir todė, todė
                                        Skleidžiu kad jau kur ne kur
                                        Šapkės, mapkės, ir štai paša-alintas aš jau!
                                        Kur man aukso susirasti, kas dantis sudės?
                                        Sėdžiu ežero dugne paskandintas ir be jokios vilties
                                        Seno tvarto žagrės, pakratai
                                        Kokį tešmenį karvės pabadyti, kad surasti aukso gyslą?
                                        Nors tu man uždraudus minėti karą, tai dažniai darau
                                        Nes labai bijau bijau
                                        Susitarė pasidalinti įtaką Europos
                                        Ir nudailinti mūsų gyvenimus dainom
                                        Kur jau kur, man balti arkliai, todėl
                                        Reiškiuos, sakau, baudos ir tiesos nebijau
                                        Tataratatatam, tataratatam!
                                        Grįžęs į narvą urvą paniką vėl kelsiu
                                        Taip neturi būti, bet tai patologija mana
                                        Kad ne kur tą velnią Kirbirbuką
                                        Pasakų puoduko dugną
                                        Šalina tik Šalenga Dainius Lietuvos rytą maniau, bet
                                        Pasirodo ir mane, ir teisingai
                                        Viduriuoja tik Desio sirena skelbianti pabaigą atakos
                                        Bet viduriuoju ir aš, bijodamas nebūsiančių dalykų
                                        Ir todėl kitiems paniką skleidžiu, siebrikus darau
                                        Ir važiuoju pasigriebti pašalpėlės, ne grietinės putotos kavos su BMW

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          O kaip jums ta operos priMadona Judita Leitaitė? Mama apie ją sakė, kad ana kažkokia "vyrų viliotoja, be sąžinės". t.y. maždaug susidraugauja su sau į sūnus tinkančiu bernioku, o tas kažkada grįžta į judviejų namus, pamato kokias 7 vieną ant kitos sukrautas dėžes su jo daiktais ir toji jam sako:
                                          - Viskas, susirenki, keliauji lauk!
                                          Va kaip tik ąnadien kalbėdamas su Judita prisiminiau tai. Ir pagalvojau, kad kokia turėtų būti bėda, kad galėtum apie lovą su ja pagalvoti Nebent dar ryškūs raidos sutrikimai. Suprantu, kad geras bulius nežiūri, kad karvė apsišikusi, bet ne. Su ja tik pokalbiai apie nieką, ką ten daugiau... Ir vadint ją primadona, tuo labiau operos, labai jau drąsu.
                                          Paskutinis taisė arturiux; 2023.11.09, 11:26.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X