Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nu jo, labai daug panasumu, is tikruju
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Ten kur per radijo žinias, kai vasarodavome kaime, kai pranešdavo orus, tai ten, pasirodo, sakydavo "sinoptikė Alva Nagelytė". O tuo metu, kai taip greit sumaldavo tuos žodžius, aš galvojau, kad rašosi kažkaip "Almana Gėlytė".

      Comment


        Abu variantai geri
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          O prisimenate 2013 m. pavasarį tas Eurolygos atkrintamųjų rungtynes, kur "Olympiakos" pirmavo, bet susimovė ir vietos "Anadolu Efes" paskutinę akimirką išsiveržė į priekį, kuomet Jamonas Gordonas įmušė kamuolį į krepšį? Aš jaučiu, varžovai gavę tokį durį paskutinę sekundę galėjo ir širdies smūgį gauti. Kas tuomet jiems būtų atlyginęs žalą? gal p. Gordonass?

          Comment


            Neprisimenu, savaime aišku
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Neatsakyta į klausimą, gal atlygins moralinę/fizinę žalą, atsiradusią po tokio netikėto pralaimėjimo per neapdairumą. Žiūrėti kulminaciją galite pradėti nuo 4:20 minutės.

              https://www.youtube.com/watch?v=I5cP9Zo1tK4

              Comment


                Sirgaliai/ ligoniai
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Įdomiausia, kaip komentatorius džiaugiasi varžovų nesėkme, negalvodamas, kaip pralaimėję varžovai jaučiasi.

                  Comment


                    nes jis sadistas
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      O už ką pasaulyje laiks nuo laiko atsiranda pogromai prieš žydus, kodėl yra taip jų nekenčiančių žmonių? Viskas ten su jais gerai, jie sėkmingi verslūs žmonės, kurie rūpinasi ne tik savo gerove, bet kad būtų gerai ir visiems aplink juos esantiems. Panašiai kaip ir aš savo gatvėje. Tiesa, dalis kaimynų ir jų svečių, gavę baudas už netinkamoje vietoje pastatytą automobilį, taip nepasakytų, tačiau bauduodamas aš irgi siekiu gėrio, t.y. kad netinkamoje vietoje palikta mašina neapsunkintų matomumo ir įvažiavimo galimybių kitiems.

                      Comment


                        nes jie save laiko isrinktaja tauta

                        o tu irgi daryk isvadas, nes kaimynu kantrybe gali buti ne begaline
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Tai dauguma jau pripratę, o dėl kaimynų. Juk tai aš esu teisus, o ne tie, kurie pažeidinėja ženklus ir dangsto pažeidėjus. Kodėl mes taip pripratinti prie tokio dalyko, kad kažkas kažkur elgiasi negerai, bet mes nekreipiame dėmesio, apsimetame, kad nematome pažeidimo, kad viskas čia gerai?

                          Comment


                            o kodel tu manai, kad tie, kurie pastate tuos zenklus pasielge teisingai?
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Nes tie ženklai yra todėl, kad po jais pastačius mašiną iš gretimos teritorijos šone nepravažiuoja fūros. Kiek kartų frazę "nepravažiuoja fūros" kartoju ir ne visiems daeina. Ženklą pastatė tos teritorijos savininkas, suderinęs leidimą su savivaldybe.

                              Comment


                                tai gal furs reiia uzdrausti?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Tai kaip jas uždrausti, jei šiame pastate* įsikūrusios įmonės pastoviai užsisako prekių iš visokių Lenkijų ar Vokietijų. Tuomet pro mano namus, drebindami sienas ir šliaužia visokie lenkų vilkikai, kurių numeriai neretai prasideda raidėmis BS. Panašiai kaip prie to klasioko namų eidamas vieną kartą, kai pro jį praėjau gal 3 metrų atstumu, aš irgi įsivaizdavau esąs tas lenkų BS. T.y. gal jam ir nepatinka, kad aš marširuoju pro jo namus, bet to uždrausti jis man negali, kad ir kaip jam to norėtųsi.

                                  *
                                  https://www.google.com/maps/@54.7026...8192?entry=ttu

                                  Comment


                                    pastatai zenkla ir uzdraudi. O tos kontoros issikelia i verslo centrus ar sandelius kurnors uz miesto, o ne i gyvenamu namu kvartalus
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Tai jos gal specialiai įsikūrė mieste, kad klientams būtų patogu atvykti? Man tai aišku irgi nelabai suprantamas toks dalykas, bet tiesiog įmonės matyt kažkada ieškojosi patalpų ir pagalvojo "O, visai gerai, miesto centre, klientai galės patogiai atvykti ir viešuoju transportu, nereiks trenktis kažkur į sandėlių pramonės rajoną, kur ne visur yra šaligatviai"

                                      Comment


                                        Didžiąją dalį krovinių tai ir atveža mažesni (dviašiai) sunkvežimiai ar net mikriukai. Bet dažniausiai kokį kartą-du į savaitę atšliaužia ir koks nors ilgas BS`as iš lenkų. Kartais tikrai juokinga kai dėl vienos paletės į tokio siaurumo gatvę siunčiama ilgiausia, 17 m ilgio puspriekabė. Bet realybė tokia, kad tai yra vadinamieji "daliniai" kroviniai. Tai dalykas, kuomet vienoje mašinoje yra kelių skirtingų gavėjų kroviniai. Tai tas lenkas ar dar kas, pilnas pakrautas važinėja po įvairias Lietuvos vietas ir kiekviename taške taip pamažu "išmėto" viską, kas į jį buvo sukrauta.

                                        Bet tiems, kurie dar seniau siūlė toms firmelėms išsikelti į miesto pakraščiuose esančius logistikos centrus, aš esu sakęs, kad šitie komerciniai pastatai su kiemo teritorijomis stovi dar nuo sovietinių laikų, kuomet gyvenamieji namai pradėjo kurtis vėliau. T.y. į tuos gyvenamus namus atsikeliantys naujakuriai, turintys po kelis automobilius, turėtų patys įsivertinti, ar turės kur juos laikyti, nepažeisdami kelio ženklų. Tikrai kiek neapgalvotai, iš visų pusių aplink šią siaurą gatvelę per ~4 metus pridygo tiek gyvenamų, tiek biurų pastatų, kad problemos dėl parkavimo kaip ir suprantamos, bet pakol dar yra ir tie sandėliai, krovininiam transportui irgi turi būti užtikrintas įsukimas į teritoriją ir iš jos.

                                        Comment


                                          Žodžiu, eilinis jovalas ir bardakas
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X