Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    O kaip nepalūžti ir išsaugoti gyvenimą šiais atvejais:

    1. Gavus administracinio nusižengimo protokolą
    2. Gavus pašalinimą iš forumo
    3. Gavus šaukimą į teismą, kuriame esi kaltinamas pagal BK 148-1 str. (Neteisėtas žmogaus persekiojimas)
    4. Pralaimėjus rungtynes krepšinyje
    5. Netekus darbo, kai turi paėmęs būsto paskolą ir išlaikai 3 vaikučių šeimą
    1. esu gaves, kita diena pamirsau
    2. esu gaves, juokiausi pora minuciu
    3. nekreipti demesio, arba nueiti ir pasilinksminti
    4. esu daug daug kartu pralaimejes, bet daug daug kartu ir laimejes. Tas ant to, neverta parintis
    5. Darbo netekau, vaikuciu turiu, bet paskolos gyvenime nesu paemes, tai man dzin, o kitiems tik pasikart, matyt
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O kodėl keleivių kontrolieriai negali skirti daugiau laiko pažeidėjams - po darbo valandų aukoti savo laisvalaikį susitinkant paplepėti su jų nubaustuoju ant suoliuko prie namo, nuolat palaikyti ryšį telefonu ar kt. priemonėmis? Kodėl jie tik įteikia tau tą lapą ir dingsta?
      Beje, o kai tau surašomas protokolas, galima žiūrėti į jų kompiuterio ekraną - mane būtent labiausiai domina pamatyti, kokiu principu tie registrai, tos programos veikia, kad jie pas save kažką suvedę viską atsidaro, mato, o man per savo Chrome naršyklę to padaryti nepavyktų? Kaip suprast "vidinio serverio adresas"? Jis įvedamas per tą puslapio viršuje esančią pailgą juostelę (laukelį)?

      Comment


        niekor nieko vesti nereikia. tik double click i ikonele ir atsirado. Tokie bukiai kaip kontrolieriai nieko nemoketu suvesti.
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Bet ta ikonėlė vis tiek kažkaip turi būti įdiegta.
          Norėtumėte sukirsti bulvių košės su Vilma Fiokla - Kiure toje jos trioboje?

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
            Bet ta ikonėlė vis tiek kažkaip turi būti įdiegta.
            Norėtumėte sukirsti bulvių košės su Vilma Fiokla - Kiure toje jos trioboje?
            tai adminai jiems suinstaliuoja. Terminal serveris. Su ta fiokla sviokla net gatveje nenoreciau susitikti
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              O kaip (iš)plėšti pratęsimą?

              Comment


                plesti plesti ir isplesi
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Tik niekada nesupratau, kodėl mokyklos valgykloje už maistą reikia mokėti, juk švietimas Lietuvos valstybinėse mokyklose - nemokamas, už mokslą gi nemokama. Kodėl tuomet norint pavalgyti mokyklos valgykloje, reikia susimokėti centūkais? Atsimenu, pradinėse klasėse sistema buvo tokia, kad savo mokytojai reikdavo nešti pinigėlį, o jau vyresnėse klasėse - susimokėti patiems.

                  Comment


                    Lietuvoje viskas mokama
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Atsimenu, 2 klasėje, kai ta mūsų mokytoja staiga išvyko pakeliauti į Indiją niekam nepranešusi, mums kone kasdien keitėsi pavaduojančios mokytojos. Tarp jų buvo tokia Irma. Ji buvo labai griežta. Atsimenu, čia pribėga prie vieno, klausdama "Kodėl tu nerašai" bei "Kuo čia nuo tavęs taip smirda", paskui kita buvo naujokė, neturėjo knygos, tai ji priėjo, pradėjo ją tempti už rankos ir sakė "Einam pas direktorių". Kitas, Romualdas, su ja kalbėjo kiek familiariai, maivydamasis, tai ji tuoj "Aš tau draugė ar mokytoja?". Per pertrauką, pora klasiokių, priėjo prie tos mokytojos kaip prie savo, kažką pasižiūrėti ar pakalbėti, tai toji atkirto "Eikit iš čia!".
                      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.22, 20:33.

                      Comment


                        Liudesys
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Atsimenu, kaip 9 klasėje, kur matematikos mokytoja būdavo tokia "prie prikolo", tai ji pasakojo, kad yra tokia tema, kur galima išmokyti net ir beviltiškiausią mokinį. Ir dar likus kelioms temoms iki jos sakė: ten yra toksai žodis - diskriminantas. Tai aš iš pradžių rimtai maniau, kad čia kažkoks mokytojų žargonas, kuriuo jie vadina nepažangius mokinius, ir jau kai atėjo ta tema, ji puolė dėstyti temą ir kartodama tą žodį ant lentos pradėjo rašyti tą didžiąją D raidę... Toks juokas paėmė... Ir vėliau, jau supratęs, kad čia taip užrašomas sprendimas, susigėdau. maniau, kad čia tikrai kažkoks juokelis, maždaug tas pats, kas norėdama apibūdinti kokį idiotą, ant lentos pradėtų rašyti didžiąją "I".

                          Comment


                            skaitau susidomejes, bet nezinau kaip pakomentuoti
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              O kodėl jūs taip bijote karo (kad jis pas mus tikrai bus) ir įsitikinęs, kad "niekas į gera nesikeičia ir jau nesikeis"? taigi kokioje gerovės valstybėje mes gyvename, kitur minimumas yra 200 eurų į rankas arba išvis net nėra pensijų sistemos.

                              LUY
                              KUL
                              KMK

                              Comment


                                nes man vaiku labai gaila

                                LUYdzis
                                KULsis
                                Kietas Meskeres Kotas
                                Paskutinis taisė liutass; 2023.10.23, 13:05.
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  O ten kur kažkada Algimantas Čekuolis buvo išleidęs tokią knygą "Iš ko šaiposi pasaulis", tai aš galėčiau parašyti panašią "Kas mane blokuoja". Nu nes buvo toks vienas pažįstamas, anksčiau Facebooke matydavau jo postus, dabar net pagal paiešką nerandu, tad supratau - užblokavęs bus mane ko gero.

                                  DTU
                                  CRC
                                  EJA

                                  Comment


                                    cekuolis buvo giluminis komunistas kagebystas

                                    Danijos technikos universitetas
                                    cyclic redundancy check
                                    fEJA
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Aiaiai, ir aš čia atvykau
                                      ŪŪŪŪŪŪŪ - niūrus purkšnojantis lietus
                                      Ė-Ė-Ėiiiiii , nusidegradavome va taip
                                      Yyyyyyyyyyy - kilnodami kojas braidome per rudenišką rūką - ŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ
                                      Ir kaip laukinis grobuoniškas koks atskuodžiau su vė-ėjuuuu!
                                      Prarastas, seniai seniai, ryšys geras. Platoniškai, MMMMMMM, aš čia pareziduosiu
                                      Jau... pabūkime čia, kad atvykome jau, tai
                                      ŪŪŪŪŪŪŪM! Niūru kaip? Dar "variklį" savo kūriau nesenai prie namų būdamas, o dabar Ė-ėjjjjjjjjj,
                                      SU-STO-KI-ME!

                                      Gal galite pasakyti, kokiame kontekste, kokiais metais ir kurioje vietoje mano galvoje galėjo suktis tokie kliedesiai? Prisiminkite iš visko, ką rašiau apie savo gyvenimą.
                                      Užuomina - `19`ųjų spalis-lapkritis. Kas vyko mano galvoje, kokios aplinkybės veikė mano psichiką?


                                      JMA
                                      JDV
                                      KBN

                                      Comment


                                        Error

                                        Jurgenu miezinis alus
                                        Jis dar vaziuos
                                        KBH rusiskai
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Taigi viskas taip paprasta - 2019 m. ruduo - pirmieji po daugiau nei 12 (jei skaičiuotume darželio lankymą - dar ilgiau) metų pertraukos, kai ruduo nebešaukia manęs į jokią ugdymo įstaigą - esu laisvas kaip paukštis. Daug nerimo buvo tie pirmi metai. Mama dar taip gerai nepažinojo vidinio manęs, todėl dar siųsdavo darbo pasiūlymus, užmatytus internete, vildamasi, kad kažkur įsidarbinsiu. Kadangi ji anksčiau nėra turėjusi jokių vaikų, tai dar pati nesuvokė, kad įmanoma po mokyklos baigimo nieko neveikti. Tai va, tomis dienomis, kai ji užmiršdavo, kad reikia mane vyti dirbti, aš išeidavau iš namų su maišiuku, sakydamas, kad einu rinkti taros (iš tikrųjų tą ir darydavau), tačiau butelių rinkimas - tik priedanga, einant į tam tikrą vietą. Kokią - prisegu foto.

                                          MMG
                                          BZS
                                          DHS
                                          Attached Files

                                          Comment

                                          Working...
                                          X