Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    vieni durniai galvoja taisykles, kiti kaip jas apeiti. Bet stukcioku buti nereikia
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Tai taisyklės yra ne šiaip sau, aš labiausiai žiūriu, kad krovininio transporto vairuotojams nebūtų trukdoma patekti į teritoriją ar iš jos? Jei mašina numesta taip, kad trukdo jam įvažiuoti, ką daryti? Laukti pusę dienos, kol šeimininkas pats ateis?
      Aš tai nepaprastai džiaugiuosi, kad tas slaptas garso įrašas demaskavo prokur(w)orą Dainių Kunigėlį ir jo, kaip teisininko, karjera žlugo.

      Comment


        vienam trukdo tas, kitam anas. Kodel tik vienas galvoja, kad jam turi niekas netrukdyti. Gal kitam kaip tik priesingai, anas trukdo? Tas prokuroras pereis i advokatus, dirbs maziau, gaus daugiau
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          DZE
          AHV
          COM


          Ką pasakysite apie šituos?

          Comment


            Dzedas
            Alhovka
            dotCOM
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              "...ir nieko nėra švento žemėje šioje,
              kad prakirsti pro čia
              ..."

              Gal nupasakosite, kas per lūžis, ateityje galbūt įvyksiantis mano gyvenime, čia aprašytas?

              Comment


                jei tik galbut, tai tikriausiai eisi prie ano namu ant kelmelio pasedeti?
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Originalu, bet nepataikyta.
                  Tai jeigu kada ateityje ar mama mane priverstinai išmestų ar pats išbėgčiau, tai susikrautus daiktus susipakavus, sėsti į pasamdytą mašiną, kuri mane nugabentų į tą kaimą Ukmergės rajono pakraštyje, kur aš planuočiau praleisti likusį gyvenimą. Kaip ir iš ko ten prasimaitinti - neįsivaizduoju, bet esmė tame, kad Vilniaus miestas tiesiogiai nesiriboja su Ukmergės rajonu, tad norint į jį nuvykti, tektų tranzitu perkirsti 2 opštinas - Vilniaus rajono ir Širvintų rajono. Kadangi kelionė į tą vietą truktų vos apie valandą, sustoti ir išlipti jose poreikio, greičiausiai, nebus. Panašiai, kaip norint nuvykti į kokią Turkiją, tektų perkirsti kokią Slovakiją ar Rumuniją, nors tose valstybėse jokių reikalų kaip ir neturi, bet tau pro jas reikia tiesiog pravažiuoti.

                  Comment


                    kaime galetum darzus raveti, bulves padeti sodinti ar nurinkti, gyvulius pagirdyti, siena padeti susivezti. Uz maista.
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Yra tokia citata, kurios autoriumi laikau aš pats save (nebent man to nežinant, koks nors žmonijos genijus ją jau pavartojo prieš kokį šimtą metų) - "Aš noriu būti jūsų stebėtoju, o ne vienu iš jūsų". T.y. man patinka būti pvz. troleibuso keleiviu ar stovint gatvėje grožėtis, kaip jo srovės imtuvai kriokšteli per tas kryžmes. Žiūrėti į išsukantį vilkiką ir mąstyti "Vat jis išsukti gali tik todėl, kad šiuo metu joks durnius nestovi po ženklu". Ir taip toliau ir panašiai, bet pats dirbti tų darbų nepajėgčiau, žinau, kad privelčiau daug klaidų, pakol viską išmoksiu.

                      Comment


                        niekas negime mokedamas, ismoktum viska ir bet ka.
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          O gal nutuokiate, kaip Lietuvą pasiekia prekės iš tokių geografiškai izoliuotesnių šalių kaip Mongolija, Afganistanas, Armėnija, Uganda?
                          Lėktuvais, fūromis, laivais, geležinkeliu?

                          Comment


                            gelezinkelu ir furomis. Taip pigiau.

                            Gal karas tave isgelbes/ Prisidenges senelio praeitimi gausi kokia tarnyba ir gyvensi sau ramiai
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Bet tai ar visose šalyse yra atitinkama infrastruktūra, kaip ten visi tie perkrovimai nuo vieno ant kito...
                              Įdomu, tą vėžiui gydyti skirta įranga - lovelės chemoterapijai sulašinti irgi gaminama Kinijoje? Jei taip, ar tikrai toje komunistinėje? Pvz. šalia mano namų kur yra šviestuvais prekiaujanti įmonė, tai kaip supratau, ten jie vežasi ne iš tos baisiosios, bet iš Taivano, o Taivanas yra demokratija, gėris, todėl ten pagamintos prekės yra kokybiškos, skirtingai nei žemyninėje Kinijoje.

                              Comment


                                Taiwanas pats daug gamina Kinijoje. Infrastrukuros dideles nereikia. Prikimsai fura rankiniu budu visokiu sudu ir varai i Lietuva
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  O kodėl tie jūriniai konteineriai nėra tiesiog šiaip jūriniai konteineriai? Kodėl kiekvienas turi savo unikalų numerį ir kt. atributus? Kaip ten uoste juos iškrauna - ar atitinkama tvarka, kad pirmiau ant vilkiko užkraunamas konteineris neatsidurtų po krūva vėliau išvežamų/ Kas ir kaip ten jūrų uostuose viską sustyguoja, kaip tas aukštai tame baisiame įrenginyje sėdintis operatorius žino (mato), kokį konteinerį pačiupo, kas ten ant jo parašyta, kaip uostas išvis perduoda informaciją kur kas pastatyta? Turbūt tie laivą pilotuojantys jūreiviai irgi su savimi vežasi popierius, kuriuose atspausdinta, kas gavėjas ir pan.?

                                  Comment


                                    juriniai konteineriai yra kinieciu isradimai, reikia ju klausti, nes su tokiais kiekiais tik jie vieni gali susitvarktyi.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Bet mūsų Klaipėdos uoste tie kas ten slankioja su tais metaliniais milžiniškais įrengimais ant kranto, kur nukrovinėja/užkrovinėja tuos konteinerius, tai jie irgi turėtų kažką nusimanyti... Vis tiek jie sustatomi ne be reikalo tam tikra tvarka. Bet tai kaip žinoti, kurį konteinerį vilkikas su tralu atvažiuos paimti ir pataškyti atitinkamam gavėjui pirmiau?
                                      Kad tai kinų išradimas - esu sakęs seniau. Traukiniai man kažkodėl rusų (gal išrado ir ne jie, bet visose NVS šalyse gan populiaru traukiniais gabenti tomis cisternomis kažkokius nuodus) išradimas, o lėktuvai - amerikiečių.

                                      O ką jūs į

                                      LRE
                                      GJB
                                      KRK

                                      Comment


                                        Laisve rusijos ereliams
                                        GriobanasJobanas
                                        Krka
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Mane kokioje 6 klasėje baisiai siutindavo, kuomet rezultatyviausias rungtynių žaidėjas buvo vidurio puolėjas. Juk jie taškus renka tik dvitaškiais ir baudom, iš 3 taškų meta itin retai. Kaip jie gali surinkti daugiausia taškų? Ir tai, jie daugiau stumdosi po krepšiais tie centravolai, na, kartais gal pakabina dvitaškiuką iš nuotole vidutine iš kiek toliau, man pati garbingiausia pozicija - tai atakuojantis gynėjas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X