Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nereikia tokiais juokingais vardais vadintis arba neiti i tokia komanda žaisti
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O nenorėtumėte kavos su Gene (Genute) Karpovičiene?

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        O nenorėtumėte kavos su Gene (Genute) Karpovičiene?
        Neblogai būtų, manau
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Ar bent pasidomėjote, kas ji tokia ir kuo užsiima? Yra bent 3 interviu:

          1. ​​​​​​​https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/...inimai-5782633
          2. https://www.alfa.lt/straipsnis/50391...galima-dirbti/
          3. https://www.15min.lt/gyvenimas/nauji...a-1040-2081240

          Comment


            neeee, su tokia tai nenoriu nieko bendro tureti, jau nekalbant apie kavutes gerima
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Bet gi aš ją esu minėjęs tame savo veikale, kur detaliai pasistengiau aprašyti, kaip įsivaizduoju procedūrą raudonojo autobusiuko viduje.
              Ir, įdomu, kaip vyras vadina (kreipiasi į) savo žmoną Dezidą, ar kaip nors trumpina, pvz. Zida arba Deze?

              Comment


                Turbut tenka vadinti tiesiog Dezida, o draugams sako, mano boba
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Va šiame puslapyje paėjus kiek į apačią, galite rasti mano sausio 15 d. sukurtą tekstą apie tai, kaip aš įsivaizduoju protokolo surašymą viduje:

                  https://www.miestai.net/forumas/foru...e8#post2072826

                  Comment


                    Mane kažkada vaikystėje buvo pagave be talono vaziuojant, bet, kadangi neturėjau kapeiku tai paleido. I autobusiuką buvo nusivede
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Aš nežinau, bet aš tikrai, aš nežinau, bet aš tiesiog (laikydamas kulną prispaudęs prie žemės, trepsendamas su batu į žemę) KARTOJU ŽODĮ ŠLOVĖ - JĖ-Ė, JĖ-Ė!

                      Comment


                        Jiems labai svarbu yra šlovė
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Čia kažkada Lavrinovičius kažkuris taip užstaugė, po to, kai kažką ten laimėjo su LVKR.

                          O tai kaip anksčiau atrodydavo tie kontrolės autobusiukai? Ten bauda tai turbūt būdavo jokios galios neturintis popiergalis, kurį galėdavai tiesiog išmesti ir niekas, jokie antstoliai tavęs neieškos. Dabar viskas kompiuterizuota, bauda yra priskiriama "atsistojimo ant X žmogaus" principu. Tai reiškia, kad prieš išduodant tą popierių, ten yra atspausdinamas tavo vardas ir pavardė ir informacinėse sistemose fiksuojamas baustumo faktas. O seniau gi nebūdavo tų kompiuterių, nieks negalėdavo matyti, ar baustas anksčiau ir ar sumoki tą baudą? Nenori nemoki ir nieks netikrindavo žmogaus, kuriam ji priskirta? Ar ne taip?

                          Comment


                            Tada buvo Latvija autobusiukas
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              O su baudom kaip? Nebūdavo kaip dabar, kad bauda yra "prilipdoma" prie konkretaus asmens ir pažymima registruose, kad ateityje galėtų patikrinti kiek ir dėl ko baustas? Tiesiog gauni "Baudos kvitą", ant kurio nėra jokių tavo asmens duomenų, o jie jį tik pasirašo nė neprašę prisistatyti?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                O su baudom kaip? Nebūdavo kaip dabar, kad bauda yra "prilipdoma" prie konkretaus asmens ir pažymima registruose, kad ateityje galėtų patikrinti kiek ir dėl ko baustas? Tiesiog gauni "Baudos kvitą", ant kurio nėra jokių tavo asmens duomenų, o jie jį tik pasirašo nė neprašę prisistatyti?
                                Jo, gaudavai kvita ir tiek. Bet as neturėjau dokumento, tai bet ką galejau pasakyti. Kadangi ir kapeiku neturėjau, tai paleido, nes reikedavo mokėti vietoje grynais
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  O Irano nesinori rašyti iš mažosios raidės jums, kaip tai praktikuojančiam žmogui? Juk tai irgi blogio ašies valstybė, kur už priklausymą LGBT yra viešai kariama, pakeliant su kranu.
                                  A, nu tik tiek, kad jų šalis nėra mūsų tiesiogiai užgrobusi ar kitaip pakenkusi. Ar ne?

                                  Comment


                                    Iranas blogis, reikia rašyti iranas
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Sukirstumėte partiją ryžių su ponia Bibluja iš troleibuso 1543?

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Sukirstumėte partiją ryžių su ponia Bibluja iš troleibuso 1543?
                                        Ne, man vairuotojai per žema kasta
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          O kai mūsų su močiute nieks iš giminių neveždavo į kaimą, mes vykdavome patys su autobusais, tai persėsdavome Ukmergės AS* į priemiestinį autobusą, kuris artindamas link mūsų kelionės tikslo, pakeliui dar turėdavo užsukimą į Dainavos gyvenvietę. Berods ar ne kažkur ten kirsdavome upelį, pavadinimu Armona. Dabar klausimas - ar jo pavadinimas neturi nieko bendro su Eimin** ministre Aušrine Armonaite? Panašiai kaip Raskila ir Tomas Vytautas Raskevičius.
                                          Abejonių kelia tai, kad tais laikais ji dar nebuvo žinoma politikė, dar pati ką tik mokyklą baigusi buvo.
                                          * - AS -autobusų stotis
                                          ** - Eimin - Ekonomikos ir inovacijų ministierstva.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X