Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    turejau pazystama. adresas yra vidinio serverio, sistema yraatjungta nuo interneto. Bet ten net tavo visos psichuskes diagnozes suvaziuoja

    Beje, pazeistas Svedija - estija telekomunikacinis jurinis kabelis. Diversija
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O kokioje institucijoje jis dirbo? Gal socialinio transporto kontrolėje? O tai į adresą įeinama per tą pačią Google Chrome, Internet Explorer naršyklę kaip kad aš į šitą forumą ar vos įsijungus kompiuterį ant darbalaukio spaudžiant atitinkamos duomenų bazės piktogramą?
      Beje, šiaip pareigūnas atėjus pašaliniam žmogui kartais neturėtų uždengti ekrano, kad nepamatytum to, su kuo neturi teisės susipažinti?

      Comment


        ten pasaliniai nevaikste, bet ne toj imonej, kur parasei, jis dirbo. Ten kazkokia buvo gal terminaline programa, dabar jau nepamenu.
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          O tai kokia ta institucija? Kažkaip neaiškiai rašote. O ten gal net matosi, su kuo tu draugauji, nors tie draugai net nesusiję giminystės ryšiais? Gal ir apie mano vizitus prie to klasioko namų viskas matosi, nors nieks nesikreipė?

          Comment


            ta sistema naudoja ivairios institucijos. Ne viena kuri nors. Jau nepamenu, kokia konkreciai buvo ana. Ne susirasinejimu nieko jie nemato. Mato tik visus tavo gyvenimo ivykius, kuomet buvo panaudotas tavo asmens kodas, ta prasme visi kilnojami nekilnojami turtai, skyrybos vedybos, vaikai, ligos, bausmes mirtys ir pan.
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              O kaip mes dabar be Kasparo Vidmaro kablių?

              Comment


                O Einikis?
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Tas tai savo kumštį į krepšį įmūrydavo.
                  O ko, neturinčiam nuosavo automobilio, reiktų pasisaugoti einant pėsčiomis per šią perėją? Ir kokias papildomas apsaugos priemones naudoti?
                  Užuomina - prisiminkite mano kaimą. užuomina nr. 2 - Samsonai.
                  https://www.google.com/maps/@54.9284...8192?entry=ttu
                  Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.17, 22:17.

                  Comment


                    Traktoriaus kokio nors? Užsidėti šviečiančią liemene?
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Prisiminkite šį, seniau mano jums siųstą straipsnį apie mano kaime įsikėlusius naujakurius:
                      https://m.kauno.diena.lt/naujienos/k...laisve-1130585

                      Tai tas pats, kas einant per to paties kelio dalyje esančią perėją ties Karmėlava - stengtis su batu einant per gatvę neatsistoti ant ruožų, per kuriuos prarieda padangos, nes tau, kaip keliaujančiam VT nėra tokio autobuso maršruto Sližiai-Kaunas, kokiu važinėja ta moteriškė su nuosava mašina. Nes užmynęs tu tarsi susiterši savo gyvenimą, nes autobusu be persėdimo taip nenuvyksi, tačiau pereiti per iš tos vietos vykstančios mašinos ratai - jokių kliūčių. Ir šiaip žiauroka - 2-as pagal dydį Lietuvos miestas, stiklinis banko ofisas, greta jo (arba išvis požeminiame parkinge) stovi eilinis automobilis su ES vėliavėle ir raidėmis LT. Žiūrėdamas į niekuo neišsiskiriančios markės bei modelio mašiną ir numerį turbūt nė nesusapnuotum, kad ji registruota visai kitoje savivaldybėje nei Kauno miestas, ir dar toks nuošalus kaimas, į kurį viešuoju taip lengvai nenusigausi.
                      Saugumo priemonė - statyti koją ant tarpų tarp įsivaizduojamų automobilių ratų provėžų, o ne ant pačios tos vietos, per kurią rieda ratai. Nes iš to kaimo į Kauną įvažiavimas vyksta būtent pro tą miesto galą.


                      Comment


                        o jei vistiek pataikai koja ant pravaziuotos dalies? O kitose perejose nereikia saugotis? Juk ta masina vazineja po visa miesta. Gal aplamai, geriau is to miesto issikelti ikita, kur jinai nevazineja? O jeigu ir ten vazineja? Geriausia begti i kita sali (kas ir siaip yra naturalu siai dienai)
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Irgi geras pasiūlymas. Be to, per jos pervažiuotą sankryžą kryžmai važiuoja kitos krypties automobilių srautai, kurie to kaimo žvyrkelio mikrodalelių panešioja po visą miestą. Gi esu rašęs, kad mes kasdien taip ant savo batų parsinešame gabalėlį kokio Irano ar Magadano.

                          O kokia čia daina:
                          O-ou, bambomychou ėj, BAMBOMYCHOU Ė-Ėj!
                          Iškart pasakau, jog tai ne slavų kalba atliekama daina. Manau, tai žinant, galimų variantų sąrašas liūtui iškart sutrumpėja perpus.

                          Comment


                            error
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Čia gi šitos dainos priedainio (ne dainos pradžia, bet priedainis, pasigirstantis vėliau) pirmieji žodžiai:

                              https://www.youtube.com/watch?v=d27gTrPPAyk

                              Comment


                                aa, supratau dabar.

                                o tavo seneliui maskva moka eurais ar rubliais pensija?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Bent jau man viską duoda eurais, turbūt automatiškai konvetuojasi? O iš kur kilo mada "Maskva" rašyti iš mažosios raidės? Ar čia vieni nuo kitų nusižiūri ar natūraliai gaunasi taip?

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    Bent jau man viską duoda eurais, turbūt automatiškai konvetuojasi? O iš kur kilo mada "Maskva" rašyti iš mažosios raidės? Ar čia vieni nuo kitų nusižiūri ar natūraliai gaunasi taip?
                                    kadangi rublio kursas kasdien silpsta tai ir euru jam konvertuoja maziau. maskva neverta rasyti is didziosios, ten ten orku sostine.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                      kadangi rublio kursas kasdien silpsta tai ir euru jam konvertuoja maziau. maskva neverta rasyti is didziosios, ten ten orku sostine.
                                      O kodėl tie patys tuomet iš didžiosios rašo kitos mūsų kaimynės pavadinimą ir sostinę ir netgi prezidento pavardę? Jie - mažesnė blogybė? Juk jie man dar grėsmingesnė šalis - sakau, kodėl, jei balarusai tokie demokratijos trokštanti pūkuota tauta, kodėl kai vyko trėmimai į Sibirą, jie nesigulė ant geležinkelio bėgių stabdydami traukinius gyvuliniais vagonais? Juk mano močiutė, kuri irgi buvo tremtinė, pasakojo, kad kelionė vyko tranzitu būtent per tos šalies teritoriją! Kodėl vietiniai neužstojo lietuvių ir nestabdė tų traukinių? Ar nebuvo informuoti? Be to, iš jų šalies plūsta kontrabandos, kuri yra tikras galvos skausmas mūsų pasieniečiams. Aš nekenčiu kontrabandos ne kiek dėl nesumokėtų mokesčių, bet kad rūkymas kenkia sveikatai. Ir dar vienas dalykas - toje šalyje iki šiol yra institucija KGB. T.y. nuo sovietmečio nepakeistas pavadinimas, tikėtina, ir veiklos struktūra, metodai. Galiausiai, pas juos iki šiol galioja mirties bausmė.

                                      Comment


                                        baltarusiam tie lietuviai rupi kaip mums afrikieciai
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Žiūrėkite, jei būna kokios nors sporto šakos, kad ir krepšinio komanda, pasivadinusi kokiu maksimalistišku pavadinimu, na kad ir "Jaunystė" ar pan., tai varžovai, seni labiau patyrę vilkai nepagailės ir sudoros tą komandą. Juk tiems "Jaunystė" pralaimėjus, gali būti numušta motyvacija stengtis toliau... Žiauru.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X