Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nes senelis is Kanaano žemių?
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Ne, senelis - žemaitis.
      Esu kaimynystėje nufotografavęs vieną po ženklu paliktą prabangų Mercedes automobilį, kurio vairuotojas, maždaug mano amžiaus jaunuolis su akinukais, jį palikęs užsideda šalmą, liemenę ar dar ką ir nueina į greta vykstančias statybas kaip koks prižiūrėtojas. Tai jei jis klaustų, ar ne aš fotografavau, tai pradžioje galvojau pamojavus dujų balionėliu sakyti "Neklausinėt", tačiau paskui prisipažinti, kad tai dėl to, kad jis jaunas ir jau dirba, o aš net nežinau, kas per dalykas yra ant statybinės tvoros, kur surašyta pagrindinė informacija, planuojamos užbaigimo datos ir kita, būna nurodytas statinio statybos vadovas ir jo kvalifikacijos atestato nr., tai aš galvojau apsimesti durneliu ir pasitikslinti ar tai ne tas pats, kas mokyklos baigimo (12 klasės) brandos atestatas.

      Comment


        Tai ir tu eini senelio pedom, stukalinti?
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          Tai ir tu eini senelio pedom, stukalinti?
          Kokio dar stukalinti, čia visiški sovietiniai žmonės taip gali kalbėti. Jei kažkas elgiasi ne pagal taisykles ir visiems dzin, tai ar čia normalu? Mes lietuviai esame pripratinti prie korupcijos, kad tikrai daugumai išsivystė įprotis, kad "skųsti negražu". Kad trumpam sustoti (nepalikus už stiklo savo telefono numerio) yra nieko tokio, kad "kai katė atsiras, skelbimus nuimsiu" ir panašūs. Išmokite skirti tuos dalykus. Čia kalėjimo terminai - stukačiai, ožys, mentai (įdomu kiek šį žodį vartojančių vartojančių žmonių mokėtų paaiškinti, kaip jis atsirado?).

          Comment


            Gerai
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Aš tiesiog negaliu pakęsti, kad jis greičiausiai žino, kas yra tas "Kvalifikacijos atestatas" ar netgi pats jį turi. Ar ten tikrai reikia laikyti kažkokį egzaminą parodant savo statybines žinias, ar ten labiau formalumas, kaip kokie pirmosios pagalbos kursai gaunant vairuotojo pažymėjimą?

              Comment


                Formalumas
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O kas galėtų būti čionai:

                  E (tarti trumpai), "pššššššššpt!

                  ??

                  Comment


                    Simonyte ciaudeja?
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Šitas gimė 2018 m. gegužę (aš 11 klasėje). Tuo metu gal poroje mokomųjų dalykų turėdavau bendrą pamoką su tokiu klasioku Viliumi U., su kuriuo nebuvome patys geriausi draugai. Tai man bendros pamokos su juo būdavo kažkas panašaus į kad va tarpmiestinis autobusas sustojo netarifinėje stotelėje, jo durys sušnypštė, žmonės (šiuo atveju - aš) iš kabineto/autobuso išlipo ir eina kas sau. O dabar smulkiau:

                      E tai nuo žodžio (vardo) Erik ar tai Jerik. Buvo toks tarpmiestinio autobuso vairuotojas juodabarzdis, panašiai kaip tas mano kaimynas kur labai myli savo mergytę, tačiau ji kažkodėl vis tiek verkia. Kartą stovėdamas miške mačiau, kaip jis pravažiavo ir vos už kelių kilometrų jam turėjo būti tik išlaipinimo stotelė mieste. Tai jei kas nors tenai lipo, tai to modelio ir markės autobuse, kai vairuotojas perjunginėja pavaras mažėjančia tvarka ir galiausiai sustoja ant nulinės, jis dešine ranka nuspaudžia durų atidarymo mygtuką, ir tuomet oras sušnypščia taip "Pššššššt", durys tik "lllankt" ir išsimeta į dešinę. O vairuotojas, stotelėje laukiantiems miesto autobuso ir galbūt norintiems pasiprašyti pas jį, turi rėkti "NEGALIMA!".


                      Comment


                        Vėl mokykla/autobusas
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Taip, tais metais mane itin žavėjo tas keleivių išlaipinimas iš tarpmiestinių autobusų miesto stotelėse, nedavažiavus stoties. Tas maždaug kad va, ateini prie priekinių durų, nusileidi žemyn laiptukais ir laikaisi, va vairuotojas sustos ir nuspaudus mygtuką oras sušnypš ir tave IŠLEIS, kur galėsi iškart patogiai persėsti į miesto transportą.

                          Comment


                            kol tu atsikeli cia jau visos naujenos buna pradiskutuotos
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Kokios naujienos? Į geopolitines temas nesikišu, skirtingai nei jūs.
                              O jei frazė "guldyk spidaką" reiškia spausti gazą iki dugno (kad spidometro rodyklė persimušusi į dešinę pasiektų patį žemiausią tašką), tai ką gali reikšti troleibuso vairuotojui adresuota frazė "Guldyk duris"?

                              Comment


                                naujienos apie traukinius, rinkimus polshoje, kazkokius PoDV kliedesius, apie kara tai nei zodzio, isskyrus mane.

                                Guldyti duris reiskia, manau spausti duru atidarymo mygtuka iki dugno?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Tiesiog "uždaryk duris" ir tiek. Kai jau visi sulipo, galima nuspausti kairėje esančius mygtukus, tuomet aš įsivaizduoju 2011 m. rudens pradžią (Maikopo kultūros fone), kaip paprastas senas Škoda troleibusas, jokių užcypiančių vengryčių, tiesiog tik pš, pš, pš, pš zbumbum, šapt, zbarkšt, šmaukšt ir durys taip sukrenta, t.y. užsidaro.

                                  Comment


                                    durys yra labai svarbus troleibuso autobuso elementas, bet Brazilijoje jie vazineja be duru. O kam ten
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      O jums geriau, kai prieš uždarant duris pacypia koks nors signalas ar kai jo nebūna?

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        O jums geriau, kai prieš uždarant duris pacypia koks nors signalas ar kai jo nebūna?
                                        kai pacypia
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Pabandykite į google paiešką įvesti žodį "žaibsto". Pažiūrėkite, kiek bus rezultatų ir į kokį puslapį tai nukreipia

                                          Comment

                                          Working...
                                          X