Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nesidomiu šokiais

    O tai ne John fotografuodavo tuos neteisingai paparkuotus automobilius? Ar čia tas pats asmuo?
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Yra John ir yra KEdas. Tai 2 skirtingi asmenys. Dar yra kažkoks Vaitiekus Kristupas Medžhitlijus Rimša.

      Comment


        Nu bet ir komjaunuoliu ten pas jus
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          O tai apie "Žuvėdrą" neteko girdėti? Nereikia domėtis šokiais, tiesiog iš bendro išsilavinimo žinoti, savo laiku jie garsino Lietuvą ne mažiau nei Kauno "Žalgiris", kurie su savo džeržgiančių boilerių-broilerių pagalba išskusdavo varžovus lauk.

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
            O tai apie "Žuvėdrą" neteko girdėti? Nereikia domėtis šokiais, tiesiog iš bendro išsilavinimo žinoti, savo laiku jie garsino Lietuvą ne mažiau nei Kauno "Žalgiris", kurie su savo džeržgiančių boilerių-broilerių pagalba išskusdavo varžovus lauk.
            Nelabai tokią atsimenu, nes nu visai nesidomiu jokiais šokiais ar dainom
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Dar kartą kartoju - kad žinoti tam tikrus dalykus, visiškai nebūtina itin gilintis į tą sritį, aš pvz. su šokiais irgi neturiu nieko bendro, bet jei nors kiek žiūri žinias ar skaitai naujienas, tiesiog negali būti negirdėjęs tokio ansamblio. Pvz. vienas mano buvęs draugas irgi negirdėjęs nei Šviniaus, nei Pūko, netgi Karbauskio nelabai. Ir nereikia specialiai domėti politika, nu tiesiog žinai, kažkur kažką girdėjai ir tiek.

              Comment


                As neziuriu lietuviškų žinių
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Tik rusiškas?

                  Comment


                    Tik twitter, cnn ir bbc.
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Ir TASS.

                      Comment


                        Kas as koks žinių ziuretojas? Ir taip aišku, kad viskas, klausimas tik kada
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          O kaip manote, apie kokį žmogų mano mama yra pasakiusi "Jei sužinočiau, kad jo nebėra gyvo - lengviau atsikvėpčiau"?

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            O kaip manote, apie kokį žmogų mano mama yra pasakiusi "Jei sužinočiau, kad jo nebėra gyvo - lengviau atsikvėpčiau"?
                            Bijau garsiai ištarti
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Kas? Teisingas atsakymas - mano tėtis, kurį paskutinį kartą mačiau būdamas gal 1 klasėje.
                              Ir klausimas - jei jo išties nebėra gyvo, kuo čia taip tinka mano sukurti garsų kratiniai-pasakymai "žlygt - U-UUUUUUUU" bei "brunkt-bdinkgt, pramelь".

                              Comment


                                O ka tas tetis? Terorizuoja? Garsų tai nežinau - system error
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Neterorizuoja, bet didžiausia mamos baimė, jeigu trumpai - tai, kad jis sužinojęs mūsų adresą, bei faktą, kad mano mama iki šiol be jokio vyriškio (tik ji ir aš) - jis darytų tą patį, ką aš 3,5 metų su tuo klasioku. + dar įkyriai skambinėtų. Aš tai pvz. tam klasiokui neskambindavau ir nerašinėdavau (nebent per gimtadienį), o tik būdavau prie jo namų ar universiteto, bet net ir iš toli pamatęs jį 99 procentais atvejų neprieidavau artyn ir net neužkalbindavau.

                                  Comment


                                    Tai ta močiutė - tevo mama?
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Ne, močiutė yra mano mamos mama, o iš tėvo giminės nepažinojome nieko.
                                      O tie garsai - tas žlegtelėjimas yra garsas, kuris būna kai pasukama troleibuse esanti rankenėlė po dešine nuo vairo, kurios pagalba jis užvedamas. Tie blunksėjimai - tai troleibusas gar. nr. 1124 pervažiavimas Laisvės prospektu per sankryžą su Rygos-Buivydiškių gatve. Tas troleibusas man asocijuojasi su 2009 m. pradžia, kuomet jis važinėdavo 11 maršrutu, ten buvo toks juodaplaukis aukštas rėksnys su juo dirbdavo. Tai aš mintyse esu nusipiešęs tokį vaizdelį, kad to rėksnio vairuotojo irgi galbūt šiam pasaulyje nebėra, bet štai jei kažkur yra išlikę 2009 m. vaizdo kamerų įrašai parke ar žiede - ten kažkur gal pamatytum sušmėžuojantį jį. T.y. ta laiko rato didybė, kad X metais tas vairuotojas dar suko tą užvedimo rankenėlę paleisdamas troleibuso variklį, o X metais - jo jau nebėra gyvo. Taip ir su tėčiu - kažkiek jis iki 4 metų su manimi matydavosi (nors nelabai pamenu), bet 2023 m. galbūt gyvųjų tarpe jo neberasime.

                                      Comment


                                        Tai ir močiutė megsta sekioti, ir tevas, ir tu. Kas cia per reikalas?
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Tai kaip ne kartą esu girdėjęs, kad suaugę žmonės ne atsitiktinai susiranda gyvenimo partnerį(-ę), kuris kažkuo primena jo tėvus, pvz. moteris renkasi vyrą pagal tėvą, o sūnus pagal savo mamą kažkokius bruožus atpažįsta...
                                          Visi mano minimi giminės yra nuo mamos pusės. Tik tuomet skyla į dar dvi dalis - senelio giminė ir močiutės giminė. Tai močiutės giminę pažįstu žymiai geriau, tas kaimas, kur leisdavau vasaras irgi yra jos, o ne senelio gimtinė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X