Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na tai kad nuotraukas atnaujina retai, jo Instagram paskyra - privati, tad peržiūrėti neturiu kaip, nes norint jį pasekti reiks prisistatyti, o su fake accountais jau bandyta n kartų. O viešų jo žinučių Fb nelabai rasi, tad kiekvienas jo naujausias veiksmas internete verčia mane aikčioti - aš išvydęs kažką naujo su juo, nutaisęs tokią susižavėjusią miną, kone ploju, panašiai kaip šiaurės korėjiečiai išvydę savo vadą.
    Žiūrėkite, apie Kauną sakoma, kad nors jis ir didelis, ten visi vieni kitus pažįsta, yra susiję kokiais nors ryšiais. O pagal tą patį principą, jūs kartais nepažįstate mano tėvo (kurio nemačiau nuo ~2008 m.) arba mano pusseserės "Domovinos" mamos? Jie abu - kauniečiai.

    Comment


      Gal ir pazystu. As daug ką pazystu
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        O tas žmogus, jis ko gero manė, kad net ir perspėtas aš toliau jam rodysiuosi, gal tuomet ir būtų suorganizavęs man tą dovanos grąžinimą, bet kai pamatė, kad su manimi susitarti, mane perkalbėti labai lengva, jam užteko to, kad atsiknisau, nebevaikštau po langais ir gerai?

        Comment


          Pagasdino tave ir tu atsokai, tai jam dabar gerai. Jei dar pamatys, vel gasdinti prades, manau
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Bijau, kad kreipsis į policiją. Manau reikia viską vertinti rimtai. Dėl stebėjimo iš toliau - kadangi nežinote, kokia yra jo namus supanti aplinka, negalite man patarti, kaip ir iš kur stebėti, kad aš jį matyčiau,o jis manęs - ne. Reikia labai gerai apgalvoti visus pasitraukimo kelius, o ir kad nebūčiau užkluptas ne tik prie jo namų, bet ir toje gatvėje, vedančioje link jų, nes gali įtarti, kadangi jokių kitų viešų traukos objektų ten nelabai yra.
            O santykį su juo galiu palyginti su viena žinute šiame forume, kur buvo diskutuota apie vienos mūsų kaimyninės valstybės valdžią, kad "Dabar šansai, kad ten valdžia pasikeis nėra tiesiog maži. Jų iš viso nėra. Po kokių keliasdešimt metų gal bus galima pasižiūrėti, bet dabar...". Lygiai taip pat ir aš - pradėti sekioti klasioką tais pačiais metais baigus mokyklą, šansų palaikyti ryšius toliau dabar iš viso nėra. Šiuo metu dar tik 4 m. praėjo. Po kokių 14 metų jau bus galima pasižiūrėti - ir jis bus kažką reikšmingo nuveikęs, su studijų, darbo patirtimi. Ir aš gal būsiu jau pradėjęs dirbti. Tada galėsime aptarti gyvenimiškas temas. O dabar tiesiog nėra šansų, kad kažkaip su juo būtume kaip geri pažįstami, nes niekada anksčiau nesame susitikinėję už mokyklos ribų.

            Comment


              Nusipirk gerus žiūronus, gali is 10 km. atstumo matyti Bet kažkaip juokingai atrodytum su tais žiūronais, dar kokiu snipu palaikys
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Laikydamasis jo prašymų nesirodyti, aš norėjau jam parodyti, kad nesu visiškas priedurnis. Norėjau parodyti, kad su manimi visuomet galima susitarti ir išsiderėti sau palankių sąlygų, tereikia visad prie manęs prieiti ir žmoniškai KALBĖTIS.
                Beje, neįsivaizduojate turbūt, kaip tada žvengiau, kai man paklausus, koks pusseserės vardas, jūs atsakėte, kad Domovina.

                Comment


                  Gražus vardas. Gali panaudoti savo istorijose
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Sakau, VT važinėti saugiau nei automobiliu, nes daug mažesnė tikimybė gauti baudą už ką nors. Tereikia nepamiršti būti pasipildžius nuolatinį bilietą, jį pasižymėti laiku. Ir, aišku, jei turi nuolaidą - lengvatą patvirtinantį dokumentą. Ir tuomet nepapulsi į jokios Tecios Siliuk nemalonę. Ir išlipęs iš transporto neik per gatvę bet kur ar per raudoną šviesą - pasidomėkite ANK 428 str. O štai su automobiliu pilna pažeidimų, kuriuos gali padaryti iš nežinojimo - laiku nedeklaravai įgijimo, neapdraudei, vairavai vogtą to nežinodamas, greitis, kelio ženklai...

                    Comment


                      tai gyvenimas pilnas pavoju. Pesciom dar saugiau, nes nereikia prisiminti nusipirkti bilieto, ar bandyti rizikuoti vaziuoti be bilieto. Be to, jei tau reikia is tasko A i taska B tai ir nueini tiksliai ten, o VT tave nuves kazkur, po to dar turesi eiti pescias iki tasko B, jau nekalbant, kad esi priklausomas nuo tasko A lokacijos (stoteles).
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        O kas bendro tarp šių kratinių
                        1. Doris (Dorsey)
                        2. Mano mokyklos pirmos klasės
                        3. Valgyklos
                        4. Šitų rungtynių
                        https://www.youtube.com/watch?v=K2-ZEUl9cx0

                        Žinokite, papasakosiu jums tokį kraupų nutikimą iš 1 klasės, apie kurį iš tos baimės tada niekam nesu prasitaręs iki šiol. Gal turite idėjų, kas tai?

                        Comment


                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            1 klasėje, kai dar eidavau valgyti į mokyklos valgyklą (likusius 11 metų ne, nes mama dirba namuose, tai gaudavau vos grįžęs, mokykloje pakentėdavau). Tai ten pavalgius reikdavo nusinešti visus indus ant tokio staliuko, kur paskui juos surinkdavo išplauti. Aš apsiribodavau bandele su arbata. Tai pabaigęs gerti, nešu stiklinę ir prie to staliuko stovėjo valytoja ar kas, nu ta, kuri su skuduru šluostė tą staliuką. Ir aš ne padėjau tą stiklinę jai iš dešinės, bet į kairę nuo jos, o tam reikėjo sekundės dalį praeiti jai iš galo, ir ji kaip tik atsitraukusi užmynė man ant kojos. Tuomet pati kiek išsigandusi sako:

                            - O DIEVE, NU NELĮSK UŽ NUGAROS GI MAN!

                            Tai padėjęs puoduką, grįžau atgal tuo metu į mano pusę ėjo kita paralelinės 1 klasės mokytoja Marytė. Aišku, nieko su ja nekalbėjau, tiesiog atsimenu save einantį per valgyklą po to incidento. 6 klasėje man buvo užėjusi tokia krizė, kad prisimindavau kažkokį seną nutikimą iš praeities, kurio nesu pasakojęs mamai. Ir tuomet mane supykindavo, pradėdavau žiaukčioti - musėt gal reikia pranešti mamai, kad tas ar anas buvo nutikę. Bet taip ir nepasakiau. O kuo čia dėta Doris? Todėl, kad tokia Springfildo pradinės mokyklos valgyklos darbuotoja buvo, animaciniame seriale "Simpsonai". Ir man tai skambėjo panašiai, kaip Pirėjo "Olympiakos" žaidėjo Joey Dorsey, pavardė.

                            Comment


                              gerai, kad buvai isgeres arbata ir neapipyle ja tos seimininkes
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Tame video ties 4 punktu gi yra rungtynės, kur tas Dorsey ties 0:34 min deda iš viršaus.
                                O jūs mažiau reikškitės geo-politinėse temose ir skleiskite paniką, prokremliškas nuotaikas, nes tuoj jums lentos kraštai užsidegs raudona žvaigždute. Gal netgi priimtas sprendimas dėl jūsų ateities.

                                Comment


                                  Žiūrėkite, čia daina apie Makedoniją (ne apie tą šalį, kuri Eurobasket2011 ketvirtfinalyje eliminavo Lietuvą), bet apie tą istorinį Graikijos regioną, kurį jie laiko tikrąja Makedonija. Ten pačioje dainos pradžioje girdisi žodis Αλέξανδρου. Man klausimėlis retorinis - ar ten kartais apdainuojamas ne tas legendinis troleibuso vairuotojas Aleksandras, tas kur nešneka lietuviškai, kur buvo užsidėjęs darbuotojo "Arūnas Kupčiūnas" kortelę. Pridedu ir dainą, ir foto jo 2478, su kuriuo jis tuomet dirbdavo.

                                  https://www.youtube.com/watch?v=YS-m0U-mPxk

                                  https://transphoto.org/photo/117324/?vid=15009

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    Tame video ties 4 punktu gi yra rungtynės, kur tas Dorsey ties 0:34 min deda iš viršaus.
                                    O jūs mažiau reikškitės geo-politinėse temose ir skleiskite paniką, prokremliškas nuotaikas, nes tuoj jums lentos kraštai užsidegs raudona žvaigždute. Gal netgi priimtas sprendimas dėl jūsų ateities.
                                    jei kisim galvas i smeli ir nekreipsim demesio i ruzziska propoganda, labai suklysime
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      O jūs neatsimenate, kai jums atėmė moderatoriaus teises, tai pranešė oficialiai, kad "Valdytojo Manto sprendimu - SP-94-AD-395 jums nuo X dienos naikinamos moderatoriaus teisės ir su tuo susijusios privilegijos". Ar tiesiog tyliai nuėmė nieko nepasakę ir tiek?
                                      Beje, o kaip atrodo tavo kompiuterio ekranas, kai esi moderatorius? Kiek skiriasi nuo to, ką atsidarę mato paprasti nariai?

                                      Comment


                                        pats sutikau, kad nuimtu. Ekrane matai daugiau funkciju, gali redaguoti, perkelti temas, gali salinti dalyvi ir pan.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Tai prieš atkabindami dar atsiklausė?
                                          O neklausėte dainos apie Makedoniją (tą istorinę)? Ar nejaugi ir šito nepastebėjote?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X