Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    maista nusiperki per interneta ir atveza. Kas tau nemokamai kazka duos siais laikais? Nebent Carito valgyklose. Pvezejai patogiau, nes labai greitai atvaziuoja. Anksciau, budavo, issikvieti, tai lauki lauki,lauki lauki ...
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      maista nusiperki per interneta ir atveza. Kas tau nemokamai kazka duos siais laikais? Nebent Carito valgyklose. Pvezejai patogiau, nes labai greitai atvaziuoja. Anksciau, budavo, issikvieti, tai lauki lauki,lauki lauki ...
      Aš pvz. galiu nemokamai duoti pinigų. Bet yra papildomų sąlygų. Senelis man irgi duoda už nieką. O kodėl negalima ten pasirinkti smulkiau, kad pvz. tau atvežtų tik lietuvis, nes gal aš nesusišnekėsiu užsienio kalba?
      Ir kaip jums tas trumpas tolimojo susisiekimo maršruto autobuso pakarkimas miesto stotelėje po troleibusų laidais? Arba kaip ta Božena ar kas ten, išsukdama vairą, išplukdydavo troleibusą iš stotelės?

      Comment


        tai tu gatveje prieik prie to bolto ir duok jam pinigu.

        Nu neblogai tas pakarkimas, jau nekalbant apie apie Bozenos aukstaji pilotaza
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Pvz. jei būtų maršrutas iš tolimiausio sausumos taško į Kauno autobusų stotį (ekspresas), tai, tarkime, jūs išdidžiai išlipate pvz. Šilainiuose, o vat Šilainiuose laukiantys į tą autobusą lipti negalės, arba už sąlyginai nedidelio atstumo pavažiavimą teks mokėti nežmonišką sumą pinigų.

          Comment


            problema
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Problema kame?
              Ir ar galima nemokėti baudos, argumentuojant tuo, kad ją surašiusio inspektoriaus pavardė itin keista, na pvz. kad ir koks nors... Idzelis? Ungurinis? Ananjev`as?

              Comment


                nu problematiems, kurie negali ilipti i ta autobusa. Baudos visada galima nemoketi, tada spresti teisme, o tie ir issiaiskins ar keista pavarde yra motyvas ar ne
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Bet kai viešojo (socialinio) transporto vairuotojas trūkteli iš stotelės ir įsirikiuoja į bendrą eismo srautą kairiau, kuris stovi kamštyje prieš šviesoforą, o į stotelę atbulas paimti vėluojančių keleivių jau nebesugrįši, man mintyse toks sakinys: "... pakilę(s) nuo savo kojų, t.y. it koks mokinys baigęs 12 klasių, taip ir šis troleibusas - jau paėmęs visus žmones ir atgal nebesidairo, žiūri tik pirmyn į kitas stoteles. Jo variklis laukdamas prie raudono šviesoforo tik ūžia, tai smarkiau, tai atsileidžia, o jau kai degs žalias, tai kad šlamš į priekį per sankryžą, o tuomet blunkt į stotelę, kur, kaip jūs sakote, laukia tik vaikai, jaunimas, pensininkai, visokios siuvėjos iš siuvyklų...

                  Comment


                    Eik dirbt tokiu vairuotoju
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Tai miesto teritorijoje keliauti yra miesto autobusai. Tolimojo susisiekimo autobusai to daryti negali, nes nėra tokio tarifo, kad vežti mieste.
                      Dar pavardė "Ivanauskas" man skamba taip įdomiai.
                      Ir pvz. aš nemokamai pagelbėju visiems į mūsų gatvę užsukantiems svečiams. Turbūt vienintelis aš toks likęs, kuris kažką šiais laikais darys už dyką.

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Eik dirbt tokiu vairuotoju
                        Nedirbčiau, nes anksti keltis, ne visada būnu išsimiegojęs - tai priklauso, ar kaimynystėje buvo ramu, ar miegoti nedavė nuolat pro šalį vaikštantys kaimynai, lakstantys vaikai virš galvos...
                        Kažkuomet susapnavau, kad Google Street View pagaliau prafotografavo šitą vietą. Prieš pat užsikraunant ekrano vaizdui, aš laikiau užmerkęs akis... ir tuomet nubudau. Tiesiog kartais atrodo, kad išvydus tas vietas per ekraną arba gyvai, nebebus daugiau dėl ko gyventi, o vat šiuo metu tų vietų paslaptingumas-jaukumas ir yra būtent tame, kad ten nepasiekiamas virtualus kelio vaizdas. O nuvykti gyvai nelabai yra kaip ir su kuo.
                        https://www.google.com/maps/@55.0857...&entry=ttu

                        Man, dar daug metų iki 2014-ųjų, kuomet pro ten prasilėkėme pirmą, ir kol kas, paskutinį kartą, močiutė, matyt ir pati seniai keliavusi į kaimą pro tą pusę, pasakojo, kad ta vieta yra vos ne "status kalniukas - gili įduba kelyje per upelį, kurį automobiliai šiaip ne taip pervažiuoja", na aš taip supratau, kad vos ne skersai per važiuojamą dalį teka vanduo, t.y. kirtus tą vietą, tavo padangos kurį laiką bus šlapios.

                        Comment


                          O tavo mama neturi mašinos?
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            O tavo mama neturi mašinos?
                            Taigi kaip ir turi būti aišku, kad ne. O nafik ji reikalinga, jei mama dirba nuotoliniu būdu? Į parduotuves visur suvaikšto pėsčia. Taip, nepatogu kelis kartus tampytis su maišais pirmyn-atgal. Bet ji sako (ir tokį pat požiūrį perėmiau ir aš) - kad mašina yra pinigų rijimas - kuras, draudimas, remontai, o jei dar kas nors tau įbrėš ar kitaip ją apgadins - vėl papildomos išlaidos. Arba tie gedimai - tie autoservisų meistriukai gali pasinaudoti tuo, kad moteriškė visiškai nenusimano apie techniką, ir prigalvos papildomų darbų, kad išpešti daugiau pinigų. Jai visiškai negėda ir viešuoju transportu pavažiuoti - juk kam Vilniuje mašina, kai autobusai kas kelias minutes važinėja? O kadangi į užmiesčius, kur su VT sudėtingiau, jokių reikalų neturime, tai taip ir gaunasi - į jokias atokių kaimų sodybas važiuoti mums nėra kur, o mieste daug kur gali nueiti arba VT. Tiesa, iki kokių 2003 m. ji dar turėjo mašiną, kurią jai buvo nupirkęs brolis, bet paskui ji pradėjo gesti ar kas ten, nu tai ir atėmė ir atidavė kitam giminaičiui. Aš jau neprisimenu savo mamos vairuojančios ir todėl ne kartą sakiau, kad man kontrastuoja, kad mokyklinukus, ar ypač - darželinukus kiti tėveliai į šias įstaigas atveža nuosavais automobiliais - juk kaip gali būti sinergija tarp monstriškų tėvų, kurie nebijo įsilieti į eismo srautą su kitais neprognozuojamais vairuotojais, ir gležno mažo vaikučio, kurio kojytės dar nepasiektų pedalų, o rankytės - vairo.

                            P.S. Kadangi mano mama, nors už poros metų jai bus 50, ji atrodo itin jaunai, todėl kai išeina į gatvę iš namų, ir joje kurioje nors iš joje stovinčių mašinyčių sėdi koks nors diedas, tai pamačius mano mamą būtinai reikia staigiai iššokti lauk ir pradėti žingsniuoti paskui ją - kažkoks gyvuliškas instinktas pas diedus yra - nebeužtenka savo bobos, tai dairosi į kitas. Tiesa, paskui grįžta į realybę - paėję keliasdešimt metrų iš paskos, apsisuka ir grįžta atgal į savo kibirą. Turbūt susipranta - ką aš priėjęs jai sakysiu - kad noriu susipažint?
                            Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.08, 12:47.

                            Comment


                              tavo mama jaunesne uz mane O tavo senelis, turbut, turi zydisko kraujo?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Dėl šito nežinau, greičiau ukrainietiško - jo seneliai kiek supratau, buvo kilę iš ten, bet persikėlę čia sulietuvėjo.
                                O kaip jums atrodo, kokioje patalpoje (įstaigoje) galėjo skambėti/skamba tokie garsai (tariami tokiu pakylėtu, šokinėjant-trūkčiojančiu tonu):
                                Chap-bahap, Bahabahap!

                                Comment


                                  jei is Ukrainos, tai greiciausiai ir zydu kraujo turi, nes ten buvo ju didziule koncentracija.

                                  Garsai tokie greiciausiai sklinda is Seimo, kai jie pradeda diskutuoti del lgbt teisiu
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Panašiai. Teisingas ats. - Operos ir baleto teatre. Aš taip įsivaizduoju, kad koks nors ant scenos stovintis barzdotas vyras taip atlieka ariją - pasakoja kažkokią istoriją ar t.t.

                                    Comment


                                      O kas nutiks, jei šiandien staiga imsiu ir nueisiu prie to namų? Gerai, gal pastebėjęs mane pro mangą man nieko nebesakys, bet tiesiog tyliai praneš kam reikia ir už poros savaičių gaunu šaukimą atvykti apklausai į PK 10 val. ryte? Arba tiesiog net nesužinosiu - ar apskritai spėjo pamatyti mane ar ne, jei taip - kas manęs dabar laukia. Tada geriau tiesiog neiti ir neprovokuoti jo, nes keltis anksčiau kaip 12 valandą man būtų pasaulio pabaiga.

                                      Comment


                                        is toliau stebek, kad taves nepastebetu
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          is toliau stebek, kad taves nepastebetu
                                          Va čia pavyzdys, gal įžiūrėsite, kaip atrodė tie seniau išdavinėti trikampio-kvadratiniai traktorių numeriai, kur viršuje 4 skaičiai, apačioje - 2 raidės.

                                          https://www.google.com/maps/@54.7011...l=lt&entry=ttu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X