Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    bet dauni pinigus is kitu, pats nieko nedirbdamas. Kitaip sakant, veltui. Taigi, veltedis. Pats juk savo darbu nieko neuzdirbi

    O kompensacija, jeigu priklauso, kodel jos nepaimti? Cia kaip su ES pinigais. Reikia nereikia imam, jeigu duoda.
    O normalu, kai žmogus atvažiuoja pasiimti "Maisto banko" su Porsche? Yra gi tokių, kur gali gyventi prasčiausiame bute, be karšto vandens, su lauko tualetu, maitintis kruopomis, vaikus rengti dėvėtais rūbais, tačiau svarbiausia - turėti prabangų automobilį. Juk svarbiausia - blizganti išorė, o ne supuvęs asmeninis gyvenimas, kurio nieks nemato.

    Comment


      Nemačiau tokių
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Dėl kompensacijų - sakau, kai aš buvau dar nepilnametis, greičiausiai mano mamai irgi priklausė kokia nors išmoka kaip vienišai mamai, bet jai orumas neleido jų imti. Dar turbūt ne taip paprasta gauti - būtų reikėję rašyti prašymus, tuomet laukti, pakol patikrins, ar jai tikrai viskas priklauso..
        O norite dar vieno system error?

        Comment


          Noriu
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Errorui start:

            Start err 1)
            O žinote, kad nedaug trūko iki situacijos, kuomet būčiau papraskutęs pro to sekamo asmens namus? Na ne pro tą pusę kur išeina jo langai, kur į miškelį, bet ta gatve, kertant įvažiavimą į jo kiemą, ir vat kas būtų buvę jei man einant tiesiu keliu pirmyn ir net nesiruošiant tupėti ant kelmo jam po langais, bet tiesiog einu tranzitu pro jo gatvę, ir kaip tik iš kiemo išvažinėja jis?
            Start err 2
            Kas yra tas "Bazilijus brunkt, brunkt - zirzinimas, plakšt, plokšt, plakšt, džuuugšt - iššluota!, "Tai apie mus", "Mikalopas"" ar panašiai?
            Start err 3)
            2022 m. birželio vaizdas. Ar atsistojęs ant asfalto ar šalia stulpo, susimąstote, kad prieš 11 metų pro čia laidais leidosi Baziliskas, prieš 15 - Bibluja?
            https://www.google.com/maps/@54.7288...l=lt&entry=ttu

            Comment


              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                1. Pirmą spalio dieną ėjau susimokėti PSD, tai pamačiau pranešimą, kad nuo 5 d. ji uždaroma rekonstrukcijai. Ot geras, būčiau ėjęs šiandien, būtų tekę eiti ieškoti kito PC susimokėti mokestį. Artimiausia tam tinkama parduotuvė - už kelių kilometrų, o į ją kelias veda būtent pro to asmens namus - kertant tą posūkį į jo kiemą, reiktų melstis, kas jis tuo metu nevažiuotų ir mūsų keliai nesusikirstų.
                2. - tai dalykas, skirtas apibūdinti tą ore esančią atmosferą, kad X vietoje, X metais sukiojęsis žmogus ten senai nebedirba/nebesimoko/nebegyvena. T.y. pvz. kaip ir sakiau, Maironio progimnazijoje nebesimokau jau 8 metus, bet jei patikrinti kokios 2014 m. balandžio mėn. X dienos kamerų įrašus - ten kažkur sušmėžuočiau mokyklos koridoriuose, bet dabar ten manęs kaip iššluota, t.y. nėra. Kaip kokių niūrių 2009 m. rudenį stovėdavau ar praeidavau pro troleibusų stotelę, joje matydavosi dulkėtų ratų provėžos, t.y. kažkuriuo metu jie išvažiavo, t.y. iššlavė stotelę, o kito laukti ilgai. Visi kiti garsai - tai asocijuoju juos su troleibusu 1124 su tuo juodaplaukiu rėksniu vairuotoju - gal ir kokiais 2011 m. jis jau buvo nusimuilinęs, bet asfaltas gatvėse, kuriomis jis riedėjo - nepakeistas, t.y. jis dar atmena to vairuotojo siautėjimus gatvėse.
                3. Tiesiog kai 2011 m. rugpjūtį pro langą matydavau kažkurį 1-o parko troleibusą, gal ir tą 1592, tai dar prieš mažiau nei valandą jis išsisukdavo, išlįsdavo pro šitą kilpą (nuovažą).
                Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.05, 21:19.

                Comment


                  Nebuciau šito sugalvojęs
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Man išvis nesuvokiama, kodėl broileriu galima vadinti anūką, kuomet man šis žodis skamba panašiai kaip niekas kitas, kaip kažkokio įrenginio skleidžiamo burzgimo onomatopėja. Vienas iš tokių įrenginių - tas tuščiaviduris kvadratinis laikrodis virš krepšio lentos "Žalgirio" arenoje, kur rodo laiką, ir ta sirena "Džurgšt-džiurgšt" - man tie garsai kai pasigirsta per rungtynes, tikrai norisi sakyti "Va Kaune toje arenoje suburzginėja visokie boileriai-broileriai". Ir ne kitaip.

                    Comment


                      Gal panašus anukas i broileri? Nežinau ir aš
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Beje, jei tikrai kada nors praeinant pro šalį, nė neketinant sustoti prie to objekto namų, jis lyg tyčia mane pastebės iš mašinos, ką jam sakyti? Sakyti "Čia Kaliningrado tranzitas"? T.y. aš per 20 sekundžių paliksiu šitą gatvės vietą šalia tavo namų, aš čia neužsibūsiu, nes man reikia tik praeiti tolyn atlikti humanitarinę operaciją - sumokėti sveikatos draudimo mokestį? Nes eiti aplinkinėmis gatvėmis, aplenkiant jo namų prieigas būtų neproporcingai didelės laiko ir jėgų sąnaudos.

                        Comment


                          Gali ir nieko nesakyti
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Tai jei nieko tai ką? O to vairuotojo prasikratymas troleibusu pro tą sankryžą 2009 m. pradžioje ir 2011 m. rugsėjis, kuomet jo galbūt nebedirbta, bet tik asfaltas gali papasakoti apie jo viražus, ar tas pro mano langus 2011 rugpjūtį matytas troleibusas, kuris prieš keliasdešimt minučių leidosi pro tą jungiamą nuvažiavimą, tai abejų kelionės prasidėjo gi nuo to, kad vairuotojas pasuko tą užvedimo rankenėlę, tuomet troleibusas tik pradeda dirbti: u-ŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ!

                            Comment


                              Kodėl tu jam turi ką nors sakyti?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Nes kitaip gi sakė kreipsis į policiją. Tad reiktų jam paaiškinti, kad atėjau ne jį šnipinėti, o tik praeiti tranzitu savo reikalais.
                                O žinote, kokioje muzikos grupėje "grojama viskuo - nuo cimbolų iki puodų dangčių"?

                                Comment


                                  Tegul kreipiasi jis kur nori...

                                  Kokioj grupėj? Nežinau. Kokioj nors kapeloj ar panašiai. Vel gegužio ziedai...
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Užuomina - tos grupės sudėtis - du japonai, du argentiniečiai, o vadovauja viena graikų kilmės vokalistė.

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      Užuomina - tos grupės sudėtis - du japonai, du argentiniečiai, o vadovauja viena graikų kilmės vokalistė.
                                      ABBA
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Nu baikite išsidirbinėti, ABBA pilnai švedų.
                                        Taigi "Banda Manda" ar Pagda Magda" ar kaip ji ten...

                                        Comment


                                          aaaa, ta pinda....
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X