Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    O ko GPM anksčiau buvo 2 procentai, o dabar tik 1,2 (ten kur galima skirti visokioms labdaros organizacijoms)? Kam tamsta skirdavote, kai dar dirbote?
    Skirdavai visus 2% Žalgiriui
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Klasiokai?
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Klasiokai?
        Ne. Teisingas atsakymas banaliai elementarus - po visais šiais slapyvardžiais kažkuomet slėpiausi (ir dar tebesislėpiu) aš pats. Jums tik belieka nuspręsti, kuris iš šių yra tikrasis.

        Comment


          Tai Kristupas Pucinskas?
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Galbūt. Tikriausiai. O galėtumėte JŪS sukurti trumpą miniatiūrą ar eilėraštuką, pavadinimu "Tu viena". Jis būtų apie eilinę Vilniaus troleibuso vairuotoją - 50-metį perkopusią rusakalbę moteriškę, kuri dirba 2 maršrutu, jungiančiu stotį su Saulėtekiu, kur važiuoja daug studentų. Ten kūrinys turėtų būti adresuotas taip, kad kiekviena jį perskaičiusi vairuotoja pamanytų, kad jis skirtas konkrečiai jai, nes pavadinimas sako "Tu viena", t.y. tik tu viena moki perspausti pedalus į kairę ties šiuo išsišakojimu (dešinesnė linija naudojama tik grįžimui į parką, kur yra lengvųjų auto eismą draudžiantis ženklas, kur vienas forumietis dažnai mėgsta pakonfliktuoti su vairuotojais):

            https://www.google.com/maps/@54.7107...l=lt&entry=ttu

            Comment


              Eilėraščius kurti yra tavo stichija, aš nė bumbum
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Tik tu viena
                Su kaire koja kreiva
                Del to tau perspaust pedalą
                Kaip man groti metalą
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Juokinga nerealiai, bet tikėjausi kažko meniškesnio. Aš ateity planuočiau pasikviesti jus į virtualią kelionę prieš 10 metų uždaryto 11 troleibuso maršrutu, tik jums dar reiks pasirinkti, iš kurio galo į kurį norėtumėte keliauti - iš Atnakalnio į Pašilaičius, ar atvirkščiai. Ir ar jus už papildomą mokestį sudomintų dar ir nulinės trasos (iš parko ryte/į parką vakare) prijungimas.

                  Comment


                    Mane domintų tik is Antakalnio i Žirmūnus, ir atgal.
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Norėtumėte mokytis fizikos pas Diržienę, jei būtumėte jaunas, arba pvz. jei ji tebedirbtų?

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        Norėtumėte mokytis fizikos pas Diržienę, jei būtumėte jaunas, arba pvz. jei ji tebedirbtų?
                        Oi ne, as jau pamiršau tuos mokymusis, net nebegaliu įsivaizduoti savęs mokinio rolėje. Vat mokyti vaikus gal ir norėčiau, dar labiau norėčiau būti treneriu
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Tik jau nepamenu, ar dar aname bute, ar jau šiuose namuose per kažkurį TV išgirdau tą vyrišką reklaminį balsą ... "Panda Manda" - kino spalvomis alsuojanti muzika. Kai anąkart klausiau, ko jai palinkėtumėte, tikėjausi, jog palinkėsite išsiskirstyti ir eiti savais keliais.

                          Comment


                            Panda Manda
                            Baisiai mAndra

                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Šiandien iš dagestaniecio nusipirkau ssd diską
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                O kaip yra su tais javų kūlimais - duona parduotuvėse? Jei pvz. tam tikro ūkininko dirbamas laukas (visa jo valdoma žemė) yra Širvintų rajono teritorijoje, tai iš jo nukultų javų grūdų miltų iškepta duona nuguls tik Širvintų parduotuvėse, ar viskas ten susimaišo, kur net nebeaišku kas kieno kur nukulta ir duona iš to širvintiškio grūdų gali atsidurti net gi Vilniuje ar dar kitame tolimesniame mieste?

                                Comment


                                  Susimaišo. Grudus superka stambūs zaidejai, tokie kaip Karbauskis, tada juos sandeliuoja ir laukia, kada bus didžiausia kaina ir tada parduoda per biržą. Grūdus gali nupirkti net Uzbekistane, tada mūsų duonute buna kepama ten. Tik jie ne duoną kepa, bet blynus kažkokius
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    O kodėl kalbant tiek apie į Lietuvą atvykstančią pigią darbo jėgą, tiek apie jaunų valkatautojų (keliautojų) viražus, iš vidurinės Azijos šalių visad figūruoja tos 4 - UZ, KG, KZ ir TJ, bet kažkodėl tik ne TM? Panašiai kaip BY/UA, o RU kažkodėl kaip atskira. Tai kaip suprantu paslaptingai uždara šalis, kurioje vietiniams viskas gerai (arba jų tiesiog neišleidžia), todėl apie turkmėnus ar Turkmėniją žinome mažai - keliautojų atsiliepimų iš Lietuvos apie tą šalį beveik nėra.

                                    Comment


                                      Šito aš nežinau. Draugiškos šalys, bet nieko nežinau apie jas
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Tai taip išeina, kad Vilniuje esančioje parduotuvėje aš galiu nusipirkti duonos, kuri iškepta iš miltų, kurie sumalti iš grūdų, kurie yra iš javų, nukultų netgi Skuodo rajone?

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          Tai taip išeina, kad Vilniuje esančioje parduotuvėje aš galiu nusipirkti duonos, kuri iškepta iš miltų, kurie sumalti iš grūdų, kurie yra iš javų, nukultų netgi Skuodo rajone?
                                          O taip....
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X