Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Uspaskis normalus
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

      Rašydamas šį pranešimą, perskaičiau straipsnį. Taip įžūliai kaip ta boba, aš nesielgiu. Kaip tik, jei pamatyčiau, kad žmogus suprato stebimas manęs, aš pabėgčiau, o ne dar labiau lįsčiau į akis.
      O kokių motyvų vedamas persekioji savo klasioką ?

      Comment


        Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

        O kokių motyvų vedamas persekioji savo klasioką ?
        Gerai ir malonu, kad domitės, tačiau vienareikšmišką atsakymą rasti sunku. Kol kas pats nesugebėjau įminti svarbiausio dalyko - kodėl savo dievaičiu pasirinkau žmogų, su kuriuo prasimokėme tik vienerius mokslo metus - paskutinėje 12 klasėje, ir su kuriuo anksčiau niekada nebendravome už mokyklos ribų ir netgi mokykloje pabendraudavome tik susitikę koridoriuje ar pasodinti į vieną suolą. Man iki šiol tai yra kažkas nepažinaus - juk būta daug panašių klasiokų, tačiau šis. Pasąmonėje kabo leitmotyvas - nenoras skirtis su mokykla. Nors jos lankymo metu buvo mane erzinančių dalykų (pvz. merginos, kurioms aš patikdavau ir kurios siekė mano dėmesio, kuomet aš viešose vietose tokių flirtavimų nenoriu), paskui ankstyvas kėlimasis. Bet dabar kaip niekad dažnai sapnuoju mokyklą, vos ne kas antrą naktį. Sapnuose man iki vidurinės baigimo dar būna "likę" kokie 2-3 metai ir aš svarstau viską mesti, nes man tai tapę per didele kančia. Kad geriau suprasti tokį mano prisirišimą prie to asmens ar mokyklos, reikia itin gerai išjausti 2018 m. rudenį-2019 m. žiemą/pavasarį - pabandykite patys atgaminti, koks buvo kiekvieno mėnesio oras, kritulių kiekis ir pan. Man tai iki šiol dvelkia romantika, ypač - paskutinio kovo savaitgalio prasiėjimas namo nuo Maximos taromato - jau temstant apie 19-20 valandų sandūra, oras dar kiek vėsokas, tačiau jaučiasi artėjantis pavasaris, kurio kulminacija - paskutinis skambutis - nublokš mane į visišką nebūtį. Man beeinant namo ausyse skambėjo Chasės Kotlerytės atliekama daina "Gera" (1969 m.). Atsimenu, kaip prieš pareidamas namo, išeidavau į savo daugiabučio vidinio kiemo pusę, nuo kokio vasario mėn. dar stovėdamas ir žiūrėdamas į statybas galvodavau "Va, liko tik X mėnesių/X savaičių susibendrauti su tuo klasioku, o jau kas bus, kai baigus mokyklą mes išsiskirstysim?". Aš tai jau tada suvokiau, kad aš jam esu nulis emocijų, nes nei mes iš anksčiau buvom pažįstami, nei mokykloje užsimezgė didesni ryšiai. Arba kai mano kaimynė, dar nuo vasario žinojau, kad laukiasi kūdikio. Va šiandien pašto dėžutėje radau lapuką, įmestą dar liepos mėnesį, kad ateiti atsiimti siuntą. Savaime suprantama, jau pavėluota. Taip nutiko todėl, kad raktą nuo jos turi tik mama, o ji reta tikrina ją. Šiandien nusprendžiau su jos raktu tą padaryti aš ir oba! Iškart supratau, jog labai gali būti, jog tai jis man grąžino tą dovaną, kurią per jo draugę dar kovo gale buvau jam perdavęs. Nes kažkur per Jonines jam siunčiau laišką pasivadinęs kaip Olga Rozova, tačiau prisegtame dokumente nurodžiau visus savo rekvizitus. Kadangi visose epolicijose ir dar kur viską siunčiu prisijungęs per banką, nemanau jog tai koks procesinis dokumentas ar šaukimas į teismą. Internetu gyvenime nesu nieko pirkęs. O ant to lapuko net nėra duomenų, iš kokio adreso atėjusi ta siunta ir ar ji skirta man, ar pvz. mano mamai (ji teigia nieko neužsakiusi). Patikrinus siuntos kelionę, matau, kad jos įteikti nepavyko ir ji dar rugpjūtį grįžo kažkokiam tam mistiniui siuntėjui. Bent būtų nurodę to siuntėjo teritorinį paštą pagal jo gyvenamą vietą - būtų lengviau nuspėti iš kieno ji. Giminės adreso irgi nežino. Reiks užklausti į LP, ar už kokį nors papildomą mokestį būtų galima "reabilituoti siuntą", t.y. kaip nors pagal numerį nustatyti ir susisiekti su jo siuntėju ir paprašyti, kad pakartotų siuntimą jei galima. Tikrai jaučiuosi kažką praleidęs, nes įtariu, kad greičiausiai tai jo darbas. Mane, santykyje su tuo žmogumi, vis ištinka neplanuotos nesėkmės, panašiai kaip Iraną, kai anas nusprendžia paleisti kokią raketą ar pasigaminti bombą. Pvz. kažkada važiavau prie universiteto, kad pakalbinti jį, o kaip pretekstą prie jo prieiti, buvau sugalvojęs paprašyti, kad jis mane nufotografuotų (iki šiol neturiu normalios savo nuotraukos visu ūgiu, tik dokumentinę foto). Tai bevažiuojant autobusu, išgirdau, kad kitoje kelio pusėje, prie PC aikštelės kaukia automobilio Honda Accord signalizacija. Paskambinu 112, pusvalandžio bėgy nesulaukęs atsako perskambinu komisariatui pats, jie pasakė, kad kolega jau ieško. Tuomet pagaliau perskambina kitas, pasako, kad bandytas skambinti, bet anas neatsiliepia. Sakau, gal gyvena kažkur netoliese? Sako, ne, galiu pasakyti tik tiek, kad ne Vilniaus mieste. Tai man pirma mintis buvo Trakai, dabar galvoju, ar pasakydamas "ne Vilniaus mieste" pareigūnas turėjo galvoje, kad kažkur netoli Vilniaus, bet jau už jo ribų, pvz. Vilniaus r., ar kad visai kitame LT gale, tarkime, koks nors Plungės r. bus valdytojo deklaruotos gyv. vietos adresas?
        O tas klasiokas, jis vienas iš 2 dalykų, dėl kurių matau prasmę gyventi, t.y. viltis kažkada susitikti akis į akį ir pasikalbėti it su kokiu įtakingu lyderiu. Kitas - kada nors nuvykus iš arti pamatyti Sližių raistą ir greta esančio ūkininko, kurio technikos pasirodymo labiausia laukdavau, sodybą bei kitame Širvintos upės krante esančią Kunigiškių atodangą. Berods pastarosios (ar labai panašų) nuotraukos vaizdą, naršydamas internete apie baidarininkų įspūdžius, radau ko gero ne be reikalo būtent per to klasioko gimimo dieną. Tai buvo tarsi ženklas iš dangaus - internete rasti nuotrauką man svarbios vietos, kuri nepasiekiama per Google Street View, būtent per man svarbaus žmogaus gimtadienį.
        Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.09.23, 01:44.

        Comment


          liutass , vat kuo aš dar skiriuosi nuo kitų nedirbančių - tai tuo, kad ne tik nemelžiu pašalpų iš valstybės, bet ir iš degradacijos nevartoju alkoholio ir nemanau, kad kada nors pradėsiu, nes nejaučiu tam jokio polinkio. Visiškai. Paskutinį kartą ragavau gal prieš 16-17 metų, kai kaime močiutės brolis davė man paragauti. Man jau tada nepatiko tas kartus skonis. Nesuprantu, kuo kitiems jis gali patikti, kas ten tokio skanaus? Ir dar priedo smirda man tas jūsų alus, fu!

          Comment


            O ka tu tam aną kartą nusiuntei?

            Ar galiu skaityti tavo atsakymus, jei atsakineta buvo ne i mano klausimą?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              O ka tu tam aną kartą nusiuntei?

              Ar galiu skaityti tavo atsakymus, jei atsakineta buvo ne i mano klausimą?
              Ką nusiunčiau? Aišku galite skaityti, gi pats, kaip suprantu, džiaugiatės, kad šioje temoje atsiranda naujų diskutuotojų.

              Comment


                tu rasei, kad tam veikejui nusiuntei kazkokia tai dovana. Kas tai buvo?
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  tu rasei, kad tam veikejui nusiuntei kazkokia tai dovana. Kas tai buvo?
                  Nieko nesiunčiau, o įteikiau jo draugei, kai buvau prie universiteto. Gi rašiau, kad kartais, kaip ten būdavau, matydavau stovinčią jo mašiną, tačiau kaip kažkada pamačiau, juo naudojasi ne jis, o jo draugė. Tai jai įteikti dar lengviau, negu tiesiogiai jam. Tai daiktas, vizualiai panašus į barzdaskutę, net kai mama pamatė jį dar neparuoštą, pagalvojo, jog ten būtent tas. Kas?

                  Comment


                    o kas ten buvo?
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Elektrošokeris.
                      Bet tai kas įdomiausia, kad jei 2 žmonės naudojasi tuo pačiu automobiliu, reiškia, ant tiek gerai viens kitą pažįsta, kad net yra išsiklausinėję viens kito tokių smulkių dalykų, kaip "Ar tu turi teises?". Na nes suprantama, jų neturinčiam gal neperduotų vairuoti.

                      Comment


                        su mano masina zmona per 30 metu nevaziavo nei karto
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          O kaip Stambulo komandos verčiasi be Džiamuono Alfriedo Liūkaso Guorduono viarpsčių? Buvos tas veikėjas 2011-2012 m. sezone "Galatasaray", paskui perbėgo į to paties trenerio Oktay Mahmuti treniruotą "Anadolu Efes"...

                          Comment


                            nebeturi su kuo sugerti
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              O žėkite, va kaip čia, su tolimojo susisiekimo autobusais dažnai yra taip, kad jei tavo stotelė yra ne kaip įprasta stotelė su įvaža, bet toks kaip žiedas, ir jis, tavo važiuojamos krypties atžvilgiu yra tau po kaire, tai kaip jūs sustotumėte? Variantai yra 3: 1. Apvažiuoti žiedą, taip kaip priklauso 2. įvažiuoti į žiedą iškart, t.y. prieš eismą 3. Sustoti po dešine, kelkraštyje, nesisukioti išvis.

                              https://www.google.com/maps/@54.3793...l=lt&entry=ttu

                              Comment


                                2
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Visi autobusų maršrutai, išskyrus miesto, yra menkai kontroliuojami, daug kas priklauso nuo konkretaus vairuotojo, tai tokiose vietose, kaip mano prisegtoji, ten jei tas žiedas yra po kaire, tai vairuotojai dažniausiai neužsuka į juos, o stoja tiesiog priešais juos kitoje kelio pusėje po dešine, tiesiog važiuojamoje dalyje arba ant kelkraščio. Ir žmonės, būna, jog laukia jau pasiruošę lipti ne stotelėje, bet toje kitoje kelio pusėje ant žolės arba ant šaligatvio kaip čia. O vat aš irgi nežinojau tokios gudrybės, kai keliavau pirmą kartą, laimei, visi mano važiavimai prasidėdavo autobusų stotyse, kur įlaipinimo platformų vietos aiškios.

                                  Comment


                                    tarpmiestiniais autobusais tai gal ir visus 30 metu nei karto nevaziavau
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      liutass , vat kuo aš dar skiriuosi nuo kitų nedirbančių - tai tuo, kad ne tik nemelžiu pašalpų iš valstybės, bet ir iš degradacijos nevartoju alkoholio ir nemanau, kad kada nors pradėsiu, nes nejaučiu tam jokio polinkio. Visiškai. Paskutinį kartą ragavau gal prieš 16-17 metų, kai kaime močiutės brolis davė man paragauti. Man jau tada nepatiko tas kartus skonis. Nesuprantu, kuo kitiems jis gali patikti, kas ten tokio skanaus? Ir dar priedo smirda man tas jūsų alus, fu!
                                      nes gauni is senelio, o jis is maskvos. Gal ir gerai, jiems maziau liks

                                      Alkoholio vartojimas labai palinksmina gyvenima.
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Įdomu, kodėl daugumai keleivių VT yra tik būdas nusigauti į reikiamą tašką, o ne gyvenimo būdas, kaip kad man?

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          Įdomu, kodėl daugumai keleivių VT yra tik būdas nusigauti į reikiamą tašką, o ne gyvenimo būdas, kaip kad man?
                                          Brangiai kainuoja gal? Geriau namie sedet ir niekur neit.
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X