Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O tai nėra ne pašalpa, bet realiai - paskola, už kurią paskui reikės atidirbti šienaujant žolę, kasant sniegą ar pan.? Atsiprašau, bet tuomet tokios "pagalbos" man nereikia, geriau imsiu pinigus iš senelio.
    Ir ar naktį prikeltas iš miego jau gebėsite pasakyti, kokiame mieste lietuviai prapylė makedonams ketvirtfinalyje, kur ir nutrūko mūsiškių žygis link medalių. Kas tuomet treniravo mūsų rinktinę?

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
      O tai nėra ne pašalpa, bet realiai - paskola, už kurią paskui reikės atidirbti šienaujant žolę, kasant sniegą ar pan.? Atsiprašau, bet tuomet tokios "pagalbos" man nereikia, geriau imsiu pinigus iš senelio.
      Ir ar naktį prikeltas iš miego jau gebėsite pasakyti, kokiame mieste lietuviai prapylė makedonams ketvirtfinalyje, kur ir nutrūko mūsiškių žygis link medalių. Kas tuomet treniravo mūsų rinktinę?
      ne, atidirbt nereikes. O pralose Kaune?
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Taip, Kaune. Tuometis lietuvių treneris buvo Kęstutis Kemzūra.
        O kas ten per pašalpos rūšis būna, kur paskui reikia atidirbti viešaisiais darbais? Ar čia ne mano atvejui?

        Comment


          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
          Taip, Kaune. Tuometis lietuvių treneris buvo Kęstutis Kemzūra.
          O kas ten per pašalpos rūšis būna, kur paskui reikia atidirbti viešaisiais darbais? Ar čia ne mano atvejui?
          pasalpa moka 6 menesius. Jei per ta laika nerandi darbo, arba nepriimi pasiulymu is ju, tada, norint gauti pasalpa, reikia padirbeti bent jau kasant sniega, kerpant zole ar renkant sunu sudus
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Bet jeigu pri(si)pažinti save neįgaliu ar pan., tada gal neprašys atidirbinėti? O neįgalumas nustatomas visam gyvenimui, ar tik ribotam laikui, ir norint jį prasitęsti, reiks kas mėnesį varinėti į NDNT ir polikliniką, kad patikrintų, ar aš vis dar vertas neįgalaus titulo?

            Comment


              nors, tiesa, dabar jau pasikeite. atidirbti nereikia, bet pasalpos negausi. Permetai nepasirengusius darbo rinkai ir jiesko priezasciu, kodel tu netinki darbo rinkai. Priskiria tau atvejo vadybininke, gerai dar jeigu grazia, tai gali ilgai su ja zaisti, bet jei kokia sena, tai begi is tos birzos neatsigrezdamas, ir dar ilgai ilgai net i ju puslapi neziuri
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                Bet jeigu pri(si)pažinti save neįgaliu ar pan., tada gal neprašys atidirbinėti? O neįgalumas nustatomas visam gyvenimui, ar tik ribotam laikui, ir norint jį prasitęsti, reiks kas mėnesį varinėti į NDNT ir polikliniką, kad patikrintų, ar aš vis dar vertas neįgalaus titulo?
                reikia prasitesineti kas kazkiek laiko. Ne i poliklinika, o yra speciali tarnyba tam sukurta. Eina i ta tarnyba ir ten tave tyrineja. Neigalumo nustatymo tarnyba ar kazkaip panasiai ta invalidu istaiga vadinasi
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  tau susiformint invliduma butu idealu, bet vargu, ar pavyks
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Tai sutrumpintai ir rašiau - NDNT. Ten, kiek girdėjau, klesti korupcija, tipo duodi vokelį ir suteikia tau neįgalumą. Aš prieš tokius dalykus. Gal senesnė karta tai priima kaip normą. Aš tai sakau, dabar, kai nieks nemato, įsibėgėju kur pamiškėje ir skuodžiu, mintyse įsivaizduodamas 2011 m. rugpjūtį arba rugsėjį ir kurį nors 11 maršruto troleibusą iš 1-ojo parko, ir kad jis taip linguodamas su vos keletu žmonių, rieda Laisvės prospektu ir fone skamba M. Mikutavičiaus daina "Apie mus" ir tas 5c klasės lyderis Maikopas, ir kaip, vairuotojui nusprendus, kad visi keleiviai sulipo ir galima guldyti duris, jam nuspaudus mygtuką, švelniai, be jokio trenksmo taip sukrenta (užsidaro) tos durys.

                    Comment


                      geriau viena karta duoti, o paskui daug kartu imti. Apsimoka. Nebent senelis aptekes pinigais ir varvina tau i pinigine
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Mama tai prieš visus tuos invalidumus ir todėl, nes, galbūt, pvz. po kelerių metų rasiu idealų savo svajonių darbą, bet įrašas apie kažkada man nustatytą invalidumą, gali užkirsti kelią įsidarbinimui. Nors, tiesą sakant, man tas klasiokas, kurį sekiau 3,5 metų, su jo pagalbą jau daug kur užsikirtau sau kelią, kad ir į , kaip jūs rašote, armiją. Gal galite smulkiau aprašyti, kaip jis prie to prisidėjo? Manau, pakaks to, ką n kartų rašiau šioje temoje.

                        Comment


                          o nebus taip, kad jusu senelis dirbo dar prie tarybu valdzios, tai yra tarybu liaudziai, o dabar pensija ima is nepriklausomos Lietuvos? Ar taip sazininga?
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                            Nors, tiesą sakant, man tas klasiokas, kurį sekiau 3,5 metų, su jo pagalbą jau daug kur užsikirtau sau kelią, kad ir į , kaip jūs rašote, armiją. Gal galite smulkiau aprašyti, kaip jis prie to prisidėjo? Manau, pakaks to, ką n kartų rašiau šioje temoje.
                            gal apsmeize pries visa klase?

                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Ne, jis pensiją ir ima iš buvusios tarybų valdžios dabartinių tesėjų. Sakė, net atsisakė lietuviškos pensijos. taigi, dabar galėsite sakyti, kad pinigais, kuriuos aš iš jo imu - kruvini. O kad pats cituojate visokius paniką keliančius video... Pamenate tą savo "Uzbekistane kažkas vyksta..." (ten kažkokie vyrai palei mišką bėgiojo).

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                Ne, jis pensiją ir ima iš buvusios tarybų valdžios dabartinių tesėjų. Sakė, net atsisakė lietuviškos pensijos. taigi, dabar galėsite sakyti, kad pinigais, kuriuos aš iš jo imu - kruvini. O kad pats cituojate visokius paniką keliančius video... Pamenate tą savo "Uzbekistane kažkas vyksta..." (ten kažkokie vyrai palei mišką bėgiojo).
                                is maskvos ima?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                  is maskvos ima?
                                  Taip, iš Maskvos. Dar jo teiravausi, ar dėl sankcijų nieks nenutrūko jam... bet jis, nors ir dirbęs anai valdžiai, iš mamos pasakojimų suprantu, kad jie vis tiek buvo už Lietuvą - kai parsivesdavo į namus svečių, su jais skaldydavo visokius anekdotus, pašiepiančius rusus, paskui kai būdavo kažkokie darbo teniso turnyrai, džiaugdavosi, kai juos aplošdavo...

                                  Comment


                                    tai maskva neblogai moka, turbut. Tai tau gal del to ir neverta su tuo invalidumu terliotis del keliu grasiu per menesi
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                      gal apsmeize pries visa klase?
                                      Ne, viskas kur kas paprasčiau - pradėkime nuo to, kad patį pirmą rudenį po mokyklos baigimo (2019 m. rudenį), kai aš tapau laisvas kaip niekad, o jis - pirmo kurso VU studentu, aš pradėjau lankytis prie universiteto, kad gėrėtis juo nors iš tolo. Kad iki ten (universiteto aikštelės) nusigauti, man tekdavo pereiti Antakalnio g. esančias viešojo transporto stoteles, taip pat Nemenčinės pl. pradžioje esantį sustojimą "Nemenčinės plentas", kur itin populiaru stovėti ir susitarus laukti, kad tave kažkas paims su automobiliu iš stotelės. Tai kelis kartus per savaitę, bevaikščiodamas link universiteto, pastoviai lyg tyčia, man beeinant pro stoteles, matydavau krūvą tų sustojančių ir kažką paimančių mašinų, tai taip susinervinau, kad nutariau - laikas kreiptis į psichiatrą. Na ir tuomet mane nukreipė į dienos stacionarą, gavau diagnozę, kuri dabar ir užkerta kelią į rimtesnes pareigas. Va taip tas klasiokas, nors ir netiesiogiai, bet prisidėjo prie to, kas aš esu dabar, nes jeigu ne jis - nebūtų reikalo žygiuoti link universiteto ir praeinant matyti, kaip kažkas kažką su mašina paima iš stotelės, ir taip žemina tuos, kurie galbūt neturi pas ką paprašyti, kad juos kas nors taip pat paimtų.

                                      Comment


                                        o ka tu skaitai rimtesnemis pareigomis? O i armija irgi neimtu del to? Tai tau labai pasiseke
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Tai ten ir nepaėmė, nes paklausė, dėl ko kreipiausi į psichiatrą, tai ir pasakiau, kad dėl "stotelių". Na arba bet kur, kur tikrina tavo asmenines savybes, biografiją, tarkime, valstybines institucijas.
                                          Užtat aš jam esu be galo dėkingas, todėl ir toliau rodydavausi jam prie namų ar to paties universiteto. Bet va jam tai nepatiko. Šią vasarą jis baigė bakalaurą, nežinau ar tęs magistrą, ar dar jį įmanoma pamatyti prie universiteto, ar belieka tik jo namai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X