Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kaip tautieti (pvz. liutass), manai, ar normalu, kad 2019 m. birželį (kuomet Kristupui buvo "buvimo ne toj kondicijoj" pikas* (paūmėjimas)), ir jis parašė laišką į VSAT su klausimu "Ar galima parašyti prašymą neleisti išvykti iš Lietuvos" panašiai kaip kad per TV kurį laiką buvo agituojama priklausomybę nuo azartinių lošimų turintiems asmenims į LPT pateikti "Prašymą neleisti lošti", kuris užkirs kelią patekti į visas kazino ir pan., tai Kristupui į tą laišką nieks nesiteikė atsakyti? Gal pamanė, kad vėl eilinis nesveikas rašinėja? Aš tuo metu rimtai buvau nusiteikęs vykti į vieną valstybę ir ten pasiprašyti įkalinimo iki gyvos galvos už veiką, kuri Lietuvoje dekriminalizuota jau gal 30 metų. Tuo metu tikrai buvau su rožiniais akiniais, ir man atrodė, kad kalėjimas - vieta, kur susirenka žmonės, nežinantys ką nori veikti gyvenime ir todėl savanoriškai užsidaro - gauna nemokamą maistą, pastogę ir kitą aprūpinimą. Kodėl VSAT neatsakė į mano laišką? Aš suprantu, kad tokios prašymo formos, kaip "Neleisti išvykti iš Lietuvos" tiesiog nėra numatyta, bet... Kodėl tada galima pasiprašyti užsidrausti sau lošti, bet ne palikti savo šalį, kad, kaip tuomet rašiau, "apsaugoti save nuo galimų neigiamų pasekmių visam gyvenimui" (galimas smurtas, narkotikai tolimos šalies kalėjime)?

    * - 2019 m. birželio kontekstas - Kristupas kątik baigė mokyklą, jam liko tik brandos egzaminai, paskutiniai pasimatymai su klasiokais, o kas toliau laukia - nežino niekas.

    Comment


      Jei nori i kalėjimą, tai ir Lietuvoje galima. Pasiskaityk BK, ten rasi variantų
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Ne, bet tai vis tiek reikia pagal kažkokį straipsnį. O nusikalsti aš nenoriu. Lietuvoje situacija itin prasta - sako, visur švirkštai mėtosi, kažkas kažkaip slapčia įneša tų narkotinių medžiagų į teritoriją.
        O kartą mes su seneliu turėjom į tą šachtą nuleisti neįprastą atlieką - didžiulį stiklinį "butelį", kone žmogaus ūgio. Ar tiksliau - jame esantį turinį. Atsimenu, senelis kažkaip stiprokai trinktelėjo tą stiklo talpą į grindis, tai aš išsigandau, ar tokie smūgiai neužstrigdins lifto. Kaip manote, ar tokie mano nuogastavimai turi (turėjo) pagrindą?

        Comment


          Samagono buteli?
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Nežinau, gal anksčiau toje stiklinėje talpoje buvo kokie pašarai žuvims...

            O žinote kas čia? Ogi nepaprasto grožio žvaigždėtas dangus!
            Attached Files

            Comment


              Juokauju, čia nuo šlapios kelio dangos atsispindintis pastatas, o tie balti taškiukai viršuje - visai ne žvaigždės, o tiesiog asfalto sudedamoji dalis

              O kokio troleibuso vairuotojo(s) vairuojamas troleibusas taip iš lėto, sunkiai trūkčiojo, stenėjo, kad jo garsą užrašyčiau kažką panašaus į vienoje dainoje man taip nugirstus žodžius "mai pruėndz iz ceiki uerdzaikilabrrrrrr!". Iš anksto pateikiu atsakymus - ta Božena, 11 maršrutu su 1592, tamsiojo sezono metu mane paėmusi nuo Pašilaičių žiedo (pirmoji maršruto stotelė), trūktelėjusi į kairesnę juostą. Arba kažkokia vidutinio jaunumo amžiaus juodaplaukė, su kablais, su 2523, vėlyvą vasaros vakarą, 3 maršrutu, Antakalnio žiede, dar taip užjaučiamu žvilgsniu į mane žvilgtelėjo, gal gi aš koks po miestą klajojantis našlaitis... Čia kai man ~8 metai buvo.
              Arba jau niūriai romantišką 2019 m. rudenį, kai Antakalnio gatve žygiuodavau stebėti to žmogaus prie jo mokslo įstaigos, tai ties Klinikų stotele, prie sankryžos su Žolyno g. irgi būdavo kažkas panašaus į "va, troleibuso vairuotojas tuoj perspaus pedalus į kairę, dar truputį pakentėkim, žiežirbos nulėks, tuoj pasistums iki Tverečiaus st., paskui Nemenčinės pl. pradžia palinguos, paskui dar kiek palėks, na o tada įsukęs į Saulėtekio alėją, atkals iki stotelės "Vilniaus universitetas". Ten kai atidarys duris, jos su trenksmu tik "donkšt" į šonus, variklis kiek prityla ir tu išlipi ir tuomet "Lietuvos laukai skambėjo, šienapjūt...>, t.y. vairuotojas tave atvežė, padėkok jam, ir tuomet imkis stebėjimo - įsitaisyk ant suoliuko šalia aikštelės... Nors aš tuomet tik eidavau, tuomet man buvo paūmėjimas su tuo, kad mane nervina, kai kažkas kažką paima iš stotelės su mašina.

              liutass, jei neturite ką atkomentuoti, vis tiek ką nors sugalvokite, taip suprasiu, kad perskaitėte ir įsisavinote mano senas naujas biografijos detales.
              Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.09.18, 18:06.

              Comment


                skaitau. Nustok saves gailejes ir dar nori, kad ir kiti gailetu, bet kitiems tai nerupi.
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O jūs pasiskiepijote? Jei taip, kuria vakcina? Gal "Mauzer"?

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    O jūs pasiskiepijote? Jei taip, kuria vakcina? Gal "Mauzer"?
                    vaikystej nuo kazko skiepyjo, bet jau neveikia, manau
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Šiaip jau klausiau apie skiepus nuo COVID-19.
                      O koks sirenos garsas jums labiausiai patinka? Čia kalbu apie krepšinį, tos, kur skelbia atakos laiko pabaigą, kėlinio pabaigą arba keitimą. Ar pagal garsą nustatytumėte, kuris garsas, mano ausimis, pralaimėjusius varžovus tarsi pila, kuris skuta, kuris išvaro, kuris sudegina, kuris perd*ia arba palūzina lauk?

                      Comment


                        no covido nesiskiepyjau. Kur perdzia sirena tai Zalgirio arenoje, o kur staugia, tai buvo Kauno Haleje
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          no covido nesiskiepyjau. Kur perdzia sirena tai Zalgirio arenoje, o kur staugia, tai buvo Kauno Haleje
                          Taip, Žalgirio arenoje dar ir tai, ir dar pila. Skuta Vilniaus "Zymense". Halėje tai garsas išvis kaip kažkoks teisėjo švilpukas, atrodo tikrai, kad ten ne automatinis garsas, bet teisėjas švilpia. Nerandu video, tikiuosi prisimenate. Bet tai kodėl turiu bijoti eidamas prie to objekto namų, tačiau šalia savo namų pereiti per nematomas provėžas, paliktas vieno jo kaimyno, gyvenančio tame pačiame name, kažkodėl jau nieko tokio? Aš sakau, kad ėjimas per mašinos ratai yra lygu apsilankymui jo registracijos vietoje, pvz. jei prieš 2 savaites prie mano namų buvo atvykęs vilkikas iš Kirgizijos, tai atsistojęs ant jo ratų paliktų provėžų aš laikau save faktiškai pabuvojusiu Kirgizijoje.
                          O tas Videokaukas Rolandas Maskoliūnas kur dabar paleido per LRT, tai čia ne tas pats Kurpius Kaukas? Mano mama yra kažkada minėjusi kažkokį Maskoliūną, kad tas kalbėdamas labai čepsi.

                          Comment


                            neturi bijoti, o tas maskoliunas tai...
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              O kas čia vyksta: užkuriamas automobilis, variklis birbia, užgroja muzika, tuoj pajudės į Ožeškienę?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                O kas čia vyksta: užkuriamas automobilis, variklis birbia, užgroja muzika, tuoj pajudės į Ožeškienę?
                                cia as rytoj taip i darbo birza vaziuosiu ryte
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Rimtai rytoj? O kokius dokumentus reikia su savim turėti? Ar tikrai būtina susiveikti tas kompensacijas už šildymą, jums jos priklauso dėl ko: esate neįgalus, kažką slaugote?

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    Rimtai rytoj? O kokius dokumentus reikia su savim turėti? Ar tikrai būtina susiveikti tas kompensacijas už šildymą, jums jos priklauso dėl ko: esate neįgalus, kažką slaugote?
                                    reikia tureti tik pasa. Man priklauso kompensacija, nes seimos vidutines pajamos yra mazesnes, negu jie nubreze riba, kuriems duoti tas kompensacijas.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Bet ar normalu, kad šeima, kurios vidutinės pajamos mažesnės, tačiau pasiimti kompensacijų atvažiuojate su BMW? Kažkoks paradoksas, aš taip suprantu, jei blogai su finansais, tai apie automobilio turėjimą negali būti nė kalbos. Kažką slepiate?

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Bet ar normalu, kad šeima, kurios vidutinės pajamos mažesnės, tačiau pasiimti kompensacijų atvažiuojate su BMW? Kažkoks paradoksas, aš taip suprantu, jei blogai su finansais, tai apie automobilio turėjimą negali būti nė kalbos. Kažką slepiate?
                                        nieko neslepiu. Masina sena. Ja turiu jau 12 metu, masina 20 metu senumo.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          O iš kur lieka pinigų kurui? Aš suprasčiau, jei važinėtumėte socialiniu transportu, vos išgalėtumėte nusipirkti maisto. O koks jūsų butas? Jaučiu kaip pas mano senelį buvo - nieks nekeista nuo namo statybos, tapetai seni, stovi VEF radijo aparatas, šaldytuvas "Minsk", lempą, kad nešviestų į akis, pridengiate laikraščiu? Kaip žmona, kiek turite vaikų, ką jie jums sako dėl nedarbo?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X