Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kaip tamstos manymu, kokios čia dainos žodžiai gali būti: Donilie laichm(-)bieda, dostory-chunjaaaaa!

    Užuomina: garbanota vairuotoja su Škoda 14Tr, nr. 1111, 19 maršrutas link Saulėtekio visu greičiu pro Laisvės pr. - Rygos - Buivydiškių g. sankryžą 2014 m. rugsėjo 1-ąją, kažkur 8-9 val.
    Beje, o buvo kažkoks katinas Bazilijus? - man mama yra kažką sakiusi, panašiai kaip senelis apie arklį Kuzę.

    Comment


      Daina tai kažkas apie chuinia kažkokią tai?

      Bazilijus buvo toks katinas Buratino nuotykiuose.
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Daina tai kažkas apie chuinia kažkokią tai?

        Bazilijus buvo toks katinas Buratino nuotykiuose.
        Na apie x***ia, o ta pati Mirelle Mathieu daina "Santa Maria de la mer", kurią šiandien rodžiau. Man priedainio pabaiga pasigirdo būtent taip. O ką būtumėte patarę Valančiūnui - VBE ar krepšinio rungtynes, jei tektų rinktis?

        Comment


          Valanciunui tai tik krepšinio rungtynes nes koks ten VBE kai mokyklos praktiškai nelankė. Jis be to VBE n tūkstančių kartų turtingesnis, nei kiti su VBE ar kita X*nia
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Artėjant rugsėjui jaudinuosi nepaprastai - mano 2-os eilės pusseserei ši rugsėjo pirmoji bus "Buona notte". Gal pamėginsite atspėti, ką tai galėtų reikšti (pagal unikalų mano supratimą)? Prašau ne vertimo.

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
              Artėjant rugsėjui jaudinuosi nepaprastai - mano 2-os eilės pusseserei ši rugsėjo pirmoji bus "Buona notte". Gal pamėginsite atspėti, ką tai galėtų reikšti (pagal unikalų mano supratimą)? Prašau ne vertimo.
              Turbūt, paskutinė? Labanakt, tskant
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Atsakau - man šie žodžiai reiškia pabaigos pradžią. Nes būtent su šia daina aš palydėjau save į paskutinę, 12 klasę, tai nutiko 2018 m. rugsėjo 3 d. ir tai viena šviesiausių dienų mano gyvenime. Tai tai pusseserei, kadangi ji gimė berods 2005 m., tai šie artėjantys m.m. jai turėtų būti paskutiniai. Ji turėtų patirti tą patį panašiai ką pereiti turėjau aš 12 klasėje - po visko atminty turi išlikti itin jaukūs prisiminimai.

                Comment


                  Aš beveik kiekvieną vakarą turėdamas laiko prisėdu ir praklausau apie 10-15 dainų, dažniausiai as pats per tą patį kelias savaites, bet pamažu grojaraštis keičiasi. Vienas klausau kiek ilgiau, kitas trumpiau - pvz. kokią nors dainą X aš klausydavau kokiais 2016 m. paskui natūraliai ta daina man pabodo ar tiesiog youtubas pradėjo jos nebesiūlyti ir jos vietą natūraliai užima kiti kūriniai. Paskui, praėjus keliems metams perklausau tą `16 metų dainą ir tuomet man prieš akis iškyla tie metai, kuomet pirmą kartą tą dainą išgirdau ir mintyse išplaukia visi prisiminimai - kur buvau tais ar tais metais, su kuo bendravau, kur važiavau ar pan. Kiekviena daina atspindi tuo metu mano galvoje verdančią košę, bet tą suprantu tik po kiek laiko, kai atitinkama daina būna jau išėjusi iš mano repertuaro. Absoliučią daugumą dainų sudaro kalbos, kurių beveik nesuprantu, apart tų ja skambančių dainų. Tai pvz. 2018 m. rugsėjo dainos, su kuriomis man mintyse skambant ausyse žengiau į paskutinius mokslo metus - Toto Cutugno "Buona notte", L`italiano, taip pat Scorpions "Send Me An Angel" ar Al Bano & Romina "Liberta". Pastarosios 2 man mintyse skambėjo viena diena prieš mokslo šventę - pėsčias atžygiavau į Vilniaus autobusų stotį ir tamsų vakarą laukiau iš reiso grįžtančio pažįstamo vairuotojo, kuris išlaipinęs keleivius ir pridavęs bilietų ataskaitas be keleivių grįš į parką ir parveš mane atgal namo pakeliui, tuo pačiu su juo pabendraujant. Dažnai taip darydavau.

                  Comment


                    Galvoju sekantį kartą prieš susitinkant su seneliu patrolinti - paklausti ar jis žino kas yra čiukurova? Tuomet pradėsiu pasakoti, kaip dar vasaromis kaime žiūrėdamas laukuose dirbantį kombainą akimis gerdavau į save tą vaizdą, kaip žiūriu į konkretų tašką kur javai linguoja ir kaip tie lenktuvai su pjaunamąja juos įtraukia į vidų, ir kaip iš kombaino galo ant žemės lekia susmulkinti šiaudai - gėrėdamasis tuo vaizdu su rankomis visaip plasnodavau, su kojomis trypdavau. Panašiai ir dabar, kai didesnė krovininė mašiną prie mano namų atvažiuoja, ir man tenka garbė pakalbinti/parodyti kur sukti žmogui, kuris valdo tokį didžiulį monstrą. Čia tau ne motociklas ar lengvoji mašinytė... Arba kaip eidamas miške, kur nieks nemato, staiga įsibėgėju ir įsivaizduoju esąs vilkikas/autobusas švilpiantis su garsu į kokią Skopję ar Maikopą ir tuo pačiu metu pabandau įsivaizduoti, kaip spaudžiu ranką tam žmogui, kurį ne vienerius metus sekiau. Kaip jis pakeitė mano gyvenimą...
                    Bet iš šono stebint daugumai aš tikrai atrodysiu kažkoks nesubrendęs, kažkoks jaunuolis su mažvaikio judesiais ir veido mimikomis.

                    Comment


                      liutass manote apie autobusų nuvarinėjimu pagarsėjusį Tanana? Man ta jo pavardė skamba labiau kaip slapyvardis ar anekdotas...

                      Dar negirdėtas nusikaltimas sostinėje: 20-metis pagrobė ir važinėjosi maršrutiniais autobusais

                      https://www.delfi.lt/news/daily/crim....d?id=76234749

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        liutass manote apie autobusų nuvarinėjimu pagarsėjusį Tanana? Man ta jo pavardė skamba labiau kaip slapyvardis ar anekdotas...

                        Dar negirdėtas nusikaltimas sostinėje: 20-metis pagrobė ir važinėjosi maršrutiniais autobusais

                        https://www.delfi.lt/news/daily/crim....d?id=76234749
                        Nu visai smagus užsiėmimas. Jis juk nesugadina nieko, pavazineja ir palieka
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą

                          Nu visai smagus užsiėmimas. Jis juk nesugadina nieko, pavazineja ir palieka
                          Bet vieną tai sugadino. O kaip sakote, ką man daryti ir kur kreiptis, kad atsiskaityčiau 4 klasės kurso tą lietuvių kalbos abėcėlę mintinai, sakiau, kai visus kvietė atsakinėti masiškai, aš sirgau, o po to mane kažkaip pamiršo. Ką reikia daryti? Sakau, ta mokytoja į užtarnautą poilsį išėjo dar po 2013-2014 m. sezono.

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                            Bet vieną tai sugadino. O kaip sakote, ką man daryti ir kur kreiptis, kad atsiskaityčiau 4 klasės kurso tą lietuvių kalbos abėcėlę mintinai, sakiau, kai visus kvietė atsakinėti masiškai, aš sirgau, o po to mane kažkaip pamiršo. Ką reikia daryti? Sakau, ta mokytoja į užtarnautą poilsį išėjo dar po 2013-2014 m. sezono.
                            jei labai nori, tai gali cia atsiskaityti
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              O mokytoja? O kaip jaustis ir elgtis, jei sužinai, kad tau kažkada nepatenkinamą pažymį mokykloje įrašiusi mokytoja jau numirusi, nors gal ji nebuvo teisi? Kur kreiptis, kas atlygintų moralinę žalą? Gal ugdymo įstaiga, priėmusi tą pedagogę į darbą? Kaip išsireikalauti tokių dalykų iš kur nors nebedirbančio ar jau mirusio žmogaus, jo atsakomybės?

                              Comment


                                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                O mokytoja? O kaip jaustis ir elgtis, jei sužinai, kad tau kažkada nepatenkinamą pažymį mokykloje įrašiusi mokytoja jau numirusi, nors gal ji nebuvo teisi? Kur kreiptis, kas atlygintų moralinę žalą? Gal ugdymo įstaiga, priėmusi tą pedagogę į darbą? Kaip išsireikalauti tokių dalykų iš kur nors nebedirbančio ar jau mirusio žmogaus, jo atsakomybės?
                                nezinau, gal mokykla atsakytu? Galima butu kreiptis i prokuratura su ieskiniu mokyklai. Jei nustatys, kad mokytoja kalta, bet ji jau mirusi, tai gal is jos paveldetoju isieskos zala?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Norėtumėte išlenkti kavos su Tecia Siliuk priešakyje? Arba pvz. sudalyvauti rankos lenkimo varžybose su ja?

                                  Comment


                                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                    Norėtumėte išlenkti kavos su Tecia Siliuk priešakyje? Arba pvz. sudalyvauti rankos lenkimo varžybose su ja?
                                    su kuo?
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                      su kuo?
                                      Теця Силюк

                                      Attached Files

                                      Comment


                                        Neee su tokia niekada
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          Neee su tokia niekada
                                          O tai gal jau pasirengėte atsakymui, pro kur įvažiuotumėte į tą mano sodybos lauką su žemės ūkio technika. Na įsivaizduokite save kaip traktoriaus, kombaino ar savaeigio purkštuvo operatorių - nuo kur pradėtumėte imti tą pievą?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X