Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet atsimenu, kaip ir sakiau, jau nuo pradinių klasių girdėti teko, kad tas Maikopas tikras smarkuolis - girdėjau, kad jau pirmoje klasėje mosikuodamas knyga iš kabineto išvarė širšę. Tai mama yra manęs klausinėjusi, ar jis neužgaulioja. Tuo metu lyg ir ne, tačiau vėliau, kaip ir sakiau, pradėjo man sakyti, kad darau gėdą klasei, sakyti mokytojams, kad pas mane knygų kraštai aplankstyti (taip, tai mano darbas), paskui, sužinojęs, kad keičiu klasę (gandai mokykloje sklinda itin greit), atsisakė su manimi dirbti bendrą užduotį per anglų k. pamoką. Tačiau, bebaiginėjant progimnaziją, 8 klasę, mūsų santykiai bene susinormalizavo. Dabar jis gyvena puikiai. Tik niekaip nesuprantu tos durnos tradicijos, kad kai "išsiskiri" su mergina, tai iš socialinių tinklų ištrini visas nuotraukas su ja. Kam slėpti savo praeitį, ko gėdytis savo, kaip žmogaus, istorijos?

    Comment


      Parašė 10.000 Rodyti pranešimą

      Nemeluok, žadėjai. Va citata:
      O tai ką, neužtenka tau šioje temoje nesąmonių be liūto?
      5 puslapius ir be manęs prirašė.


      Comment


        A, tiesa, pamiršau pasakyti svarbiausią šios savaitės dalyką - prie savo namų, kaip boltfoodinį kurjerį mačiau patį kažkur dingusio moderatoriaus Mettal ne vieną kartą pašalintą "priešą" Tanana1 . Nu tą, kuris išgarsėjo autobusų nuvarinėjimu. Matyt atėjo į doros kelią ir nuo šiol pinigus uždirba legaliais būdais.

        https://www.pipedija.com/index.php/Vitalijus_Tanana

        Comment


          Kodėl Linkeviciu visur pristato kaip buvusį Krašto Apsaugos ministrą o ne Kauno m. Komjaunimo sekretorių?
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            liutass , o Kuzė tai čia arklys ar kas?
            Linkevičius tai man asocijuojasi su tuo tremtinių palaikų pervežimo organizavimu - mano močiutė irgi vyko į ekspediciją į Igarką parsivežti savo ten palaidoto brolio bei tėčio, palaikų.

            Comment


              Del Kuzes nezinau. Buvo toks multiplikacinio filmuko veikejas tai gal tas?
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Nu senelis kažką yra sakęs, kad Kuzė - tai arklys. Aš šiuo žodžiu vadinčiau visus Vilniaus troleibusų vairuotojus, kurie vairuoja mašiną, gar. nr. 2645. O ką manote apie tą troleibuso vairuotoją, kur su 1111 per mano 8 kl. pradžios rugsėjo šventę tada praskrido tą sankryžą? Ar šią rugsėjo 1-ąją Lietuvos laukai vėl skambės? Ar jie būtų skambėję tada, 2014 m., jei būčiau įsėdęs ir pavažiavęs iki "Žalgirio" stadiono?

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O ką manote apie tą troleibuso vairuotoją, kur su 1111 per mano 8 kl. pradžios rugsėjo šventę tada praskrido tą sankryžą? Ar šią rugsėjo 1-ąją Lietuvos laukai vėl skambės? Ar jie būtų skambėję tada, 2014 m., jei būčiau įsėdęs ir pavažiavęs iki "Žalgirio" stadiono?
                  Tipinis rusakalbis vilniaus troleibusu vairuotojas. Šią rugsėjo 1 tikrai neskambes, o ar būtų skambeje, jei tu butum pavaziaves iki Žalgirio, galėsiu atsakyti, kai būsiu kitame pasaulyje
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                    Tipinis rusakalbis vilniaus troleibusu vairuotojas. Šią rugsėjo 1 tikrai neskambes, o ar būtų skambeje, jei tu butum pavaziaves iki Žalgirio, galėsiu atsakyti, kai būsiu kitame pasaulyje
                    O skaitėte mano odę apie 2011-uosius? Jei taip, atsakykite į likusius klausimus.

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                      O skaitėte mano odę apie 2011-uosius? Jei taip, atsakykite į likusius klausimus.
                      1) Kokios naujovės atėjo į mano pasaulį? Išskirkite 1 ryškiausią, taip pat - 2-3 naujus hobius

                      Baigta pradine mokykla. Reikes eiti i nauja 5 klase. Nauji klasiokai, nauja tvarka. Nerimas.
                      Pamegai prie mamos kompiuterio skaitineti kazkodel tai Lrytas.lt portalas ir zaisti lengvus nesmurtinius zaidimas kazkodel tai portale draugas.lt Dabar Vilniaus nuotraukos 2011 antros puses ar siaip ivykiai tave domina.

                      2) Kas yra, mano tuometėje naujoje klasėje klestėjusi "Maikopo kultūra"? Su kokiu asmeniu ji siejama?

                      Praktiskai, priekabiavimas. O siejama su klasioku Mikalopu (su tokia pavarde tiesiog privalai prie kitu priekabiauti, nes, kitaip, pats tapsi priekabiautoju auka).

                      3) Koks nutikimas (-ai) mane itin sukrėtę tų metų rudenį?

                      Buvo keli, bet, gal tai, kad dingo ciaupuose vanduo? Paskui atsirado, bet buvo rudas kaip sudas, o saltas tai is viso vos ciurleno?

                      4) Kur ir kuo baigėsi LVKR žygis Eurobasket2011? Kas paskraidino kamuolį per visą aikštę tose lemtingose rungtynėse paskutinę sekundę?

                      Makedonai ispirdolino lietuvius Vilniuje? (kurgi daugiau...). Marino Dokuzovskis?

                      5) Kuo, nors mokykla ta pati, naujieji mokslo metai man atrodė bauginantys, niūrūs?

                      Nes nezinomybe del nauju klasioku ir tvarko, nauju mokytoju.

                      6) Pagal metus ir klasę į kurią tuo metu ėjau, pasakykite, kiek metų man turėtų sueiti šįmet? (p.s. tikrai ne Pavilionio amžius, man nė 30 nėra)

                      23

                      7) Kas labiausiai mane kerėjo ir glumino, kalbant apie troleibusų maršrutus ir garažinį numerį?

                      gal kad su tuo paciu umeriu dirbdavo tas pats vairuotojas? Arba, kad keistavosi marsruto numeris?


                      8) Kas darbavosi ir kokius darbus šalia mano namų vykdė rudeniu alsuojančiomis paskutinėmis rugpjūčio dienomis?

                      Kazkokie rusakalbiai darbinnkai ant elektros pastotes stogo kazka virino dujomis. Ot butu buve juoko, jei ta visa pastote butu islekus i ora nuo to ju virinimo.

                      9) Dėl ko kartą-du prie televizoriaus buvau apsiverkęs?

                      Nes Lietuvos vyru krepsinio rinktine (LVKR) pralaimejo Ispanijai Cido arenoje. (tik kam cia reikejo verkti?)

                      10) Kokios paskirties buvo ta mašina, tempianti tą juodą, tepaluotą, smalos dūmeliu rūkstančią statinę?

                      keliu taisymo paskirties. Greiciausiai veze betona, jei matei filma "Sekmes dzentelmenai", tai ten panasioje cisternoje pabego is kalejimo keturi durniai.

                      11) Ką darydamas, aš "padariau gėdą klasei"?

                      dainuodamas kazka panasaus i "ruri ruri, mane paruri?" vyresniu berniuku pageidavimu? (jie dabar greiciausiai laisves partijos nariai).

                      12) Kaip ir dėl ko mane drausminti bandė "Mosėdis" (ar tiksliau - Mosėdka")?

                      Kad per raudona sviesa gatve patraukei? (as visada taip darau, jei nera masinu, o kam stoveti ir laukti kaip idiotui?)

                      13) Koks 67 autobuso maršruto poelgis vairuojant rodė, jog lietuvių tauta neliko sugniuždyta ir už sporto pasaulio ribų po praloštų rungtynių?

                      Vairuotojai atrado jėgų paspausti iki dugno su autobusu, pilnu žmonių?
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Labai šaunu, kad radote laiko pagaliau atsakyti! Visad malonu skaityti tokias paklodes. Anksčiau turėjau pažįstamą, kuris man atrašinėdavo ilgus laiškus - gaila nebebendraujam...
                        Patikslinimai:
                        1. Dar vienas pomėgis, kurio nepaminėjote - į puoduką prileisti vandens ir pastatyti į kamerą, kad užšaltų, o tuomet pirštais sutrupinus, kramtyti tą ledą, tirpdyti burnoje.
                        4. Makedonai lietuvius išperdė ne Vilniuje, o Kaune, Žalgirio arenoje. Kamuolį per aikštę paskutinę sekundę paskraidino Jasikevičius - būtų pataikęs, būtume laimėje 68:67. Dokuzovskis yra (buvo) makedonų treneris, ne žaidėjas.
                        7. Labiausia glumino, kokiu keliu ir iš kur 1592 sugrįždavo į 1-ąjį parką - ar iš Antakalnio žiedo ar iš Pašilaičių.
                        13. Taip, nepaisant pralaimėjimo makedonams, po mažiau nei mėnesio dėl remonto eismas buvo kreiptas apylanka, kadangi neina pacituoti pranešimo dėl užrakintos temos, prisegu vieno moderatoriaus tekstą, kur jis aprašė kelionę ta apylanka, kur kaip supratau, vairuotojas gerai davė gazo (paryškinau). Nors po tos nesėkmės ketvirtfinalyje kaip tik turėjo šliaužti lėtai verkdamas. Bet kadangi, kaip ir pastebėjote, Vilniuje autobusus vairuoja daugiausia rusai, jiems labiau turbūt rūpėjo Rusijos, ne Lietuvos rinktinė...

                        2011.10.10, 19:35
                        Pirmąją 67 maršruto apylankos dieną į Mickūnus važiavo Mercedes-Benz O405N2 nr.505. Eismo tvarkaraštis labai netobulas: iš Mickūnų yra išvykstama už 30 min. (ryte pirmuoju reisu net už 25 min.) nuo išvykimo iš Naujosios Vilnios. Reisas 16:30 / 17:00 iš viso važiavo per pervažą 4 kartus, iš jų - 3 kartus turėjo praleisti traukinį (link Mickūnų 2 kartus praleidinėjo tą patį krovininį). Nepaisant to, kad nuo Grigaičių jis niekur nestoja, tai dar ir lekia kaip akis išdegęs ir vis tiek vėluoja: iš Mickūnų išvyko 17:06, vietoje 17:00. Tarp Sadūniškių/Špokinės pervažos ir Skaisterių eismas vyksta neasfaltuotu keliu.

                        Comment


                          liutass , bet pasistenkite neiti per raudoną, jei kitoje pusėje arba šalia stovi mamytė su vaiku. Kokį pavyzdį jūs rodysite vaikui, kaip ta mamytė turės atsakyti savo vaikui, kodėl šitas dėdė eina, kuomet signalas liepia stovėti? Mano mama prieš kelias dienas taip sudrausmino kažkokią ruskelę, kuri ramia morda pražygiavo per raudoną. Man tai irgi būna pikta tada, kai žmogus paspaudžia tą mygtuką "prašydamas" žalio signalo, tačiau nesulaukęs, arba užtaikęs momentą kai gatvė tuščia, mauna per raudoną. O paskui automobiliams galiausiai užsidega raudonas - pėstiesiems žalias. Žalias, per kurį nieks neina. Kam taip stabdyti automobilius, taip išeina, jie be reikalo sustojo... Jei jau paspaudei tą mygtuką, tai būk malonus, sulauk to žalio. Arba jei žinai, kad esi mėgėjas eiti per raudoną, nespausk jo.

                          Comment


                            man tos mamytes grauduli kelia. Kai buvau NYC, tai ten niekas neziuri i sviesoforo spalva, o tik i tai, ar yra masinu. Jei nera, tai ir beria toks kushys zmoniu per raudona
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Dabar tas namas, šalia kurio gatvėje dažniausiai vaikštau, jame gyvena kažkur 25-35 m. jaunimėlis, kurių absoliuti dauguma gimę LT provincijoje (t.y. už Vilniaus m. ribų), klauso visokių Jessica Shy, mėgsta festivalius, šuniukus, naktinius klubus ir pan., vedžiojasi pas save svečius kaip kokie romai... Kai kurie jų augina mažus vaikučius, su kuriais praeina pro mane. Tai kai tie vaikai bus užaugę ir gal net gyvens atskirai, arba per to vaiko gimtadienį norėsis sustoti ir apsidairyti, kokį augimo kelią jie nuėjo, tai tėvams amintir`inant savo atžalų vaikystę jie jiems kaip vieną ryškiausių prisiminimų sakys "Vat kai tu buvai mažas/maža, pas mus palei gatvę valkiodavosi toks jaunuolis su akiniais ir kepure, kuris fotografuodavo mašinas ir t.t.". Tai aš iš anksto atsakau, kad aš joks ne durnelis. Taip, kai kuriais klausimais mano vystymasis sustojęs ties 10 gyvenimo metais - pvz. man tiesiog patinka iš teritorijos išsukančio vilkiko judesio grožis, jo masė ir variklio gaudimas kitų žmonių akivaizdoje. Tačiau pats vairuoti arba dirbti krovėju - nenoriu, man tiesiog patinka žiūrėti. Esu sugalvojęs tokią savo citatą "Aš noriu būti tik jūsų stebėtojas, o ne vienas iš jūsų (t.y. daugumos masės)".

                              Comment


                                tu labai teisingai pastebejai - kaip kokie romai
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Tos 19 maršruto troleibuso 1111 vairuotojos skrydis pro tą vadinamąją Rygos stotelės sankryžą 2014 m. rugsėjo 1-ąją, tai aš, jau gilų rudenį, kuomet už lango buvo žvarbu ir jau arčiau žiemos, tai aš internete atradau šią dainą, kurią kažkaip susiejau su tos vairuotojos skrydžiu pro bemirksintį žalią, kuomet aš laukiau pereiti gatvę su gėle, į paskutinę, 8-ą iš eilės šventę savo pirmojoje mokykloje. Dabar atvirkščiai - kai pamatau tą apkūnią, neaukštą, garbanotą vairuotoją su akiniais, mano mintyse iškart suskamba šita daina:

                                  https://www.youtube.com/watch?v=ICcW2pwhY3M

                                  Įdomu, ar man šiomis dienomis įlipus į jos vairuojamą naują 10 maršruto troleibusą, ji susimąsto, kad tas vaikinukas su kepure ir akiniais - tas pats, kuris 2014 m. pirmą rudens dieną stovėjo su kardeliu prie pat gatvės krašto, laukdamas pereiti Laisvės prospektą, kuriuo ji praskriejo su ohoho kokiu vėjeliu!?

                                  Comment


                                    betgi viesasis transportas (ubagu transportas) gali per raudona vazineti

                                    Pamatęs per raudoną lekiantį viešąjį transportą vilnietis liko šokiruotas – savivaldybė paaiškino, kodėl pažeidimo nėra - Delfi auto
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Arba mano mintyse susilieja esamoji dabartis ir kaip mama mane dar palydėjo į 5 klasę tomis nejaukiomis pirmomis dienomis, kai kirtome tą sankryžą, kurią prieš 3 metus dar kirto tas rėksnys su 1124 ir asfaltas dar mena jo ratus, kai anas tik blinkt-blinkt pro tą sankryžą...
                                      Kaip manote, kieno čia garsai:
                                      Pam, pam: parvar var var, ra-var var var, var, pam, pam: paaaž-taš, paaaž-taš!

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Kaip manote, kieno čia garsai:
                                        Pam, pam: parvar var var, ra-var var var, var, pam, pam: paaaž-taš, paaaž-taš!
                                        Simonyte virtuveje prie puodu dirba?
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Čia kai buvau pradinukas, tokia buvo TV3 televizijos programos pradžia iš ryto - tie garsai yra melodija muzikėlės, su kuria kokią 6 val., ekrane degant TV logotipui, prasidėdavo šiuo intarpu, paskui eidavo Televitrina, kurią aš irgi žiūrėdavau po daug kartų, kur reklamuodavosi visokie Top-Shop ir pan. nesąmonės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X