Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O kokia yra paštomatų esmės esybė? Gal būtent ta, kad ten siunčiant nereikia nurodyti savo vardo pavardės, asmens kodo ir kitų duomenų, pagal kuriuos galima identifikuoti asmenį? Juk tenka skaityti, kad per tuos įrenginius visokie nedorėliai atsisiunčia narkotikų...
    Ir kaip ta Rusnės (oi, atsiprašau, Nidos) Vasiliauskaitės kuriama partija "Antroji Lietuva"?

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą

      Nu gal ne, as labai bijau i Vilnių važiuot, nes ten rytfaniai mane pagaus ir atims būgną
      Tai važiuokite be būgno, kam jum apsikrauti daiktais? Man atrodo Vilniaus miesto socialiniame transporte (toliau - ST) jei tavo vežamas bagažas viršija tam tikrus gabaritus, reikia tam bagažui nupirkti ir pažymėti papildomą talonėlį.
      Beje, liūtass pastaruoju metu kažkaip vangiau prisijungia, gal tikrai jo sveikata vis labiau šlija dėl karo?
      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.22, 21:53.

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        "I`m in Nida now". Čia galima suprasti dvejopai, pvz. kad esate svečiuose pas Nidą Bum Bum Bum* Vasiliauskaitę svečiuose.
        Sakyčiau labiau joje. Bet tai bet kokiu atveju netiesa, nes buvau Preiloje.

        Comment


          O nepanorote apsilankyti mano dažnai minimoje vietoje? Tiesa, tie kurie sako, kad "gal ten nebaisiai įdomi vieta" todėl nieks nevažiuoja - klysta, tiesiog ji yra gan nuošalaus Aukštaitijos kaimo pakraštyje, dėl prastų kelių ir sustojimo vietų trūkumu prie pat automobiliu neprivažiuosi, nėra jokių nutiestų pažintinių takų ar kelio ženklų su nuorodomis, todėl tos vietovės beveik niekam nežinomos - jei neturi ten giminių, vargiai tas apylinkes atrasi. Bet man ir nereikia, kad tai taptų masiniu traukos tašku, su tokiomis utopijomis kaip keltas JANĖ (pavadintas pagal aplinkui gyvenančių žmonių asmenvardžius). Pradės visi masiškai važiuoti, prišiukšlins, paskui dar festivalius sugalvos rengti... O juk man tai praktiškai šventos vietos, su kuriomis lyginti galiu nebent tą pėsčiųjų bulvarą Saulėtekyje prie milžiniškos aikštelės šalia miškelio, kur yra tie 3 VU fakultetai, kur pirmųjų metų po mokyklos baigimo popietes leisdavau laukdamas ir iš toli stebėdamas tą savo žmogų, ar "vietą į šiaurę nuo Ateities g.", kur jis gyvena.

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
            iš toli stebėdamas tą savo žmogų, ar "vietą į šiaurę nuo Ateities g.", kur jis gyvena.
            Suintrigavai - tas žmogus kartais ne vienas iš buvusių forumo moderatorių? Berods jis ten gyvena.

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

              Tai važiuokite be būgno, kam jum apsikrauti daiktais? Man atrodo Vilniaus miesto socialiniame transporte (toliau - ST) jei tavo vežamas bagažas viršija tam tikrus gabaritus, reikia tam bagažui nupirkti ir pažymėti papildomą talonėlį.
              Beje, liūtass pastaruoju metu kažkaip vangiau prisijungia, gal tikrai jo sveikata vis labiau šlija dėl karo?
              Sveikata stipriai pašlijusi, šiuo metu geriu pain killerius ir antibiotikus ir nežinau kas bus toliau. Psichinė būsena yra absoliučiai pakrikusi.

              P.S. aš be būgno negaliu. Kaipgi į socialinį transportą ir be būgno...
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Parašė digital Rodyti pranešimą
                Suintrigavai - tas žmogus kartais ne vienas iš buvusių forumo moderatorių? Berods jis ten gyvena.
                John?
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Lyg ir ne, John berods piečiau, ar ne John ?
                  Paskutinis taisė digital; 2023.08.22, 22:34.

                  Comment


                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                    Lyg ir ne, John berods piečiau.
                    Gal Romusėlis? Stipriai abejoju, kad mano bendraamžis kažkuomet galėjo būti moderatoriumi - jei jis moderuoti baigė kokiais 2015 m., tai jam tuomet buvo 15 metų - tiek pat kiek ir man tada. Tai kada jam pagal logiką, tuomet turėjo būti suteiktos moderatoriaus teisės? Išvis dar būnant pradinėse klasėse? Nesąmonė...
                    liutass , atsakytumėte į bent 1 iš 13 mano klausimų #735 pranešime? Atsakant galite remtis mano pranešimu "Forumiečių kūryboje", arba kitur girdėtomis mano istorijomis.

                    P.S. kadangi sistema meta įvairius tos žinutės numerius, paprasčiau bus, jei pakartosiu visus klausimus iš "2011 m. rugpjūčio ir vėliau"...

                    1) Kokios naujovės atėjo į mano pasaulį? Išskirkite 1 ryškiausią, taip pat - 2-3 naujus hobius
                    2) Kas yra, mano tuometėje naujoje klasėje klestėjusi "Maikopo kultūra"? Su kokiu asmeniu ji siejama?
                    3) Koks nutikimas (-ai) mane itin sukrėtę tų metų rudenį?
                    4) Kur ir kuo baigėsi LVKR žygis Eurobasket2011? Kas paskraidino kamuolį per visą aikštę tose lemtingose rungtynėse paskutinę sekundę?
                    5) Kuo, nors mokykla ta pati, naujieji mokslo metai man atrodė bauginantys, niūrūs?
                    6) Pagal metus ir klasę į kurią tuo metu ėjau, pasakykite, kiek metų man turėtų sueiti šįmet? (p.s. tikrai ne Pavilionio amžius, man nė 30 nėra)
                    7) Kas labiausiai mane kerėjo ir glumino, kalbant apie troleibusų maršrutus ir garažinį numerį?
                    8) Kas darbavosi ir kokius darbus šalia mano namų vykdė rudeniu alsuojančiomis paskutinėmis rugpjūčio dienomis?
                    9) Dėl ko kartą-du prie televizoriaus buvau apsiverkęs?
                    10) Kokios paskirties buvo ta mašina, tempianti tą juodą, tepaluotą, smalos dūmeliu rūkstančią statinę?
                    11) Ką darydamas, aš "padariau gėdą klasei"?
                    12) Kaip ir dėl ko mane drausminti bandė "Mosėdis" (ar tiksliau - Mosėdka")?
                    13) Koks 67 autobuso maršruto poelgis vairuojant rodė, jog lietuvių tauta neliko sugniuždyta ir už sporto pasaulio ribų po praloštų rungtynių?
                    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.22, 22:43. Priežastis: įkelti klausimai

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                      liutass , atsakytumėte į bent 1 iš 13 mano klausimų #735 pranešime? Atsakant galite remtis mano pranešimu "Forumiečių kūryboje", arba kitur girdėtomis mano istorijomis.

                      P.S. kadangi sistema meta įvairius tos žinutės numerius, paprasčiau bus, jei pakartosiu visus klausimus iš "2011 m. rugpjūčio ir vėliau"...

                      1) Kokios naujovės atėjo į mano pasaulį? Išskirkite 1 ryškiausią, taip pat - 2-3 naujus hobius
                      2) Kas yra, mano tuometėje naujoje klasėje klestėjusi "Maikopo kultūra"? Su kokiu asmeniu ji siejama?
                      3) Koks nutikimas (-ai) mane itin sukrėtę tų metų rudenį?
                      4) Kur ir kuo baigėsi LVKR žygis Eurobasket2011? Kas paskraidino kamuolį per visą aikštę tose lemtingose rungtynėse paskutinę sekundę?
                      5) Kuo, nors mokykla ta pati, naujieji mokslo metai man atrodė bauginantys, niūrūs?
                      6) Pagal metus ir klasę į kurią tuo metu ėjau, pasakykite, kiek metų man turėtų sueiti šįmet? (p.s. tikrai ne Pavilionio amžius, man nė 30 nėra)
                      7) Kas labiausiai mane kerėjo ir glumino, kalbant apie troleibusų maršrutus ir garažinį numerį?
                      8) Kas darbavosi ir kokius darbus šalia mano namų vykdė rudeniu alsuojančiomis paskutinėmis rugpjūčio dienomis?
                      9) Dėl ko kartą-du prie televizoriaus buvau apsiverkęs?
                      10) Kokios paskirties buvo ta mašina, tempianti tą juodą, tepaluotą, smalos dūmeliu rūkstančią statinę?
                      11) Ką darydamas, aš "padariau gėdą klasei"?
                      12) Kaip ir dėl ko mane drausminti bandė "Mosėdis" (ar tiksliau - Mosėdka")?
                      13) Koks 67 autobuso maršruto poelgis vairuojant rodė, jog lietuvių tauta neliko sugniuždyta ir už sporto pasaulio ribų po praloštų rungtynių?
                      5) klase kita
                      6) 23 m.
                      9) nes rode reklama "Geras daiktas yra televizorius", prisimineivaikyste ir kaip tiem vaikam dabar gera, kurie yra vaikai
                      10) benzovozas?
                      11) pagadina ora klaseje

                      Paskutinis taisė liutass; 2023.08.23, 09:45.
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą

                        5) klase kita
                        6) 23 m.
                        9) nes rode reklama "Geras daiktas yra televizorius", prisimineivaikyste ir kaip tiem vaikam dabar gera, kurie yra vaikai
                        10) benzovozas?
                        11) pagadina ora klaseje

                        9 neteisingai, 11 - neteisingai. Jei skaitėte mano "Odė 2011-ųjų 2-ajai pusei ir Kristupui" turėjote prisiminti, kad:
                        9) apsiverkiau, kai LVKR prapylė ispanams Panevėžyje grupės etape, o vėliau antrame - prancūzams Vilniaus "Zymense", 2011 Europos čempionate, kuriame lietuviai buvo šeimininkai. Tiesiog gal bijojau, kaip išėjus iš kambario reiks pripažinti mamai, kad rungtynės baigėsi ne mūsiškių naudai. Tiesa, su prancūzais apsiverkiau labiau iš to reflekso, kadangi stiprokai įsikandau į lūpą kramtydamas kramtomąją gumą. Vat tas 3 legendarinis pralaimėjimas makedonams kurį čia dažnai miniu - po jo jau visiškai neverkiau, tik atsimenu kaip užėjau į mamos kambarį iš spintos pasiimti savo pižamos, truputį apsiprausiau - ir miegot!
                        11) mane kaip penktoką pasigavę septintokai prašė manęs sudainuoti "rūri rūri rūri, kas nori mane parūrint". Na aš tuo metu dar neturėjau atskiro kompiuterio, tai nežinojau ką šitas žodžis reiškia ir dainavau. Tai klasės vedlys Titas sakė, kad dainuodamas tas nesąmones darai gėda klasei. Po to incidento dar mane išsikvietė kūno kultūros mokytoja Alma, kuri nusivedusi mane nuošaliau su manimi griežtai pakalbėjo, pasakydama, kad "dainuoti reikia per muzikos pamoką". O vėliau, jau to "sezono" žiemą, kai brendo mano perėjimas į kitą paralelinę klasę, mano mama telefonu kalbėjosi su mano pradinių klasių mokytoja, pas kurią dar prieš metus mokiausi, tai ji teigė, kad sužinojusi, jog man kažkokie vyresni liepė "kažką vaidinti", jai "pasidarė taip negera"...
                        Tuo pačiu atsakau į 2 klausimą - kadangi dažnai naršau Google žemėlapius, tyrinėju įvairius pasaulio kampelius, tai nors per gyvenimą nesu aplankęs jokios užsienio šalies, tačiau sužinojau, kad Rusijoje yra toks miestas - Maikopas. Tai perskaitęs šį pavadinimą iškart prisiminiau to klasioko, kuris sakė, kad darau gėdą jiems, pavardę - Mikalopas. Skamba panašiai, tiesa? Tai Maikopo kultūra buvo (yra) tas laikas, kuomet toje mokykloje buvo tokia klasė, kurioje išskirtinėmis lyderio savybėmis pasižymėjo tas Mikalopas. O kad yra ta dainelė apie "gerą daiktą televizorių", sužinojau tik šių metų pavasario gale - man ji pirmą kartą girdėta. Dėl 10 - man atrodo ten kažkas su kelių priežiūra, asfalto duobių lopymu buvo vežama toje juodai aptekėjusioje garuojančioje kvepiančioje statinėje.
                        O dabar pirmyn, tik pirmyn į likusius atsakinėti.
                        Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.23, 11:21.

                        Comment


                          Kitų atsakymų nežinau, arba man reikėtų skaityti visą šitą forumo liniją po savaičių, kad rašyčiau tikslius atsakymus. Bet būtų įdomu, jei viską apibendrines čia parasytum visus atsakymus
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Šią naktį sapnavau sapną, kur ar tik ne mokykloje vienoje klasėje susitikome su tokia Andrėja, su kuria darželyje buvome vienoje grupėje. Tai atsimenu tokį nutikimą su ja, kad žaidėme lauke, ten ji ant smėlio buvo su draugėmis kažką nusipiešusi ar pan., o aš per tą vietą pravariau su mašina (žaisline, aišku). Tai ji sakė, jog skųsis auklėtojai. Pietų miego nuėjau kone sustingusia širdimi, kaip gi dabar mane bars ar pan. Bet galiausiai nieks nieko nesakė.
                            Sapnavau, kad toks mažylis Lukas man nejaučiant pagriebė dalį mano vilkimų marškinių ir panardino į kriauklę, tuomet nusprendžiau pereiti į kitą mokyklą. Bet ir realybėje, likus 3 savaitėms iki m. m. galo aš svarsčiau, kad jei manęs lauktų dar vieni metai - išeičiau nes 3 metai vienoje mokykloje yra pats tas, paskui pradedi užsiimti nesąmonėmis ir degraduoti, panašiai kaip valdžioje užsisėdėję seniai, kurie jau nieko nebeveikia, o tik pinigus gauna, gauna...
                            O 4 klausimą įveikti irgi sunku? Nu kaip baigėsi Lietuvai tas Eurobasketas2011, kas tokie mums užkirto kelią į kovą dėl medalių?

                            Comment


                              Eurobasketu visai nesidomiu, net nežinau kas tai yra. Ar tai kažkoks ES standartus atitinkantis krepšys pirkiniams dėti?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Eurobasketu visai nesidomiu, net nežinau kas tai yra. Ar tai kažkoks ES standartus atitinkantis krepšys pirkiniams dėti?
                                Va čia tos rungtynės, kur Lietuva krito ir buvo aišku, kad dėl medalių nebekovos. Pažiūrėkite visą, lietuvių komentatoriaus:

                                https://www.youtube.com/watch?v=y2DbclvV7b8

                                Comment


                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                  Va čia tos rungtynės, kur Lietuva krito ir buvo aišku, kad dėl medalių nebekovos. Pažiūrėkite visą, lietuvių komentatoriaus:

                                  https://www.youtube.com/watch?v=y2DbclvV7b8
                                  Virš 8 min man perdaug žiūrėti tokį turinį. Pralaimėjo, ir gerai. Kitą kartą laimejo, paskui vėl pralaimėjo. Toks sportas.
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Tai kad kitais, 2012 m. Klaipėdoje vėl pralošė kontrolines rungtynes tiems patiems makedonams rezultatu 74:78. O taip tikėjosi atsirevanšuoti. Ir dar futbole kažkurių metų rudenį irgi pralošė tai šaliai, tai antraštė straipsnio buvo tokia, kad maždaug "Lietuviai prastesni ir futbole" ar kažkaip taip. Ir beje, šiandien stovėjimo vietų kontrolė už nesusimokėjimą užkišo lapelį tokiam Tadui iš Druskininkų. Nu kaip tokiam gerbiamam sporto treneriui galima kaišioti kažkokius popiergalius, kad kažką pamiršo ar pan.
                                    Beje, kituose frontuose tie patys žaidėjai gali būti draugais, pvz. po tų pralaimėtų rungtynių ateinantį klubinio krepšinio sezoną Lietuvos Jonas Valančiūnas su makedonų Predrag Samardžitski buvo komandos draugais "Lietuvos ryte" (buv. Vilniaus "Statyba"). Dar atsimenu kaip 2012 m. pavasarį Pamaskvėje, Chimkuose vyko Eurocup finalo ketvertas, tai dar buvo video, kaip pro pralaimėto pusfinalio prieš Valensijos "Valencia Basket", katruos į priekį vedė toks australas Brad Newley, tai dar buvo video, kaip tas Samardžitski guodė J. Valančiūną, kuris po to pralaimėto pusfinalio sėdėjo toks visas nusiminęs. O jau kitais metais tai kad davė NBA...
                                    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.23, 15:33.

                                    Comment


                                      O as, bevaiksciodamas šiandien Ąžuolyne, sugalvojau pasluoti vieną takelį. Pasiemiau šluotą iš mašinos ir nuslaviau švariai švariai, nei šakelės nei giliuku nebeliko ant praejimo.
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Dar atsimenu buvo straipsnis, kad "Neteisėtai sutartį su agentūra nutraukęs P. Samardžitski turės pakratyti piniginę".

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          Dar atsimenu buvo straipsnis, kad "Neteisėtai sutartį su agentūra nutraukęs P. Samardžitski turės pakratyti piniginę".
                                          Įdomu ar su abiem rankom kratė, ar su viena?
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X