Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    dar idomu tai, kad palaidojus zmogu, jo kaulai po zeme islieka dar labai daug metu. Kadangi jie islaiko savo struktura, tai atomai, is ko jie sudaryti, sukasi ir juda ikisiol, taip pat, kaip jie judejo ir zmogui gyvam esant. Tai taip iseina, kad dalis zmogaus (butent kaulu struktura) dar gyva islieka ilga laika?
    Aš tai seniau maniau, kad palaidojus žmogų, po kelių dešimtmečių jo kapas atkasamas, karstas išimamas, o palaikai galutinai sudeginami, maždaug "pabuvai kapinėse - ir užteks". O pavardė Somersetas skamba panašiai kaip koks Mersedesas.

    Comment


      bet dabar labai madinga viska deginti is karto. Uzvertei kanopas - kita diena i peciu, po to i uzbona ir out
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Galėtų mokyklos kviestis pas save mokinius, panašiai, kaip krepšinio klubai kviečiasi žaidėjus. Pasisamdytų visokius skautus ir šnipus - o, tokioje miesto mokykloje mokosi X mokinys - vienais dešimtukais varo. Davai nusiunčiam jam užklausą, kad pereitų mokytis pas mus, ir savo gerais pažymiais keltų mūsų mokyklos vidurkį? Na kaip kad klubai vilioja žaidėjus, kurie renka daug taškų, siekia sudaryti kuo geresnes sąlygas, kad tik liktum pas juos. Tai mokykla pvz. galėtų pasiūlyti nemokamą pavėžėjimą iš namų ir atgal Mercedes-Benz GLA klasės automobiliu, nemokamą maitinimą, galimybę visą dieną spardyti kamuolį į vartus, nebaudžiamai rodyti nepagarbą kitiems bendruomenės nariams...

        Comment


          mane tai baisiausiai juokina tatuiruotes ir ko tik ten neprisipiesia
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            O patiems krepšininkams rūpi tie sirenų garsai, laikrodžio skaičiukų šriftas, ir kitos techninės nesąmonės?

            Comment


              krepsininkams tai nelabai, gal daugiau teisejams
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                dar idomu tai, kad palaidojus zmogu, jo kaulai po zeme islieka dar labai daug metu. Kadangi jie islaiko savo struktura, tai atomai, is ko jie sudaryti, sukasi ir juda ikisiol, taip pat, kaip jie judejo ir zmogui gyvam esant. Tai taip iseina, kad dalis zmogaus (butent kaulu struktura) dar gyva islieka ilga laika?
                Esu apie tai susimąstęs. Po to pagalvojau: pokalbio su kitu piliečiu metu įkvėpiu jo iškvėptą ora su anglies dvideginiu. Dalis anglies lieka mano organizme, įjungiama į mano kūno sudėtį. Mano pašnekovas traktuotinas kaip donoras, ar ne? Kaip galvojate, ar būtina segreguoti pašnekovus?
                Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                Comment


                  Sunku būtų su segregavimu, žmonės tokie jau yra jie tarpusavyje maišosi dujomis ir skysčiais. Gal ir gerai, nes juk finale vistiek viskas sueis i vieną visumą
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    O kažkaip keistai dar atrodo, kuomet pvz. vilnietis iš kokių nors Biržų į Vilnių grįžta su Biržų AP. Aš sakyčiau turi būti taip - žmonės, kurie pagal gimimo/gyvenamą vietą yra vilniečiai, į Vilnių turėtų grįžinėti su vilniečių kompanija TOKS, o biržiečiai - su Biržų AP. Deja, kartą ir man teko nusižengti šiai taisyklei, nes kito kelio nebuvo. Norėjau pravažiuoti Jūžintų miestelį (iš ten kilęs Rimiškis), tai vienintelis būdas, norint grįžti į Vilnių tą pačią dieną, buvo nuvykti į Rokiškį pačiu ankstyviausiu reisu su TOKS, o į Vilnių pro Jūžintus pravažiuoti su Rokiškio autobusų parku. Išlipau prie Santariškių o toliau kelionę užbaigiau miesto transportu. Tai mane visą tą dieną persekiojo mintis, kad tas Rokiškio vairuotojas, padaręs kelių valandų atstovą Vilniuje ir grįžinėdamas atgal, tądien nepamatęs manęs laukiant jo vairuojamo autobuso atgal, sunerims, ir gal net paskelbs paiešką tarptautinę... Bet man dar kaip vilniečiui kyla baimė, ar visada pavyks susišnekėti su vairuotoju iš kito miesto. Juk taip pat, kaip vilniečiai, šneka gal tik kokia Klaipėda (bet ten ir rusų daug), o štai visuose kituose miestuose, kokį belygintum, tai tarmė vis tiek kažkiek skirsis nuo vilnietiškos. Ypač sudėtinga turėtų būti su skuodiškiais, telšiškiais ar plungiškiais, nes tai - pati tikriausia Žemaitija. Išgirdęs, kaip ten šneka vietiniai (keleiviai), išsigandau, kad dialektai tokie dideli, kad žmonės gali viens kito nesuprasti. Laimei, šių 3 miestų autobusų parkai reisų į Vilnių neturi.
                    P.S. aš į Kauną aplankyti liūto ir grįžti į Vilnių pagal šią idėją turėčiau su Vilniuje registruotomis TOKS arba Transrevis, o liūtass pas mane į Vilnių - su kauniečių "Kautra".

                    Comment


                      o kas tas rimiškis?
                      ______________
                      The Division Bell

                      Comment


                        Parašė enigma Rodyti pranešimą
                        o kas tas rimiškis?
                        Andrius Rimiškis - Vikipedija
                        https://lt.wikipedia.org/wiki/Andrius_Rimi%C5%A1kis

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Įsivaizduokite, kad Herpija susirastu vyra, vardu Herpis. Butu Herpija ir Herpis, mes is Bezdonių kaimo, 8-tos sodybos nuo buvusios kolūkio fermos
                          Jei jis - Herpis, ji turėtų būti Herpisė arba Herpisa.
                          -

                          Comment


                            Kodėl taip nuvertinate žmogų? Niekada nesate girdėję apie tą LNK projektą "Kelias į žvaigždes"? Jis yra tapęs jo nugalėtoju, mums net mokykloje per muzikos pamoką kažkada yra paleidę jo dainą apie gitarą nenausėdą.

                            Comment


                              Koalicija - tai koalų policija.
                              O šiaip, neseniai prie mano namo Facebook grupės prisijungė vienas kaimynas. Jo mašinos numeriai yra LMM. Tai aš seniau maniau, kad jo vardas bus arba Laima arba Mindaugas, arba Mindaugas. Bet ne, pasirodo - Gytis! O koks tuomet pagal šią pačią logiką gali būti jaunos merginos vardas, jei ji vairuoja automobilį, kurio numerio raidės - MES?

                              Comment


                                Parašė enigma

                                O jūs niekada nesate girdėjos dainos "12 bokalų"? aš esu tas nugalėtojas. kiekvienam alubaryje mane žino ir pažįsta, o jūs čiapie kžkokią LNK. kas tai/ mamos vardo trumpinys?
                                Gal Laisvas Nepriklausomas Kanalas?

                                Comment


                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                  labai gražus, lietuviškas vardas - Dezida.
                                  Su tokiu vardu ne tik kad nuo dirbtinio intelekto, bet ir nuo nedirbtinio intelekto nepasislėpsi.
                                  Ar tiesa kad ta buvusi kaimynė dabar gyvena kažkur tarp Buivydiškių ir Gineitiškių?



                                  -

                                  Comment


                                    Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                                    Su tokiu vardu ne tik kad nuo dirbtinio intelekto, bet ir nuo nedirbtinio intelekto nepasislėpsi.
                                    Ar tiesa kad ta buvusi kaimynė dabar gyvena kažkur tarp Buivydiškių ir Gineitiškių?


                                    Taip, tiesa, Ežeraičio g. Bet ten nebuvęs, nemačiau iš arti. Ji nėra tokia įdomi asmenybė, kad ją sekiočiau.
                                    P.S. Ji šalia mano namų turėjo tik butą, kuriame buvo jos įmonės ofisas, nakvoti ji nelikdavo niekada, ir būdavo tylu. O dabar va už sienos pasidaužo tie rūkoriai...

                                    Comment


                                      Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                                      Gimė idėja - jei įsidarbintum kiemsargiu, galėtum legaliai stovėti prie aukos namų, išdidžiai įsirėmęs į šluotą arba sniego kastuvą.
                                      Bet vis tiek ten toje konkrečioje vietoje galėčiau būti tik ribotą laiko tarpą - negi viską išvalęs specialiai stovėsiu ir tempsiu laiką, kuomet laukia dar kelios dešimtys kiemų, kuriuos reikia iškuopti per itin trumpą laiką? O vat dabar, būdamas bedarbiu, neturėdamas jokių įsipareigojimų, galiu ateiti į minėtą vietą kada noriu ir būti ten tiek, kiek galiu sau leisti. Tiesa, dabar jau nebeeinu. O dar ir pataikyti reiktų, kad man būtų paskirta tvarkyti būtent ta teritorija...

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                        Taip, tiesa, Ežeraičio g. Bet ten nebuvęs, nemačiau iš arti. Ji nėra tokia įdomi asmenybė, kad ją sekiočiau.
                                        P.S. Ji šalia mano namų turėjo tik butą, kuriame buvo jos įmonės ofisas, nakvoti ji nelikdavo niekada, ir būdavo tylu. O dabar va už sienos pasidaužo tie rūkoriai...
                                        Dirbtinis intelektas sako kad tu gyveni netoli Alaus Studijos, ar mėgsti alų?
                                        -

                                        Comment


                                          Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                                          Dirbtinis intelektas sako kad tu gyveni netoli Alaus Studijos, ar mėgsti alų?
                                          S. Žukausko g.? Ne, netiesa, ir alaus nemėgstu, paskutinįkart ragavau gal prieš 16-17 metų, tas kartus skonis, tpfu! Kartais googlas mano rezidavimo vietą nurodo Ukmergės r., Veprių sen., užtat, kad dažnai žiūriu tas vietas tiek gatvės vaizduose, kiek jų ten yra, tiek iš oro. Kai susitinku su seneliu, jis irgi įsitikinęs, kad mes esam įsikūrę Šiaurės miestelyje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X