Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pirmiausia turėsiu aklimatizuotis. Vėliau gal rasiu ir savo nišą.
    Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
      Iš kur žinote? Tipo pagydys mane?
      jis pavojingai uzsirases dr. bando infiltruotis cia
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        2013 m. spalio 2-oji buvo praminta atsistatydinimų diena. Atsistatydino LVKR treneris J. Kazlauskas (vėliau grįžo), taip pat - Seimo pirmininkas iš Kelmės, Vydas Gedvilas. Mama jau tada pasakė, kad tas Gedvilas kažkoks netvirtas. Beje, ar tik tie 2 paminėti veikėjai atsistatydino, ar dar buvo kažkoks trečias?

        Comment


          Iš pradžių prisistatysiu: esu nepavojingas asmuo. Ir neturiu jokių kėslų. Pagalvokite, ponai, logiškai, juk pjaučiau šaką ant kurios ką tik atsisėdau.
          Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

          Comment


            ir ne is VSD?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Garantuoju, kad ne.
              Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

              Comment


                Esu susirašinėjęs su krūva institucijų, daugmaž žinau kas už ką atsakingi. Bet viena, ko niekaip neišsiaiškinu - į kurią reiktų kreiptis, kad išspręstų mano situaciją?

                Comment


                  aa, tai tada welcome, kaip sakoma
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    Esu susirašinėjęs su krūva institucijų, daugmaž žinau kas už ką atsakingi. Bet viena, ko niekaip neišsiaiškinu - į kurią reiktų kreiptis, kad išspręstų mano situaciją?
                    ir man idomu, nes panasu, ka ta institucija ir mano problemas issprestu
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Aprašykite trumpai savo situaciją. Gal pavyks patarti...
                      Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        aa, tai tada welcome, kaip sakoma
                        Dėkui dėkui!
                        Skrydis- lyg amžinybės blyksnis

                        Comment


                          Parašė dr. Rodyti pranešimą
                          Aprašykite trumpai savo situaciją. Gal pavyks patarti...
                          o vaikeli.... Cia jau tiek aprasyta...
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą

                            o vaikeli.... Cia jau tiek aprasyta...
                            Bet jūs gi nesiskundžiate savo gyvenimu per daug. Žiūrite serialus, drybsote lovoje. O man norisi išsikelti kažkur toliau, nes savo rodymusi baigiu užknisti visus.

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                              Bet jūs gi nesiskundžiate savo gyvenimu per daug. Žiūrite serialus, drybsote lovoje. O man norisi išsikelti kažkur toliau, nes savo rodymusi baigiu užknisti visus.
                              Gimė idėja - jei įsidarbintum kiemsargiu, galėtum legaliai stovėti prie aukos namų, išdidžiai įsirėmęs į šluotą arba sniego kastuvą.
                              -

                              Comment


                                Bet šiurpu pagalvojus, kad bent keli (ar bent jau vienas) mano buvęs klasiokas jau turi vaiką. O dar 9 klasėje prisimenu per IT pamoką buvo užduotas namų darbas - reikėjo vienetinę skaičiavimo sistemą paversti į dvejetainę ar kaip ten. Tai atsimenu, kaip informacinių technologijų mokytoja Olga tikrino mūsų namų darbus:
                                - TAIP, MAIKLO NAMŲ DARBAS? (atrodo, tas iš pirmo karto dar neišgirdo, tai ta dar pakartojo)
                                - Neturiu - kukliai, bet su mintimi "man nusispjaut" atsako jis.
                                - DVEJETASS!

                                O praėjus ~6 metams, žiūrėk jau sūpuoja mažylį. Kokią galima padaryti išvadą?
                                Ogi tokią, kad tas dvejetas už\ neatliktą namų darbą jo nesugniuždė kaip žmogaus, jis, su drauge pasigimdydamas vaiką parodė špygą tai mokytojai. Maždaug "ei, mokytoja, tu tikėjaisi, kad gavęs dvejetą aš iš nevilties nusižudysiu/tapsiu bomžu?" Ne - va, pažiūrėk, praėjus vos keliems metams nuo mokyklos baigimo jau tapau tėčiu.

                                Comment


                                  Tai cia, žinok, dar didesnė nelaimė, negu tas dvejetas
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Nu jo, o patikrinusi kitos klasiokės darbą, sako:

                                    - Herpija 10, be klaidų!

                                    Comment


                                      Herpija, tai vardas, aplenkęs dešimtmečius
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Įsivaizduokite, kad Herpija susirastu vyra, vardu Herpis. Butu Herpija ir Herpis, mes is Bezdonių kaimo, 8-tos sodybos nuo buvusios kolūkio fermos
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Girdėtas? Va mano buvusi kaimynė, dabar apgyvendinusi tą savo dukrą su vaikinu, kur kas pusvalandį laksto parūkyti, tai jos labai gražus, lietuviškas vardas - Dezida. Niekaip nerandu jo reikšmės, sutikęs norėčiau paklausti kas jai tokį vardą davė, bet tuo pačiu išsiduosiu, kad ją... o Dieve, persekiojimas gi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X