Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    liutass , kaip nevažinėjantis viešuoju transportu ir gal net kiek iš jo besityčiojantis, ar nenorėtumėte, kad aš jus plačiau apšviesčiau apie šį dalyką? Tiesa, skirtumai tarp vilnietiško ir kaunietiško VT, manau yra, tad sunkoka komentuoti, kai esam iš skirtingų miestų.

    Comment


      Jauciu, panasiai kaip Schenectady, N.Y., kur teko viena karta pasinaudoti. Ten vieni negrai juoduliai vaziavo, o jeigu nori, kad sustotu, turi patraukti zemyn tokia viela. Ir dar, ten bilietus perki autobuse suberdamas monetas i tokia ktriaukle, kuri pagal svori supranta kiek pinigu idejai ir kiek duoti grazus. Tada labai labai labai stora moteris juodule vairuotoja atiduoda graza. Mes su draugu turejome tik sauja labai smulkiu pinigu, tai kai supyleme i ta kriaukle, jinai uzsikimso, kol negre vairuotoja atkrapste, kiti juoduliai buvo labai nepatenkinti, kad uzlaikome eile ir musu vos nesupiso
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        O 2019 m. žiemos gale, kai aš ėjau į paskutinę, 12 klasę, o viena mano kaimynka laukėsi kūdikio, tai aš mintyse kažkaip galvojau, mes dar su mama šnekėjom, kad toje šeimoje ta moteris labai valdinga - ji eina priekyje, nešasi raktus, ji vairuoja, ji sprendžia kaip ir kur jų šeima atostogaus, o vyras tik kaip koks priedas, kaip darbinis arklys - tik padeda užnešti prekes, ištempti dviratukus vaikams... Tai ji kažkada žiemą, dar nėštumo metu pro terasą išlindusi šnekėjo su kažkokia moteryte ir man tokia asociacija, maždaug "Va, ji vairuojanti, ji laukiasi, ji gyvena šiame rajone, o "Regitra" filialas ten kažkur kitame miesto gale, jog vairuotojo pažymėjimas dabar galioja, bet jei ką, jai jį pakeis", nu žodžiu toks prisirišimas per didelį atstumą, kad automobiliu naudojiesi viename miesto gale, bet teises išduodanti įstaiga kitame gale, bet su jais gali susisiekti nuotoliu, kad pas juos duomenų bazėse viskas ten yra, nu žodžiu...

        Comment


          turbut jau be vyro ji gyvena?
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            turbut jau be vyro ji gyvena?
            Su. Abu dirba toje pačioje firmoje, moteris yra jos direktorė. Turi 2 nuostabius berniukus - Matuką ir Faustuką. Vaikams yra nupirkti dviratukai su visais šalmais, kažkada buvo išsinuomavę kemperį, kažkada vaiko gimtadienio proga pasamdė artistą, kuris gerai parėkavo... Grillina pas save terasoje vasarą... Kažkaip kaimietiška. Miesto aplinkoje ką aš žinau...

            Comment


              o galima grilinti terasose gyvenamuose rajonuose? Juk dumai kaimynams ir siaip, gaisro pavojus paciai terasai. Kiek pamenu, negalima kurti ugnies ar tai 3 metrai, ar tai 5 metrai iki gyvenamo namo. Tu jiems iskviesk policija viena, kita karta, gal baigs pazeidineti taisykles

              Edit:
              Bendra taisyklė ruošiantis įkurti laužą bet kokioje teritorijoje – ne arčiau kaip 30 m iki pastatų. Šis atstumas netaikomas kepsninėms, šašlykinėms, nes šie prietaisai gali būti naudojami ne arčiau kaip 6 m iki pastatų.

              Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/vasara/naujieno...alima-84927205

              Per arti pastatų kūrenant laužą gresia bauda nuo 10 iki 600 eurų.

              Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/vasara/naujieno...alima-84927205
              Paskutinis taisė liutass; 2023.04.14, 12:12.
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Mes su mama jų šeimą vadinam kodiniu žodžiu "Kukuraičiai", nes tas vyras labai panašus į buvusį socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį - ta barzdutė, tie akinukai. Vienu metu net ėmiau galvoti, kad ten tikrai jis.

                Comment


                  Jis Kukuraitis, tu Povilionis
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Dar gerai, kad neparašėte Povilonis...

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      Dar gerai, kad neparašėte Povilonis...
                      o kaip is tikro?
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Pavilionis (t.y. nuo žodžio pavilioti (į savo pusę)).

                        Comment


                          O kokio įvykio pabaigos garsai čia aprašomi:

                          Zuuurpt, fipt, fipt, fipt. Dukt! Ouuuu... Fipt, fipt, fipt... Stukt - šmaaaukšt - DŽUUUUUUURGŠT! Bam, bam....

                          Tiksliai nemokėjau, bet maždaug taip.
                          P.S. Užuomina - apie tai ne kartą esu rašęs šioje temoje...

                          Comment


                            tas turi dar 4 vaikus, tai cia dar visko bus seime
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                              O kokio įvykio pabaigos garsai čia aprašomi:

                              Zuuurpt, fipt, fipt, fipt. Dukt! Ouuuu... Fipt, fipt, fipt... Stukt - šmaaaukšt - DŽUUUUUUURGŠT! Bam, bam....

                              Tiksliai nemokėjau, bet maždaug taip.
                              P.S. Užuomina - apie tai ne kartą esu rašęs šioje temoje...
                              konservatoriu reitingas nukrito?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą

                                konservatoriu reitingas nukrito?
                                Kaip juokinga, negaliu. Dar papildomą užuominą duodu: po visų šitų garsų per mikrofoną pasigirsta dikt(at)oriaus balsas: "Rungtynes rezultatu 67:65 laimėjo... buvusi Jugoslavijos respublika - Makedonija...

                                Comment


                                  Sirena sporto Halėje?
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Ne, 2011 m. Eurobasket jau buvo pastatyta Žalgirio arena. Halėje tai sirenos garsas kaip švilpuko - toks Fryyyyyyyypt!
                                    Juk tas Zuuurpt tai sirgalių švilpimas, tas "Dukt" tai kai Vlado Ilievskis pataiko pirmąjį baudos metimą, tas Ouuu tai LT sirgalių atodūsis, tuomet jie dar desperatiškai bando švilpti, nors rungtynės jau pra*iktos, tas "stukt" tai kamuolio kaukštelėjimas į lanką, kadangi antrasis metimas buvo netaiklus, šmaukšt - tai visa fizinė jėga, kurią turėjo panaudoti Š. Jasikevičius paskraidindamas kamuolį per visą aikštę per likusias 0:5 sek., na o DŽUUUURGŠT tai tas sirenos garsas, nuo kurio, kaip pats sakėte, apkursti gali. Bambam - tai pirmas kamuolio atsimušimas į žemę atskridus iš taip toli ir nusileidus iš taip aukštai - net nelietęs lanko ir nuskridimas kažkur į tribūnas. Bet rimtai, kas dėtųsi pasaulyje, jei po šių rungtynių, mes, keršydami makedonams, kad jie laimėję ketvirtfinalį, sugadino mums krepšinio šventę, būtume nusprendę karine ataka užgrobti tą šalį? Ar tai nebūtų precendentas pasaulyje?

                                    Comment


                                      aa, dabar kai pasakei, tai tikrai, 1:1, bet i konservatoriu reitingu riedejima irgi panasu, nesakyk
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Arba kai 2018 pasaulio futbolo čempionate, irgi ar ne ketvirtfinalis Rusija-Kroatija, tai kai pastarieji įveikė-išmetė šeimininkus, aš rimtai, ne mažiau nei kai dar `21 pavasarį buvo sutelktos pajėgos prie Ukrainos, aš irgi drebėjau, ar Pūū keršydamas už kroatų pergalę nesugalvos pasiųsti savo tankų prie šios šalies krantų. Juk nuo šitos mano minties ir išsivystė tema "Šiaip nesąmonės ir kliedesiai".
                                        Daugiausia mano ir liūtoo, taip pat probėkšmiais geriečio, digital, Stadiono, RokasLT, enigma (skamba panašiai kaip SIGMA) taip pat kažkur pritilusių Tomizmas bei Kitas Džiugas driokstelėjimais ši tema kilstelima į vis aukštesnį lygį, padabintą nusišnekėjimais, pamokslais bei juodu humoru, taip dalyvaujant kliedesizmo statyboje kol bus suformuotas aukščiausias giliausių pasąmonės virpėjimuose kylančių durniausių minčių pagarsinimas.

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          aa, dabar kai pasakei, tai tikrai, 1:1, bet i konservatoriu reitingu riedejima irgi panasu, nesakyk
                                          O kodėl žodis "konservatoriai" tapo kone keiksmažodžiu? Juk jie Lietuvos neparduos rusams, skirtingai nei visokie iš švenčionienių ir paleckių kilę "Teisingumo aušra" ir pan.
                                          Beje, o kaip liutass buvo moderatoriumi, jam reikėjo išklausyti kokius kursus apie asmens duomenų apsaugą? Juk moderatoriai yra forumiečių asmens duomenų tvarkytojai - jie mato, su kokiu el. paštu buvo jungtasi prie sistemos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X