Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Idomu kur dabar Betmenas...
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O kaip gauti vairuotojo pažymėjimą, nuo ko pradėti? Kreiptis į savo polikliniką, kuri išduos pažymą ar tu ne narkomanas ar ne psichas ir tuomet - į pasirinktą vairavimo mokyklą, o tuomet - į Regitrą?

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        O kaip gauti vairuotojo pažymėjimą, nuo ko pradėti? Kreiptis į savo polikliniką, kuri išduos pažymą ar tu ne narkomanas ar ne psichas ir tuomet - į pasirinktą vairavimo mokyklą, o tuomet - į Regitrą?
        pradziai mokintis vairuoti, ten jokiu pazymu nereikia
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Eikit jau, matyt pats seniai mokėtės... Kiek suprantu, reikia ne tik pažymą gauti, bet ir pačiam išklausyti pirmosios pagalbos kursus, t.y. kad visi kelyje važiuojantys vairuotojai turi mokėti ją suteikti. Be to, atrodo dar imamas tyrimas kraujo grupei nustatyti, kad įvykus avarijai žinotų, ką tau perpilti. Man ši procedūra neatrodo gera - gerai jei yra žmonių, kuriems tai tinka, bet man kažkaip, įsileisti į savo kūną kito, neaišku kokio žmogaus skystį...

          Comment


            pazymos reikia tik laikant egzamina regitroje. O pagalbos kursus reikia isklausytis, bet ten tik formalumas. Kraujo grupes nereikia nustatineti. Aplamai, medicinine pazyma galima nusipirkti per pusiau pazystamus gydytojus
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              O ką manote apie žmones, kurie prausiasi ne kasdien, rūbus keičiasi tik kas kelias dienas?

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                O ką manote apie žmones, kurie prausiasi ne kasdien, rūbus keičiasi tik kas kelias dienas?
                Tai ir as taip darau.
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Beje, o tai, jog žmogus gyvena bendrabutyje, ar pagal tai galima teigti, jog jis yra menkesnių pajamų, žemesnio išsilavinimo, trumpesnio intelekto ir t.t.? Kodėl žmonės apskritai keliasi ten gyventi? Nes pigiau? Aš jau geriau prie upės tame kaime po atviru dangumi apsistočiau, bet tik ne į tokio tipo būstą, kur reikia dalintis bendra virtuve, tualetu, vonia ir pan. Net nejauku pagalvojus, ypač, kai su ten gyvenančiu kontingentu palaikyti santykių tikrai nesinorėtų. Gal net yra pas juos kažkokios nerašytos taisyklės, kad tarkime, kiekvieno aukšto/buto gyventojai paeiliui pasikeisdami kas savaitę plauna bendras koridoriaus grindis - ir tu nesuprasi, ar čia iš tikrųjų tiesa, ar čia tave, kaip naujoką, testuoja ir tyliai pasislėpę žvengia iš tavęs.

                  Comment


                    Bendrabutis - tai dugnas. Sekanti stotelė yra bomzavimas, gyvenimas lauke
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      O kaip vadinasi arčiausiai tamstos namų esanti viešojo transporto stotelė? Ar net šito nežinote?

                      Comment


                        Tikrai nežinau O stotelės dar turi savo vardus
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Tai taip, ir garsiniai pranešimai transporto priemonėse yra, bent jau didžiuosiuose miestuose. Vilniuje juos įgarsina sveikinimų koncerto vedėja Regina Jokubauskaitė. O Kaune kažin kas... ?
                          Bet čia jau tikrai maivotės, o ne tikrai apsimetate nežinančiu.

                          Comment


                            Nieko nežinau, man absoliučiai dzin kas ten ką ir kaip. Gal stoteles pagal gatvės pavadinima? Bet mano gatveje gal trys stotelės, tai kokie ju pavadimai?
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              O ta Jokubauskaite netekėjusi, ar jos vyras Jokubauskaitis?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                O tai kokioje gatvėje liutass gyvena? Paprastai stotelės vadinamos pagal greta esančias gatves bei kitus žymius objektus (tai gali būti gamykla, universitetas, gamtiniai objektai, ligoninės, kiek rečiau - pačių mikrorajonų pavadinimai).

                                Comment


                                  Abejoju, ar liutass gyvena gatvėje. Lyg ir turi namus.

                                  Comment


                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Bet prieš tai pats rašė "mano gatvėje gal trys stotelės". Bet su juo kartais pasielgiama nelabai civilizuotai - kažkada pats buvo moderatoriumi ir turėjo teisę šalinti kitus, o dabar pats yra reguliariai pašalinamas, nes vis įdeda "ne tokius" (solovjovinio tipo) video. Arba atvirkščiai - seniau nuolatos pašalinamu buvęs narys gauna moderatoriaus teises ir pats įgyja teisę šalinti kitus. Lygiai taip pat man juokinga, kai policijos ar kokiu kitu pareigūnu dirba asmuo, kuris pats turi administracinių nuobaudų. Dar 6 klasėje, po Kauno Žalgirio rungtynių Madride prieš vietos Real, kur mūsiškiai pralošė vienu tašku (o 6 klasėje aš buvau drąsus komentarų rašytojas), aš parašiau kažką panašaus į "labai džiaugiuosi, kaip paskutinę sekundę nuskambėjusi sirena ir raudonai užsidegę lentos kraštai įrėmino žalgiriečių nesėkmę ir įskaudino juos", tai vienas ultražalgirpatriotas man atrašė maždaug "O tavo Lryto rungtynių baigtis aiški dar prieš užsidegant". Ir dar kažkada sapnavau, kad kažkokiu savo poelgiu mane nuvylė pats Paviliooo-oooonis, Vilioopa-aaaaanis.

                                      Comment


                                        Atsimenu, mano pradinių klasių mokytoja yra pasakojusi, kaip jai beeinant pro kažkokį daugiabutį, šalia žaidę vaikai mėtydami medinę granatą, netyčia iškūlė kažkokiai piktai ciockai langą. Tuomet ji iškiša langą ir klausinėja, kas čia tai padarė ir pan. tai mokytoja, norėdama užstoti tuos vaikus pasakė "Aš". Sakė, ją pabarė, pabarė, ir viskas.

                                        Comment


                                          Stovėjo šalia mano namų kartą toks autobusiukas. Negalėjau nenufotografuoti. Tokia gan keistoka paslauga, apibraukiau raudonai.
                                          Attached Files

                                          Comment

                                          Working...
                                          X