Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu būtų smagu su botais į vestuves
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O tai jei jis yra Daliuss, nes jo vardas Dalius, tai jūs esate liutass, bet sakėte, jūsų vardas ne Liūtas. Tai kaip gimė toks slapyvardis? Ir beje, kiek laiko atidavėte moderavimui?

      Comment


        Parašė enigma

        Kristupas, kokiu vaistus geriate?
        O, ir jūs pabudote pagaliau! Sveikinu įsijungus į šitą temą. Kiekvienam tai padariusiam mintyse aš prie jūsų laikomo fakelo prikišu savo liepsnojantį deglą (trumpai tarianti - duodu jums ugnies), jūsiškis irgi užsidega. To deglo įžiebimas būtent ir simbolizuoja jūsų kūrybinio kliedėjimo kelio šioje temoje, pradžią.
        Dėl vaistų - pirmasis susijęs su psichika, kuomet gydytoja perskaitė tą mano lapuke aprašytą stotelių problemą, buvo Escitalopramos, kurį po poros dienų man nė nespėjus įsigyti - atšaukė. O vėliau, jau baigus psichdienstacionarį - Quetiapinas. Antrąkart dienos stacionare bandėme eksperimentuoti su Risperidon, na o po to legendinio gulėjimo savaitę normaliai - Zalasta (Olanzapinas) ar kaip ten. Nusipirkęs buvau vos vienąkart, kaip toliau prasitęsti - nežinau. Tingiu eiti į konsultaciją, kreiptis pakartotinai, nors miegui pastarasis tikrai pagelbėjo.
        P.S. jūsų User Tilte po slapyvardžiu labiausiai tiktų "Return To Innocence"

        Comment


          Nelabai gerai. Jau daug metų. Prabudinėju dažnai, gal iš baimės prisisioti į lovą. Paskutinįkart tai nutiko 2009-09-02 (berods). Tai nuo to laiko yra tokia baimė. Plius aplink dabar statybos, tai kartais net žemė virpa, viskas ūžia, burzgia. Jau daugiau kaip metus miego ne kambaryje su langais į gatvę, bet vonios kambaryje, dar gerai tai, kad yra galimybė įsijungti ventiliatorių, kuris iki minimumo izoliuoja garsus iš gatvės.

          Comment


            Nemanau, su tais kištukais kiek bandžiau, vis iškrenta. Arba pats nemoku tinkamai įsidėti arba mano ausys tam nepritaikytos. Nu niekaip, apie gulėjimą pakreipus galvą į šoną - pamiršk. Tabletės - man baisu būtų suvokti tiesą (kuri ko gero ir bus tiesa), kad jei koks nors durnius sugalvos įjungti grąžtą, tai nuo šito tikrai pabusiu. Man išvis nesuvokiama, kai pagalvoji, kiek daug vyrų pas save bute kažkur laiko turi nusipirkę pasidėję grąžtą, maždaug - jei reikės - gręšiu.

            Comment


              Sitie geri Escitalopramos
              Modiravau beveik nuo pradžių iki kol atkabino. Nepamenu terminų, senai tai buvo, o mano atmintis labai atbukusi
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Sitie geri Escitalopramos
                Modiravau beveik nuo pradžių iki kol atkabino. Nepamenu terminų, senai tai buvo, o mano atmintis labai atbukusi
                O kaip jums Šust(r)auskas?

                Comment




                  Bet dėl grąžto, tai kokių firmų jie ten būna? Bene kažkoks "Rothbart"? Čia šiaip iš galvos, kadangi tokią įrangą dažniausiai gamina vokiečiai, tai reikia kad pavadinimas būtų vokiškai skambantis. Tuomet man kyla tokie klausimai, kaip "kokiu transportu jis atgabentas į Lietuvą". Jei kelių, tai įdomu, fūra su lietuviškais, ar, dar žinau, iš Vokietijos į Lietuvą prekes pristato su lenkiškais numeriais. Su vokiškais matyti neteko niekada, matyt vokiečiai labai švarūs - jie tik pagamina, o visą tą juodą darbą, t.y. pervežimą atlieka skurdesnių šalių vežėjai. Bet kažkaip keista iš vienos šalies į kitą gabenti krovinį, savo šalį kertant tik tranzitu, o ne kaip į galutinį tašką. Turiu omeny lenko kelionę DE - PL - LT. T.y. iš Vokietijos važiuodamas jis maksimaliai kažkuriame taške priartėja prie savo namų, bet darbas, darbas to neleidžia ir jis ima vėl tolti nuo savo namų, ir turbūt tik jau paskui iš Lietuvos tuščias grįš į savo Tėvynę.

                  Comment


                    Bet tai ką galime pasakyti apie tą mano perdėtai jaukiai romantizuojamą Šarkaičių kaimą, esantį Širvintų rajone, Gelvonų seniūnijoje? Ar ten tikrai gyvena tokie žmonės kaip kad rašiau? Bet iš ortofotonuotraukų matosi, kad triobų ten ne tiek ir daug. Kaip ten nusigauti? Autobusas važiuoja 1 kart į dieną (trečiadienį 2, bet į pirmąjį iš Vilniaus su persėdimu Širvintose nespėsiu). Arba kas nors pafotografuotų? Gal koks Romas ten yra prasišienavęs? Bet ten apart gyvenamųjų pastatų nelabai yra ką fotkinti (bažnyčių nėra), bet mane kaip tik domina pats kelio vaizdas, aplinka... Prieš keletą metų, kaip suprantu, atsirado asfaltas. Gaila, nebeteks prasikratyti žvyrkeliu, kuris man kaip tik buvo tos vietos autentika, simbolis, visa esybė. Pro ten tik 1 kartą pravažiavome, bet tuomet dar taip gerai nesigaudžiau žemėlapiuose, kad susigaudyčiau kiek, nuo kur ir iki kur tai yra, visi tie kelių išsiraitymai, tad ne taip ir rūpėjo, be to, pro tas vietoves važiuoti tą kartą teko visai ne nuo tos pusės, nuo kurios norėjau...

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                      O kaip jums Šust(r)auskas?
                      Panašus į tą buvusį Londono merą
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        O galima nevesti savo vaiko į darželį? Ar dėl to kiltų kokia nors atsakomybė? Ar čia tik jau jeigu į mokyklą nevedi, tada vaiko teisės fiksuoja tokias šeimas?

                        Comment


                          I darželį gali nevesti. Numeti seneliams ir jokiu atsakomybiu nėra
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            O kodėl Lietuva yra kone vienintelė pasaulyje šalis, kurioje yra Krašto apsaugos ministerija? Visos kitose šalyse, apie kurias teko girdėti, visur vadinasi Gynybos ministerijomis. Tik pas mus vienintelius kažkodėl kitaip...

                            Comment


                              Nes mes esame ES krašte, pakrašty
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                O su kuo norėtumėte susipažinti labiau - su Smolensku ar su Birštonu?

                                Comment


                                  Birštoną gerai pažįstu, bet Smolensko tai visai nenoriu pažinoti
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Ar supratote, kad kalbu ne apie miestus? Čia tokios lietuviškos pavardės.

                                    Apie Smolenską:
                                    Tėvų nerimas dėl mokyklinio autobuso vairuotojo: praeityje sukėlė kraupią avariją
                                    https://www.youtube.com/watch?v=hXqBZrWr61I

                                    Apie Birštoną:
                                    komentaras.lt: Teisėjas Z.Birštonas užtiktas girtas teisme
                                    https://www.youtube.com/watch?v=P52UaojsJ7c

                                    Taip ir tikėjausi, kad pasimausite su šiais tikriniais daiktavardžiais

                                    Comment


                                      As puikiaisiai supratautas teisejas tai mano tipas, pats toks buvau
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        O kuriam iš jų būtumėte labiau linkęs atleisti už padarytą nusižengimą?

                                        Comment


                                          Kažkada Vilniuje važiuodamas troleibusu sutikau patį Betmeną, tai išlipome kartu, beeidami pasikalbėjome, paklausiau jo apie tą nutikimą, tai sakė, kad tądien Z. Birštonas turėjo svarstyti bylą, kurioje pats Betmenas buvo prigavęs pareigūnus imant kyšį. Dar man pasakojo, kad vos ne pats dirba policijoje ir t.t. Kažkaip neįtikimai skamba, žinant jo gyvenimą bendrabutyje, nuolatinius konfliktus, be to, jis man telefone rodė video, kaip Palangoje šoka. Nelabai pareigūnui dera toks elgesys, kažką jis čia suka...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X