Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kokiose užsienio šalyse esate lankęsis?

    Comment


      Jei jau užsiminus apie darbo biržą prakalbote apie, kaip pats sakote, "proto krušimą", tai va, yra net tokia aukštojo mokslo įstaiga:


      https://www.pipedija.com/index.php/L...kCP_1lq3V6vCrU

      https://www.facebook.com/LNPKA/?ref=...l&locale=fi_FI

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        Kokiose užsienio šalyse esate lankęsis?
        Buvau dau kur, visko čia neisvardinsiu. Iskaitant Jav ir Japoniją. Ir ne po vieną kartą. Bet kad ten kažkas och ach tai nepasakyciau
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą

          Buvau dau kur, visko čia neisvardinsiu. Iskaitant Jav ir Japoniją. Ir ne po vieną kartą. Bet kad ten kažkas och ach tai nepasakyciau
          Man tai kalbant apie keliones į užsienio šalis, įdomu visai ne lankytinos vietos, bet patys pokalbiai su pasieniečiais ir muitininkais įvažiuojant į šalį. Kaip suprantu, klausinėja dažniausiai: ką lankysite, kur apsistosite, kiek būsite ir pan. Girdėjau, kai kur nenurodžius nakvynės vietos, gali būti neįleistas į šalį. Aš jei kur ir vykčiau, tai mano kelionė apsiribotų oro uosto pastatu/keli šimtai metrų už pravažiavus PKP. Mane būtent domintų, ko tos šalies pareigūnai klausinės tikrindami dokumentus. Aišku, viskas priklausys nuo konkretaus darbuotojo - vienas klausinės įtariau ar prašys ką parodyti, o kitas tik pažiūrės pasą ir geros kelionės. Aišku, mane labiausiai domina būtent šalys už ES ribų, kur sienų kontrolė yra, ir kai kur net pakankamai ilgai užtrunkanti.

          Comment


            Tada vizų reikejo visur, ir į Europos šalis. Todėl visi klausimai sprendesi ambasadose. Gavai vizą - vaziuoji. Pasienietis nieko nebeklausia tik deda stampuka su išvažiavimo data ir gryztant su įvažiavimo data.
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Pamenu, tada Japonijos ambasada buvo tik Taline, tai teko autobusu vaziuoti. Baltijos salyse vizu nereikejo, tai isedau Kaune ir islipau Taline. Mobiliuju telefonu tuo metu dar nebuvo, tai visa kelione miegojau, kadangi reisas prasidejo anksti ryte.
              Turejau ten tokia pazystama taliniete Krista, kuri dirbo Swedbanke, pas mus, berods jo dar nebuvo, tai is stoties nuvaziavau tiesiai i ta banka, kuris buvo pacioje centrineje aiksteje su vaizdu i pacia aikste. Kadangi atvaziavau dar darbo metu, tai susitikome banke, kur karsta diena man atidare saltut saltutelio sampano, kuri gereme prabangiame kabinete, ziuredami per langus i miesto senamiesti. Po to sauniai pasilinksminom naktiniame Taline iki ryto, o 9 val. turejau vaziuoti i ambasada atsiimti vizos. Taigi, isgere kavos issiskyreme, Krista i banka, as i ambasada. dar pagalvojau, gal neduos vizos, nes esu truputi neblaivus, bent kaip man atrode. Tada kioske dar nusipirkau pagrindini ju laikrasti Eesti Päevaleht kuris buvo jau spalvotas, o musu laikrasciai dar buvo juodai balti, kad atrodyciau rimciau su tuo laikrasciu.
              Nu ka, atvykau i tokia ramia vietele senamiestyje, Japonijos ambasada, uzejau, buvau vienintelis klientas. Padaviau pasa, ji kazkur nunese ir po kokiu 10 min atnese su viza. Dar idave keleta reklaminiu bukletu apie Tokyo, nes skridau butent ten. Nu ka, pasiemiau pasa ir pasukau i senamiesti alaus. Poto nusipirkau bilieta i autobusa atgal i Kauna, kadangi jis vaziavo po pietu, tai iki to laiko geriau alu, o keliaudamas atgal visa kelia miegojau.
              Nuostabus prisiminimai apie talina, Estija ir Japonijos ambasada.
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                O ta darbo birža, tai ten įmanoma išbūti nepertraukiamai 6 mėnesius, jei tau kas mėnesį vis pasiūlo darbą, kurio atsisakius 2 kartus esi iš ten išbraukiamas? Gi gal prieš metus kažkur sugriežtino tą tvarką. Ar čia tik ant popieriaus, o realybėje nieko jie ten nesiūlo... Ar čia priklauso nuo konkrečios, tavo situaciją kuruojančios moterytės, nuo pažinčių? Gal reikia nešti vokelį? Aišku, aš ne korumpuotas, aš neduodu kyšių.

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O ta darbo birža, tai ten įmanoma išbūti nepertraukiamai 6 mėnesius, jei tau kas mėnesį vis pasiūlo darbą, kurio atsisakius 2 kartus esi iš ten išbraukiamas? Gi gal prieš metus kažkur sugriežtino tą tvarką. Ar čia tik ant popieriaus, o realybėje nieko jie ten nesiūlo... Ar čia priklauso nuo konkrečios, tavo situaciją kuruojančios moterytės, nuo pažinčių? Gal reikia nešti vokelį? Aišku, aš ne korumpuotas, aš neduodu kyšių.
                  dabar yra du statusai: 1) bedarbis. Tai jiems siulo darbo vietas, 2) prarades socialinius igudzius. Tai jiems nesiulo darbo, bet aiskinasi, kodel jie nenori dirbti.
                  Man suteike antra statusa, nes as virs 10 metu nedirbau ir jie 6 menesius aiskinosi, kodel as nenoriu dirbti. Klause ir manes to, bet as atsakiau, kad nezinau. Bet kiek gi galima sita zaidima zaisti? Sildymo sezonas baigesi ir as palengvinsiu merginoms ta zoles dazyma pasitraukdamas i lapkricio menesio.
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    O ta darbo birža, tai ten įmanoma išbūti nepertraukiamai 6 mėnesius, jei tau kas mėnesį vis pasiūlo darbą, kurio atsisakius 2 kartus esi iš ten išbraukiamas?
                    Dabar nežinau, prieš kokius 3-4 metus priklausė nuo konkrečios "kuratorės" o gal labiau nuo filialo vadovybės. Viename mieste nunešdamas saldainių dėžutę ir kavos poką galėjai sėdėti neribotą laiką, apsilankydamas retkarčiais. Persikėlus į kito miesto biržą supuolė kaip vanagai, liepė vaikščioti kas savaitę į biržą ir kišti darbo pasiūlymus, grasindami kad jei neįsidarbinsi - išbrauks.

                    -

                    Comment


                      Aš tai atsimenu, Minedas Eurovizijos atrankoje, kai Samas jo paklausė, kuom tu įdomus publikai, jis atsakė "Nežinau".
                      O šįrytinis mano sapnas susiplakė per keletą istoriją - ir su Centvalio mikriuku iki Rykantų palėkti norėjau nuo Savanorkės - Rygos stotelėje dar sėdėjo toks klasiokas Benediktas (Fossil) iš Šeškinės vidurinės. Neatsimenu kiek vairuotojas paprašė manęs mokėti, bet aš riedu, ir nudžiungu apsidairydamas, kad jau kelinta stotelė iš eilės nekaba jokie skelbimai apie dingusius naminius gyvulius. Priešingu atveju būtų reikėję lipti lauk ir plėšyti. Toliau klausiu keleivių, ar čia tikrai į Rykantus, ar tik į Gariūnus ir Grigiškes. Anksčiau neskirdavau šitų dviejų kaip mažesnis buvau. Vienu metu sugalvojau įstoti į VU, nors žinojau, kad mano pažymiai ir laikyti egzaminai ten netiks. Bet atėjus su tokia Kheda ir Jūračka (čia vaikino pravardė), mano 10 kl. matematikos mokytoja Jurga pasakė, kad aš tinkamas, kuomet manęs paklausė, kada tu nori. O tam universitete blusinėdamas buvau lauke Vilniuje, Oslo gatvėje, ties Lazdynų ligoninės sustojimu. Bet ne, vienam pabūti ir padainuoti su savim neišėjo, gi kažkokia boba butelių rinkėja man sutrukdė. Bet su ja susipažinom. Lekiam per universiteto pastatą, ir prieinam vieną išėjimų. Ten pamatom, kad reiks šokti didelį šuolį, nes teritorija aptverta, eina komunikacijos kažkokios. Pasirodo, tai "Thermo Fisher" kompleksai. Grįžtam atgal, bijom, kad kas nepagautų. Nors pro koduotą spyną įėjom lengvai. Net laiptų aukščius peršokdavom šuoliais per turėklus vis žemyn, vis žemyn, ir galvojome tryse, kad mes būsim vis laisvi, vis laisvi. Juk realiai kažkur prieš pusę metų buvau nugirdęs jaunų žmonių pokalbį autobuse, kur jie dalinosi, kad galima kur nors įstoti, o po 6 mėnesių (maksimalus terminas, kai nutraukus studijas nereikia grąžinti valstybei finansuojamos sumos) - nutraukti. Tai aš taip irgi norėjau padaryti, vos po kelių minučių nuo sutarties sudarymo. Nes man tikrai buvo baisu, kad mano nulinė darbo istorija Sodros paskyroje susiterš, t.y. kad nebe pats mokėsiu PSD įmokas, bet už mane sumokės. O kada - nieks tiksliai nepasakys. Mai sory, bai bai!
                      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.04.11, 11:14.

                      Comment


                        dabar Minedas - vienas svarbiausiu konservatoriu partijos nariu
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                          Dabar nežinau, prieš kokius 3-4 metus priklausė nuo konkrečios "kuratorės" o gal labiau nuo filialo vadovybės. Viename mieste nunešdamas saldainių dėžutę ir kavos poką galėjai sėdėti neribotą laiką, apsilankydamas retkarčiais. Persikėlus į kito miesto biržą supuolė kaip vanagai, liepė vaikščioti kas savaitę į biržą ir kišti darbo pasiūlymus, grasindami kad jei neįsidarbinsi - išbrauks.
                          O pagal jūsų avatarą sprendžiu, kad esate baigęs kažkokius fizikinius mokslus? Arba kažką su chemija gal...

                          Comment


                            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                            O pagal jūsų avatarą sprendžiu, kad esate baigęs kažkokius fizikinius mokslus? Arba kažką su chemija gal...
                            Chemijos niekada nesupratau. Fiziką žinau iš sovietinių laikraščių.
                            -

                            Comment


                              O kaip vertinti tai, kad kartais į šalia mano namų esančią dantų gydyklą pacientai atvažiuoja su BMW? Aš taip įsivaizduoju, kad tokių naglų markių automobilių savininkams kažkur kreiptis pagalbos, kas susiję su sveikata, kaip tik turėtų būti ne lygis. Juk pagal jaunų žmonių supratimą, lankymasis pas daktarus - pensininkų hobis. O jaunas, esu, tai kaip tik turiu vaizduoti kietą - nieko man neskauda, viskas gerai ir pan. Ir aplamai, kodėl tiek daug žmonių nori taisytis savo dantis? Kodėl ne ką nors kitą? Ar darbo pokalbyje labai svarbu graži šypsena, kad nenueitum, kaip sako AšNeRobotas, pragertos bedantės fizionomijos.

                              Comment


                                Dantys puna kaip obuoliai, o paskui, gyvatės skauda
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Kas tos gyvatės?
                                  Kažkada sapnavęs esu, kad kažkoks nuskendęs kriauklėje žmogus gulėjo po vandeniu, tada tas vandens išbėgimo, išgargaliavimo garsas, o tuomet išlenda popiergalis su BK 144 straipsniu "Palikimas be pagalbos, kai gresia pavojus..." Ir tuomet nubudome linksmai, sužinojus, kad tai tik sapnas. Tipo, turėjau traukti tą skenduolį.

                                  Comment


                                    Toks keiksmažodis lietuviškas - gyvatės
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      O as esu matęs tikrą skenduoli, tai jis man atrodė kaip šudu maišas
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        O jūs labai saugote savo turtą? O jei koks nors vandalas nuskriaudžia kieno nors šuniuką, tai tas vos ne linčo teismą surengs. Aš jei būčiau Prezindentas, tai panaikinčiau/sušvelninčiau įstatymą, pagal kurį, už pasikėsinimą į jo gyvybę baudžiama laisvės atėmimu iki gyvos galvos. Kodėl prezidentas išskirtinis? Kodėl pasikėsinus į paprastą žmogų kartais ir lygtinai gaunama?

                                        Comment


                                          Butą mašinas apdraudes, o toliau tai toks ten ir turtas, nėra ką saugot.
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X