Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    O tai kažką su energetika baigęs? Kokia jūsų darbo patirtis? Sovietinėje armijoje netarnavęs?
    su energetika. Pagal specialybe dirbes 5 metus, veliau 13 metu IT sektoriuje, o sovietu armijoje netarnauavu. Is KTU tada neeme. Lietuvos armijoje irgi netarnavau, kazkaip pavyko issisukti.
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O kai sankryžoje sukate į kairę, tai pagailite nespėjusių ją pereiti pėsčiųjų ir mintyse jiems sakote "Na tai jau dabar palaukit kol aš pasuksiu, nespėjot tai nespėjot, viskas, dabar man bus eilė. O galėjot susiruošti anksčiau ir būtumėte perėję pirmi, na o dabar būsite priversti eiti per mano ratai"?

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        O kai sankryžoje sukate į kairę, tai pagailite nespėjusių ją pereiti pėsčiųjų ir mintyse jiems sakote "Na tai jau dabar palaukit kol aš pasuksiu, nespėjot tai nespėjot, viskas, dabar man bus eilė. O galėjot susiruošti anksčiau ir būtumėte perėję pirmi, na o dabar būsite priversti eiti per mano ratai"?
        sito as nepamenu. Labai retai suku i kaire per pereja. Aplamai, turbut Kaune nera tokiu vietu, bent man nepasitaike, arba nepamenu
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Joa? Na vistiek, jei suki į kairę, ir koks nors savižudis iš po šono įlenda į perėją jam degant raudonai, tai mintyse kiekvienas turbūt pasako "Nu palauk, dabar aš čia suku, nespėjai tai nespėjai". Arba jei tarpmiestinis autobusas miesto stotelėje sustotų išlaipinti keleivių ir atsirastų koks nors psichiškai nesveikas, kuris neduotų išlipti išlipantiems, užremtų duris ir sakytų "Nu ko čia dabar lipat, marš atgal į savo miestą iš kur atvykai!". Tai įdomu, ką darytų vairuotojas? Ar užrėktų "PASITRAUKIT NUO DURŲ" arba "NU KAS TEN VYKSTA?"

          Comment


            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Dazniausiai, kai ambalo klausia, ar jus sekancioje lipate? Tas atsako, kad lipa, o kai paklausia, ar lipa tie pries ji, tai tas atsako, kad lipa, tik jie dar to nezino
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                O galėtumėte trumpai atpasakoti mano kūrybą? Nors tekstas man prieš akis, žiauriai gėda dėl tuometinės savo būsenos, kokius kliedesius surašiau tada.

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O galėtumėte trumpai atpasakoti mano kūrybą? Nors tekstas man prieš akis, žiauriai gėda dėl tuometinės savo būsenos, kokius kliedesius surašiau tada.
                  kaip sakiau, rasai neblogai. Tik rasyk savo susigalvota teksta, o ne is asmenines patirties, nes gaunasi siek tiek padrika, sokineji nuo vieno epizodo prie kito, sunku kartais pagauti rysi. Nori greitai ir trumpai aprasyti daug epizodu. Pradzioje buvo idomu skaityti, bet veliau, del padrikumo ir minciu sokinejimo nuo vieno epizodo prie kito, pabodo. O tu pats skaitai knygas?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Nelabai, mėgstu ne išgalvotas, o dokumentines - apie realius nutikimus, pvz. Pabėgimas iš lagerio nr. 14 (apie Šiaurės Korėją), taip pat norėčiau iš kažkur gauti Rolando Parafinavičiaus "Motinos rankos". Kokiais 2018-aisiais taip degiau ta istorija, kad net pats apsilankiau tame kaime.

                    Comment


                      parasyk istoriju is darzelio
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Darželis tai ten ne kažin ką, atsimenu kaip per tvorą stebėdavau troleibusus nuo mažens. Atsimenu, kaip su tokiu Žygimantu subadėm tokią lentutę, tai aš paskundžiau tokį Mantą, nes jis pastoviai mušdavosi, bet tiesa paaiškėjo, todėl pamenu kaip su mama važiavom atlyginti žalą.

                        Comment


                          aoie mokyklos paskutines klases tau perdaug sviezia atmintis. Turi praeiti laikas, kad susiguletu viskas. Dabar vos ne dienorastis gaunasi. Nors dienorastis, savotiskai, idomu
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Darželyje atsimenu buvo kažkokia auklėtoja ar tai moteris iš kitos grupės, ji pati kartą nepatingėjo tam Mantui spirti į vieną vietą. Nes jis mušdavosi, kiek suprantu, iš mokyklos buvo grąžintas į darželį. Jo tėvas dirbo kabelinėje televizijoje, atsimenu kaip po darbo atvažiuodavo pasiimti savo Mantuko. Kaip per jo gimtadienį mes valgėme tortą. "Neskubėkite, pasimėgaudami valgykite" - tarė auklėtoja. Arba kažkada manęs iš darželio paimti atėjo senelis, aš to baisiai nesitikėjau, tad nesutikau eiti su juo ir paprašiau, kad atsiųstų mamą. Kažkuriuomet, vos ne po vakarienės mane ateidavo paimti močiutė, tai koridoriuje jos neradęs, pradėdavau verkti. Arba kai visi guldavo pietų pogulio miego, man padarydavo išimtį - aš stovėdamas prie palangės piešdavau, perrašinėdavau gatvėje matytas iškabas, užrašus. Vienąkart pavaduoti auklėtojos atėjo tokia pikta teta Regina, ji per prievartą mane nuvarė gulti miegoti.

                            Comment


                              Atsimenu kažkada virtuvėje likau vienas, iškišusi galvą viena moteris trumpais plaukais tarė "Valgyk", arba šalia virtuvės buvo atvira patalpa su praustuvais, tai ten kažką tvarkė UAB Avarija 1355, man viskas atrodė taip grėsminga ir baisu. Atsimenu dar net darželyje mergaitės kažką kalbėjo apie tą moterį, kur pasmaugė savo vaikus ir tuomet nuskandino (turiu omeny A. Jonaitienę), taip pat, lauke žaidžiant aš su mašinyte pervažiavau smėlio ruožą, kuriame mergaitės kažką buvo nusibrėžusios, tai Andrėja pažadėjo pasiskųsti auklėtojai. Žinokite, taip drebėjau, vos širdis nesustojo. Tuomet nuėjome pogulio. Atsibudau, bet ji vis dėl to, nepasiskundė. Arba kartą, norėdamas nusiskinti gilę nuo medžio, mečiau į šakų viršų akmenį, akmuo krisdamas pataikė tokiam Vladui (ne Drakulai) į galvą, tai tas pasiskundė, auklėtoja man kažką pasakė, bet tuomet pats Vladas prie manęs priėjęs klausia "Nu kaip, nukaltino tave?". Buvo tokia mergaitė Gustė, kažkaip žinojau, kad jos mamos ilgai nebūna ar kažkas tai tokio. Arba pavasarį, žaidžiant tam pačiam lauke, į žemę buvo įkasta kažkokia guminę šlanga, tai visaip ją roviau, bet niekaip neišroviau. Buvo toksai Donatas, kuris dažnai sirgdavo. Paskui toks Bartas (bet sakė, jam ne dėl Simpsono tokį vardą davė), jis pasakojo, kad jo mama išvažiavo į Angliją mokytis anglų kalbos. Patricija, kuri vieną rytą atėjusi sunegalavo ir privėmė koridoriuje, grupės viduje, kur persirenginėjama (prie įėjimo). Dar atsimenu, darželyje, kad ir kaip juokingai skambėtų, lankiau šokius, kuriuos vedė tokia aukšta vadovė Viktorija. Arba kaip ruošėmės minėti Motinos dieną, mokėmės dainą, kurios tekstas buvo "Dovanosiu tau gražiausią žiedą iš visų, juk tave labai myliu", tai aš mintyse viską nusipiešiau taip rimtai, kad jau planavau, kad kažkur kampe pus padėtas tas žiedas ir aš jį ragais nagais ir kanopomis plėšiu iš kitų rankų, kad įteikti jį savo mamai. Paskui tokia Karolina, prie kurios, pats nesuprasdamas, priėjęs kartodavau žodį "kamuoti". Tuoj kaip aš tave pakamuosiu! - kartą užbaubė ji. Paskui toks Edvinas, kuris mano mamai pasakojo, kad lipant iš mašinos, jis durimis prisivėrė savo nykštį. Viktorija, tokia visai nieko. Paskui Rokas, kurį atveždavo net iš Žolyno gatvės. Atsimenu kažkada rengėme abėcelės šventę ar pan., tai jis vaidino raidę F ir turėjo sakyti "Fui, kaip čia tvanku". Paskui tokia Anastasija (Nastia) - stambaus sudėjimo, t.y. kaip man aiškino mama - " nu kaip dvi" (mergaitės). Buvo tokia Austėja, kuri man padovanojo 2 pripučiamus balionus. Juos, su močiutės duota adata, susprogdinau namie, kai mama buvo išvykusi paklausyti koncerto. Paskui toksai Marijonas, kurio, mama susilaukė būdama dar 9 klasėje. Aurimas, kuris juokėsi iš mano pavardės. Jo mama buvo šeimininkutė, tad tai išgirdusi, tikrai nebuvo patenkinta. Julius, nenuorama, nuspyręs sustatytą kaladžių krūvą ir pertraukęs mane, skaitantį knygą "Į muziką, į muziką einam gi!". Ir Agnė, kurios mama, paskutinę dieną per išleistuves, pasisiūlė mus pavežti su mašina. Buvo tokia auklėtoja Roma, kuri stovėdamas šalia manęs kalbėjo su kažkokiu kitu suaugusiu, ir jai iš burnos ištiško seilės, nukritusios tiesiai man ant skruosto.
                              P.S. Darželio lauko pusė buvo atsukta į Laisvės prospektą (vilniečiai žinos puikiai, kur tai yra), todėl stebėdavau troleibusus ir jų garažinius numerius ja tada.

                              Comment


                                O sakei, kad mažai atsimeni
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Tai jo, bet kai pasižiūri nuotrauką, vis kažką atgamini. Panašiai kaip apie 2011 m. rugpjūčio-rugsėjo Vilnių. Kodėl ten, kai makedonai nuaidėjus finalinei sirenai bėgo prie savo sirgalių, suplūdo visa apsauga, kuri norėjo juos atitraukti atgal? Juk niekam jie grėsmės nekėlė, tik norėjo pasidžiaugti pergale...

                                  Comment


                                    liutass , o iki kurios maždaug vietos perskaitėte? Neįtikėtina, bet sugebėjau atrasti jėgų perskaityti pirmą dalį. Nors didžiausi nusišnekėjimai prasideda būtent 2-ame pranešime. Labiausiai gėda ne tiek dėl to, ką prikūriau, bet kad tokius skiedalus buvau nusiuntęs leidyklai tikėdamasis, kad ji bus išspausdinta ir tapsiu žymiu rašytoju, gavusiu gerą honorarą, ir visos TV mane kvies interviu.

                                    Comment


                                      Perskaičiau viską, aš mėgstu skaityti
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Perskaičiau viską, aš mėgstu skaityti
                                        O kuri vieta labiausiai šokiravo? Nustebino? Prajuokino? Kas atrodo komiška?

                                        Comment


                                          Oi, labai tingiu nagrinėti taip detaliau, beto aš ne koks literatūros kritikas.
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X