Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bet vienuolynas, kad ten patekti reikia pirmus kelis metus būti kaip stebėtoju ir tik tuomet pilnai integruojiesi. Be to, aš nebuvau krikštytas, mano mama yra stipri ateistė. Be to, tai turi būti vieta, iš kurios visada galėtum ištrūkti ir imtis seno savo hobio - važinėjimo troleibusais, taros rinkimo ar sekiojimo.
    O ką pasakysite apie mano pranešime #794 nurodytus 2 atvejus. Kodėl suaugusieji taip manipuliuoja vaikais? Pasakysiu - nepasako, o tu savo tėvams jau viską išpasakojai. O jei nepapasakotum, tuomet lyg tyčia paskambins ir paklaus, kas ten tokio nutiko...

    Comment


      durni suaugusieji, todel ir manipuliuoja. Greiciausiai, patys vaikysteje tureje kazkokiu traumu
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Gal mane iš arti mačiusiems ir pažįstantiems žmonėms ir ciniškai nuskambės, bet aš noriu būti kaip tiltas, jungiantis žmones, kaimynų, viešojo transporto keleivių ir kitų žmonių lygio kelėjas, pagarbos Tvarkymo ir švaros taisyklių 15,4 punktui, mokytojas ir šiaip visų galų meistras. Aišku, kaimynams besiparkuojantiems mašiną draudžiamoje vietoje, geras nebūsiu niekada.

        Comment


          liutass , pranešimui #815 - TASS! (41 puslapis).

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
            O kaip vadinasi tie žmonės, kur atėjus balsuoti sėdi prie stalo ir patikrina tavo asmens dokumentą ir išduoda balsavimo biuletenį? Kokio reikia išsilavinimo, kad juo taptum? Kada jie patys spėja pra-balsuoti? Ar jie turi būti susipažinę su asmens duomenų apsaugos reikalavimais ten visokiais?
            balsavimo komisijos nariai gal? Issilavinimo uztenka vidurinio.Patys gali prabalsuoti per savo darbo pertraukele, o duomenu apsaugos reikalavmais jie privalo buti susipazine
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              O kas būna, jei netenki darbo/susergi ar pan. aplinkybės, kurių dėka netenki reguliarių pajamų, nors buvai pasiėmęs, pvz. būsto paskolą? Į kalėjimą? Buvo reportažas per žinias kažkur ar ne kokiais 14-15 metų atgal, kur teisme už tai buvo teisiama kažkokia moteriškė, kuri savo kaltę pilnai pripažino ir teigė esą pasiruošusi atlikti bausmę, kurią priima visa širdimi ir siela.
              Aišku dar yra kitas variantas, galbūt, galbūt padėsiantis atsigauti - PDS.

              Comment


                Tada parduodi būstą, grazini paskolą ir kreipiesi į savivaldybę socialinio būsto, arba nusiperki, jei lieka pinigų maža butuka ir gyveni is socialines ar invalidumo pasalpos. Maitiniesi Carite ar pan. Patikėk, laimė ne piniguose
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O kas yra PDS?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    O kas yra PDS?
                    Taigi pranešimas #946.
                    https://www.pylimas.lt/paslaugos/psi...s-stacionaras/ aš asmeniškai "gydžiausi" čionais.
                    Ten ateina žmonės, kaip sakė viena mano kolegė-pacientė "po visokių stresų" - kas tai gali būti - na kad ir skyrybos, netektys, darbo netekimas, apie ką jums ir minėjau, nes tuomet tikrai kyla klausimas, kaip išgyventi. Beje, jei butas pirktas su paskola, tai tu jį nelabai parduoti gali teisiškai, nes tas butas priklauso bankui, iki kol tu išsimokėsi už jį, ar ne taip? Taip sakant, tik kai sumokėsi paskutinę paskolos dalį, būstas bus tavo nuosavybė, o paskolos paėmimas kaip suprantu yra toks neatšaukiamas žingsnis - paėmei ir viskas, sukis kaip nori. Tikrai pirmą kartą girdžiu apie tokį dalyką, kaip "parduok tą butą ir problemos nebeliks". Nebent perleisti tą butą su likusios paskolos dalies mokėjimu kam nors kitam, kas sutiks tai apsiimti.
                    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.04.01, 20:34.

                    Comment


                      Niekada nesu ėmęs jokios paskolos, tai nežinau
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Nu tai va, aš tuo labiau dar mažiau gyvenime bandęs tokių dalykų, bet kad "parduodi būstą, grąžini paskolą", man iškart nuskambėjo kaip nesąmonė. Nesvarbu, ar tai būtų paskola būstui, ar automobiliui - jei neišsimoki paskolos, tavo tas turtas areštuojamas, nors ir iki tol jis kaip ir sakiau, yra ne tavo, o banko. Tavo nuosavybės teise jis tampa tik tuomet, kai paskutinį kartą grąžini bankui likusią kasmėnesinę įmoką. Todėl su būsto, kuris yra įkeistas bankui, perleidimu kažkam kitam, pateisinant nebegalėjimu išsimokėti... ką aš žinau.

                        Comment


                          Tai gal su banku galima suderinti busto pardavima, arba pirkejas gal sutinka pats toliau mokėti paskolą ir tt. Manau, būdu yra ir ne vienas
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            digital , o nebūtų gerai prie šios temos prijungti jau beapmirusią, legendinę "Kas tu, Dumalakai?" temutę? Vis tiek joje tik 2 puslapiai diskusijų, turbūt panašiai tiek ir liks - "Prospektas" skyrelyje vis labiau čiuožia žemyn ir ko gero nebepakils, o čia jau greit 52 puslapiai bus. Ten tokia vienos dienos tema - pažaidėm, pasijuokėm iš Dūm`(a)lakio ir gana.

                            Jei jau prakalbom apie pavardžių skambesius, tai norisi pabrėžti, kad kandidato į Vilniaus merus Benkunskas pavardė skamba taip itin kietai, kaip koks geras trinktelėjimas kumščiu į stalą. Visgi ne kažkoks Artūras Kuozas ar kaip ten.

                            Comment


                              benkŪŪnskas?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Tai gal su banku galima suderinti busto pardavima, arba pirkejas gal sutinka pats toliau mokėti paskolą ir tt. Manau, būdu yra ir ne vienas
                                O mano gyvenamoje gatvėje (bei šalia jos) yra ne vienas grožio salonas. Kažin kiek aršiai jie tarpusavyje pešasi dėl klientų/klienčių ir kaip atrodytų jų peštynės? Visgi konkurencija yra. Jei vyrai mosuojasi daugiausia kumščiais ir keiksmais, tai moterys viena kitai turbūt apdrasko veidus su nagais ar kaip?

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  benkŪŪnskas?
                                  Na Benkunskas man skamba panašiai kaip kažkoks "bekono gabalas" ar pan. Atsimenu kaip 9 klasėje fizikos mokytojas norėdamas pakelti apsnūdusį mokinį, padaužė jam į suolą su kažkokia medine kalade - net porą tokių serijų. Sako "man vienodai ar tu turėsi pataisų, ar ne". Tai ta kaladė, kaip koks Benkunskas, pamaniau. Bet yra dar labiau akmeninė kaip kumštis pavardė - Bukauskas. Yra Darbo partijoje toks Valentinas Bukauskas. Jei jau prakalbom apie pavardžių skambesius, tai pavardė Somersetas skamba panašiai kaip koks Mersedesas.
                                  Prisiminiau kažkada labai seniai mačiau, kaip iš troleibuso išlipusios, susimušė 2 moterys. Tai jos mušėsi ne tiesiogiai rankomis, bet maišais, pilnais prikrautų prekių. Va taip va moteriškių santykių aiškinimasis atrodyti turėtų.

                                  Comment


                                    O kupCINskas skamba lyg ciaudetu zmogus
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Arba vienas iš mano vardo/pavardės yra Arūnas Kupčiūnas - Kupčė.
                                      O esate pagalvojęs, kad mes visuomet esame buvę arčiausiai kažko?

                                      Comment


                                        tai arciausiai kazko mes esame kiekviena akimirka. Stai tu cia laizai ledus, ar geri alu, ir staiga apsigalvoji, tik strykt per balkona ir taves daugiau niekas nebejaudina
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Ar tikrai gerai perskaitėte mano pranešimą 830?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X