Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    purtinu? Čia kas per gyvūnas?
    jo vardo tarti negalima
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Liu- 887 - tass! T.y. pirmyn apie elektrošokerį ir signalizacijas!

      Comment


        sito nezinau. Elektrosokerio nesu mates, bet, tikiu, kad galima atjumgti signalizacija. Jei gerai pataikai, gali perdegti sirenos mikroschema ir jinai nutils. Bet per korpusa tu vargiai ar pataikysi, nebent tiesiai prie signalizacijos pridesi. Kitaip sakant elektrosokerio elektros srove turi prateketi tiesiogiai per signalizacija ir ja uztrumpint
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          O kadangi esate tingus naminis katinas, gal norėtumėte pusantro mėnesiuko pasigydyti psichiatrijos dienos stacionare (PDS)? Visokie užsiėmimai, kaip antai muzikos terapija, meno terapija, šokio-judesio terapija, psichodramos, relaksacijos. Konkretūs užsiėmimai priklauso nuo konkrečios poliklinikos - kai kuriose kai kurių užsiėmimų išvis gali nebūti. Taip, už lankymą pinigų nieks nemokės, bet pats irgi viską gausite nemokamai, įgysite patirties, naujų pojūčių. Kiekvieną vakarą būsite išleidžiamas namo, taigi viskas ne taip diktatoriška, kaip griežto rėžimo psichiatrinėje.

          Comment


            Butu visai smagu, bet as jau vedęs ir man tai neįdomu. Tegul jaunimas žaidžia
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              čia va pvz. vienas iš Kaune veikiančių PDS`ų.
              https://kaunopoliklinika.lt/paslaugo...s-stacionaras/

              O kaip energetikas, gal galite atsakyti, kai ten per žinias rodo reportažus apie dujotiekius, ir ten būna rodomi į vamzdžius ant viršaus sumontuoti tokie milžiniški pasukami vožtuvai, tai galite plačiau papasakoti apie dujotiekių vamzdynus, vožtuvus ir visą kitą įrangą? Tos jų viduje tekančios dujos, jos skystos ar ten viduje prakirtus tą vamdzį (pvz. NS1 ar nepaleistą NS2) tokia kaip nematomo oro srovė eina? Ar liūtass ne to tipo energetikass?)

              Comment


                As elektros energetikas, ne dujų. Beto, buvęs. Dabar visai nesidomiu ta sritim. Koks skirtumas kas tek kur ir kaip. Vistiek Finita jau ranka pasiekiama
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O tai pavyzdžiui, įsivaizduokite: šeštadienio rytą visa šeima sėdi prie stalo: sūnus klausia:
                  - Tėti, o mūsų namuose naudojama elektra, kurios dėka virtuvėje dabar kalba radijas, ji atiteka iš tos elektrinės, kurioje tu dirbi?
                  -Taip sūnau, iš tos.

                  Comment


                    Kas įdomiausia su specialia programa galima paskaičiuoti, is kur teka, kiek teka ir kur teka
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      O ką man veikti, jei esu priverstas būti kone visą dieną prie namų? Važiuoti po miestą - vienur aš uždraustas, kitur - atsibodo plėšyti tuos beviltiškus skelbimus. Kur dėtis, nėra saugios vietos Vilniuje? Na yra miškiukas, bet ten medžiuose sėdi erkės.

                      Comment


                        vaziuok pasivaikscioti i Vingio parka gal?
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Gal ir nieko, tik ten gali būti daug tiek šunų vedžiotojų (aš esu kinofobas), tiek bevedžiojant dingusių augintinių ir apie tai informuojančių skelbimų.
                          O gal būtų galima į pasaulio istoriją įrašyti tokį dalyką, kaip "apsigynimą sugulus"? Na tarkime egzistuoja dvi priešiškos šalys - ir jų susikibimas įvyksta vasaros pradžioje, kažkur laukuose, kuomet aukštos apleistos pievos dar nenušienautos. Ir savo šalį ginti besiruošiantys kariai sugula ton pievon ant žemės, apsirengę drabužiais, atkartojančiais pievos šabakštynų spalvą. Tuomet ateina grobuoniški užpuolikai, atjoję ant žirgų, o rankose laikydami aštriai nusmailintas ietis. Tuomet iš pievos atsikelia, pašoka tie šalies gynėjai, šeimininkai - užpuolikai išsigąsta tarsi iš niekur pakilusių ir į juos pach pach pach pradėjusių daryti chozeinų ir klykdami pabėga.

                          Comment


                            o tu parasai laiska kam reikia, kai pamatai vedziojama suni be pavadelio ir antsnukio?

                            Apsigynimas sugulus siais laikais neimanomas, nes ne ietimis puola, bet atominem raketom, jei labai isgasdinsi juos.
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Nerašau, kū tu ten pričiupsi juos vietoje, po kelių minučių jau nebebus jų ten. Be to, jei tai vyksta ne mano gyvenamame rajone - tegu kviečia/rašo vietiniai, gal jie žino kažką daugiau.

                              Comment


                                reiketu bent pagasdinti, bet tie gali uzpjudyti savo suni
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Tai va būtent, tie šuniukų mylėtojai tokie nuprotėję, taip sudievinę savo augintinį, jog kitaip mąstantiems dar gali atsakyti kažką negero. Man imponuoja Seimo narys Valdemaras Valkiūnas - vien už faktą, kad balsavo PRIEŠ įstatymą, sugriežtinusį atsakomybę už žmogaus persekiojimą. Teritorijoje šalia mano namų, bent su 3 žmonėmis apie tai šnekėjau, kaip jie vertina mano veiksmus. Pridedu pokalbį su teritorijos prižiūrėtoju Arvydu.

                                  (Aš) - Kaip vertinate tokį dalyką, kaip žmogaus persekiojimas?
                                  (Arvydas) - Nu jeigu merga patinka, tai valio!
                                  (Aš) - Ta prasme, kai periodiškai praeini/pravažiuoji/tupi po langais savo nusižiūrėtai aukai po langais... Gi dabar tai kriminalizuota...
                                  (Arvydas) - Nieko neįrodysi!
                                  (Aš) - Bet jeigu sekiojamą žmogų toks elgesys trikdo?
                                  (Arvydas) - Tai gydytis reikia!

                                  Žinokite paskutinis sakinys mane taip pramušė. Toliau - skudurininkas Darius, ten turintis savo firmą: "Tu sakyk jam, kad dirbi slaptoje tarnyboje ir jį saugai, tai tegu dar džiaugiasi". Galiausiai, santechnikas, kurio vardo nežinau, bet jo mašinos numerių raidės yra LCU - vien iš kombinacijos matosi, kad jos šeimininkas bus lengvai trenktas. Na tai papasakojus, jis pradėjo žvengti sakydamas, jog "visokių žmonių gi yra".

                                  Comment


                                    jei nefilmuoji ir nefotografuoji, cia joks persekiojimas. O kas uzdraus vaikscioti kur nori?
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      jei nefilmuoji ir nefotografuoji, cia joks persekiojimas. O kas uzdraus vaikscioti kur nori?
                                      Bet gi akivaizdu, kad ten vaikštau ne šiaip sau, o pasirinkau būtent dėl to, kad ten gyvena/dirba kažkada mano pažinotas žmogus. Gi būna, kad kokiam smurtautojui uždraudžia artintis tam tikru spinduliu aplink buvusios sugyventinės namus.

                                      Comment


                                        kodel akivaizdu?
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Akivaizdu, nes gi ko daugiau aš specialiai atėjęs iki jo namų, ten pasisukiosiu keletą minučių ir grįšiu atgal į savo namus. Jis pats man sakė, kad tai neatrodo sveikas elgesys, kad paprastai žmonės šitaip nedaro su tais "budėjimais" prie namų durų ar mašinos. Mieste yra keletas vietų, kur tas žmogus būna, ir visose jose jis yra pastebėjęs mane. Nu argi neakivaizdu?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X