Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
    edit
    Kas negerai, ką ištrynėte? Bet šiaip galėtumėte dažniau atkliedėti man ką nors šitoje temoje.
    Man pvz. šita daina asocijuojasi su baudomis, nes pagal ją linguodamas išėjau į miestą rinkti taros netrukus po to, kai nufotografavau, pranešiau ir nusiunčiau berods pirmąjį gyvenimą laišką su KET pažeidimu. Paskambinu 112 ir jau už kelių akimirkų man skambutis, kur tyrėja išberia savo greitakalbę: "PolicijosdepartamentaspajėgųvaldymasBuslavičiūtėg avompranešimądėlautomobiliostovinčiopoženkluturite nuotraukasatsiųskitesurašysimprotokolą"


    https://www.youtube.com/watch?v=sVLJXsVx2e4

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

      Kas negerai, ką ištrynėte? Bet šiaip galėtumėte dažniau atkliedėti man ką nors šitoje temoje.
      Man pvz. šita daina asocijuojasi su baudomis, nes pagal ją linguodamas išėjau į miestą rinkti taros netrukus po to, kai nufotografavau, pranešiau ir nusiunčiau berods pirmąjį gyvenimą laišką su KET pažeidimu. Paskambinu 112 ir jau už kelių akimirkų man skambutis, kur tyrėja išberia savo greitakalbę: "PolicijosdepartamentaspajėgųvaldymasBuslavičiūtėg avompranešimądėlautomobiliostovinčiopoženkluturite nuotraukasatsiųskitesurašysimprotokolą"


      https://www.youtube.com/watch?v=sVLJXsVx2e4
      Bandžiau spėti, bet kolega teisus.

      Comment


        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

        Bandžiau spėti, bet kolega teisus.
        O kurioje automobilio vietoje jį galima pamatyti?
        Beje, sankcijų temoje Romas rašė:
        "Kadangi blokuojama nuorodą į Rusijos finansų ministerijos puslapį, sunku patikrinti kiek Rusija gavo pajamų pernai iš naftos-dujų sektoriaus 2021 m. sausį ir vasarį."

        Kaip suprasti, kas ją blokuoja? Nepagaunu minties. Lietuvos institucijos, kad nežiūrėtume propagandos ar patys rusai nerodo užsieniečiams?

        Comment


          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
          O kurioje automobilio vietoje jį galima pamatyti?

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

            O tuomet įdomu, kokiu būdu iš Vengrijos jis buvo atgabentas į Lietuvą? Tikriausiai kaip ir visi kroviniai - ant paletės ir tuomet į fūrą. O fūra vengriškais ar lietuviškais numeriais? Pastebiu, kad jei šalis, į kurią ar iš kurios gabenama prekė, yra skurdesnė už Lietuvą, tai dažniausiai krovinį perveža tos šalies vežėjas su savo numeriais (BY, SRB, KAZ ir pan.), o jei mes esam skurdesni (už kokią nors Vokietiją ar Italiją), tai tuomet krovinį perveža jau mūsų šalies vežėjai. Ar kada teko matyti Lietuvos teritorijoje vilkiką su vokiškais ar itališkais numeriais? Aš asmeniškai ne.
            Iki 2021 m. išleisti numeriai niekuo nesiskiria, trys raidės ir trys skaičiai.
            Spėju kai atvažiavo iš Vengrijos, turbūt ne vėliau nei 2021 m., greičiausiai anksčiau.
            Galima būtų pajuokaut, kai realiai išsivystymo skirtumai menki, tai vengrai galvotų kad veža į skurdesnę šalį (kaip ankstyvais 90-aisiais ar 00-aisiais), o lietuviai, kad iš skurdesnės šalies veža (kaip daugmaž šiandien yra)
            Tipo kokioj Lenkijoj, pvz. Krokuvoj, lipduką kitą užklijuot vietoj LT pakeist į H Visa kita vis tiek tas pats, net ES vėliava naudojama, nors Vengrija nebelabai primena ES, arčiau jaučiu kokios Turkijos politkultūriškai. Tiek, kad Šengenas, lengva patekt, nereikia stovėt muitinėje su kokio Orbano ambrodzėliu ant didžiulio pastato.
            Click image for larger version

Name:	cekoslovakija.jpg
Views:	294
Size:	71,6 kB
ID:	2034384

            Dabar LT ir HU numeriai pasidabina herbais (vengrai 2021 m., lietuviai 2023 m.), vengrai pasikeitė kombinaciją į keturias raides ir trys skaičiai, lietuviai pakolkas nekeičia kombinacijos.
            Paskutinis taisė PoDV; 2023.03.03, 20:20.

            Comment


              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

              O tuomet įdomu, kokiu būdu iš Vengrijos jis buvo atgabentas į Lietuvą? Tikriausiai kaip ir visi kroviniai - ant paletės ir tuomet į fūrą. O fūra vengriškais ar lietuviškais numeriais? Pastebiu, kad jei šalis, į kurią ar iš kurios gabenama prekė, yra skurdesnė už Lietuvą, tai dažniausiai krovinį perveža tos šalies vežėjas su savo numeriais (BY, SRB, KAZ ir pan.), o jei mes esam skurdesni (už kokią nors Vokietiją ar Italiją), tai tuomet krovinį perveža jau mūsų šalies vežėjai. Ar kada teko matyti Lietuvos teritorijoje vilkiką su vokiškais ar itališkais numeriais? Aš asmeniškai ne.
              manyčiau į Lietuvą atkeliavo su automobiliu, jau surinktu kažkur kitur, ir tada išardytas ir išmestas.

              Comment


                O kaip krepšininkai švenčia laimėję kokį nors svarbų finalą? Restorane? Ką valgo? Variantai mano nuomone, galimi 2 - tortas arba kulšės čiaupijimas, t.y. ta vištiena ar kas ten, kur reikia apkramtyti iš visų pusių aplink kaulą, laikant rankoje...

                Comment


                  Ką užsako komandos PR, taip ir švenčia.

                  Comment


                    Oho, pradžioj dar galvojau, ar čia man neprisisapnavo, kad PoDV pašalintas. Pasirodo gi tikrai. Įdomu už ką taip greitai spėjo prisidirbti? Nei prorusiškumu pasižymėjo paskutiniai postai, ne ne į temą, nei kažką įžeidinėjo. Atrodo, galioja nerašyta taisyklė periodiškai išvaryti lauk kiekvieną narį. Aišku, atsakymo greičiausiai nesulauksiu, net jei užduosiu klausimą tam skirtoje temoje. Bet kadangi mano klausimas labiau kaip pasvaičiojimas, rašau čia.
                    Bet gal kokioje 5 klasėje, kuomet kūno kultūros pamokos pradėtos vesti jau normalioje sporto salėje, pirmąkart akimis pamatavau ir įsidėmėjau baudų metimo liniją, dar atsimenu save galvojant "iš kaip (ne)toli jie meta tas baudas" turėdamas omenyje Eurobasket2011 kuris kaip tik vyko tuo metu. Bet kai pagalvoji, kiekvienas kamuolio įkritimas į tikslą yra skirtingas - turbūt nerasime 2 vienodų. Jei peržaisti paskutinę rungtynių su Makedonija minutę, tai kažin ar Jasikevičius būtų slystelėjęs, ar Ilievskis būtų įsmeigęs tą tritaškį, tada Jasaitis prametęs ir prasižengęs, o tada tas pats Ilievskis pirmą baudą pataikęs (man tas pirmasis taiklus jo baudos metimas iki šiol mįslė - vis bandau sulėtintai peržiūrėti, ar kamuolys skrodė tik tinkliuką ar grybštelėjo ir lentą). Nes taip kažkaip tinkliukas timptelėjosi, bet labai greit sugrįžo į vietą. O tuomet antrą profesionaliai prametė, tuomet kamuolys atšoka į rankas jam tada jis užsimoja per visą aikštę ir tuomet graudulingai skambanti sirena DŽUUUUUUURRRGŠT! Tie sirenų garsai įdomus mokslas - kaip aš sakau - kurie pila, o kurie skuta varžovus lauk.

                    Comment


                      O kas nors susimąstote, kad mes visuomet esame buvę arčiausiai kažko? Tarkime, aš niekada nesu lankęsis užsienyje, bet esu buvęs pakankamai arti visų 4 kaimyninių Lietuvos valstybių sienų. Arba, greičiausiai nieks iš forumiečių nesate bandę pasikėsinti į kito gyvybę, tačiau arčiausiai to esantis momentas gal būt galėjo būti tada, kai jūsų rankoje laimokas peilis buvo arčiausiai kito asmens kaklo. Ir taip toliau ir panašiai.

                      Comment


                        šiaip nesu aš Kaziuko gerbėjas, bet juokinga kai tarybinis kaimietis išaugęs tarybiniam kaime (vertikaliam), kitus vadina kaimiečiais, gyvendamas ar Salininkose ar Santariškesė, kad vis dar eina į 100-us metų vilkstantį renginį.
                        Attached Files

                        Comment


                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                          šiaip nesu aš Kaziuko gerbėjas, bet juokinga kai tarybinis kaimietis išaugęs tarybiniam kaime (vertikaliam), kitus vadina kaimiečiais, gyvendamas ar Salininkose ar Santariškesė, kad vis dar eina į 100-us metų vilkstantį renginį.
                          Jums prastai su humoro jausmu.
                          Flickr

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Jums prastai su humoro jausmu.
                            aš apie forma nieko nerašiau, aš apie pagrindinė mintį.

                            Comment


                              Visai nesupratau esmės - jis už ar prieš Kaziuko mugę? Kaip ir rat (Trydenis) su savo išsišokėliškais dviprasmiškais pareiškimais apie vakcinas.

                              Comment


                                O man lankytis greta mano namų esančiame odontologijos biure ar grožio salione būtų laikoma, kad aš supainiojau viešuosius ir privačiuosius interesus? Na nes vistiek, vaikštau palei gatvę kaip koks ūkvedys-žandaras, jie mane mato, o dabar nuolankiai ateinu pas juos ir prašau suteikti paslaugą... Kažkaip nesolidoka. Reiktų eiti ten, kur nieks manęs nežino, manyčiau. Dar manęs paklausti gali, ar aš čia dirbu ar ką veikiu...

                                Comment


                                  Čia būtų tavo privačių ir privačių interesų supainiojimas.

                                  Comment


                                    Tomizmas , o tamsta kartais ne Antakalnyje gyvenate? Na suprantama, kuomet šis mikrorajonas yra prie kelio į Jūsų gimtinę - Švenčionėlius. Vat kiek būnu Antakalnio gatvėje, tai retkarčiais prasilenkiant su kokiu džipuku vis pagalvoju - ar tik nebus čia Tomizmas už vairo? Beje, kaip suprantu nesireklamuojate viešai - ant mašinos šono turbūt nėra su peiliu didelėmis raidėmis išraižyto užrašo TOMIZMAS?

                                    Comment


                                      Oi ne, aš ne iš Antokolis
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        "Milijonai širdžių, bet vienas tikslas - sudirbti varžovus bet kokia kaina" - tokiu šūkiu galima apibūdinti pagrindinę krepšinio mintį.

                                        Ten kur forumietis Aleksio man pasiūlė elektrošokerį, kaip priemonę, kurią pridėjus prie automobilio sparno, galima užtildyti jo be priežasties įsijungusią signalizaciją, tai ieškodamas to daikto buvau radęs jį vienos tolimesnės užsienio šalies e-shope, tai pradžiai buvo mintis pasidaryti pramogą - užsisakyti, apmokėti ir nurodyti savo namų adresą, kad man jį atvežtų didelė fūra su tos šalies numeriais (šalia mano namų yra 2 sandėlių teritorijos, tad apsisukti būtų kur)... Bet vėliau šios minties atsisakiau, nes realybėje viskas logistikos tiekimo grandinėje organizuojama taip - tie dideli vilkikai iš tolimų šalių visus tokius mažus krovinukus atveža kur nors į didžiulius logistikos terminalus miesto pakraščiuose (Kirtimai, Aukštieji Paneriai, Liepkalnis ir pan.), o tuomet iš jų su mažesniais sunkvežimiukais ar net mikriūškėmis išvežiojami, išskirstomi smulkesniems gavėjams po visą miestą ar šalį. Tai jei man būtų atvežę tą prietaisą koks nors DPD mikriukas, pasiųsčiau jį ir jo vairuotoją paskui rusų laivą, man esmė ne kiek pats prietaisas, bet kokio didumo mašina ir su kokios šalies numeriais jį atveš. Kažkokia nesąmonė - atvežti viską į terminalą, ir ten perskirstyti, perkrauti į mažesnės talpos transporto priemones, kuri nugabens siuntą galutiniam naudotojui. Turi būti taip - ta didelė fūra iš toli turi tiesiai viską pristatyti tiesiogiai gavėjams, o ne su tais idiotiškais perkrovimais terminale kažkur už miesto.

                                        Comment


                                          Mikriukas, kaip krovinių pristatymo priemonė yra logistikos profanacija. Kaip ir mikriukas kaip keleivinio susisiekimo priemonė. Net tas dingęs AL1, kuris mikriukus vadino degradacija, norisi tam tik pritarti, nes šiaip jau turėtų būti dideli autobusai, kaip ir didelės fūros.

                                          Tomas, čia kartais ne mėgstamiausia jūsų vieta Vilniuje? Aš taip įsivaizduoju, kad jei avatare įsidėjęs gitarą, tai gal ir realybėje laiks nuo laiko užgrojate? Kažkodėl įsivaizduoju jus, kaip ilgaplaukį 30-metį. Beje, o tamstos prierašas "Vidinė emigracija", tai aš kaip suprantu, čia turite galvoje labiau ne persikėlimą iš vienos Lietuvos vietos į kitą (pvz. iš Kelmės į Vilnių), bet kažkokią tarsi kelionę savo, kaip asmenybės, viduje?
                                          https://www.google.com/maps/@54.6707...7i16384!8i8192

                                          Comment

                                          Working...
                                          X