Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    manau, kad yra ir ne vienas
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Jūs teisingai kažkada, kai aš buvau pašalintas, pastebėjote: Šita tema be Kristupas0220 mirusi

      Comment


        faktas
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          O atspėsite kokios itin tarp vienos grupės asmenų pamėgtos mašinos markė ir modelis čia yra pagal ratlankius.
          Attached Files

          Comment


            kia
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Taigi čia taip mėgstama pavežėjų ir maisto išvežiotojų Toyota Prius. Kažin ko jis toks populiarus? Va dar vienas Prius`o ratų tipas:
              Attached Files

              Comment


                pigi eksploatacija. Visi su dujom
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O žinote, kokioje anglų kalba atliekamoje dainoje aš galvojau, kad ten dainuojama apie dujas? Ten yra tokie žodžiai, kuri pagal mano klausą kažkas kaip "sliukifosamfing". Tai tas "sliuki" man padvelkia violetine spalva ir skamba kaip garsas, kai žmogus su kažkokiu agregatu pumpuoja tas dujas nuo kažkur į kažką.

                  Comment


                    nezinau
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      https://www.youtube.com/watch?v=NNJeKXr1I2w

                      Comment


                        Aa, Sweet dreams
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          O savo daugiabučio rūsyje ten žinote, kur yra tas vandens apskaitos mazgas ir kaip atrodo tas prietaisas, kurio pasukimu galite atjungti vandens tiekimą visai laiptinei? Sakau, mano ryškiausias 2011 m. rudens prisiminimas - kad kelis kartus buvo dingęs vanduo be išankstinio perspėjimo, tai nuo to laiko mane ir domina ir kraupina, kaip ta vieta atrodo. Aš taip įsivaizduoju dabar, kad ten tokie 2 lygiagrečiai einantys vamzdžiai ir ant jų yra ventiliai, ne?

                          Comment


                            As ten niekada nebuvau, bet kazkokie ventiliai, matyt, yra
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Bet 2011 m. įsivaizdavau kitaip, kad ten yra toks didžiulis, žmogaus galvos plotį viršijantis ratas, panašus į laivo vairą su ašimi viduryje, kuri įsriegta į vamzdžio vidų. Tą ratą reikia pasukti prieš laikrodžio rodyklę ir tuomet tuo bendru vamzdžiu, vėliau į kiekvieną vamzdį, einantį į konkretų butą, į virtuvę, į tualetą, į vonią, visur, kur yra vamzdeliai, pasukus tą ratą rūsyje, į kiekvieną išsišakojantį vamzdį yra pasiunčiamas nematomas oro signalas. Jis pagauna vietą, ties kuria kiekviename bute yra sustojęs vanduo (pvz. maišytuvo viduje jis yra susikaupęs kažkur prie pat jo galvutės), tai tas oro signalas, pagavęs tą vietą, ties kuria susikaupęs vanduo, pradeda stumti tą vandenį iš visų butų, per visus aukštus atgal link rūsio, pakol iš visų butų vanduo taip atpylinėjamas atgal.

                              Comment


                                Gal ir toks yra, nesidomėjau
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Tiesiog galvojau, kad koks nors niekšas, darydamas pas save remontą su santechnika, iš anksto neperspėjęs tai padaro, jis leidžiasi į rūsį ir ten pasuka tą "laivo vairą" prieš laikrodžio rodyklę, mintyse sakydamas "Va, atpilsim vandenį iki čia", t.y. pasukau vairą, dabar iki kiekviename bute esančio krano galvučių siunčiamas oro signalas, kuri pagavęs tą vandenį pradės jį stumti atgal, ir taip iš visų aukštų iki pat rūsio atgal atiteka vanduo. Nu nes tą vieną baisią 2011 m. rudenišką dieną man bebaigiant maudytis, pajutau, kad srovė mažėja, mažėja ir galop visai nusibaigia. Tai man pasirodė tokie garsai, nu kad tipo vanduo tarsi atpylinėjamas atgal iki pat rūsio, kad atjungimo laikotarpiu visi 9 aukštuose esantys vamzdžiai būtų ištuštėję.

                                  Comment


                                    Juokingai cia parasei
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Aš būdamas 5 klasėje, tą rudenį išties galvojau, kad vandens atjungimas pasukus kažkokį prietaisą sandėliuke, procesas vamzdyje taip ir vyksta.

                                      Comment


                                        Aprašei kažkokį tranzistorių principa
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Tai realiai nieks to vandens neatpila? Ir atjungiamas jis pasukus kokią rankenėlę ploną, o ne kokį apvalų ratą, panašų į tą, kokie sukami ratais, kur užslaptinti tie KGB archyvai, kur per žinias rodydavo, kai man buvo kokie 4 metai?

                                          p.s. kas nors iš vilniečių galite man suorganizuoti ekskursiją - palydėti į savo daugiabučių rūsį, ir jei tas priėjimas prie mazgo neapribotas - parodyti, kaip jis atrodo - ventiliai ten ar koks apvalus ratas... Dėl laiko kreiptis asmenine žinute.
                                          Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.10.12, 20:08.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X