Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aruneas ne ekspertas, bet demagogas

    As ėdu diplomuotas Energetiniu sistemų inžinierius KTU.
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Bet jis kietas, jo pagrindinė mintis - HIMARS naikins chuilo tankus.
      Vokiečiai puikus pavyzdys - sprogus Fukušimai jie netrukus paskelbė atsisakantys branduolinės energetikos. O kur laidoti panaudotą kurą, kiek metų jis tūnos po žeme? O jei per šimtus metų elektrinės eksploatavimo prisikaups tiek daug, kad nebeliks laisvų žemės plotų, kur rausti duobes jo saugojimui?

      Comment


        Sakė pas mus saugos
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Toks žiaurokas nutikimas - kai buvau 3 klasėje, pas mus atėjo toks naujokas Dovydas. Jis kalbėdavo tokiu miaukiančiu vaikišku balseliu, buvo labai išlepintas mamos. Atsimenu pirmomis dienomis mama ateidavo jo aplankyti ar tik ne pasibaigus kiekvienai pamokai. Bet jis per pamokas visaip durniuodavo, atseit juokindavo visą klasę. Atsimenu kai mokykloje dar nešiodavau kuprinę, jis iš galo pribėdgavo ir rankomis į ją įsirėmęs pašokdavo į viršų. Kartą neapsikentęs spyriau jam į jautriausią vietą. Jis apsiverkė, atėjo mūsų mokytoja, ji sako "Apkabink jį visa širdimi", paskui rodos įrašė pastabą į pasiekimų knygelę. Jis nešiodavo kuprinę, ant kurios buvo užrašas Delsey, todėl kai jis prie manęs lįsdavo, aš jį pradėjau vadinti Delsėjumi. Jam matyt ne taip pasigirdo ir tuomet jis rodydavo į mane pirštu ir sakydavo man "Delfėjas". O žiemą, man rodos toje pačioje 3 klasėje, kažką kvailiodamas jis koridoriuje voliojosi ant žemės. Kaip tik pro šalį ėjo pavaduotoja, ji už jo užkliuvo ir parvirto ant žemės, jai pabiro visos knygos ir pan. Įsivaizduokite, koks pažeminimas ilgametei mokyklos administracijos darbuotojai būti pargriuvusiai ant grindų. Tai nežinau kaip toliau, bet man rodos ji nusitempė jį pas save į kabinetuką, nežinau kiek ir ką ten jam darė, bet kokių 15 minučių, jau priasidėjus pamokai jis grįžo į klasę visas apsiašarojęs, mūsų mokytoja reagavo gana abejingai.

          Comment


            Kažin kur jis dabar? Jaučiu koks nors valdininkelis
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Kiek žinau, po mokyklos įstojo į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetą.

              Comment


                liutass o norėtumėte pabendrauti su gydytoja Birute Brasiūniene? Man rodos, gydyti vėžį - jos pašaukimas, ji organizuoja visokias konferencijas, dalinasi patirties sklaida. Apie ją sužinojau kažko atsitiktinai ieškodamas apie onkologinės ligos kelią, ten yra toks chemoterapijos skyrius su dienos stacionaru. Sulašina tau vaistus ir vakare gali keliauti namo. Tokie ir sudaro žymią dalį tarpmiestinių autobusų maršrutų keleivių, nes kiek suprantu, vėžį gyvo tik Vilniuje, Kaune Ir Klaipėdoje, tai jei esi iš kokio nuošalaus Lazdijų rajono kaimo, tai reiks važinėti, drebėti ar spėsi į paskutinį autobusą namo. Gerai, kad jiems kainuoja tik pusę kainos, bet labiau pažengusiose šalyse šalia ligoninių yra viešbutukai, kur iš kitų miestų atvykę ligoniai gali pernakvoti be to nervingo lakstymo namo kas vakarą namai-ligoninė-namai. Ta pati Brasiūnienė pasakojo, kad stažavosi Prancūzijoje ir kad ten viskas žymiai labiau pažengę.

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Kiek žinau, po mokyklos įstojo į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetą.
                  Tai luzeris

                  o ką ta gydytoja man pasakys?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Kodėl lūzeris, juk kad įstoti į aukštąjį, reikia išlaikyti matematikos bei anglų kalbos egzaminus, kurių aš asmeniškai net nesirinkau laikyti.
                    Gydytoja papasakos jums apie šiuolaikinius inovatyviausius vėžio gydymo būtus bei atsakys, ar tikrai tiesa tas faktas, kur kaip jūs sakote, kad tai kainuoja nežmoniškus pinigus. Jei PSD moki ar esi draustas valstybės lėšomis, turėtų būti nemokamai.

                    Comment


                      VGTU buves KTU filialas, o dabar ten vėjai kažkokie.

                      tau vėžio gydymas bus nemokamas, bet tik bazinis. O jei norėsi išgyti, turėsi mokėti mokėti mokėti mokėti …
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        O kol dar dirbote, rimtai 1,2 (tuomet 2)% gyventojų pajamų mokesčio skirdavote "Žalgiriui"? Tikrai tikrai tikrai? Juk sakėte, kad jums ant tiek dzin šitas sportas... Čia kai klausiau, ar turėtų būti rašomi administracinių nusižengimų protokolai žaidėjams už tai, kad lemiamom sekundėm, kai rezultatas apylygis, krepšininkai gudrauja, specialiai pramesdami antrąjį baudos metimą taip, kad kamuolys atšoktų jiems tiesiai į rankas ir jie taip pelnytų greitus taškus iš žaidimo?

                        Comment


                          Tikrai mokėjau Zalgiriui.

                          Mano giminaite kai sirgo vėžiu vartoju vaistus už 10.000 per mėnesį. Vat tau ir PSD. Pasake, kad vaistai nekompensuojami nes labai brangus. Todėl pati mokejo du metus, bet pasveiko o
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Jaučiu koks Arūnas skaito paslapčiomis šią temą ir apie šioje temoje diskutuojančius asmenis galvoja "Kvailas ir dar kvailesnis".

                            Taip pat, atsimenu, kai mokykloje, gal ir 3 ar tai 4 klasėje per dailės pamoką kažką piešėme, paskui kažkas ėjo nusiplauti rankų ir ar tai per ilgai leido vandenį ar kaip ir ten kilo kažkokia diskusija kaip "kas apmoka už tą vandenį" ar kaip, tai mokytoja atsakė, kad "Valstybė". Tai aš ir dar kažkuris klasiokas garsiai šūktelėjo "VALST-TYBĖĖĖ", tai mokytoja labai gerai nuramino, pasakydama, kad "Pasiliksi po pamokų". Nes tai tuo metu buvo man bene didžiausia baimė - neišeiti iš klasės sulig skambučiu.

                            Comment


                              Valsytbybe
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Dar 3 klasės ar tik ne pradžioje per pamoką kažką persimetėme keliais žodžiais su tokiu Benediktu. Anas buvo toks biškį prie bajerio, tai atėję pas jį iš šeimos, dar mano mama sakė, kad kai bendravo su jo tėvu, kai mokykloje buvo kažkokia vaikų piešinių paroda, tai tas tėvas žiūrėdamas į piešinius ir tai, ką apačioje ten prirašiusios mokytojos, kažką palygino-pasišaipė, apie kažkokį tai politiką ar kaip. Pas mus klasėje buvo toks Romualdas kilęs iš asocialios šeimos, tai Benediktas kažkada uždainavo "Ką daryt, ką daryt, kai nuo Romo (Romualdo trumpinys) baisiai smirda?!" Galiausiai, vienas pasišaipymo pavyzdys - tai kai persimesdami keliais žodžiais apie tuometinę LRP D.Grybauskaitę, jis pasakė Dalia Grybas. Ir aš pakartoju: Dalia Grybas. Tai mokytoja man:

                                - Kristupai, pasakysiu mamai!

                                Žinokite, aš tuo metu taip išsigandau, kad gal drebėti ir nepradėjau, bet kad mokytoja parduos mano mamai, tikrai sunerimau, kad bus kažkoks pokalbis su mama, kai ši baisi žinia nukeliaus iki jos...

                                Comment


                                  Rusijos paslaptis
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Kodėl? Bet ji labai provakarietiška, viena pirmųjų pradėjo kritikuoti Putiną ir dar prieš 10 metų jūsų paminėtą valstybę pavadino teroristine. Ar šie argumentai jūsų neįtikina? Kodėl ji taip tuomet kalbėjo apie šalį ir vadovą, kurių paslaptis ji tariamai yra/buvo?

                                    Comment


                                      Ji dirbo Sssrs amabasadoje, kai JAV jai liepė per 24 val. Nešdintis iš ten. Bet iki sioll neatskleidė priežasties, nes Rusija neleido, kadangi tai buvo jų valstybine paslaptis. Ir net po Nepriklausomybės paskelbimo ji liko dirbti su Burokevičiaus platforma
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        O kai moki už tarpmiestinio autobuso bilietą, tai moki už ką, už tą popieriuką? Juk kasoje perkant jis didesnis, o pas vairuotoją - mažiukas, bet kaina tai ta pati. Ar moki už kilometrus, taip sakant, užmokėjai už visą tarifą, tai jau ir važiuok dabar?

                                        Comment


                                          Aš tai visai nemoku
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X