Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Nesitaskytu, bent neturėtų

    Elvis Preslis - kino spalvomis alsuojanti muzika
    Ne, taigi Banda Magda. https://renginiai.kasvyksta.lt/33240...uojanti-muzika

    Comment


      Manda Bagda - Pinda Ganda
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        O tai kaip ten pralaimėjusios komandos nariai ir sirgaliai turėtų įsivykdyti sau savižudybę? Gal pribėgtų kokios 2 azijietės ir įtrintų į skruostus kokio VX, kaip kad nutiko tam netikram Šiaurės Korėjos vado broliui prieš kokius 6 metus?
        Va čia straipsnis apie tą nuotykį, tik dabar perskaitęs supratau klydęs, kad jis buvo užlenktas Vietname. Pasirodo, gi, Malaizijoje:
        https://www.15min.lt/naujiena/aktual...iaga-57-936702
        Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.05.19, 22:28.

        Comment


          Galima ir taip, bet geriau jie visi vienas kita pasmaugtu, o paskutinis likęs gyvas taptų kitos komandos sirgaliumi ir bėgtų švęsti
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            O būdamas autobuso vairuotoju žinotumėte, kaip taisyklingai įsipersti į autobusų stotį? Ar statydamasis autobusą keleivių įlaipinimui užsliuogtumėte su priekinėmis durimis virš šaligatvio, ar sustotumėte dar iki jo? Pvz. Panevėžio AS yra autobusų atmušėjai, kad nė centimetras autobuso laipinimo metu nebūtų užgrobęs kokį pusę metro šaligatvio:
            https://www.google.com/maps/@55.7276...6656?entry=ttu
            Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.05.19, 23:19.

            Comment


              jei buciau vairuotojas, tai zinociau. dabar tai ne
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                O kuo pasireiškia tas darbo-biržinis "socialinės kontrolės" statusas ir kam šįmet skyrėte 1,2% gyventojų pajamų (pašalpų) mokesčio?

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  O kuo pasireiškia tas darbo-biržinis "socialinės kontrolės" statusas ir kam šįmet skyrėte 1,2% gyventojų pajamų (pašalpų) mokesčio?
                  socialine kontrole taikoma taip: tau darbo nebesiulo, su tavimi nebedirba jokie atvejo vadybininkai. Bet tau moka PSD. Vienintele prievole yra ateiti 1 karta per puse metu pasirodyti, kad dar gyvas.

                  Pajamu gyventoju mokecio niekam neskyriau, nes neturejau jokiu pajamu, o 1.2 proc. nuo 0 yra 0.
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Bet į Vilnių, nu jūs nebijokite vykti. Palikite namuose būgną ir transparantus su užrašu "Ryto fanai - Vilniaus gėda" ir nieko blogo neatsitiks. Panašiai ir aš, vykdamas tranzitu pro Kauną, išlipęs autobusų stoty nepradedu rėkauti nesąmonių apie tai, kad man tas Kauno "Žalgirio" arenoje sudžeržgiantis garsas (sirena), skelbiantis atakos laiko/kėlinio pabaigą ar keitimą, man jį norisi vadinti broileriu arba boileriu.

                    Comment


                      pas mane ant kaktos uzrasyta ryto fanai - vilniaus geda ir nieko cia jau nebepadarysi
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        O kokią nelemtą situaciją čia bandau pavaizduoti:

                        Trekšt, spogt, pakšt, kaukšt kaukšt kaukšt/šniūršniūr/čia reikia pirkti/Aaaaaoooouuuu/MEN 498

                        Comment


                          kazka kaimynai aiskinasi tarpusavyje?
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Čia vieną penktadienį, kai iš Vilniaus vykau į Anykščius, tai čia buvo mano pasirodymas Vilniaus stotyje po beveik 3,5 m. pertraukos, tai kaip nekeista, kasininkės atpažino ir prisiminė mane, tai kol minutę kitą jos būdavo be darbo, aš jas pakalbindavau apie tai, ar sumažėjus maršrutų būna, kad nebelieka vietų į tam tikrus miestus ir pan. Tai kaip pavyzdį pateikė tai, jog tądien į Klaipėdą išparduoti visi bilietai. Ką daryti tiems, kas nori ten nuvykti, tačiau visi bilietai išparduoti? O kad būtų įteisinta galimybė suvesti tokius bėdžius su fūristais, vykstančiais ta kryptimi, kad priimtų į kabiną ar net į krovinio buvimui skirtą vietą, pvz. šalia mano namų net porą kartų buvo atvykęs tas pats klaipėdiečių jūrinių konteinerių pervežimo firmos "Autovesta" vairuotojas, kurio numeriai buvo MEN 498. Galėtų tie fūristai suprasti, kad jei į Klaipėdą išparduoti bilietai, jie galėtų užsukti į Vilniaus stotį ir paklausti, ar nėra nabagų, kurie neturi kaip grįžti į savo gimtą miestą, kai visi bilietai išparduoti. Ir tam pačiam jūriniam konteinery uždaryti be šviesos galėtų sutilpti kokie 20 žmonių, tik kaip jie pasiprašytų pertraukos į tualetą ar užkąsti kur degalinėje...

                            Comment


                              Matai, kaip biednas taip ir dienas, bei atvirkščiai . Kam turi rūpėti jų bėdos? Tik jiem patiem
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Bet tai tolimųjų reisų vairuotojai, skutantys iš Vilniaus pro/į Klaipėdą penktadienio popietę (o sekmadienį - priešinga kryptimi, kai keliavimo tarp miestų pikas didžiausias) turėtų užsukti į atitinkamų miestų stotis ir pasiūlyti pagalbą tiems nabagėliams, kurie nepasirūpino tarpmiestiniu bilietu iš anksto. Juk laisvai galėtų į kabiną priimti kokią mamą su dviem vaikais, kuri pasisodintų juos ant kelių. Visiem būtų gerai. O dabar jei ateini likus valandai ir sužinai, kad VISUS likusius tos dienos reisus bilietai išparduoti - nors apsiverk ar pasikark iš nevilties. O juk fūrų tarp KLP-VLN kasdien siuva šimtai, jei ne tūkstančiai. Aš jei vairuočiau krovininę, tai užlėkčiau į stotį pasiteirauti, ar gal yra netilpusių į autobusą, ir pasisiūlyti juos nuvežti.
                                Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.05.20, 16:24.

                                Comment


                                  Galetu, bet…
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    Tas trekšt spogt pakšt, tai kai žmogus (keleivis) atsidaro piniginę ir traukiasi kupiūras kasininkei sumokėti už bilietą.

                                    Virš mano galvos ir kiek labiau į šoną, 2-ame aukšte Bukovinoje* apsigyveno (išsinuomavo butą) toks jaunuolis, toks kaimietukas-darbininkas, jo šukuosena (ševeliūra) kaip 1:1 Ignas Vėgėlė. Geras tai ženklas ar nelabai?

                                    * - Taip butą vadinu todėl, kad mano duomenimis, seniau ten turėjo gyventi tokia moteris, kurios pavardė buvo Bukavinaitė. O šiaip Bukovina - tai istorinis regionas, patenkantis į dabartinės Ukrainos ir Rumunijos teritorijas.

                                    Comment


                                      Geras ženklas
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        O žinote, kokią mini "traumą" aš "išsigydžiau" dabar, kai važinėjimas tolimojo susisiekimo autobusais pas mane truputį atgimė?

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          O žinote, kokią mini "traumą" aš "išsigydžiau" dabar, kai važinėjimas tolimojo susisiekimo autobusais pas mane truputį atgimė?
                                          Psichologine ar fizine?
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X