Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Armonaite tik su kosmosu turi bendro, nes ji yra kosmonaute, va raskevicius su Raskila tai gali tureti kažką bendro, nes žodyje Raskila gali izvelgti aukstaistiskai tariama žodį skylė - skyla
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Vakar vėl sapnavau mokyklą, gal ir paskutinę klasę, ir kad dar nebuvau patyręs paskutinio skambučio - gražiausios mokyklinės šventės. Taip laukiama ji buvo, koks bus tas jausmas, kai daugiau nebereikia mokyklon... Bet likimo ironija, kad tą sekiotą klasioką lyg tyčia sapnuoju itin retai (koks 1 kartas į pusmetį), dažniausiai kažkokias nesąmones apie tai, kad dar kažkiek metų/mėnesių mokslui liko... O taip norėtųsi bent sapnuose su juo pasikalbėti, kai realiame gyvenime ne tik aišku, kad to nebus, bet ir uždrausta lankytis prie jo namų, ko aš ir stengiuosi prisilaikyti, nes noriu jo akyse atrodyti geras, sukalbamas...
      O šiandien, beje, vėl sapnavau mokyklą, kad tipo, iš pradžių maniau, kad jau baigiau mokyklą ir esu laisvas, galiu užsiimti kuo noriu, paskui pasižiūri, kad man dar kažkiek liko.

      Comment


        Dabar esi laisvas ir gali daryti ka nori. Nenoretum i Ukrainą nuvažiuoti padėti?
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Idomu, mūsų gabriukas-anukas paduos ranka orbanui poto, kai jis spaudė ranka purtinui?
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Keista, kad Nuosėda spaudė ranką Orbai per NATO viršūnių susitikimą. Beje, o Nausėda neatrodo virstantis diktatoriumi jau tuo, kad už pasikėsinimą surengti perversmą siūlo bausti įkalinimu iki gyvos galvos? Jums jis savo išvaizda nė kiek neprimena Nicolae Ceausescu?

            Comment


              Jis man primena tik vieną - Beavi
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Aaaaa.
                O jei parašyčiau daugiau savo kaimynų/buvusių klasiokų/giminių/kitų atsitiktinių ar pažinotų žmonių automobilių valstybinių numerių raides (be skaičių, kad nebūtų galima apkaltinti manęs duomenų apsaugos pažeidimu), ar galėtumėte jas iššifruoti? Pvz. dažnai matydamas tą smirdalių (LUH) nė už ką nebūčiau pagalvojęs, kad jie reiškia Luhanską.
                Beje, kiek vienu metu (vienoje žinutėje) galėtumėte apdoroti tokių mano užklausų?

                Comment


                  Tris
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    JOF
                    MAC
                    MFV


                    p.s. nežinau, kodėl sistema durniuoja, kad man vedant didžiosiomis raidėmis, jas ir rašo didžiosiomis, tačiau paskelbus pranešimą didžioji būna tik pirma raidė, o tolimesnės dvi automatiškai pavirsta į mažąsias?
                    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.19, 14:23.

                    Comment


                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      JOF
                      MAC
                      MFV


                      p.s. nežinau, kodėl sistema durniuoja, kad man vedant didžiosiomis raidėmis, jas ir rašo didžiosiomis, tačiau paskelbus pranešimą didžioji būna tik pirma raidė, o tolimesnės dvi automatiškai pavirsta į mažąsias?
                      nu tai juk akivaizdu

                      JOFANA
                      MACBOOK
                      MAFIJA
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        O ten kur prieš kokius 10 metų būdavo TV pokalbių laidos, kur susirinkusios supermamytės aiškina, kad neskiepija savo vaikų. Bet ten aiškiai nesupratau tik vieno - dėl kokių priežasčių jos to nedaro? Tipo, kad vaikai bijo adatos dūrio, gydytojo kabinete verkia?

                        Comment


                          Turbūt. Gaila savo vaikų, gal ir pačios bijojo skiepų?
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Aaa, galvoju gal kad sukelia autizmą? Gal aš irgi tas čiukurovas darau (greit įsibėgėju, nutaisau visokias veido grimasas ir rankų judesius iš susižavėjimo, pamatęs atvažiuojantį vilkiką ar kaime dirbantį kombainą) kai nieks nemato, nes irgi mažas buvau ne kartą skiepytas nuo visokių ligų?

                            Comment


                              gal tau ne to suleido?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                O (Za)Kristijonas Bartoševičius (šiandien vyko pirmasis jo teismas) perkelti jo bylą nagrinėsiantį teismą iš Panevėžio į Vilnių pasiprašė ne todėl, kad jam, kaip vilniečiui, sunku susikalbėti su panevėžiečiais teisėjais, suprasti jų tarmišką akcentą?
                                Aišku, lietuvių kalboje turbūt bet kas suprastų bet ką, na gal tik su žemaičių tarme sudėtingiau. Gi kai kuriose kalbose yra daug dialektų ir skirtumai tokie dideli, kad žmonės iš skirtingų miestų gali nesusišnekėti...

                                Comment


                                  beprasmis tas teismas. Atstotu nuo nekalto kilnaus politiko ir baigtas kriukis. Blogiausiu atveju sutars, kad viskas vyko abipusiu sutarimu uz pinigus ir viskas. Back to work
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    O gal iš mažosios raidės tada reikia rašyti visų nedemokratiškų valstybių, kurios turi problemyčių su žmogaus teisėmis, pavadinimus? Pagal tam tikrus matavimus, nedemokratinės yra kone visos už ES ribų esančios, išskyrus dar šitas: JAV, Kanadą, Singapūrą, Pietų Korėją, JAE, Taivaną, Japoniją, Australiją, N. Zelandiją, Izraelį ir panašias?

                                    Comment


                                      kas yra tos zmogaus teises?
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Nu tų LGBTQ+ teisės, opozicijos (ne)įkalinimas.

                                        Beje, senelis irgi įtaria, kad aš būsiu prie tų su, kaip jis sakė "spalvotom vėliavom", tačiau turbūt dar pats nesupranta, kad jo kambaryje, namuose kur yra tos jo kitos anūkės, mano pusseserės Liepos (Domovinos) nuotrauka, tai kai mamai parodžiau tą slapta darytą nuotrauką, ji iškart pasakė, kad Domovina greičiausiai bus iš tų. Tokie pašiaušti plaukai, stori akiniai plačiais stiklais. Kai ji buvo maža, jie ją apipildavo dovanomis, vežiojo po visokias keliones, būrelius, tačiau ramiai pabūti namie ir skirti jai žmoniškai laiko pokalbiams - nesugebėjo. Ir dabar (ne)mato, ką užsiaugino.

                                        Comment


                                          O kas tokiom belieka? Arba viena, arba su tokiom paciom.
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X