Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    aa, cia mano paauglystes diskanu gabalas Pamenu, kaip gerai kaldavo Ziberto Silko-Pliušo kombinato diskotekoje....Kokia nostalgija. Bet tavo zrasytuose zodziuose neizvelgiu sito gabalo. Aisku, mano klausa tai kaip silikatines plytos...
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      O ką norėtumėte perduoti Žistinai Januskaitei? Ir kaip manote, kur ji dabar, ar dar gyva, ar grįžo į Lietuvą, bet gyvena pasikeitusi tapatybę, kad darbdaviai nesužinotų šlove nekvepiančios praeities?
      P.S. kartais pastebiu, kad keistus vardus turinčių žmonių ir likimai keisti būna...
      P.P.S. Jei nežinote kas jis tokia, atsakysiu vienu žodžiu kaip koks Arunasx - Google.

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        O ką norėtumėte perduoti Žistinai Januskaitei? Ir kaip manote, kur ji dabar, ar dar gyva, ar grįžo į Lietuvą, bet gyvena pasikeitusi tapatybę, kad darbdaviai nesužinotų šlove nekvepiančios praeities?
        P.S. kartais pastebiu, kad keistus vardus turinčių žmonių ir likimai keisti būna...
        P.P.S. Jei nežinote kas jis tokia, atsakysiu vienu žodžiu kaip koks Arunasx - Google.
        ji gyva ir sveika, manau. Gyvena vakaruose, manau.
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Daugiau komentarų kaip ir nereikia:

          https://www.google.com/maps/@54.6185...l=lt&entry=ttu

          Comment


            nuplesei?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Ne, tik virtualiai pamačiau, gi pusės metų senumo jau bus, ko gero jau nuplėštas arba lietaus sulytas bus.

              O kodėl versle/logistikoje taip yra, kad jei kažko neužsisakysi, tai tau nieks ir neatveš, stovėsi šimtą metų laukdamas? Kodėl pvz. man niekada joks vilkikas nieko neatveža? Nes pats neužsakiau nieko? Kodėl negali būti taip, kad nelauktai būtent man net neprašius kažką pristato, kodėl norint, kad tau kažkas kažką taip atgabentų, reikia užsakyti pačiam ir dar gal net iš anksto sumokėti už pagaminimą?

              Comment


                tu gi ne krokodilas Gena
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O kokios čia dainos:

                  1. Aikua -ilooudy, sapėėgoooo! (ilou symzlaget, labyzda - ponyycą)
                  2. Siempri navičiej, siempri na chująąąąą!
                  3. Parlalalalalamba, parlalalalalamba, ondachiera ta tandraa!

                  4. Marijam-polyyyyjen! Joroukyti-roubifaiv. Innyhooooou!

                  Taip pat primenu, kad metų gale, jei manęs nepašalins visam laikui ar jūsų - keliems mėnesiams, laikysite "mano egzaminą".
                  +- teisingai išsprendęs gausite mano "Kvalifikacijos atestatą", įrodantį, kad esate geriausias mano mąstymo ir gyvenimo būdo žinovas.
                  Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.10.11, 17:40.

                  Comment


                    Su tom dainom tai atšoko smegenys
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      1. Madonna - La Isla Bonita
                      2. https://www.youtube.com/watch?v=OTiBNPT-x_Y
                      3. Los Lobos - La Bamba
                      4. Sandra (ta pati, kur buvo vakar) - Maria Magdalena

                      Comment


                        Tik 4 dainą žinau, kitų negirdėjęs
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          DUJOTEKANA savo puslapyje skelbia, kad tiekia dujas tik laisviesiems vartotojams. Gal žinote, kas tai yra, nuo ko jie turi būti laisvi? Juk pati įmonė neatrodo laisva, jei buvo įsteigta padedant rusų spectarnyboms, kaip kad buvo rašyta.

                          Comment


                            Šitoje šalyje aš nieko nežinau
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Taigi energetikas esate, negi nežinote kas yra laisvieji vartotojai?
                              Ir apsiraminkite su tais pranešimais, kur talpinate apie dar kažkurioje vietoje atsivėrusį pragarą. Taigi pašalins.

                              Comment


                                O uz ką šalinti? Juk tai vyksta
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Bet tai kam dirbtinai skleisti paniką? Ar cituoti kokį nors mirusį propagandistą, pvz. žirnį?
                                  O ten kur būna tos naftos gavimo platformos sausumoje, ten kur dykumose aukštyn žemyn lankstosi tie baisios išvaizdos agregatai (žirafos ar kaip ten), tai ką jie ten daro lankstydamiesi? Kažką pumpuoja, presuoja? O kažkur šalia jų visuomet būtinai bus toks plonas bokštelis, iš kurio kampu į viršų šaudo/eina ugnis. Kodėl ji ten būna, ten kažkas kaip tarsi kažkoks perteklius "išdegti pro aną galą" turi?

                                  Comment


                                    Jokios panikos neplatinu, tik informacija.Ten pumpuoja naftą tie siurbliai
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Jokios panikos neplatinu, tik informacija.Ten pumpuoja naftą tie siurbliai
                                      Bet pvz. vatinė propaganda tai nėra informacija, tai tarsi anas pasaulis, kurio turinys šiame forume netoleruojamas.
                                      O kaip jie pumpuoja, kiek giliai jie į žemę įlenda ir į kur supilama ta išsiurbta nafta? Kokio velnio šalia tų žirafų pro kaminą išeina ta ugnis? Kažką vėdina?

                                      Comment


                                        Eik mokintis kur nors i universitetą, nekils tokių klausimų
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Tai kam man gaišinti savo laiką, kad išsiaiškinti vieną vienintelį klausimą? Tokių ir panašių klausimų yra kiekvienoje skirtingoje sferoje - nuo energetikos iki grožio paslaugų industrijos. Nuo apskaitos ir audito subtilybių iki kelių inžinerijos. Jeigu taip, tai reiktų sugaišti 20-30 metų, kad prastudijuoti apie 10 skirtingų specialybių iš atskiros srities. Pvz. kam man studijuoti muitinės tarpininko veiklą, jei atvykusio fūristo (ir krovinį užsakiusios įmonės direktoriaus) visko apie tai, kas yra išmuitinimas, kaip jis atrodo, galiu paklausti tiesiogiai visai šalia savo namų? Sako, atidaro jūrinį konteinerį, ir, jei muitininkas durnas, išims apčiupinėti kiekvieną dėžutę, mat gal kokių ginklų iš Kinijos bus prigrūsta...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X