Gal tik man vienai taip atrodo, bet šiemet į Lietuvos atstovą tautiečiai žiūri labi palankiai. Kasmet vykdavo diskusijos, kad geriau būtų reikėję siųst kitą atstovą nei pvz. Eveliną ar Sasą Song. Kasmet dažnai pasirodydavo spaudoje neigiamų atsiliepimų apie mūsiškius. Bet šiemet kol kas matau vien tik optimistiškas nuomones. Lietuviai kaip niekad tiki, kad Montvydas pasirodys puikiai . Manau geros nuomonės išliks ir jei liksim gale (kuo labai abejoju). Gal šiemet pasiteisins šūkis: " Lietuva laimėjo ( t.y Montvydas, o jei liktumėm gale manau daugelis tautiečių sakys ne JIS blogą vietą užimė, bet MES.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Eurovizija 2012. Baku
Collapse
X
-
Parašė LBP Rodyti pranešimąO man labiausiai patinka pasakymai iš serijos "šūdas ta eurovizija, man neįdomu. Bet žiūriu."Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...
Comment
-
Parašė yeah#7 Rodyti pranešimąSilber, ar yra tavo koks post'as, kuriame nebūtum bent užsiminęs apie Švediją? Švedija tą, Švedija aną.
Parašė yeah#7 Rodyti pranešimąBeje, aš už Švediją
Dar nepasidomėjau, kaip pakito Donato populiarumas po pusfinalio.
Comment
-
Parašė Traf Rodyti pranešimąAš ir, ir prisiskaičiau ir prisiklausiau nuomonių kokia nuostebi Euphoria... But man asmeniškai paprasta eilinė daina... Na nežinau, nieko, bet tikrai ne top 1. Įvairios dainos, tikrai buvo iš ko rinktis.
Kad ir ši... Nejau nekabina?
Youtube video
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąDar nepasidomėjau, kaip pakito Donato populiarumas po pusfinalio.
O šiaip, jei balsuosiu, tai, ko gero, už Švediją. Aukštas lygis.
Comment
-
Parašė yeah#7 Rodyti pranešimąNe, nekabina. Apskritai, kaip tokios dainos laimi net nacionalinius konkursus.
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąDonatas tikrai pasistengė. Būtų gerai, jeigu jo pasirodymą įvertintų ir finale.
O šiaip, gaila, kad nėra šioje temoje apklausos.Paskutinis taisė Traf; 2012.05.25, 20:07.
Comment
-
O man šiais metais atrodo, jog atmetus visus formatus (švedišką pop) ir neoformatus (dabartinius švedus, norvegus), balkaniškus ritmus, liūlia liūlias, bobules... nieko gero nelieka, išskyrus - didijį penketą.
JK, Prancūzija, Ispanija, Italija ir Vokietija išsiskiria kaip niekad geru popsu šiais metais. Gal kiek eurovizijai formatinė yra prancūzų daina, bet ir tai įdomesnis (neABBA) formatas. Italija aukštas lygis; net Ispanija pasistengė atvežti ne savo tradicines 'bailandos, bailando', o kažką visai šiuolaikiško... Vokiečių dainelė atrodo galėtų suktis jau dabar bet kuriam radijo eteryje. O britų irgi solidi ir paprasta daina.
O visi likę 'in their own league in a bad way'.
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąIroniška detalė - ispanės ir brito atliekamos dainos taip pat švedų kūrybos.
Labiausiai štampuojanti niekalus šalis, taip išeina?
Comment
-
Parašė Gytaz Rodyti pranešimąO šiaip, jei balsuosiu, tai, ko gero, už Švediją. Aukštas lygis.
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąIroniška detalė - ispanės ir brito atliekamos dainos taip pat švedų kūrybos.
O šiaip. Net prie italų dainos kūrybos prisidėjo 1/4 švedų (o gal ten norvegas). Kita vertus, o ar tai dabar man turėtų rūpėti, nes britai prisidėjo prie vokiečių dainos. Juk ne tautybėje esmėje... Švedija dar neišėjusi iš ABBA ir NeoABBA mados su savo melodifestival, kas yra man didžiausia 'pravalas' ir varo tą patį 'for ages'. Ir dar sugeba su tais pačiais standartais prasisukti Azeruose, Lietuvoje, Estijoje ir n+1...
Todėl ir išsiskiria didysis penketas, nes gal ten rinka didesnė, yra daugiau ko rinktis iš prodiuserių ar rašytojų, ar dar koks velnias (čia tik spėlioti galima)... Bet ką pasiūlo metai iš metų jie, nors gali ir nepatikti, bet jie labiau praplečia supratimą apie dabartinį šiuolaikinį popsą, kuomet dar išlaiko savo muzikinės rinkos ypatumus; kada nei Azerbaidžanai, Švedijos, Lietuvos ar net Rusijos nepatenka į tokią lygą. Galima žinoma prisiminti ir penketo absurdus kaip Jedward pernai JK atstovavę, ar dar kažką. Bet tai nėra tendencija. O šie metai man kaip niekad tai parodė, kas yra didieji žaidėjai apskritai muzikos industrijoje, jeigu laikome Euroviziją bent kažkokiu Europos muzikinio skonio ekvivalentu. JK, Prancūzija, Vokietija ir Italija (kad ir su savo San Remu), bei retais atvejais Ispanija nors nelaimi dažnai, bet pasiūlo kažką, kas saviems klausytojams įdomu, o ne kuria ir prisideda prie mistinio eurovizijos formato konstravimo metai iš metų...
Comment
-
Švedija yra viena didžiausių muzikos rinkų/industrijų, kuri, toli gražu, neapsiriboja Avicii, Robyn, 'ABBA', 'Roxette', 'Ace of Base', 'Europe' ar 'Pain of salvation'. Šiomis dienomis švedų prodiuseriai ir muzikos kūrėjai sėkmingai įsitvirtino didžiausioje rinkoje - JAV, todėl jų kuriama šiuolaikinė muzika tapo dar paklausesnė. Švedai dirba ne tik su visiems žinomais atlikėjais kaip Madonna, Kylie Minogue, Celine Dion ar kt., bet ir rimtesnę muziką kuriančiais muzikantais.
Švedijos nacionalinis konkursas 'Melodifestivalen' yra sena tradicija ir būtent ten konvejeriu sukasi pop šlagriai. Tiesa, konkursas tapo toks populiarus, jog jame muzikos įvairovės vis daugiau, o pastaraisiais metais dalį balsų patikėjus tarptautinei žiuri, lieka vis mažiau skirtumo tarp šio konkurso ir Eurovizijos. Tai tas konkursas, kuriame gali pasiereikšti ir visame pasaulyje žymūs prodiuseriai, kurių paslaugomis domisi ir kitų šalių atstovai.
Eurovizija yra pop konkursas, todėl ten labai tinka trendy kūriniai ir pasirodymai, kuo ir nori išsiskirti konkurso dalyviai. Jau keli metai iš eilės favoritų tarpe yra švedų prodiusuoti kūriniai, nors juos atliko kad ir britų ar vokiečių atstovai.Paskutinis taisė Silber418; 2012.05.26, 01:11.
Comment
-
Švedų prodiuseriai šiemet dirbo su šiomis dainomis:
Azerbaijan: Sabina Babayeva – When the music dies (Anders Bagge, Sandra Bjurman, Stefan Örn, Johan Kronlund)
Cyprus: Ivi Adamou – La la love (Alex Papaconstantinou, Björn Djupström, Alexandra Zakka, Viktor Svensson)
Greece: Eleftheria Eleftheriou – Aphrodisiac (Dimitri Stassos, Mikaela Stenström and Dajana Lööf)
Ireland: Jedward – Waterline (Nick Jarl, Sharon Vaughn)
Italy: Nina Zilli – L’amore è femmina (Nina Zilli, Christian Rabb, Kristoffer Sjökvist, Frida Molander , Charlie Mason)
Malta: Kurt Calleja – This is the night (Kurt Calleja, Johan Jämtberg, Michael Gunnerås)
Norway: Tooji – Stay (Tooji, Peter Boström, Figge Boström)
Spain: Pastora Soler – Quédate conmigo (Thomas G:son, Tony Sanchez-Ohlsson, Erik Bernholm)
Sweden: Loreen – Euphoria (Thomas G:son and Peter Boström)
United Kingdom: Engelbert Humperdinck – Love will set your free (Martin Terefe, Sacha Skarbek)
Ops, net italės daina. Beveik visos favoritės.Paskutinis taisė Silber418; 2012.05.26, 01:32.
Comment
Comment