Abu variantus, t.y. emigrantus ir imigrantus. Abu tipai yra isdave savo tauta, vieni del ekonominiu priezasciu, kiti del politiniu, seimos, tarnybos, ar karjeros.
Asmeniskai aerodromui rekomenduociau Zingerio varda. Tiek vienas, tiek kitas del aerodromo padare lygiai tiek pat, Zingeris bent jau gyvena Lietuvoje, o ir manau, jog tokiais pasiulymais tarsi pats slapta prasosi tokio savo vardo paminejimo.
Idėja verta dėmesio - juk tai daugiausiai skraidantis seimūnas.
Į savivaldybę paskambinęs Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Emanuelis Zingeris paprašė šio klausimo nesvarstyti. Esą komiteto rekomendacija skirta karinei oro pajėgų bazei, o ne civiliniam oro uostui, kuris yra savivaldybės įmonė, praneša Lietuvos radijas.
Pasitikslinus, kuriam objektui – Šiaulių miesto savivaldybės įmonei Šiaulių oro uostui ar Šiaulių kariniam aerodromui – jis siūlo JAV prezidento vardą, E. Zingeris kiek sutriko: „Siūlome palikti Zoknių vardą... Sakote, vadinasi Šiaulių? Pirmą žodį paliekame: „Šiaulių Reagano...“
Pasiteiravus, kada pastarąjį kartą buvo aerodrome, E. Zingeris sukluso: „Kodėl klausiat? Manot, kad R. Reagano asmenybė per didelė nedideliam aerodromui? Bet takas tai didelis!“
Tarp kitko, kad jau tokia didelė diskusija užvirė, gražus paskutinis akcentas:
Seimo senbuviai prisimena, jog sykį, ankstesnės Seimo kadencijos laikais, E.Zingeris atsivedė į Seimą sūnų Dovydą. Ir ...pamiršo.
Kol berniukas, paliktas tėvo kabinete, sau žaidė, darbo diena pasibaigė. E.Zingeris ramiai parkulniavo namo ir nustebo, kai kažkas, paskambinęs iš Seimo, paklausė, kur jo sūnus. „Namie, – kurgi jam dar būti? Kažkur čia pat žaidžia,” – buvo tikras parlamentaras.
Tai jis buvo pamirses ir, kad i seima su masina atvaziavo, nes poto namo pescias parejo ar troleibusu pargrizo, o kita diena prie namu nerades masinos pagalvojo, kad pavoge ir policijai pranese ir visus dokumentus supilde... Linksmuolis jis
Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa
Comment