Be abejo skonis yra asmeninis reikalas, bet šių perdėm vyriškų bruožų "lietuvaičių" nelabai galėčiau pavadinti merginomis
Jau S.Darius ir S.Girėnas ant dešimties litų banknoto atrodo moteriškiau
Kaip Wycka pastebėjo, tikriausiai dailininkas turėjo problemų su pozuotojomis
Arba, kas žino, gal tai yra sąmokslas...
Be abejo skonis yra asmeninis reikalas, bet šių perdėm vyriškų bruožų "lietuvaičių" nelabai galėčiau pavadinti merginomis
Jau S.Darius ir S.Girėnas ant dešimties litų banknoto atrodo moteriškiau
Kaip Wycka pastebėjo, tikriausiai dailininkas turėjo problemų su pozuotojomis
Arba, kas žino, gal tai yra sąmokslas...
Sąmokslas patikrinti fašistų budrumą ne arijų rasiniais bruožais...
Tiesmukiškas požiūris pas kai kuriuos.. apskritai dailininkų kūrybai įtaką daro aplinka, tai kas vyksta jo gyvenime, šalyje. Nebūtinai jis turi realiai matyti tai ką piešia, tai gali būti ir perkeltine prasme. 1942 metais moterys turėjo būti stiprios kaip vyrai, nes daugelio jų neteko tais laikais. Keista tik tai, kad šypsosi, gal tai propagandinė karikatūra.. nes laimės ir džiaugsmo tada tikrai nebuvo
O tai kokioms skirtingoms rasėms priklauso E.Vilkas ir Šatrija?
na Vilko pailgą siaurą kaukolę tai būtų galima apibūdinti kaip nordiškojo subrasinio tipo, na o Prunskės tai nžn, bet labiau kažkuris kitas (alpiškasis ar rytų Baltijos)
Žmona klausia vyro: "Ar kada nors esi šlapinęsis duše?"
Vyras atsakė: "Na, keletą kartų... netyčia."
Žmona: "Kaip šlykštu! Ir ką reiškia netyčia?"
Vyras: "Na, kartais taip jau atsitinka, kai š*ki."
Susitinka du draugai ir kalbasi:
- Įsivaizduok, kas man atsitiko. Pasiunčiau savąją į parduotuvę bulvių, o ją mašina ėmė ir pervažiavo.
- O tai ką dabar darysi ?
- Virsiu ryžius...
Gydytojas paliko studentą priiminėti ligonių, grįžęs rado ataskaitą:
"buvo atėjęs vienas, kuris viduriavo, jam daviau laisvinamųjų.. is pradžių bėgo koridorium, paskui numojo ranka ir nuėjo..
tikriausiai padėjo.. antras buvo atėjęs su ramentais.. jam taip pat daviau laisvinamųjų, metė ramentus ir pradėjo bėgti..-aiskiai padėjo..
trečias atėjo kosėdamas, jam taip pat daviau laisvinamųjų, dabar tupi kampe ir bijo nusikosėt..."
Skambutis į duris. Vyras atidaro – ten uošvė.
- O! Laba diena, mama. Ar ilgam atvykot?
- Na, kol neatsibosiu…
- Tai ką, net arbatos neišgersit?
Australijos mokslininkai tvirtina, jog, nepaisant griežtos Vatikano pozicijos gimstamumo kontrolės klausimu, ankstesnio popiežiaus paskelbtame dokumente užsimenama, jog vienuolėms gali būti leista gerti kontraceptines tabletes.
Melburno Monašo universiteto mokslų daktarė Kara Britt ir Melburno universiteto profesorius Rogeris Shortas ketvirtadienį paskelbtame komentare teigia: „Katalikų Bažnyčia smerkia visas apsaugos nuo nėštumo priemones išskyrus susilaikymą, tokia pozicija išreikšta 1968 metų Popiežiaus Pauliaus VI enciklikoje „Humanae Vitae“. Enciklikoje vienuolės neminimos, todėl jos gali gerti kontraceptines tabletes ir taip apsisaugoti nuo negimdžiusioms moterims kylančių sveikatos pavojų, nes dokumente teigiama, jog „Bažnyčia nedraudžia gydymo priemonių, laikomų būtinomis gydant ligas, net jeigu jų sukeliamas efektas ir padeda išvengti nėštumo“‘.
Comment