Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Eurovizija" 201. Diuseldorfas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Liūdniausia tai, kad dauguma žymiai geresnių dainų už geriausiųjų dešimtųką liko voliotis beveik gale. Tarkim ši. 22/25

    Comment


      Šiek nustebino lenkų 12 points, bei baltarusių 0... Neblogų dainų šiemet buvo mažiau nei pernai, bet patiko tiek Azerbaidžanas, Švedija, Danija, Airija. Gaila, kad labai prastai buvo įvertinta estė... O aš balsavau už suomį
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        Patiko Azerbaidžanas, Danija ir aišku Suomija
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          Man itin nepatinka prancūzų požiūris. Gerai, yra kažkokie principai prieš anglus, bet prie ko čia likusios 42 Europos šalys? Kodėl 42 Europos šalių vedėjai, kalba angliškai ir vienintelis prancūzas , visą kalba sakė, tik jiems vieniems suprantampa kalba? Mano nuomonė čia yra nepagarba visai Europai. Nesu koks rasistas ir nenoriu nieko įžeisti, tačiau, šis dalykas man nepatinka.

          Comment


            /\ belgai tikrai šnekėjo prancūziškai, ir dar man regis vienos šalies atstovas fransūzkai varė

            Comment


              Tai gal tada visos 42 šalys, galėjo kalbėt visi savo kalbomis ir būtų labai šaunu.

              Comment


                nu nepykit, bet biški ufonautai esat 100 metų jie šneka tik sava kalba per euroviziją, juk net vedėjai šneka angliškai ir prancūziškai VISADA, o jūs sąmokslo teoriją dabar iškėlėt

                Comment


                  Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                  Tai gal tada visos 42 šalys, galėjo kalbėt visi savo kalbomis ir būtų labai šaunu.
                  Prancūzai už tai moka pinigus. Jei kitos šalys klotu didžiausius pinigus šiam konkursui, jų kalba taipogi šnekėtų .

                  Comment


                    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                    Man itin nepatinka prancūzų požiūris. Gerai, yra kažkokie principai prieš anglus, bet prie ko čia likusios 42 Europos šalys? Kodėl 42 Europos šalių vedėjai, kalba angliškai ir vienintelis prancūzas , visą kalba sakė, tik jiems vieniems suprantampa kalba? Mano nuomonė čia yra nepagarba visai Europai. Nesu koks rasistas ir nenoriu nieko įžeisti, tačiau, šis dalykas man nepatinka.
                    Belgijos balų pranešėja Maureen Louys irgi tik pasisveikino angliškai. Nebepamenu kokia kalba kalbėjo Šveicarijos pranešėja Cécile Bähler.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Kiek pamenu Prancuzu ir Anglu yra dvi pagrindin4s tarptautines kalbos. Net ir per Olimpines zaidynes viskas pranesinejama dviejomis kalbomis
                      Neišmeskite spalvų

                      Comment


                        Tai - reliktas iš senų laikų, kai Prancūzų kalba iš tiesų buvo svarbi. Dabar jau ne tik kad su anglų nėr net ko lygint, bet ir kai kurios kitos kalbos yra gerokai svarbesnės ir labiau paplitusios.

                        Comment


                          /\ Šiuo atveju ir prancuzų, ir anglų yra oficialios lygiavertes Eurovizijos kalbos.
                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                          Comment


                            Taip, bet vis tiek tai atgivena ir reikėtų tai keisti. Europoje vokiečių kalbą supranta daugiau žmonių nei prancūzų, tai jie galėtų jaustis nuskriausti, bet jei viską reikėtų pranešinėti trijom kalbom tai jau išvis nesąmonę būtų. Todėl, mano manymu, geriausia būtų palikti tik anglų, bet aišku artimiausiu metu to nebus.

                            Comment


                              Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                              Šiek nustebino lenkų 12 points
                              Lenkai balsavo ne už Lietuvos atstovę, o už Eweliną Saszenko.

                              Comment


                                /\ O kaip, pavyzdžiui, 7 taškai iš serbų? Be to, juk kitos valstybės irgi gauna krūvą taškų dėl politinių priežasčių. Jau vien patekimas į finalą yra pasiekimas, o pusfinalyje taškų gavom iš daugumos šalių.

                                Ką norėjau pasakyti - nereikia niekinti savo šalies.

                                Comment


                                  Iš tiesų, nereikia niekinti savo šalies. Kvaila teigti, kad nelaimime vien dėl to, kad siunčiame esą "grybus". Neretai Lietuvai atstovavo visai neblogi atlikėjai, bet ne vien jų kaltė, kad iki šiol nepavyko iškovoti pergalę. Ne, čia ne futbolo čempionatas, kad galima būtų sau kažkokius tikslus kelti. Žiūrovai- neobjektyvūs teisėjai. Idealiai vertinti gali tik profesionalas, bet žiuri balsai Eurovizijoje užskaitomi tik 50 proc.
                                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                  Comment


                                    Esmė grybų siuntime ta, kad ir mūsiškė komisija, o dažnai ir žmonės, žiūri į profesionalumą ar kitokias operines savybes, ant kurių galima tik patapšnot. Eurovizijai reikia kažko išskirtinio, kas užkabintų klausytojus, o ne stengtis parodyt savo balsą. Puikūs to pavyzdžiai - LT United ir Lordi.

                                    Comment


                                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                      Esmė grybų siuntime ta, kad ir mūsiškė komisija, o dažnai ir žmonės, žiūri į profesionalumą ar kitokias operines savybes, ant kurių galima tik patapšnot. Eurovizijai reikia kažko išskirtinio, kas užkabintų klausytojus, o ne stengtis parodyt savo balsą. Puikūs to pavyzdžiai - LT United ir Lordi.
                                      Arba tai?

                                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                      Comment


                                        Na panašių galima kasdien išgirst, bet Verkos "Dancing Lasha Tumbai" tai tikrai tinka kaip pavyzdys ankstesniam mano postui.
                                        Paskutinis taisė Egiuxz; 2011.05.15, 21:38.

                                        Comment


                                          Parašė Almis Rodyti pranešimą
                                          Sugalvojau naujas taisykles - negalima balsuot ne tik už save, bet ir kaimynus, su kuo sieną turi
                                          Tai kad nesąmonė gaunasi. Jei man patinka kokių lenkų ar latvių daina, tai kodėl aš negaliu balsuot už dainą, o ne už tai, kad jie yra kaimynai?
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X