Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Eurovizija" 201. Diuseldorfas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts



    Airiai buvo apgailėtini. Kartu su rusu ir švedais jie buvo žemiausio lygio dainininkai šiais metais.

    Comment


      Švedas turi daug gerbėjų, buvo galima tikėtis visko.

      Comment


        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
        Švedas turi daug gerbėjų, buvo galima tikėtis visko.
        Gerbėjų merginų nors man graikas lieka numeris vienas ir daina ir jis pats

        Parašė oranger Rodyti pranešimą


        Airiai buvo apgailėtini. Kartu su rusu ir švedais jie buvo žemiausio lygio dainininkai šiais metais.
        Man jų šou patiko, energija scenoje. Jie nėra geri daininkai, bet energijos jie pilni ir šou tikrai neblogas buvo. Azerbaidžano daina niekuo neįpatinga, vis dar nežinau kaip jie laimėt sugebėjo. European wannabe's.

        Comment


          Parašė innuendo Rodyti pranešimą

          Man jų šou patiko, energija scenoje. Jie nėra geri daininkai, bet energijos jie pilni ir šou tikrai neblogas buvo.
          Šou gal ir buvo, bet labai jau dirbtinas, labiau vaizdo klipas už jų nugarų.

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Šou gal ir buvo, bet labai jau dirbtinas, labiau vaizdo klipas už jų nugarų.
            Tokie jau tie Lucan boys . O mane jų daina veža!

            Comment


              Juokingiausia, kad taip liaupsinta prancūzo arija liko per vidurį. Italas kažkaip nieko nežavėjo, o ėmė ir į top-3 pateko. Neprognozuojama.

              Comment


                Parašė Almis Rodyti pranešimą
                Sugalvojau naujas taisykles - negalima balsuot ne tik už save, bet ir kaimynus, su kuo sieną turi
                Vėliau bus galima įvest dar vieną apribojimą - negalim balsuot už tą šalį, kurioj gyvena tam tikras procentas emigrantų
                Šiais metais buvau už Bosniją - mano naujos taisyklės tai leidžia
                Šią taisyklę jau buvo pasiūlęs forumietis A|1. Nelogiška, nes nelygu kas yra siena. Tik sausumos, ar ir jūros? Armėnija Rusijai skiria 10 arba 12 taškų, nors nėra kaimynės. Beje, Rusija ribojasi su net su 10 Eurovizijos dalyvių, O Izraelis nė su viena. Ar tai būtų vienodos balsavimo galimybės?
                Kažkiek logikos būtų, jeigu nebūtų leista kaimynei (bendra sausumos ar/ir jūros siena) skirti maksimalų — 12 balų įvertinimą.
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Šią taisyklę jau buvo pasiūlęs forumietis A|1. Nelogiška, nes nelygu kas yra siena. Tik sausumos, ar ir jūros? Armėnija Rusijai skiria 10 arba 12 taškų, nors nėra kaimynės. Beje, Rusija ribojasi su net su 10 Eurovizijos dalyvių, O Izraelis nė su viena. Ar tai būtų vienodos balsavimo galimybės?
                  Kažkiek logikos būtų, jeigu nebūtų leista kaimynei (bendra sausumos ar/ir jūros siena) skirti maksimalų — 12 balų įvertinimą.
                  Tada labiau tinka antra taisyklė (dėk emigrantų skaičiaus). O procentą galim nustatyt pareikalavus oficialių surašymo duomenų iš visų šalių
                  Geras būtų

                  Comment


                    Parašė Almis Rodyti pranešimą
                    Tada labiau tinka antra taisyklė (dėk emigrantų skaičiaus). O procentą galim nustatyt pareikalavus oficialių surašymo duomenų iš visų šalių
                    O kaip apskaičiuoti nelegalus? Beje, net ir turistai gali balsuoti už savo šalį. Beje, visokiausi draudimai balsuoti gali sumažinti paties konkurso populiarumą.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Žmonės, vis dėl to čia tik konkursas. Atsipalaiduokit

                      Comment


                        Na man asmeniškai airiai jokio įspūdžio nepaliko. Šou jų tai sunku pavadinti šou- kažkokie vaikiški šokinėjimai ir tiek. Jau nekalbu apie atlikėjų balsus.

                        Žodžiu, neįsižeiskit, bet man šių metų Airijos atstovai ne ką geresni už tą įžymųjį kalakutą.

                        Nepelnytai žemą vietą užėmė estė.
                        Paskutinis taisė Vilnietizz; 2011.05.15, 02:34.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                          Žmonės, vis dėl to čia tik konkursas. Atsipalaiduokit
                          Tikrai taip, Aš gi visur su . bet bosniai geriausi
                          off top - gal kas į VOIVOD eisit?

                          Comment


                            Bandžiau ir aš žiūrėti, bet pasiryžimo užteko tik kelioms dainoms :-) Iš to ką sugebėjau pamatyti bejunginėdamas kanalus labiausiai įsiminė airiai. Dar moldavai nieko. O dėl Azerbaidžano, Baku kažkada darė 'bid'ą' olimpinėms žaidynėms, tai galės surengti bent jau Euroviziją. Žinant vietinių karaliukų mentalitetą ir požiūrį, net neabejoju, kad tas renginys bus sureikšmintas iki begalybės.

                            Comment


                              Lyg ir niekas danų nepaminėjo.. O man kaip tik šiemet iš finalininkų tai bene vienintelė galvoj įstrigusi daina.

                              Comment


                                pernai protestuodamas prieš inculto nepatekimą į finalą, pernykščio finalo ir nežiūrėjau. nesidomėjau ir šiemet visiškai nacionaline atranka, jeigu ne uošvienės skambutis, kad euroviziją rodo, būtumėm net nežiūrėję 1 pusfinalio, bet smalsumas visgi nugalėjo, kokį "š" išsiuntėm. bet kai pamačiau, baisiai nustebau - labai gražus geras šiltas jaukus kabinantis ewelinos pasirodymas, ir todėl nors šiandien nuo 8 jau dirbu (miegu ), tačiau negailėjau savęs iki galo pažiūrėt finalo aišku kaip visada iki 10 padorių dainų o visa kita baisus balaganas, verčiantis imtis už galvos - maždaug ką aš čia darau prie to televizoriaus, tačiau šiaip nesigailu pažiūrėjęs, ir dėl Lietuvos pasirodymo gera ant dūšios po pernai metų "zapadlo". tikėjausi, kad ewelina liks kažkur per vidurį, ir kad ir kaimynų ir ne tik balsais beveik ten ir pavyko pakliūti - pasirodymą eurovizijoje šiais metais vertinu 8-9 balais, kitaip tariant užskaitau
                                iš kitų šalių patiko bitai, nors pirmąją minutę kiek nervavo jų "sexų" įvaizdis, bet visgi matosi, kad bičai ne tik eurovizijai susibėgę o pvz kaip vos nelaimėjo švedas tai man iki šiol mistika... ne pasirodymas, o tragedija kažkokia, daina baisi, siaubas, gerai, kad nelaimėjo o daugiau tai ką žinau... ukraina kaip oranger ir minėjo - mistika kažkokia italai gražiai sugrįžo, o daugiau ką žinau, nebelabai ir prisimenu

                                Comment


                                  Balsavimas buvo apgailėtinas. Jugoslavai balsavo "už savus", Turkija, Albanija, Bosnija, Azerbajdžanas už musulmonus, Skandinavai "už savus", toliau ėjo politinės simpatijos... jo, kažkaip įdomu, kad Ukraina nieko mums neskyrė ir estai irgi mus ignoravo . Vnz. š....

                                  Comment


                                    Estai norėjo balsuot už mus, bet.. nespėjo

                                    Comment


                                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                      Taigi didesnį svertinį koeficientą turi žiūrovų, o ne komisijos balsai.
                                      Netiesa. Komisija ir žiūrovai lemia po 50%.

                                      Comment


                                        O aš susiradau rusakalbį Azerbaidžnaio provalstybinį portalą day.az ir paieškojau pirmųjų "perlų". Jau yra Atleiskit bet tingiu versti

                                        На пресс-конференции азербайджанского дуэта Эльдар Гасымов, отвечая на вопрос, кто их поддерживал больше всего, заявил следующее: "Я больше всего ощущал поддержку Всевышнего. Кроме того, я чувствовал, что меня с небес поддерживает и мой дедушка".
                                        "А я чувствовала поддержку своей бабушки", - сказала Нигяр.

                                        Čia tai nieko, daininkų emocijos, bet štai vedamojo pavadinimas :

                                        Мы – нация победителей: триумфу Азербайджана на "Евровидении 2011" посвящается…
                                        O štai trečia pastraipa vedamajame ...

                                        В первую очередь, хочу выразить свою глубочайшую признательность президенту Азербайджана Ильхаму Алиеву и его супруге президенту Фонда Гейдара Алиева, депутату Милли Меджлиса, Первой леди нашей страны Мехрибан ханум Алиевой. Честно говоря, даже неудобно цитировать самого себя, но еще несколькими годами ранее я писал: "Нам уже пришла пора показать всему миру, что Азербайджан является страной со сформировавшейся культурной элитой, с прекрасными музыкальными традициями. Да, труд этот тяжел, путь к успеху долог. Но я уверен, что под руководством Мехрибан ханум Алиевой нам удастся это осуществить". Мы начали, и результатом этого долгого и кропотливого труда стала наша общая победа.

                                        Я благодарен всем, кто причастен к ней: министра молодежи и спорта Азербайджана Азада Рагимова и возглавляемое им ведомство, которое оказывало всевозможную поддержку участникам Азербайджана на нынешнем и предыдущих конкурсах "Евровидение", весь творческий коллектив Общественного телевидения во главе с Исмаилом Омаровым, каждого из моих коллег-журналистов, которые освещали участие нашей страны в нынешнем и в прошлом евросонгах, лично Ису Меликова, который открыл для Азербайджана участницу нашего победного дуэта Нигяр Джамал, а также родителей Эльдара и Нигяр, за то, что вырастили сына и дочь, принесших радость и счастье в дом каждого из азербайджанцев мира. Низкий вам всем поклон…

                                        Comment


                                          Jei tingi versti tai galėjai ir nedėt, nes ne visi rusų kalbą moka.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X