Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė [sp] Rodyti pranešimą
    Galima dar pažiūrėti Nikon D3000 su 18-55 VR objektyvu, visgi VR (vibration reduction).
    http://www.fotohobis.lt/item.php?id=4,179
    Galima ir kitų varijantų paieškoti. Jeigu tau fotoaparato reikia kasdieniam naudojimui (buitiniam) to ir užteks. O jeigu nori daugiau meno gali prie šito pridėti dar pigų bet nepakeičiamą objektyvą 50mm f/1.8.
    http://www.fotohobis.lt/item.php?id=5,90
    Bet gal šitą pridėsi vėliau, kai geriau susipažinsi su kitinio objektyvo savybėmis ir atsiras toks poreikis.

    Na ir aišku, galima pirkti pigiau negu siūloma Lietuvoje.
    na objektyvo tai man tokio nereikia pirma reik ismokt su fotoparatu tokiu elgtis... o ji naudot tai rosiuosi buiciai ir netik

    Comment


      Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
      Tai vat ir yra esme white balance, kad auto cia netinka.
      Nu va netobulai, bet bandymas rodo, kad kitą kartą reiks WB reguliuot

      Comment


        tai kuris is ju geresnis? ar canon eos 1000d ar nikon d3000? neapsisprendziu niekaip.... nes kaina vienoda

        Comment


          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
          Nu va netobulai, bet bandymas rodo, kad kitą kartą reiks WB reguliuot

          Atvaizdas
          Nu va kaip ir sakiau.
          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

          Comment


            Parašė mingusas Rodyti pranešimą
            tai kuris is ju geresnis? ar canon eos 1000d ar nikon d3000? neapsisprendziu niekaip.... nes kaina vienoda
            Nikonas.

            Comment


              Parašė mingusas Rodyti pranešimą
              tai kuris is ju geresnis? ar canon eos 1000d ar nikon d3000? neapsisprendziu niekaip.... nes kaina vienoda
              Aš tai tavo vietoje pasitaupyčiau iki Nikon D5000 arba Canon 500d.
              Flickr

              Comment


                Parašė mingusas Rodyti pranešimą
                tai kuris is ju geresnis? ar canon eos 1000d ar nikon d3000? neapsisprendziu niekaip.... nes kaina vienoda
                abu vienodi. pačiupinėk abu rankose ir nusipirk nikon'ą

                kažkodėl absoliuti dauguma mano pažįstamų, kurie ėmė modelį labiau limpantį prie rankų nusipirko nikonus
                Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                Comment


                  manau pradziai uzteks ir kazkurio is ju o ateity gal ir geresni...

                  Comment


                    Parašė aesde Rodyti pranešimą
                    abu vienodi. pačiupinėk abu rankose ir nusipirk nikon'ą

                    kažkodėl absoliuti dauguma mano pažįstamų, kurie ėmė modelį labiau limpantį prie rankų nusipirko nikonus
                    Čiupinėjau Nikon, Canon, bet nusipirkau Sony. Ir nesigailiu, ačiūdie.

                    Comment


                      Parašė mingusas Rodyti pranešimą
                      tai kuris is ju geresnis? ar canon eos 1000d ar nikon d3000? neapsisprendziu niekaip.... nes kaina vienoda
                      nėra skirtumo, jie praktiškai vienodi, kuris patiks geriau ta ir pirk. Prie mano ranku prilipo Canon.
                      Paskutinis taisė x21; 2009.11.30, 06:13.

                      Comment


                        Tai aisku, kad Nikon, na zinoma cia jau nuo zmogaus priklauso, kam prilipo geriau prie rankos tam prilipo
                        xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                        Comment


                          Sveiki. Noriu pirkti pirmajį DSLR. Pasiskolinau Canon 500d. Pabandžiau, pašaudžiau. Pagal kainą kaip ir tiktų. Tik jis kažkoks lygtai mažas, kažkokia plastmasė įdomi, skyčiau pigi. Turėjau rankose Canon 50d, Nikon D80. Jie aišku visai kitaip rankoje guli. Na aišku ir klasė truputį kita.
                          Pabandžiau 500d naktį pafotkinti.

                          Nuotrauka neredaguota.
                          Kadangi patinka naktinė fotografija, norėjau išgirsti nuomonių apie Canon 500d ir alternatyvius fotoaparatus šioje ar tuputį aukštesnėje klasėje. Kaip tvarkosi su triukšmais ir kt.

                          Comment


                            Parašė Audrius Rodyti pranešimą
                            Sveiki. Noriu pirkti pirmajį DSLR. Pasiskolinau Canon 500d. Pabandžiau, pašaudžiau. Pagal kainą kaip ir tiktų. Tik jis kažkoks lygtai mažas, kažkokia plastmasė įdomi, skyčiau pigi. Turėjau rankose Canon 50d, Nikon D80. Jie aišku visai kitaip rankoje guli. Na aišku ir klasė truputį kita.
                            Pabandžiau 500d naktį pafotkinti.
                            Atvaizdas

                            Nuotrauka neredaguota.
                            Kadangi patinka naktinė fotografija, norėjau išgirsti nuomonių apie Canon 500d ir alternatyvius fotoaparatus šioje ar tuputį aukštesnėje klasėje. Kaip tvarkosi su triukšmais ir kt.
                            O kuo korpusas 500d blogas? Aš pats turiu 450d, tai per metus jokio įbrėžimo nepastebėjau, nors ir ant aštrių akmenų tenka padėti fotoaparatą, o mažas dydis yra privalumas
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Audrius Rodyti pranešimą
                              ...ar tuputį aukštesnėje klasėje. Kaip tvarkosi su triukšmais ir kt.
                              Koks tavo biudzetas?
                              Kuo blogas tavo dabartinis PowerShot S5 IS?
                              Paskutinis taisė Mørtã; 2009.12.05, 18:07.
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                O kuo korpusas 500d blogas? Aš pats turiu 450d, tai per metus jokio įbrėžimo nepastebėjau, nors ir ant aštrių akmenų tenka padėti fotoaparatą, o mažas dydis yra privalumas
                                Na dėl korpuso, tai gal man taip tik atrodo. Jausmas toks, kad kažkoks netvirtas.

                                Comment


                                  Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                  Koks tavo biudzetas?
                                  Kuo blogas tavo dabartinis PowerShot S5 IS?
                                  Dabartinis S5 jau nebetenkina poreikių. Kaip ir sakiau domina naktinė foto. O S5 triukšmauja jau nuo ISO 200 . Lėtas-lyginant su DSLR. Na ir manau, kad jau laikas.
                                  Biudžetas iki 3000 Lt. Pradžiai į objektyvus nenorėčiau kišti pinigų. Kai suprasiu kuo vienas stiklas skiriasi nuo kito tada...

                                  Comment


                                    Parašė Audrius Rodyti pranešimą
                                    Dabartinis S5 jau nebetenkina poreikių. Kaip ir sakiau domina naktinė foto. O S5 triukšmauja jau nuo ISO 200 . Lėtas-lyginant su DSLR. Na ir manau, kad jau laikas.
                                    Biudžetas iki 3000 Lt. Pradžiai į objektyvus nenorėčiau kišti pinigų. Kai suprasiu kuo vienas stiklas skiriasi nuo kito tada...
                                    Teisingas požiūris, aš irgi pirkau su kitiniu, o dabar jau žinau ko konkrečiai noriu.
                                    Aš tavo vietoje imčiau tą Canon 500d arba Nikon d90, nes Canon ir Nikon didžiausiais objektyvų pasirinkimas, beto ir kiti gamintojai kartais gamina objektyvus tik šių modelių fotoaparatams.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Aš nusipirkau fujifilm s1500,bet šiektiek gailiuosi.Kiek girdėjau,kad fujifilm prasti fotoaparatai,bet kolkas dar nenuvylė.Žiūrėsim ateityje.

                                      Comment


                                        Gal kas žino geras foto-parduotuves Londone (Nikon, Tamron ir kt)?
                                        Gali būti ir ne on-line, bet su galimybe internete pažiūrėti kainas.
                                        Reikia fotografo?

                                        Comment


                                          Kas gali pasiūlyt gerą ultra-compact kamerą. Į fotografus nesitaikau , noriu nedidelio dydžio kameros. Labiausiai traukia Sony, bet norisi ir kokybės. Mokėčiau iki ~200 eurų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X