Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rimantas Rodyti pranešimą
    Nebalamutinkit žmogaus... Aidziau, ar bent laikei tą 1000d rankose? Šikpopieris rankoje smagiau laikosi... Iš šių modelių k200d bus tikrai patvariausias. Ir kitinis objetkyvas neblogas. Jei nežadi labai plėstis, imi Pentax ir ramiai gyveni.
    pritariu

    Comment


      gal yra nuomoniu apie Pentax X70?
      visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

      Comment


        Parašė zixelis Rodyti pranešimą
        gal yra nuomoniu apie Pentax X70?
        Kaip Ultrazoomas visai nieko, ta prasme nieko gero, bet ir nieko blogo. Turistiniam fotkinimui pradziai pilnai uztenka.
        http://www.efoto.lt/fotoaparatas/pentax_x70

        Comment


          Parašė agnette Rodyti pranešimą
          As irgi uz Canon, jis turi maziau problemu su keiciamais stiklais, pas ji didziausia skyle.
          pakėlei nuotaiką visam vakarui
          kasalotas.com

          Comment


            Parašė kašalotas Rodyti pranešimą
            pakėlei nuotaiką visam vakarui
            Kiek nedaug zmogui reikia iki laimes
            As tai supratau kad kalba eina apie bajoneto skyle, tikrai Nikkora pasodinti ant Canon'o body lengviau, nei Canon EF ant Nikono body.

            Comment


              Parašė zixelis Rodyti pranešimą
              gal yra nuomoniu apie Pentax X70?
              Reikia neuzmirsti vieno dalyko, fotografuoja fotografas, jam padeda stiklas (objektyvas), o jam, savo ruoztu - dezute (body, fotoaparatas). Perkant fototechnika, reikia pradeti nuo pagrindo, t.y. nuo saves. Reikia sau atsakyti i klausimus, ka fotografuosiu, kaip, kada ir t.t.? Kiek pinigu galiu skirti fototechnikai? Kai bus gauti atsakymai, galima pradeti ieskoti pirkinio.
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Kuris geresnis SX120 IS, ar SX200 IS? SX10 IS, ar SX20 IS?
                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                Comment


                  Zmones gedulas mano namuose: uzsilenke Nikon D50 (nebeatsidaro plasmasiukas esantis virs sensoriaus) naslaiciais liko sigma 70-300 ir kitinis 18-50 objektyvai. Ka patartumet daryti tokiu atveju ? Pirma mintis gal reiktu isigyti Nikon D90. Ar jam tiktu mineti objektyvai taip pat as atitrukes nuo naujienu sioje srityje. Ar D90 geras aparatas? Ar Nikon vis dar lyderiai biudzetiniuose Dlr ?

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    as tavo vietoj taip ir daryciau. pats noreciau pasikeisti i d90.
                    www.tomflagman.com

                    Comment


                      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                      Zmones gedulas mano namuose: uzsilenke Nikon D50 (nebeatsidaro plasmasiukas esantis virs sensoriaus) naslaiciais liko sigma 70-300 ir kitinis 18-50 objektyvai. Ka patartumet daryti tokiu atveju ? Pirma mintis gal reiktu isigyti Nikon D90. Ar jam tiktu mineti objektyvai taip pat as atitrukes nuo naujienu sioje srityje. Ar D90 geras aparatas? Ar Nikon vis dar lyderiai biudzetiniuose Dlr ?
                      Užjaučiu Kiek kadrų atlaikė iš viso?

                      Šiaip D90 tikrai galiu rekomenduoti - realiai neturiu jokių priekaištų. Tavo objektyvai jam tiks, nors gali būti, kad D90 kit'as šiais laikais kainuoja nedaug daugiau nei vien body, o 18-105 VR tikrai turėtų būti kiek geresnis nei pirmos kartos 18-55.

                      Comment


                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                        Zmones gedulas mano namuose: uzsilenke Nikon D50 (nebeatsidaro plasmasiukas esantis virs sensoriaus) naslaiciais liko sigma 70-300 ir kitinis 18-50 objektyvai. Ka patartumet daryti tokiu atveju ? Pirma mintis gal reiktu isigyti Nikon D90. Ar jam tiktu mineti objektyvai taip pat as atitrukes nuo naujienu sioje srityje. Ar D90 geras aparatas? Ar Nikon vis dar lyderiai biudzetiniuose Dlr ?
                        Tai gal uzraktas? O, ne plasmasiukas? Jei uzraktas juk gali ji pakeist ir vel bus kaip naujas tavo Nikon D50. Na D90 nepasakyciau, kad yra biudzetinis veidrodinis, sie manau priklauso sitai klasei: Nikon D3000, Nikon D5000.
                        Paskutinis taisė _Bead_; 2009.09.28, 10:12.
                        R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                        Comment


                          Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
                          Tai gal uzraktas? O, ne plasmasiukas? Jei uzraktas juk gali ji pakeist ir vel bus kaip naujas tavo Nikon D50. Na D90 nepasakyciau, kad yra biudzetinis veidrodinis, sie manau priklauso sitai klasei: Nikon D3000, Nikon D5000.
                          Nežinau aš kaip tiksliai tas plasmasiukas vadinas, tai įvardinau taip kaip matau Na kaina nėra labai jau besikandžiojanti tai geriau pirkti manau D90, nei tikrai biudžetinį variantą. Tik va klausimas ar Nikon D90 tikrai atitinka kokybę už kurią tu moki. Ar nevertėtu pakeisti gamintojo į Pentax ar Canon ar net Sony, galvojant apie tokios klasės fotoaparatus kaip D90 ?



                          As visur kur žiūriu rezultatus man kažkaip atrodo kad Nikon D80 geriau fotografuoja :

                          http://www.dpreview.com/reviews/nikond90/page35.asp

                          http://www.dpreview.com/reviews/nikond90/page30.asp

                          http://www.cameralabs.com/reviews/Ni..._results.shtml

                          http://www.cameralabs.com/reviews/Ni...solution.shtml
                          Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.09.28, 22:05.

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            Ežiuk,

                            1) užraktą tikrai galima pakeist, ir neverta dėl to naujo aparato pirkt. 90-ais matais buvo toks anekdotas kur "kietas" perka naują mersą, nes sename jau pepelinė pilna.
                            2) iškeisti Nikon į kokį Sony - be komentarų. kaip tik perkant patį pigiausią dslr gal verta į olympus pažiūrėt, bet kalbi apie d90 klasę...
                            3) su d90 žaidžiau, galiu tik pagirt. su 18-105VR irgi fotkinau kelias dienas - objektyvas geras, kaip nedidelio "komplekto" savininkui puikiai tinkantis kaip pagringinis universalus stilkiukas. BET jeigu jau nori upgrade siūlau rimčiau pagalvoti apie 18-200VR arba apie ką nors šviesesnio.

                            mano veiksmai tavo vietoje:
                            - pataisyčiau užtvarą ir toliau naudočiau turimą kūnelį (aišku nežinau kiek kadrų padaręs...)
                            - geriau investuočiau į optiką.

                            sekmės
                            Paskutinis taisė [sp]; 2009.09.29, 06:13.
                            Reikia fotografo?

                            Comment


                              Ačiū SP už patarimus.

                              Na aš jau seniai galvojau atsinaujinti pati fotoaparata. Kadangi dabartiniam sveikatos problemos gal ir pats tinkamiausias metas tai butu padaryti. Didziausias D50 trukumas man asmeniskai yra 6 mgpx, noretusi siai dienai tureti bent 12 mgpx. Del to Sony ir objektyvu tu teisus.

                              Dabartinis planas. Sutaisyti D50 ir ji parduoti. Nusipirkti nauja D90 su kitiniu objektyvu ir prie jo dar nusipirkti plataus kampo (ka galetumet rekomenduoti ?). Tureciau D90 + 18-105VR arba kaip SP rekomendavo gal geriau butu nikor 18-200VR, nes kaina tai lyg ir ta pati ar pirkt kit ar pastaraji + Sigma APO DG 70-300 + ka nors nuo 12-18.

                              Prisipazinsiu, kad objetyvuose ir ju kokybeje as nesigaudau, tad buciau labai dekingas jeigu kas ismano galetu pakomentuoti ar issakyti savo favoritus.
                              Paskutinis taisė Ežiukas; 2009.09.29, 15:15.

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                Ačiū SP už patarimus.

                                Na aš jau seniai galvojau atsinaujinti pati fotoaparata. Kadangi dabartiniam sveikatos problemos gal ir pats tinkamiausias metas tai butu padaryti. Didziausias D50 trukumas man asmeniskai yra 6 mgpx, noretusi siai dienai tureti bent 12 mgpx. Del to Sony ir objektyvu tu teisus.

                                Dabartinis planas. Sutaisyti D50 ir ji parduoti. Nusipirkti nauja D90 su kitiniu objektyvu ir prie jo dar nusipirkti plataus kampo (ka galetumet rekomenduoti ?). Tureciau D90 + 18-105VR arba kaip SP rekomendavo gal geriau butu nikor 18-200VR, nes kaina tai lyg ir ta pati ar pirkt kit ar pastaraji + Sigma APO DG 70-300 + ka nors nuo 12-18.

                                Prisipazinsiu, kad objetyvuose ir ju kokybeje as nesigaudau, tad buciau labai dekingas jeigu kas ismano galetu pakomentuoti ar issakyti savo favoritus.
                                Aš dabar ketinu pirkti plačiakampį objektyvą, tai pasidomėjau jais šiek tiek. Pagal apžvalgas geriausias šiuo metu rinkoje Tokina 11-16, kaip tik ruošiuosi jį ir pirkt. Geresnis pagal testus net už beveik dvigubai brangesnį Nikkor 12-24, taip pat pas Tokina vaizdo aštrumas geras ne tik centre, bet ir šonuose, kas pas plačiakampius yra problema, taip pat Tokinos skylė 2.8. Surinkimo kokybė irgi ideali, metalinis korpusas (ne taip kaip plastmasinis Canon 10-20 ir kiti). Trūkumas tik tas, kad diapazonas siauras, bet jei nori kokybės tenka susitaikyt su tuo.
                                http://www.kenrockwell.com/tokina/11-16mm.htm
                                Paskutinis taisė Lettered; 2009.09.29, 16:25.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                  Ačiū SP už patarimus.

                                  Na aš jau seniai galvojau atsinaujinti pati fotoaparata. Kadangi dabartiniam sveikatos problemos gal ir pats tinkamiausias metas tai butu padaryti. Didziausias D50 trukumas man asmeniskai yra 6 mgpx, noretusi siai dienai tureti bent 12 mgpx. Del to Sony ir objektyvu tu teisus.

                                  Dabartinis planas. Sutaisyti D50 ir ji parduoti. Nusipirkti nauja D90 su kitiniu objektyvu ir prie jo dar nusipirkti plataus kampo (ka galetumet rekomenduoti ?). Tureciau D90 + 18-105VR arba kaip SP rekomendavo gal geriau butu nikor 18-200VR, nes kaina tai lyg ir ta pati ar pirkt kit ar pastaraji + Sigma APO DG 70-300 + ka nors nuo 12-18.

                                  Prisipazinsiu, kad objetyvuose ir ju kokybeje as nesigaudau, tad buciau labai dekingas jeigu kas ismano galetu pakomentuoti ar issakyti savo favoritus.
                                  Sigma APO DG 70-300? O tu kartais šio objektyvo neturėjai? Ar aš su kažkuo tave sumaišiau. Kas dėl Nikon d90 - tavo situacijoj nieko kito ir neieškočiau.

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Ačiū SP už patarimus.

                                    Na aš jau seniai galvojau atsinaujinti pati fotoaparata. Kadangi dabartiniam sveikatos problemos gal ir pats tinkamiausias metas tai butu padaryti. Didziausias D50 trukumas man asmeniskai yra 6 mgpx, noretusi siai dienai tureti bent 12 mgpx. Del to Sony ir objektyvu tu teisus.

                                    Dabartinis planas. Sutaisyti D50 ir ji parduoti. Nusipirkti nauja D90 su kitiniu objektyvu ir prie jo dar nusipirkti plataus kampo (ka galetumet rekomenduoti ?). Tureciau D90 + 18-105VR arba kaip SP rekomendavo gal geriau butu nikor 18-200VR, nes kaina tai lyg ir ta pati ar pirkt kit ar pastaraji + Sigma APO DG 70-300 + ka nors nuo 12-18.

                                    Prisipazinsiu, kad objetyvuose ir ju kokybeje as nesigaudau, tad buciau labai dekingas jeigu kas ismano galetu pakomentuoti ar issakyti savo favoritus.
                                    Kaip ir minejo Lettered siuo metu rinkoje Tokina 11-16mm f/2.8 AT-X vienas is geresniu plataus kampo objektyvu. Pats siektiek esu ji naudojas isties surinkimas labai geras, ir vaizdo kokybe tikrai nenuvyle. Bet man jis gal siektiek perdaug jau vinjetuoja, nors cia nera didele problema
                                    R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                                    Comment


                                      žmogai, nusprendžiau per ebay įsigyti fotoaparatą - nes nu nervuoja tokie kainų skirtumai, nesinori ploti tokių pinigų už fotiką Lietuvoje, kai galima už tą pačią kainą parsisiųsti geresnį. tai vat - esmė tokia, nesu aš joks profesionalas, tą visi žinot, tačiau: noriu kokybiškų nuotraukų (ta prasme geresnės raiškos, nei su eiline muiline darytų kadrų). tai vat, vis žiūrinėjau lyginau kainas, bandžiau konvertuoti į dolerius ir nusprendžiau, kad jūs man arba turėtumėt bandyt siūlyti litais Lietuvos kainomis už kokį 1000, arba kas gaudotės ebay arba amerikos rinkoje - iškart doleriais, kad litais gautųsi 700 maždaug. būčiau be galo dėkingas, nes esu visiškai pasimetęs šituose reikaluose, fotoaparatų juk ne vienas ir ne du rinkoje

                                      Comment


                                        /\
                                        Nepamiršk prie kainos matomos ebayjuj pripliusuot pristatymo kaštų. Taip pat muito mokesčių jei pirksi iš pardavėjo, kuris reziduoja ne EU erdvėje.
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          ai pamiršau dar pridėt, kad parsiuntimas būtų kartu. šiaip kas per muito mokesčiai? gal galėtum plačiau ir koks jų galimas dydis ir kur turi reziduoti pardavėjas, kad juos taikytų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X