Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bažnyčios patarnautojas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bažnyčios patarnautojas

    19
    10
    0,00%
    0
    9
    5,26%
    1
    8
    5,26%
    1
    7
    31,58%
    6
    6
    10,53%
    2
    5
    10,53%
    2
    4
    21,05%
    4
    3
    0,00%
    0
    2
    10,53%
    2
    1
    5,26%
    1

    The poll is expired.


    #2
    Ir ?

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
      Ir ?
      Ką turiu dar pasakyti? Ačiū už dvejetą...

      Comment


        #4
        kokybe tai gera bet kazkaip veido israiskoje tai truksta man to patarnautojo kazkokie velniukai veide zaidzia
        Linkėjimai,
        Akvilė

        Comment


          #5
          tai, kad tu neparodei, kad jis paznycios patarnautojas.
          I love INNUENDO!

          Comment


            #6
            Nuotraukoje nelabai atskleista mintis. Šiaip vidutinis portretas ir tiek.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Trūksta žmogui kuklumo. Ir aš , kaip ir Mantaz, nįžvelgiu nuotraukoje prasmės. Bet pati nuotrauka atrodo neblogai, veidas matosi gana aiškiai.

              Comment


                #8
                o man visai normaliai. nieko ypatingo bet vistiek idomu

                Comment


                  #9
                  Įdomus kūrinys, bet foną tikrai galėjai "išplėtoti" (bent kiek matosi tamsoje tai fone altorius)!
                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                  Dordrechtas/Haarlemas
                  Nesebaras/Plovdivas
                  Kiolnas

                  Comment


                    #10
                    Charakteris neatskleistas, sviesa bloga.

                    Comment


                      #11
                      Parašė molotov_47 Rodyti pranešimą
                      Trūksta žmogui kuklumo. .
                      Kodėl turėčiau būti labai kuklus?
                      Ačiū visiems už pastabas (visada norėtusi tikslesnių, konkretesnių, be snobiškumo), aš tik mokausi, prieš savaitę tik fotiką įsigijau

                      Comment


                        #12
                        prie tos pacios temos imesiu ir as. Zinau, kad labai daug triuksmo....
                        beje, kaip per photoshopa galima mazinti triuksma?

                        Comment


                          #13
                          Žydrūnai, per Photoshop, bent jau man neišeina. Atsisiųsk Neat Image. Šauni programikė. Tik pirma reikia išmokti ja naudotis. Imk nemokamą versiją.

                          Comment


                            #14
                            labai nemgestu dirbti su keliomis programomis.... manau, kad Photoshop turi sia funcija tik reikia susirasti... aciu tau uz pastangas

                            Comment


                              #15
                              Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                              labai nemgestu dirbti su keliomis programomis.... manau, kad Photoshop turi sia funcija tik reikia susirasti... aciu tau uz pastangas
                              Kad labai paprasta programėlė, užimanti ketvirtadalį ekrano. triukšmo nuima per nepilną minutę su visais nustatymais... Nuimi tiukšmą ir apdoroji su Potoshopu paskiau.

                              Comment


                                #16
                                Neatimage instaliuoja ir plugina i photoshopa, tad jos atskirai naudoti nereikia, tiesiog kaip filtra pasirenki ir vualia.

                                Comment


                                  #17
                                  Normalus tas patarnautojas.Ir veidas normalus. Ne tai kai bobuciu:
                                  paima komuniją, o po to eina surūgusiais veidais. Tai ką jos veikia bažnyčioj, jei nežino, kad krikščionybė yra džiaugsmo religija.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                                    Normalus tas patarnautojas.Ir veidas normalus. Ne tai kai bobuciu:
                                    paima komuniją, o po to eina surūgusiais veidais. Tai ką jos veikia bažnyčioj, jei nežino, kad krikščionybė yra džiaugsmo religija.
                                    Jei tu manai, kad jas isauklesi - pervelu....
                                    ,,Jei nori pakeisti pasauli, pirmiausia pradek nuo saves" Buk pavyzdys kitiems. Be to labai ilgai ir nuobodziai galima gincytis kuriu tikejimas yra tvirtesnis. Ar tu vadinamu ,,nusenusiu bobuciu" ar siandienos tariamai ,,dziaugsmo religijos" tikinciuju....

                                    Comment


                                      #19
                                      Stop, stop apie ka mes cia ? Nuotrauka man patinka, berniuko veidas charakteringas, toks idomus, tik siek tiek antro plano reiktu daugiau, o siaip ok
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment

                                      Working...
                                      X