Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žmonės-darbas-patalpose ir ....

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nežinau. Neklausiau.

    Comment


      Taigi mano nuotraukoje vienas geriausių lietuvos go (beje tariasi taip kaip ir rašosi ) žaidėjų Albertas

      Comment


        Žvejai

        Comment


          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
          Narkomanai?
          Iš ko sprendi?

          Comment


            Tikriausiai dėl to, kad išblyškę, užsimerkę ir dar kažkokie muilo (ar tai skalbimo miltelių) burbulai skraido. Bet nemanau, kad narkomanai

            Comment


              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
              Iš ko sprendi?
              Tu paziurek i ju odos spalva, zvilgsnius, aisku apie stiliu atskira tema, nes siuo atveju tai neturi reiksmes. Bet inkariukai irgi atrodo labai "elegantiskai".

              Comment


                Akys tai visai dar normaliai pas narkomanus jos išsprogusios būna, "bukos" --->
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                  Akys tai visai dar normaliai pas narkomanus jos išsprogusios būna, "bukos" --->
                  Nu kadangi as tokiu nepazystu, tai gal ir apsirikau.

                  Comment


                    Kaunaz, man atrodo jie yra ne narkomanai, o paprasciausi gaidziai ar siaip kokie nors oziai, kuriuos butu ne pro sali paaukleti beizbolo lazda arba kaip nors kitaip pagaidinti

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Kaunaz, man atrodo jie yra ne narkomanai, o paprasciausi gaidziai ar siaip kokie nors oziai, kuriuos butu ne pro sali paaukleti beizbolo lazda arba kaip nors kitaip pagaidinti
                      O man atrodo, kad tu esi vienas is tokiu vargsiuku nemokanciu bendraut. Turbut mokyklos laikais pasakydavai koki nors "bajeri", "eilini anekdota" ir nieks nesuprasdavo is ko cia juoktis. Belieka isreiksti uzuojauta...

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        O man atrodo, kad tu esi vienas is tokiu vargsiuku nemokanciu bendraut. Turbut mokyklos laikais pasakydavai koki nors "bajeri", "eilini anekdota" ir nieks nesuprasdavo is ko cia juoktis. Belieka isreiksti uzuojauta...
                        Aciu uz nuosirdzia uzuojauta

                        Comment










                          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                          Comment


                            Na mano nuotraukėlė į didelę meniškos nuotraukos vertę nepretenduoja, bet vistiek ...Linksma tokia
                            Pagaliau...Šventė!
                            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                            Dordrechtas/Haarlemas
                            Nesebaras/Plovdivas
                            Kiolnas

                            Comment


                              Comment


                                http://img187.imageshack.us/img187/9162/p1090446wh9.jpg

                                Ir kodėl ta vištelė į objektyvą nežiūrėjo, visą foto sugadino

                                Comment


                                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                  Na mano nuotraukėlė į didelę meniškos nuotraukos vertę nepretenduoja, bet vistiek ...Linksma tokia
                                  Pagaliau...Šventė!
                                  ei ir aš esu būtent šioje krūvoje žmonių gal turi daugau foto?

                                  Comment


                                    Linkėjimai,
                                    Akvilė

                                    Comment


                                      Vyriškas makiažas...
                                      ______________
                                      The Division Bell

                                      Comment


                                        O tas Tyneside Scottish apatioj ne su kiltu buvo?

                                        Edit: Dar pamaniau, kad nepadėtų žmogui makiažas. Į raudoną gėlytę snaiperis nusitaikytų ir pykšteltų į bumbulą (ant kepurės).

                                        Comment


                                          Jedi power!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X