Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žmonės-darbas-patalpose ir ....

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Akvilė dirba

    is foto matosi
    Detektyvas
    Linkėjimai,
    Akvilė

    Comment


      Bead, man paskutine foto labai patiko. Megstu tokias juoda-balta ir su kazkokia emocija
      Linkėjimai,
      Akvilė

      Comment


        Akvile, zmones kalba, kad 5 kanalas priklauso Zuokui. Ar tai tiesa? Ar cia paleista dar viena antis?

        Comment


          Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
          Akvile, zmones kalba, kad 5 kanalas priklauso Zuokui. Ar tai tiesa? Ar cia paleista dar viena antis?
          Meluoja akcininku sarase Zuoko tikrai nera
          Linkėjimai,
          Akvilė

          Comment


            Na jei Zuoko tame sarase dar nera, tada irasyk ten mane, bet su 50prc akcijeliu O kaip to kanalo padetis? Nenuostolingai dirba? Gal kokiu nauju laidu idomiu turi? Seniau prisimenu Discovery laidas kai kurias versdavo, tai jei uztaikydavau, tai idomu budavo paziuret... O kuo pati dirbi, jei ne paslaptis?

            Comment


              Na jei Zuoko tame sarase dar nera, tada irasyk ten mane, bet su 50prc akcijeliu
              Gaila, bet ne as skirstau akcijas ir sudarineju akcininku sarasus siaip tikrai negaila butu

              O kaip to kanalo padetis? Nenuostolingai dirba?
              Nenuostolingai dirba

              Gal kokiu nauju laidu idomiu turi? Seniau prisimenu Discovery laidas kai kurias versdavo, tai jei uztaikydavau, tai idomu budavo paziuret...
              Atvirai pasakius, tai siuo metu kaip tik vyksta naujo sezono transliaciju perziura ir panasus darbai. taigi tikrai negaliu pasakyt, ka naujo rodysim
              Linkėjimai,
              Akvilė

              Comment




                Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                Comment


                  Comment


                    Cia vienas mano pirmuju (gal ir pats pirmas) bandymas daryti portreta. Paskutiniu metu mane eme zaveti sitos srities fotografija, taigi bandysiu sukurpti ka nors rimtesnio per artimiausias atostogas



                    Beje, prisiminiau Vytauc pastebejimus apie geros blykstes privalumus... atrodo, kad teks isigyti dar viena "prieda" kamerai (sues visas mano "santaupas" tie nelemti aparatai ir ju priedai )

                    Comment


                      John, šią panikę namo buvai parsivedęs?

                      Comment


                        O kur tolimesnės tos fotosesijos nuotraukos?
                        Mano darbai deviantart'e

                        Comment


                          Vaje, John, kas bus, kai ši nuotrauka pasklis tavo parapijoje?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                            Vaje, John, kas bus, kai ši nuotrauka pasklis tavo parapijoje?
                            Visu baisiausia bus tai, ka zmones pasakys... O kunigelis gali ir ispazinties nepriimti

                            Comment


                              Smaginasi John su egzotiškom

                              Fauna vilenska:
                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                                Vaje, John, kas bus, kai ši nuotrauka pasklis tavo parapijoje?
                                Pletkų davatkoms, John močiutės ar senelio parapijoje, būtų visiems metams, jei su ta mergina John pasirodytų tenai
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Graži, John, mergina. Tailandietė gal kokia?
                                  ______________
                                  The Division Bell

                                  Comment


                                    Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                    Graži, John, mergina. Tailandietė gal kokia?
                                    Neesu ekspertas, bet vizualiai atrodo, kad tos mergaites etnines saknys turetu buti is Tailando ir galbut koks 1/4 is Indijos (nors galiu ir klysti). Siaip tuose krastuose gyvena ivairiu etniniu pakraipu zmones, nors dazniausiai taip asimiliavesi, kad visiskai nekalba savo proteviu kalba ir net nelabai zino, is kur jie kile. Idomi salis tas Tailandas...

                                    Comment










                                      Jedi power!

                                      Comment


                                        Comment


                                          Platus diržas...
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X