Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

CN. Projektai įvairiuose Kinijos miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė John
    Viskas priklauso nuo požiūrio ir prioritetų. Vėlgi, lyginkime tas pačias JAV ar UK su Singapūru ar Honkongu... pirmuoju atveju tokie dalykai, kaip infrastruktūra ar gyvenamieji namai paliekami likimo valiai ir nėra sukurtos normalios sistemos jų tinkamai priežiūrai bei plėtrai. Dėl ko šiandien kyla didelių problemų t.y. per dešimtmečius prisikaupė tiek problemų, kad šiandien norint viską sutvarkyti prireiktų šimtų milijardų USD, kurių nėra. Antru atveju, nuolat palaikomas "šviežumas" ir, kaip minėjai, griovimas ir naujų objektų statymas/rekonstravimas. Prisipažinsiu, kad man ir pačiam keista, kai Singapūre griaunami iš pažiūros gerai atrodantys ir šviežiai nudažyti namai, kad jų vietoje galėtų iškilti nauji. Tiesiog veikia valdžios sukurta priežiūros sistema, kuri tuo pasirūpina. Aišku, tai lengviau įgyvendinti "diktatūrinėse" šalyse, bet esmės tai nekeičia - ten viskas lygiai taip pat nauja ir šviežu, kaip ir prieš 40 metų ir bus taip pat po dar 40. Sprendžiant iš visko, Kinija eina tuo pačiu keliu.
    Primena nenašią Baltarusją ar kokią Šiaurės Korėją, kur kas pusmetį dažo tvoras, namų fasadus užuot užsiėmę intelektualaus produkto kūrimu, ekonomikos skaičius didina sukurdami daugybę nenašių darbo vietų tvorų dažytojams, tinkuotojams
    Pasižiūrėjus realiai į tokių šalių BVP netikėtai paaiškėja, kad tenka nubraukti kokį nuliuką, nes jis pasiektas kas savaitę perdažinėjant fasadą ar kitaip "dirbant".

    Kinams dangoraižius stato vakariečiai, tai kodėl ne intelektualūs kinai sugalvoja tas naujausias konstrukcijas, o tik visokios šveicarų architektų dirbtuvės, ar jie gali tik betoną pilti ir blokus tampyti?
    http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

    Comment


      #42
      HSR...HSR...HSR... Kartoji kaip kažkokį stebuklą. JAV per visą savo gyvavimą ištobulino savo transporto sistemą, todėl jiems tiesiog HSR tobulinimas nėra taip aktualu, kaip Kinijai. Puikiai veikia oro uostai, ganėtinai pigus benzinas ir t.t. Kadangi JAV visada dirba praktiškai, todėl ir nekiša pinigų, kur jiems nenaudinga. Nors jeigu norėtų, aplenktų kinus be problemų.

      Gerai matome, kaip kova vyksta kitose srityse. Neseniai (2010) buvo paskelbta, kad Kinija sukūrė galingiausią superkompiuterį - galingumas 2,5 petaflopo (buvo ir daug kritikos, nes Kinai nesugebėjo viso galingumo išnaudoti). O vat JAV neseniai (2011) paskelbė, kad kurs naują superkompiuterį IBM Mira, kurio galingumas bus 10 petaflopų! Kinija savo kompiuterį pagreitino tik apie 0,7 petaflopo, nuo prieš tai buvusio galingiausio. O vat JAV - 4 kartus.

      Taigi, jeigu tik JAV norės - technologijas galės vystyti žymiai geriau nei Kinija. Be to neužmirštame, kad jau praėjo tie laikai, kuomet galiminama tik savo kaimui, dabar gaminama visam pasauliui.

      Be to, po šiek tiek daugėja straipsnių, apie didesnį JAV ir Indijos bendradarbiavimą. JAV vis daugiau žada investuoti į Indijos infrastruktūrą ir pan. Jeigu ši draugystė ir toliau bus stiprinama, tai greitu laiku atsiras ir Kinijos pakaitalas glaudesniais ryšiais su JAV.
      Paskutinis taisė bebop; 2011.04.04, 21:48.
      Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

      Comment


        #43
        Sunkūs laikai kuom? Kad nebebus pirmaujanti ekonomika pasaulyje? Bet vis tiek jų ekonomika augs ir toliau, nes atsiveria tokios milžiniškos Indijos ir Kinijos rinkos. Vis tiek jie priklausys turtingajai pasaulio daliai. Kol tokios šalys kaip Indija ir Kinija bus tokios pat turtingos kaip JAV praeis ne vienas dešimtmetis (gal net šimtmetis) Pasaulinė įtaka sumenks, tačiau vis tiek vaidins didelį vaidmenį Europai ir Pietų Amerikai. Ir toliau išliks milžiniška kultūrinė įtaka šiems regionams, vien dėl įsišaknijusio anglų kalbos populiarumo. Juk nepulsime visi dabar mokintis kinų kalbos (kaip ir niekas nesimokino Japonų kalbos, nors ir buvo antra pagal ekonomikos galią valstybė). Todėl net neįsivaizduoju, kodėl jiems turėtų ateiti "sunkūs" laikai. Pvz. Norvegija net nedominuoja pasaulio galingųjų sąraše, bet liežuvis neapsiverčia sakyti, kad jiems yra sunku.

        Juk nebus taip, kad ims ir staiga JAV sužlugs ir dings iš pasaulio žemėlapio. Egzistuos ir toliau, tik su menkesne pasauline įtaka. Galiausiai juk pasaulyje dominuos dvi valstybės Indija ir Kinija. Na JAV garbinai bus trečioji.
        Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

        Comment


          #44
          Parašė John
          Jei norės, galės sukurti ir milijardą flopų turintį kompiutrį
          Šiaip, viskam reikalingi resursai, kurie yra riboti.
          Bet Kinija neturi nei vieno normalesnio brand'o, aš bent nei vieno nežinau. Nors dauguma produktų yra 'made in china', bet matyt nėra taip paprasta sukurti naują brandą bei sėkmingai parduoti.


          Parašė bebop;
          Juk nepulsime visi dabar mokintis kinų kalbos (kaip ir niekas nesimokino Japonų kalbos, nors ir buvo antra pagal ekonomikos galią valstybė)
          Priešingai, Japonai mokosi anglų kalbą, eina iš proto dėl anglo saksų pop kultūros, darosi akių platinimo, ūgio didinimo, krūtų didinimo(aziejiečių labai mažos krūtys) operacijas. Jie kompleksuoja prieš baltuosius, kad nėra panašūs į mus, į grožio etaloną.

          Comment


            #45
            Parašė John
            Kaip tai neturi? Turi. Lenovo, Huawei, ZTE, visi oro linijų brand'ai, Geely, Tsingtao, Baidu ir t.t. Aišku, užtruks laiko, kol atsiras daugiau, bet viskas greit keičiasi.
            Lenovo tai tik korpusas Jie neturi analogų tokių kaip Intel, AMD, Microsoft, Apple, Google, Boeng, Airbus.

            Comment


              #46
              Khe khe.. net užsikosėjau tą pilkai rudą "gaubtą" pamatęs.

              Comment


                #47
                Prasidėjo vadinamos didžiausios tiesioginės užsienio investicijos į kontinentinę Kiniją statybos - $3.7 bln vertės Disnėjaus parkas Šanchajuje:

                Shanghai Begins Building Long-Sought Disney Park (Video)
                Paskutinis taisė Big Cat; 2011.04.08, 16:47.

                Comment


                  #48
                  Siūlau pasižiūrėti, požiūris iš kitos pusės į grandiozines ištisų miestų statybas, nežinau kiek tikra tai ką rodo ir kiek galima tikėti ten šnekančiais ekspertais, todėl nieko nekomentuosiu, bet pasižiūrėti manau verta:

                  Comment


                    #49
                    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                    Siūlau pasižiūrėti, požiūris iš kitos pusės į grandiozines ištisų miestų statybas, nežinau kiek tikra tai ką rodo ir kiek galima tikėti ten šnekančiais ekspertais, todėl nieko nekomentuosiu, bet pasižiūrėti manau verta:

                    Youtube video
                    Kažin ar ten grandiozinės, lyginant kiek vienam žmogui tenka būsto ploto. Jeigu BVP per capita skiriasi 4-7 kartus, tai ko gero ten skirtumas siektų dešimtys kartų.
                    Paskutinis taisė andyour; 2011.06.02, 00:51.

                    Comment


                      #50
                      Parašė John
                      Taigi šitą video jau aptarinėjome kažkur kitoje temoje.
                      Tokie reportažai neturi nieko bendro su informavimu ir situacijos apibūdinimu, o, viso labo, bando sudominti žiūrovą ir sukurti sensaciją. Tokioje šalyje, kur projektai vystomi ne pavieniais objektais, net ne kompleksais ir net ne kvartalais, o ištisais rajonais ar miestais, labai lengva prišaudyti tokių "vazidelių". Kitokia plėtros strategija ir kitokios priemonės, kurių, panašu, žurnalistai, iki tol nebuvo matę.

                      O šiaip siūlau Youtube paieškoti įvairių interviu su Jim Rogers'u. Net kai buvau apie jį nieko negirdėjęs, mąstydavau kone 1:1 taip, kaip jis kalba. Skirtumas tik tas, kad jis kalba savo milijonais ir deda juos ten kur kalba, kai aš tokių neturiu.
                      Pražiopsojau kažkaip, nes nepamenu.

                      Rekomendacija būtinai pasinaudosiu, porą vaizdelių jau pažiūrėjau, vertas išklausymo žmogus

                      Comment


                        #51
                        Azija tai tikrai tigras. Nuostabios nuotraukos. Ateitis yra čia. Tik laiko klausimas kada visa tai taps mūsų ateitimi & dabartimi.

                        Galinga civilizacija.
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          #52
                          Parašė enigma Rodyti pranešimą
                          Azija tai tikrai tigras. Nuostabios nuotraukos. Ateitis yra čia. Tik laiko klausimas kada visa tai taps mūsų ateitimi & dabartimi.
                          Galinga civilizacija.
                          Ką turi omenyje, teigdamas, kad "tik laiko klausimas kada visa tai taps mūsų ateitimi & dabartimi"? Tapsime kinais, įsisavinsime jų kultūrą ar.. ?

                          Comment


                            #53
                            Kinais gal ir netapsim, bet jų civilizacija sparčiai veržiasi į priekį. Ateitis, deja, priklauso ne Europos civilizacijai...
                            ______________
                            The Division Bell

                            Comment


                              #54
                              Parašė enigma Rodyti pranešimą
                              Kinais gal ir netapsim, bet jų civilizacija sparčiai veržiasi į priekį. Ateitis, deja, priklauso ne Europos civilizacijai...
                              Tačiau mes toliau gyvensime kaip ir gyvenę, ko gero. Beje, esu girdėjęs ir tokių nuomonių, jog Vakarų pasauliui bus paranku konkuruoti su vienodai išsivysčiusia Azija.

                              Comment


                                #55
                                Parašė John
                                Tianjin mieste vystoma Binhai zona. Sprendžiant iš vaizdo ir parametrų, tai galbūt yra didžiausia pasaulyje statybų aikštelė

                                Atvaizdas

                                (c) bohaibbs.net

                                Atvaizdas

                                (c) bohaibbs.net
                                Pasakysiu daugiau: "greičiausia" pasaulyje statybų aikštelė

                                Comment


                                  #56
                                  Tuose milžiniškuose renderiuose matomas Guangzhou miesto planas tai primena Sim City žaidimą. Kinai gal minčių tame žaidime ir ieško

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė John
                                    Taigi šitą video jau aptarinėjome kažkur kitoje temoje.
                                    Tokie reportažai neturi nieko bendro su informavimu ir situacijos apibūdinimu, o, viso labo, bando sudominti žiūrovą ir sukurti sensaciją. Tokioje šalyje, kur projektai vystomi ne pavieniais objektais, net ne kompleksais ir net ne kvartalais, o ištisais rajonais ar miestais, labai lengva prišaudyti tokių "vazidelių". Kitokia plėtros strategija ir kitokios priemonės, kurių, panašu, žurnalistai, iki tol nebuvo matę.

                                    Šiandien kaip tik FT mačiau straipsnį ta tema. Konkrečių išvadų ten lyg ir nepadaroma, bet buvo labai įdomus žemėlapis, kuriame parodyta, kiek keitėsi NT kainos 2000-2011 ir kokios jos yra dabar. Vaizdas skirtingose provincijose ir miestuose labai skirtingas. Pavyzdžiui, Šanchajuje per 10 metų NT kainos pakilo apie 300%. Būtų įdomu sužvejoti tą žemėlapį kur nors, bet panašu, kad bent dabar jo viešai niekur nėra.
                                    betgi tai beprotybe. Kaip eiliniam kinieciui dirbanciam kokiam fabrike ipirkt busta kai kainos kyla tokiais tempais ? O tokie spekuliantai kaip Rogers aisku kad kalbes labai graziai, nes jie is tokiu burbulu uzdirba milijardus.
                                    .

                                    Comment


                                      #58
                                      Neįtikėtini projektai. Tik Rytuose tai įmanoma.
                                      ______________
                                      The Division Bell

                                      Comment


                                        #59
                                        Truputį pakritikuosiu kinus.

                                        South China Mall

                                        http://en.wikipedia.org/wiki/New_South_China_Mall


                                        http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Mall-Court.jpg

                                        Shanghai Summit Shopping City


                                        http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Resources_Mall

                                        Tai didžiausi pasaulyje prekybos centrai
                                        http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...shopping_malls

                                        Besipuikuojantys šioje temoje: http://en.wikipedia.org/wiki/Dead_mall

                                        ____
                                        Vistik kartais net komandinės ekonomikos plėtra yra visiškai nepamatuota...
                                        Linkiu kinams klestėjimo, bet kad tik nesprogtų tas jų burbulas...
                                        http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                                        Comment


                                          #60
                                          Kazi kokios ten statybu kainos. Lietuvoj kainos kaip Amerikoi ar Europoj, o algos tai lietuviskos. As isivaizduoju, jeigu jie turetu dideliu korupcijos problemu, tai ten tos statybos 10 kartu leciau vyktu. Cia nesenai buvo straipsnis, kur ivertino Baltarusijos korupcijos busima masta statant atomine elektrine ir ziurejo ar atsipirks elektrine ja pastacius. Tai is 20 milijardu litu galutines sumos, 10 milijardu nurase korupcijai Nu vis ne Lietuva, Lietuvoj valstybiniai projektai permokami vidutiniskai 3 kartus :]

                                          Comment

                                          Working...
                                          X