Chm, įdomu, ar visi Niujorko taksi priklauso savivaldybei, ar juos aptarnauja daugybė privačių įmonių?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
US. Niujorkas / New York City
Collapse
X
-
Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimąChm, įdomu, ar visi Niujorko taksi priklauso savivaldybei, ar juos aptarnauja daugybė privačių įmonių?Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com
Comment
-
/\
Tie Ford mini džipukai tikriausiai jau antri pagal populiarumą Niujorko taksi automobiliai ir tikrai daug jų, nusileidžia tik klasikiniams Ford Crown Victoria . Taip pat nemažai Prius arba tų Toyota minivenų . O taksi automobilių labai daug, aplink centrinį parką eidamas per per perėją ir pažiūrėjęs į tavęs sustoti praleisti automobilių iš kokių 12 nesunkiai 10 gali būti geltoni taksi automobiliai, toks labai Niujorkiškas vaizdas . O apskritai Manhattane tikriausiai daugiau taksi automobilių, nei ne taksi automobilių, bent jau susidaro toks įspūdis.
Comment
-
Parašė Garbanius Rodyti pranešimąKeista man tik kodel nemazai taksu dzipai???
Comment
-
Tai ka nebeliks su laiku Ford'u jei i tuos Nissanus perses taksistai? Keista, kad jie nebando issaugoti tokio vos ne simbolio kaip NY taksi, kad jie reprezentuotu JAV automobiliu pramone. Vokietijoj juk stengiamasi kur reglamentuojama daugiau vokiskus taksi turet, Prancuzijoj - prancuziskus, Londone irgi ten tie senoviniai butaforiniai angliski.
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimąTai ka nebeliks su laiku Ford'u jei i tuos Nissanus perses taksistai? Keista, kad jie nebando issaugoti tokio vos ne simbolio kaip NY taksi, kad jie reprezentuotu JAV automobiliu pramone. Vokietijoj juk stengiamasi kur reglamentuojama daugiau vokiskus taksi turet, Prancuzijoj - prancuziskus, Londone irgi ten tie senoviniai butaforiniai angliski.
Comment
-
Ką gi, pats laikas pradėti dėti nuotraukas iš kelionės po JAV (arba kaip sakė vienas žinomas veikėjas YuEsenEi). Pradėsiu nuo NYC (nes ten ir prasidėjo kelionė), o tęsiu ją po truputį įvairiose temose, nes buvo pravažiuotos visos Jungtinės Amerikos Valstijos. Jei kam įdomu maršrutas, tai grubus jo variantas būtų toks: NYC, Vašingtonas, Niagra Falls, Čikaga, Mount Rushmore, Grand Canyone ir galiausiai Kalifornija. Iškart turėsiu atsiprašyti už tai, kad ne viskas bus apšviesta vienodai. Fotoaparato neturiu, ne visada jį gaudavau į rankas ir tik Nacionaliniuose Parkuose prie vakarinės pakrantės pavyko padaryti padorų kiekį nuotraukų. Taip pat atsiprašysiu už nuotraukų kokybę. Vis tik kokybiškai fotografuoti nelabai moku. Labai džiaugsiuosi konstruktyvia kritika (vis tik fotografų forumas ) "Road trip U.S.A" prasideda
London Heathrow pilnas žmonių. Nieko naujo
Lėktuvas Newarke nusileido pavakarę, o Europoje tuo metu jau buvo naktis. Laiko juostų keitimas nebuvo problema. Pirmas vaizdas pro viešbučio langą sekantį rytą. Carlstadt, New Jersey. Rajonas priešais vadinasi Meadows. Kampe matomas pastatas yra MetLife stadionas. Vienintelis JAV, kuriame namų rungtynes žaidžia dvi NFL komandos: NY Giants ir NY Jets. Vieną iš vakarų vyko priešsezoninės rungtynės. Buvom susidomėję, bet kainos atbaidė. Bilietas vienam žmogui kainuoja nuo $100, be to reikia mokėti $50 mokestį už automobilio statymą. Kainos New York'inės
Galiausiai pajudėjome link pačio New York City. Dėl įdomumo, apsukome didelį ratą ir nuvažiavome į Staten Island. Iš ten kursuoja nemokamas keltas į Manhattan, kuris užtrunka apie 30 minučių. Manau, kad verta dėl atsiveriančių vaizdų, plius nereikia mokėti už tunelius iš New Jersey į New York.
Pats keltas.
Ir vaizdai atsiveriantys iš jo.
考纳斯, 立陶宛
Comment
-
Taigi, patenkame į Lower Manhattan. Kadangi tai buvo šeštadienio rytas finansų rajone, buvo gan tylu ir ramu
Ne pati mėgstamiausia gatvė New York'e. Vis tik aplinkinės institucijos užsitarnavo reputaciją.
Pati akcijų birža. Tiksliau vienas iš jos kampų.
Gatvės vaizdas Žemutiniame Manhetene.
Netoli statomas One World Trade Centre. Trumpas žvilgsnis į jį.
Ta forma man labai primena Shanghai World Financial Centre. Kas nuo ko kopijuoja?
Šalia yra Rugsėjo 11-osios memorialas, bet fotoaparatuose jo nuotraukų neradau. Vėliau pasiknisiu telefone, gal geriau negu nieko.Paskutinis taisė surskis18; 2012.10.02, 01:26.考纳斯, 立陶宛
Comment
-
Keletas gatvių vaizdų.
Galiausiai pasiekiame Times Square. Didžiulė masė žmonių ir daug judesio. Esu girdėjęs palyginimų su Picadilly Circus, bet įdomumo atžvilgiu New York visa galva lenkia London.
[url=http://www.flickr.com/photos/66448438@N05/8044867875/]
Ekranuose rodomos tokios reklamos. Meluočiau, jei sakyčiau, kad nepatiko Oi nežino ištvirkėliai amerikonai, ką jiems Neringutė galėtų padaryti.
Čia grįšim vėliau. Pradeda temti. Empire State Building apšvietimas.
考纳斯, 立陶宛
Comment
-
Vietiniai
Dangoraižiai ir žaluma visai neblogai dera.
Natural History Museum. Jei neklystu, čia buvo filmuotas Naktis Muziejuje filmas.
Galiausiai, porą vaizdų pro automobilio langą.
Žymusis Brooklyn Bridge. Paskutinė nuotrauka iš New York. Toliau porą foto iš Vašingtono, Niagaros Krioklių ir Čikagos.
考纳斯, 立陶宛
Comment
-
Parašė JohnGeri vaizdai. Būtų įdomu išgirsti išsamesnį Nyc ir Šanchajaus palyginimą.
Kainos NYC lenkia net ir Londoną, jau nekalbant apie Šanchajų, ir yra beprotiškos. Pats miestas yra galinga urban patirtis, nors iki Šanchajaus trūksta. Vis tik išvažiavus iš centro nerasi komunalkių "miškų". Gal tik pats Mahetenas sukuria didesnį WOW įspūdį, kai dangoraižiai yra šalia vienas kito. Kad Šanchajus yra dangoraižių miestas galėdavai pajusti tik įvažiavęs į pakeltą greitkelį. Pamenu tavo Azijos temoje kažkas paklausė, ar buvimas apačioje nesukelia klaustrofobinio pojūčio. Šanchajuje tokios erdvės, kad net nesijaučia, jog esi aplink aukštus pastatus. NYC nors ir nėra tiek erdvės, bet užspaustas nesijauti. Kaip tik atrodo, kad yra daug erdvės. Vienintelis klaustrofobiją keliantis miestas, kurį aš žinau, yra Londonas.
Oro užterštumas NYC gerokai mažesnis. Nereikėjo dusti ir kosėti kaip Šanchajuje考纳斯, 立陶宛
Comment
-
http://www.numbeo.com/cost-of-living...Y&city2=London
Taip pat iš savo patirties galiu pasakyt, jog NY yra daug pigesnis miestas nei Londonas. Tie patys daiktai nusipirkti NY kainavo dvigubai, ar net daugiau kartų pigiau nei pirkti Londone, maistas taip pat pigesnis. Nėra ką kalbėti apie transportą ir ypatingai - taxi, kur NY dažniau sėdi į taxį, nei į subway, nes yra greičiau, o kaina ne tiek daug ir skiriasi.Paskutinis taisė Muzungus; 2012.10.04, 01:31.
Comment
-
Parašė Muzungus Rodyti pranešimąhttp://www.numbeo.com/cost-of-living...Y&city2=London
Taip pat iš savo patirties galiu pasakyt, jog NY yra daug pigesnis miestas nei Londonas. Tie patys daiktai nusipirkti NY kainavo dvigubai, ar net daugiau kartų brangiau nei pirkti Londone, maistas taip pat pigesnis. Nėra ką kalbėti apie transportą ir ypatingai - taxi, kur NY dažniau sėdi į taxį, nei į subway, nes yra greičiau, o kaina ne tiek daug ir skiriasi.
McDonalds valgau retokai, tai ir kainas sunku palyginti. Net nežinau, kiek Šanchajuje kainuoja Big Mac kompleksas. Subway sumokėjau $9 už footlong'ą, kai Londone jis kainuoja £5, o ir gėrimą dar gauni
Bet patikėsiu Muzungus. Statistika yra statistika. Būdamas JAV beveik viską konvertuodavau į litus, o tik po to į svarus sterlingus.
Tuo metu atrodė brangesnis už Londoną.考纳斯, 立陶宛
Comment
-
Asmeniškai man Niujorkas buvo pigesnis, nei Londonas. Iš savo patirties galiu pasakyti (pernai Niujorke tris kartus buvau, Londone - 2), kad Niujorkas nors ir būdamas brangus miestas, tuo pačiu gali būti ir visai nebrangus, kai tuo tarpu nebrangiai prasisukti Londone yra kur kas sunkiau. Asmeniškai as visada apsistodavau Newark'e, kuris yra kitoje Hudsono upės pusėje ir oficialiai yra ne tik kitas miestas, bet ir kita valstija (New Jersey) ir kainos ten gerokai draugiškesnės (nakvynės). Traukiniaiais iš Newarko tiesiai į Manhattaną važiuoja, todėl susisiekimas analogiškad, kaip su Queens, Bronx ir pan. NYC rajonais. Viešojo transporto kainos gerokai draugiškesnės, nei Londone. Maistas ir viskas, visokiuose McDonalduose ir pan. fastfooduose visai nebrangus, dažniausiai kaip ir bet kur kitur JAV. Yra išimčių, tokiose vietose kaip Time square ar pan. kainos tuose pačiuose McD beveik 2x didesnės, bet niekas neverčia stovėti eilėje, prigrūstame makduke, tik tam kad užsikištum tuo pačiu šlamštu, kurį gali gauti dvigubai pigiau, paėjęs viena bloką į šoną. Maisto prekių parduotuvių Manhattane beveik nėra, yra tik mažyčių rūsiuose ir kainos ten tikrai nemaloniai stulbinančios, bet už Manhattano viskas iškart kitaip, t.y. dideli prakybcentriai, kuriuose kainos amerikietiškos, t.y. gerokai mažesnės, nei bet kur Europoje, jau nebekalbant apie UK. Elektronikos pigiai ir pačiame Manhattane galima nesnkiai nusipirkti, kainos kaip ir visur JAV. Dar skuduram nėra jokių mokesčių, jeigu vienas vienetas berods 140$ kainos neveršija.
Anksčiau dar buvot užsiminę apie Piccadilli circus ir Times square palyginimą. Asmeniškai aš priešingai nei daugelis, pirma apsilankiau Niujorke ir tik po to Londone ir kuomet pamačiau Piccadilli pirmą k. tai tik šypseną sukėlė, neverta net lyginti, visiškai nesulyginama Londono nenaudai :-).
Comment
-
Parašė JohnMan atrodo, tokiais "lyginimais" užsiima nebent Britiška žiniasklaida, nes šiaip ten tikrai nėra ką lyginti. Londonas, nors ir didelis, apskritai nėra lygintinas nei su NYC, nei su Paryžiumi, nei su beveik jokiu kitu dideliu miestu pagal savo "bog city feelingą". Namai bent kiek aukštesni tik centre (Zone 1), o už jo iškart prasideda 1-2 aukštų bakužės. Nėra plačių gatvių, nekalbant apie greitkelius centre, kas vėlgi nesukuria didelio miesto įspūdžio.Paskutinis taisė Lettered; 2012.10.04, 11:47.
Comment
Comment