Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LV. Ryga / Rīga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveiki visi, turiu tokį klausimą, gal ir nelabai tinkantį šiai temai... Greitu metu, reikės anksti ryte kelti sparnus iš Rygos Oro uosto, o siūlomas kelias per google.maps.com veda per Rygos miestą... http://maps.google.com/maps?f=d&sadd...,1.235962&z=10

    Norėjau paklausti, gal kas žino geresnį kelią iki Rygos oro uosto, kadangi nelabai norisi papulti į rytinį kamštį Rygoje ir po to nespėti į skrydį...

    Pabandžiau pasidėlioti kitokį maršrutą (ne per Rygos miestą), ir gavau tokį varianta: http://maps.google.com/maps?f=d&sadd...,1.235962&z=10

    Jei kas turi patirties šiuo klausimu, būtų neblogai, jei kas pakonsultuotų....

    Dėkui

    Comment


      Parašė aMariux Rodyti pranešimą
      ...Jei kas turi patirties šiuo klausimu, būtų neblogai, jei kas pakonsultuotų...
      Turiu patirties... ir nemazai.
      Siaip tavo marsrutas beveik idealus, bet viena klaida istaisiau.
      Tavo marsruto pabaiga turi atrodyti taip:

      Comment


        Dėkui x21. Man tik klausimas buvo, ar neteks belstis žvyrkeliu šioje atkarpoje, kurią tu ir pataisei...

        Bet vistiek dėkui labai

        Comment


          Parašė aMariux Rodyti pranešimą
          Dėkui x21. Man tik klausimas buvo, ar neteks belstis žvyrkeliu šioje atkarpoje, kurią tu ir pataisei...

          Bet vistiek dėkui labai
          Mano marsrute visur asfaltas. Jei turi navigatoriu suplanuok jame marsruta butent taip, kaip pas mane. ..ir patarimas vienoje vietoje, pries posuki i lanka bus greicio apribojimas iki 30 km/val... laikyk 30! ten labai staigus posukis... yra pavojus nulekti nuo kelio... pats vos nenulekiau, o vaziavau 50!... beja tik pries pora savaiciu ten pravaziavau... naudoju ta kelia reguliariai...
          Sekmes!

          Comment


            Parašė x21 Rodyti pranešimą
            Mano marsrute visur asfaltas. Jei turi navigatoriu suplanuok jame marsruta butent taip, kaip pas mane. ..ir patarimas vienoje vietoje, pries posuki i lanka bus greicio apribojimas iki 30 km/val... laikyk 30! ten labai staigus posukis... yra pavojus nulekti nuo kelio... pats vos nenulekiau, o vaziavau 50!... beja tik pries pora savaiciu ten pravaziavau... naudoju ta kelia reguliariai...
            Sekmes!
            Šiaip navigacijoj ir dėliojausi šį maršrutą, bet ji man rėkia, kad bus žvyrkelis, todėl ir klausiu

            Anyway, thanks a lot

            Comment


              www.citariga.lv labai smagus puslapis. galima nemažai faktelių sužinot ir foto iš neturistinių vietų pamatyt. Jau kiek kartų Rygoj esu buvęs, o vis randu kažką naujo. Na, didelis miestas. Didžiausias imperijos uostas kadais
              http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

              Comment


                Pridėsiu ir aš keletą nuotraukų.
                Data 2008 07 21

                Cerkvė, prie kurios buvo nusidriekusi eilė. Išvaizda išties įspūdinga bent jau man:




                Jau gerai žinomoje vietoje besikeičiantys kareiviai:


                "Nauja mada", kuri jau ir Lietuvoje pastebima, tik šis jau gerokai "svorio" prisiauginęs:


                Kitas turėklas:


                Iš toliau su keliais Lietuvos piliečiais


                Gražiai sutvarkytas akmeninis tiltas:


                Tame pačiame parke įrengtas upeliukas su kriokliais:










                Vėl tie patys piliečiai ir fone matosi iš tolėliau atbėgantis upeliukas:


                Latvijos universitetas:


                Štai tiek nuotraukų su objektais, kurių lyg nemačiau šioje temoje.

                Comment


                  Na jūs jau kelis kartus buvote Rygoje, ką rekomenduotumėti būtinai aplankyti pirmą kartą vykstančiam į Rygą ? Jeigu jau rašėt forume sorry labai jau daug skaityti

                  Comment


                    /\ Senamiesti (Doma laukums, Peterbaznica, Pulvertornis, Tris brali, Rigas pils), Basteikalns, Esplanade. Daug muzeju, priklausomai nuo pomegiu.

                    Comment


                      ačiū bandysiu vasarą aplankyti

                      Comment


                        Jei vasara, pridek Mezaparks ir Jurmala. Visi pavadinimai parasyti latviskai (be specifiniu raidziu), taip lengviau rasti ju koordinates paieskos sistemose...

                        Comment


                          Elizabetes iela (jugendstilius) ir aplinkines gatveles, naujamiestį išvaikščioti, pakilti į Petro bažnyčią arba į mokslų akademijos apžvalgos aikštelę. Galima garlaiviu paplaukioti Dauguva (geriau tai vasarą daryti, šiaip gana vėjuota ir nešilta). Rygoje esama įdomių kavinių (pvz. nueini į tūliką ir groja klasika) ir šiaip visokių teminių, tik deja nelabai atsimenu tai nieko nepasiūlysiu. Daug klubų, bariukų visą naktį veikiančių. Depo teko lankytis. Savotiška skylė. Vienoje salėje groja hardkoras, thrash metalas, o kitoje- disko ir latvės šoka mm. Na ir taip toliau.
                          Nepamiršk parsivežti Rygas Balzams, Laimos saldainių, latviškų kvepalų. Smagios kelionės!
                          http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                          Comment


                            Po tokio išsamaus reportažo, savo nekelsiu. Bet įkelsiu tai, kas man buvo įdomu Latvijoje ir Rygoje: policijos automobiliai. Ypač Subaru.









                            Comment


                              O kur Subaru, Nikai?
                              N N N

                              Comment


                                paskutinėje nuotraukoje

                                Comment


                                  labai grazios Eziuk nuotraukos, taip ir noris nuvaziuoti i Ryga apziuret viska realiai tik gaila kad vaziuosiu tik i Liepoja

                                  Comment


                                    O Bremeno muzikantu paminklo nenufotkinai?

                                    Comment


                                      Ryga 2 gigapikseliai

                                      va padariau ir Ryga 2 gigapikseliu:

                                      http://www.alphaconsulting.lt/riga_2_gigapixel

                                      fotkinta is 2 tasku kad gauti daugiau nei 180 laipsniu. del to truputi kreivai per viduri isejo.

                                      Ten juroje laivai matosi

                                      Comment


                                        Parašė aramarfoz Rodyti pranešimą
                                        va padariau ir Ryga 2 gigapikseliu:

                                        http://www.alphaconsulting.lt/riga_2_gigapixel

                                        fotkinta is 2 tasku kad gauti daugiau nei 180 laipsniu. del to truputi kreivai per viduri isejo.

                                        Ten juroje laivai matosi
                                        Kur tu ten matai tą jūrą?
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Kur tu ten matai tą jūrą?
                                          Spaudziam "Exit full screen" - pasirodys snapshotu juosta - spaudziam ant antro snapshoto is kaires

                                          Comment

                                          Working...
                                          X